Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Falathi

Karlsruhe, IV tier

99 comments in this topic

Recommended Posts

[BOTS]
Players
61 posts
10,224 battles

Dla mnie też ten okręt to koszmar. Mam rozegrane 19 bitew, więc coś tam próbowałem nim ugrać, ale nic a nic. Myślałem, że Furutaką się ciężko gra, a tu niespodzianka i jednak może być gorzej . Gdyby nie to, że Konigs i Nurnberg mnie bardzo interesują to bym sprzedał od razu 

Edited by stefan155

[BASIC]
Beta Tester
603 posts
8,062 battles

Ja tam go polubiłem. Często przeciwnik ignoruje ten okręt i pozwala się zbliżyć na dystans użycia torped, po drodze się cośtam mu uszczknie z dział - można zrobić zamieszanie. Jak to już gdzieś pisałem to taki AMX-40 okrętów. Nikt w drużynie nie oczekuje niczego od Karlsruhe, więc specjalnie nikt nie narzeka nawet jak się popłynie na pałę, a czasem można zaskoczyć przeciwnika (na jakieś 20 sekund, zanim nas zatopi).

Players
1,654 posts
7,901 battles

Dla mnie też ten okręt to koszmar. Mam rozegrane 19 bitew, więc coś tam próbowałem nim ugrać, ale nic a nic. Myślałem, że Furutaką się ciężko gra, a tu niespodzianka i jednak może być gorzej . Gdyby nie to, że Konigs i Nurnberg mnie bardzo interesują to bym sprzedał od razu 

Przeskoczyłem tą patologię z wolnego. Za to następca to miód malina. Prawdziwa perełka. Tak, dla porównania staty moje na IV i V - jeden gracz, gra w tym samym okresie, właściwie dzień po dniu, więc wpływ skilla żaden.

IV / 11 bitew / 54%WR / 21800 DPB

V / 24 bitwy / 50% / 61600 DPB

% słaby, krążkiem nie jest tak prosto wyciągnąć bitwę, jak ci dolosuje 11 upośledzonych małp. 

[BOTS]
Players
61 posts
10,224 battles

Ja tam go polubiłem. Często przeciwnik ignoruje ten okręt i pozwala się zbliżyć na dystans użycia torped, po drodze się cośtam mu uszczknie z dział - można zrobić zamieszanie. Jak to już gdzieś pisałem to taki AMX-40 okrętów. Nikt w drużynie nie oczekuje niczego od Karlsruhe, więc specjalnie nikt nie narzeka nawet jak się popłynie na pałę, a czasem można zaskoczyć przeciwnika (na jakieś 20 sekund, zanim nas zatopi).

Czasem chyba niektórzy w ogóle zapominają, że ten okręt ma torpedy. Z trzy-cztery razy pancernik ignorował mnie i pozwalał podpłynąć mi na 3-4km i szedł na dno przez torpedy

[KURLA]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Potwierdzam że pancerniki nie powinny ignorować ruhacza. Darmowe dwadzieścia tysięcy demejdżu piechotą nie chodzi :D

• Cool 2

Players
1,654 posts
7,901 battles

Czasem chyba niektórzy w ogóle zapominają, że ten okręt ma torpedy. Z trzy-cztery razy pancernik ignorował mnie i pozwalał podpłynąć mi na 3-4km i szedł na dno przez torpedy

Jeśli pancernik dopływa do tego na 3-4km, to znaczy, że gra bez monitora i tego nie widzi, lub też nie ma myszki - w innym wypadku ma parę minut na przycelowanie i jednorazowe kliknięcie LPM.

[-FZO-]
[-FZO-]
Beta Tester
563 posts
8,613 battles

to... to... to COŚ - to masakra jakaś...

jak mam to odpalić to mnie bierze na dreszcze... ale przejdę go... nie poddam się...

QRDE!!! Co to za dziadostwo! :red_button:

Alpha Tester
76 posts
3,805 battles

Grind idzie jak krew z nosa. Ten okręt jest jak wysłanie na wojnę dziecka z pistoletem na kulki.

[FF-PL]
[FF-PL]
Players
1,068 posts
12,294 battles

Więc cieszę się, że przeskoczyłem ten okręt wolnymi PD, bo od Kolberga czułem, że to będzie męczarnia.

biedzio i jak, udało się przejść do Konia po Moim wsparciu Twojej osoby?

Players
19 posts
865 battles

Jestem bardzo słabym graczem, mało rozegrałem bitew i rozumiem też, że (jak i w czołgach) niektóre czołgi/okręty jednym pasują, a innym nie.

