Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Falathi

Königsberg, V tier

335 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
2,279 posts
5,561 battles

Dyskusja na temat krążownika V tieru. 

[PRAVD]
Beta Tester
303 posts
9,291 battles

wyglada na calkiem przyzwoity, DPM najlepszy na tierze, pociski leca szybko (nie tak jak na clevergirl), torpedy jak na tier adekwatne co najmniej

minus za  fatalne uzbrojenie AA

[RISTH]
Beta Tester
6 posts
6,969 battles

Bardzo przyjemny okręt. Wady: dość wolno obraca wieże, wysoka sylwetka, taka sobie manewrowość,obecnie każdy przeciwnik chce sprawdzić czy można go zniszczyć. Zalety: zasięg artylerii, celność dział, płaski tor lotu pocisków, a i jeszcze celność dział. Przyzwoita prędkość no i celność dział :)

• Cool 1

Weekend Tester
6,205 posts
4,712 battles

Dla mnie okręt bardzo specyficzny. Działa praktycznie nie uszkadzją pancerników, za to torpedami można strzelać do przodu :D

Alpha Tester
826 posts
12,073 battles

Możecie mi powiedzieć skąd ten stateczek pojawił się u mnie w porcie? Jakiś prezent?

Pewnie wykonałeś misję na jego testowanie (zatopić 4 okręty w bitwie Japończykiem).

[Z-F]
Players
1,956 posts

Tak, tymczasowy, jest event polegający na tym, że po zatopieniu 4 przeciwników okretem japońskim, dostajesz do testów Niemca. Szczegóły masz na stronie głównej.

[ORP_K]
Players
176 posts
1,380 battles

marnowanie czasu na testowanie statku ktory trzeba bedzie zdobyc od nowa - tymbardziej ze to juz nie jest beta. bezsensu. RUBLE TANIEJĄ

[WG-EU]
WG Team
2,279 posts
5,561 battles

Jeszcze jedno, skoro on zniknie to można go sprzedać za te 570 tyś i być do przodu?

Nie próbowałem osobiście, ale wg moich informacji nie da się/nie opłaca się sprzedać. 

[ORP_K]
Players
176 posts
1,380 battles

Nie próbowałem osobiście, ale wg moich informacji nie da się/nie opłaca się sprzedać. 

No chyba jak nie będę nim grał w fazie testów to opłaca się sprzedać... Jak ma być potem drzewko niemieckie to tak czy siak będzie trzeba go z powrotem zdobyć.

[ORP_K]
Players
176 posts
1,380 battles

Falathi jesteś tu to zrób coś z nim do jasnej ciasnej a nie jeszcze z nim dyskutujesz.

Ja nic do Falathi'ego nie mam. Co ma mi zrobić? Po co ten spam...
  • Cool 1

[ZORRO]
Beta Tester
1,186 posts
2,451 battles

Jeszcze jedno, skoro on zniknie to można go sprzedać za te 570 tyś i być do przodu?

Nie da się sprzedać

I kapitana którego wyszkolisz na Konigsberg będziesz miał później na Hermelinie

Players
90 posts
3,908 battles

Fajnie się strzela nim. Troszkę słabo z obrażeniami ale za to ilość działek to wyrównuje. Wolne kręcenie wieżyczek za to duży plus z dużym polem do wyrzucania torped - praktycznie w czołówkę można wysyłać torpedy na wroga. Myślę że zagoszczę na stałe w niemieckim drzewku :)

[ARES2]
Sailing Hamster
1,543 posts
9,085 battles

DMGu to on nie robi. Dwie bitwy, 300 hitów z AP i w sumie 45k dmgu. Wynik zaburzają dwie cytadele w Koenigsberga przeciwnego teamu. Następne dwie bitwy HE -= 270 hitów i 70k dmgu. Plus 8 pożarów ale jakoś szybko gaszone i tylko 4 k z ognia.  Może za wcześnie na uogólnienie ale wychodzi 150 dmg z AP i  275 z HE  włączając cytadele i pożary.

EDIT  - na uogólnienie było zdecydowanie za wcześnie. Kolejna bitwa - 150 hitów z AP - tylko w CA - średnio 500 dmgu ( w tym 10 cytadel ). Z HE 50 hitów tylko w BB - średnia nadal niecałe 300 dmgu.

Ogólne wrażenie - okręt bardzo miękki, zdecydowanie nie na pierwszą linię, kiepska manewrowość ale silna artyleria. Czas lotu pocisków - 12,5 sekundy na 16,4 km nie powala ale to i tak lepiej niż Clev i Mogami.. AA praktycznie nie istnieje, torpedy nie do użycia - zanim złapią zasięg jesteś trupem - no chyba że zastawiasz pułapkę za wyspą.

I jeszcze jedno - rewelacyjny do ucieczek z prawie całą artyleria na rufie.

Edited by Anhelli

[1DF]
Players
323 posts
14,997 battles

hmmm, co by tu napisać...

-wolno obracające się wieże, ale 3 x 3

-niezła parabola lotu, ale nadal wysoka

-2 wieże torped na burtę x 3, 6km zasięg

-dosyć szybkostrzelne działa

-dmg szału nie robi

-32 węzły (z haczykiem) prędkości

-mało hp, ale pancerz nadrabia zaległości

[CSMW]
Beta Tester
1,539 posts
10,885 battles

Nie. Można jedynie sprzedać za 570 tyś i być do tyłu lub po skosie. Do przodu nie da rady.

Ja pier...

Beta Tester
6 posts
2,427 battles

Nie słusznie został u mnie odblokowany.3 kile na Myoko na koniec bitwy w wynikach 5 kili??? Od tego czasu wywala mnie z gry.Chyba coś zchrzanili.Macie jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje?

[CSMW]
Beta Tester
1,539 posts
10,885 battles

Widze to tak: Wyszedłeś z bitwy po zatopieniu Cie, po czym dwóch sie spałiło/ zalało od twoich HE/ torped.

[1DF]
Players
323 posts
14,997 battles

Czyli jednak da się coś ugrać?

<a href=http://zapodaj.net/d22215c6e5d7c.jpg.html>Konigsberg1.jpg</a>

<a href=http://zapodaj.net/8e80e048e9b3f.jpg.html>Konigsberg2.jpg</a>

<a href=http://zapodaj.net/48192d9d062f8.jpg.html>Konigsberg3.jpg</a>

Players
1,344 posts
7,105 battles

Wrażenia po pierwszej bitwie na pokładzie - genialny okręt!

Lekkie krążowniki łapią cytadele aż miło, niszczyciele i pancerniki można pięknie palić. A te torpedy, 4x3 to jest coś. Tylko trzeba kombinować jak podejść na te 6km.

E: Druga bitwa, na dzień dobry Phoenikx zszedł na trzy salwy, złapał pięć cytadel. Kongo spalony i dokończony torpedami. Lotniskowiec łapał cytadelę za cytadelą z OB. Skreen w załączniku.

Tylko czekać aż go zepsują.

PS: W zapowiedzi wydarzenia było napisane iż okręt będzie przynosił kredyty, tymczasem nie dostaję nic. Błąd?

shot-15.10.15_00.18.55-0480.jpg

Edited by Misiuuuu

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.