Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Gwynebleid

Hindenburg

196 comments in this topic

Recommended Posts

[TPB]
Players
28 posts
14,756 battles

Czy naprawili cytadelę ? Wcześniej nie wchodziło w Hindiego prawie wcale, teraz Montaną 3 cyty w jednej bitwie... Miałem do niego dojść, ale jak ma być kolejny okręt do stania w porcie...

[TFP]
Beta Tester
220 posts
2,617 battles
6 minutes ago, rob7171 said:

Czy naprawili cytadelę ? Wcześniej nie wchodziło w Hindiego prawie wcale, teraz Montaną 3 cyty w jednej bitwie... Miałem do niego dojść, ale jak ma być kolejny okręt do stania w porcie...

Obecnie coś sknocili z cytadelami i każdy ma z nimi problem :D

[TF16]
[TF16]
Players
1,369 posts
16,616 battles

Obecnie bierze straszliwie. Ostatnio Zao wbiło mi salwę za ponad 20k w skątowanego, odchodzącego Hindena. Kiedyś to było niewykonalne. 

Players
557 posts
15,985 battles

A mi się wydaje, że już wszystko wróciło do normy.

Wcześniej, tak przez około 2 dni, zbierał na potęgę, ale dziś znów mam OP okręt. Z 6-7 km odbija wszystko jak leci.

[TPB]
Players
28 posts
14,756 battles

dziękuje za odp, _NightStalker_  chyba ma rację, zagrałem dzisiaj na testowym i wszedł kraken, a na zwarcie z 2 BBs poszedłem, obydwa zniszczyłem. Zatopili mnie ale "klasycznie" , bez cytadel. Prawdziwy morderca, BDW, ktoś próbował nie brać za 2 mln camo, tylko Modyfikacja 3 układu sterowania (-40% do czasu przestawienia steru). Tak zagrałem i można ładnie unikać salw, i strzelać ze wszystkich dział.Zwrotność jest podobna do ZAO, tak że jest dobrze. Ma wówczas 13,7 km spot.

[LUZ]
Players
2,561 posts
4,107 battles

To są subiektywne wrażanie, wczoraj zarówno na live, jak i na testowym sprawdzałem w treningówce, dalej cyty wchodzą na każdym dystansie.

E:

Wersja 0.7.2.2 - przywrócenie poprzedniego stanu.

Players
562 posts
4,989 battles

Pytanie czy na niemieckich krążkach panuje zasada IFHE jak na niemieckich BB czyli 1/4 kalibru? Jeśli tak to czy ktoś sprawdzał hitlerburga jak się sprawuje z IFHE? 

Players
299 posts
11,132 battles

Nie używałem nigdy IFHE na Hindenie bo nawet przed buffem peny nie widziałem zbytnio sensu. Teraz jak mamy 1/4 kalibru co daje nam 51mm peny z HE tym bardziej nie widzę sensu aby inwestować w IFHE.

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,724 posts
20,802 battles
4 hours ago, Razjael said:

Pytanie czy na niemieckich krążkach panuje zasada IFHE jak na niemieckich BB czyli 1/4 kalibru? Jeśli tak to czy ktoś sprawdzał hitlerburga jak się sprawuje z IFHE? 

Robiliśmy sobie treningi z różnymi działami 203 mm, i niemieckimi i japońskimi. Efekt był albo żaden albo beznadziejnie słaby.  A szansa na pożar jednak spada i 4 pkt perków znikają...

Players
562 posts
4,989 battles
10 hours ago, Scarrry said:

Robiliśmy sobie treningi z różnymi działami 203 mm, i niemieckimi i japońskimi. Efekt był albo żaden albo beznadziejnie słaby.  A szansa na pożar jednak spada i 4 pkt perków znikają...

Nom na szczęście jest test popsrawdzałem sb i hindiego i henriego oba bez ifhe i pozniej z ifhe, pokój treningowym wszystkie BB X  w ruchu tak jak mówisz rożnica niewidoczna lub prawie niezauważalna.

• Cool 1

[MIRKO]
Players
410 posts
4,319 battles

Na rankedy mam:

PT, EM, AR, SI, DE, AFT, CE

Jako że pewnie na rankedach lotnisk będzie tyle, co kot napłakał, zastanawiam się nad zasadnością wyrzucenia AFT i dodania dwóch perków za 1 i 3 punkty. Może drugi samolot i Vigilance? Chociaż tak dumam, że HE będzie latało tyle, że lepiej zainwestować coś w Fire Prevention lub tańsze perki w podobnym stylu.