Po lekturze tego tematu bardzo bałem się zakupu Karslruhe.... a to wspaniały okręt!!! Jak na wstępie zaznaczyłem - jestem słabym, czerwonym graczem, a tym krążownikiem (wiem, zagrałem nim tylko 25 bitew) mam 60% wygranych, PR 1470, a średnie obrażenia ponad 21 tysięcy. Dlatego zastanawiam się skąd tyle na niego narzekań ?? Dobrze losuje, zwinny, "wygodna" parabola lotu pocisków.... No piekny jest :) A tu piszecie, że dla masochistów, że na szczęście ktoś go wolnym expem przeskoczył, że patologia... Ja będę daej nim pływał bo radocha niesamowita!

Kupiłem już następce, ale tu go bardzo chwalicie więc boję się, że może być padaka ;)

[ARES2]
Players
1,462 posts
11,615 battles

Niemce dostawały bufa kilka razy bo łapały cytki nawet na nadbudówkach. Teraz do Konigsberga jest Ok ale wyżej nadal tragedia.

Players
19 posts
865 battles

Tak mi się fajnie grało zarówno nim jak i V, ale dziś dostałem chyba nauczkę by nie kupować premki.

Zrobiłem to 1 raz i zamiast wygrywać ok 60% (tylko na tych 2 okrętach) z 13 bitew wygrałem 3.... :/ Idę poczytać książkę... :/

[FF-PL]
[FF-PL]
Players
1,068 posts
12,294 battles

Premium okręt nie gwarantuje, że za nic będziesz pro i będziesz wygrywał notorycznie.

[FF-PL]
[FF-PL]
Players
1,068 posts
12,294 battles

Miałem na myśli konto premium ;)

Tylko tyle, że będzie więcej hajsu i xp, ale nadal nie jest gwarancją, że będziesz nagle superwygrywał.

[BUSHI]
Players
3,298 posts
17,103 battles

Zacząłem właśnie nim grać i wydaje się spoko.

Karl - mały, zwinny spamer z małym zasięgiem artylerii 11 km, z 6 km 4x2 torpedami i niezłym kamo 10 km. Gramy go jak deską US cały czas przykitraną do wysepek niedaleko własnego zespołu.  Niska prędkość wtedy nie ma znaczenia. Wbija nawet cytadele przeciwnikom. Omaszka dostała takową w bardzo mocny kąt na 7 km.

Zły być nie może, bo już w 3 bitwie nabił mi 70K. (zła to jest bezradna Mikasa) Pancerniki często go ignorują, bo jest taki maciupki. Świetny na nabijanie unikalnych statów, bo ma bardzo niską średnią :-)

Edited by Odo_Toothless

[TYTAN]
[TYTAN]
Players
349 posts
5,991 battles

Niemiecka linia CA to dopiero moja druga linia krążków, dopiero co skończyłem grindować Desa, Wczesniej grindowałem głównie BB i powiem Wam że po amerykańskich krążkach parabola na Karlsie w ogóle nie przeszkadza :D. Co więcej, stosowanie strategii gry z US CA czyli gra zawysepna i palenie jak najbardziej siè sprawdza , do tego jeszcze w razie czego są torpedy, cytadele z AP też potrafią wchodzić w krążki.

Zagrałem nim tylko 11 bitew w tym kilka z kiepskim pingiem a mam średniego 35k dmg i ok. 1 fraga. Mi się tam grało bardzo przyjemnie. Za to V jest naprawdę świetna :)

Players
724 posts
6,036 battles
5 minutes ago, Don_Drapek said:

Niemiecka linia CA to dopiero moja druga linia krążków, dopiero co skończyłem grindować Desa, Wczesniej grindowałem głównie BB i powiem Wam że po amerykańskich krążkach parabola na Karlsie w ogóle nie przeszkadza :D. Co więcej, stosowanie strategii gry z US CA czyli gra zawysepna i palenie jak najbardziej siè sprawdza , do tego jeszcze w razie czego są torpedy, cytadele z AP też potrafią wchodzić w krążki.

Zagrałem nim tylko 11 bitew w tym kilka z kiepskim pingiem a mam średniego 35k dmg i ok. 1 fraga. Mi się tam grało bardzo przyjemnie. Za to V jest naprawdę świetna :)

To to kolego czeka Cię zmiana trajektorii pocisków na płaską od Konigsberga aż do Yorcka. Na Yorcku wyjątkowo podobna do amerykańców. A od Prinz Eugena aż po Hindenburga znów płaska trajektoria.

[B4P]
Beta Tester
23 posts
4,410 battles

Zdecydowanie najgorszy krążek na IV tierze. Nie wiem jak nim grać, bladego pojęcia nie mam jakie ma atuty...

[FF-PL]
[FF-PL]
Players
1,068 posts
12,294 battles
15 godzin temu, Cainzr napisał:

bladego pojęcia nie mam jakie ma atuty...

Jest na poziomie czwartym a nie siódmym...

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.