Poratuje ktoś doświadczony dobrą radą? Gram z modułami na camo i rof.

[HERO5]
Alpha Tester
599 posts
8 minut temu, HalSteiner napisał:

Na rankedy mam:

PT, EM, AR, SI, DE, AFT, CE

Jako że pewnie na rankedach lotnisk będzie tyle, co kot napłakał, zastanawiam się nad zasadnością wyrzucenia AFT i dodania dwóch perków za 1 i 3 punkty. Może drugi samolot i Vigilance? Chociaż tak dumam, że HE będzie latało tyle, że lepiej zainwestować coś w Fire Prevention lub tańsze perki w podobnym stylu.

Poratuje ktoś doświadczony dobrą radą? Gram z modułami na camo i rof.

Perki jak poniżej, lotnisk nie ma, a jak się trafi bo pech to już trudno. Moduły mam hydro+zasieg+przestawienie steru x2. Vigilance moich zdaniem przy dobrym korzystaniu z hydro średnio ma sens. Z 1pkt lepiej -50 do przeładowania, jak ktoś wystawia burtę to się przydaje.

hin.png

• Cool 1

[COMA]
Players
438 posts
9,764 battles

Czy Hindenburg nie dostał jakiegoś (silent) nerf'a do pocisków AP ?

Wcześniej jak nim grałem był maszynką do zabijania, każdy boczek kosztował sporo, a teraz Ronny, ZAO i inne CA pływają sobie bokiem,  przed moimi działami i gówno mogę im zrobić. Przykładowo, wczoraj miałem sytuację w której Roon wbity w wyspe zadawał mi 6 k na salwę z HE'ków w dziób, a ja jemu 2-3 k na salwę w full odsłonięty bok z AP. Tak jak przekraczałem 120-130 k ze spokojem, to teraz bez torped mogę zapomnieć o takim wyniku. Moje obserwację mają charakter subiektywny, lecz kompletnie nie czuję tego okrętu przez co staty lecą mi na łeb na szyję... Tak jak lubiłem ten okręt, to ostatnie 4 dni na okręcie mocno zszargały moją cierpliwość i czuję na nim niemoc ( np. 100 trafień HE i 43 k dmg :E).

Jak tam wasze odczucia ?

Players
14 posts
2,895 battles

Hej.

Jako pierwszą X udało mi się zdobyć Hindenburga. Siedzi na nim kapitan http://shipcomrade.com/captcalc/1110000001100010000001100000000119 . Założone mam kolejno: Modyfikację głównego uzbrojenia, hydro, modyfikacje AA, stery, kamuflaż i kontrolę ognia. Nie jestem niestety w klanie więc klanówki raczej odpadają, zostaje random. Może mi ktoś doradzić co zmienić aby "było lepiej"? Tak, na pewno brak mi jeszcze dużo umiejętności ale i konfiguracja może utrudniać komfortową grę. Na moje oko zostało mi też kilkanaście dni do legendarnego modułu, pytanie czy warto go założyć. 

[COMA]
Players
438 posts
9,764 battles
3 hours ago, Snorri1 said:

Jako że to mój pierwszy post na forum no to wypada się przywitać. Hej.

Jako pierwszą X udało mi się zdobyć Hindenburga. Siedzi na nim kapitan http://shipcomrade.com/captcalc/1110000001100010000001100000000119 . Założone mam kolejno: Modyfikację głównego uzbrojenia, hydro, modyfikacje AA, stery, kamuflaż i kontrolę ognia. Nie jestem niestety w klanie więc klanówki raczej odpadają, zostaje random. Może mi ktoś doradzić co zmienić aby "było lepiej"? Tak, na pewno brak mi jeszcze dużo umiejętności ale i konfiguracja może utrudniać komfortową grę. Na moje oko zostało mi też kilkanaście dni do legendarnego modułu, pytanie czy warto go założyć. 

Hindenburg jest jednym z najlepszych CA w grze, ale wymaga minimum wiedzy o nim i o mechanice gry (tego nie uzyskasz zmianą perków i modułów, tylko trenując). Dlatego zanim wypłyniesz nim  ponownie na wody, potrenuj w pokoju treningowym i zacznij od t7 ( już wtedy marnie grałeś więc próżno uczyć się podstaw CA na t10). Moim zdaniem nie znasz podstaw gry na CA i jeżeli chcesz się dobrze bawić, polecam spuścić z tonu i zapomnieć o istnieniu CA T10, do czasu gdy nie nauczysz się gry na niższych tierach ( Hiindenburg nie zmieni Twojej gry).  Charakterystyka lotu pocisków AP Yorka uczy przewidywania i celowania z wyprzedzeniem,a tutaj lekcje masz oblaną...

Players
14 posts
2,895 battles
1 hour ago, RADAMANTHYSEK said:

Hindenburg jest jednym z najlepszych CA w grze, ale wymaga minimum wiedzy o nim i o mechanice gry (tego nie uzyskasz zmianą perków i modułów, tylko trenując). Dlatego zanim wypłyniesz nim  ponownie na wody, potrenuj w pokoju treningowym i zacznij od t7 ( już wtedy marnie grałeś więc próżno uczyć się podstaw CA na t10). Moim zdaniem nie znasz podstaw gry na CA i jeżeli chcesz się dobrze bawić, polecam spuścić z tonu i zapomnieć o istnieniu CA T10, do czasu gdy nie nauczysz się gry na niższych tierach ( Hiindenburg nie zmieni Twojej gry).  Charakterystyka lotu pocisków AP Yorka uczy przewidywania i celowania z wyprzedzeniem,a tutaj lekcje masz oblaną...

Dziękuję za rzeczową odpowiedź. Słusznie zauważyłeś że prawdopodobnie nie posiadam jeszcze minimum wiedzy o nim, zwłaszcza że rozegrałem na nim dopiero 41 bitew. Uważam że zdobędę ją obserwując lepszych od siebie: oglądam na bieżąco kanały Mageta, Flamu, ujea, Szparagus (kolejność przypadkowa) i gram właśnie randomy bo grając z żywymi ludźmi nauczę się najwięcej, trochę lamiąc na początku. Niestety zdiagnozowałem jedną z przyczyn mojej wysokiej śmiertelności na krążkach. Na początku bitwy trzymam się za blisko DD, niezależnie od tieru. Skutkuje to tym że moje DD płyną dalej, ja dostaję spota, focus i robi się gorąco. Dlatego dzięki radzie poprzednika zmieniłem moduł z przeładowania na zasięg, a zamiast kamo dałem przestawienie steru by w odpowiednim momencie zygzakować i zwiewać. Na tier 10 krążków parcia nie miałem, robię głównie nację niemiecką to tak jakoś wpadła dyszka. Do gry podchodzę na luzie i nie wstydzę się swoich statystyk https://wows-numbers.com/pl/player/500881673,Snorri1/ . Może nie jest najlepiej ale wykresy wskazują niewielki progres. Przyznam też zacząłem myśleć o znalezieniu klanu, gra w dywizjonie z bardziej doświadczoną osobą pewnie by była pomocna, nie wspominając o innych korzyściach.

[FF-PL]
Players
92 posts
10,242 battles

Jego spam He jest najlepszy na 10 tierze tylko trza dobrze wycelować bo inaczej same kapiszony :cap_wander_2: ,z legendarnym modułem zyskujemy siłę przebicia plus dodatkową premię do steru co sprawia że hindenburgiem doprowadzimy każdego w zasięgu do płaczu.Wysoki spot sprawia że dd ma bardzo dużo manewru wokół nas RL musi iść w parze z czujnością .Płaska i szybka trajektoria daje nam przewagę ogniową.Ja stawiam na przeładowanie ,wyprzedzamy każdy krążek 10 tieru pod względem wyplutych pocisków podczas bitwy,des i zao nie mają z nami szans na he :Smile_playing: Uważać na bb z wysoką parabolą lotu na dużej odległości łapiemy łatwo od nich cyty .Psychologicznie zasypujemy kogoś He i w panice dobijamy pp.

[2SORT]
[2SORT]
Players
73 posts
4,977 battles

super okret joke plyne centalnie przodem do yamato i dostaje 3 razy z rzedu bulu po  25k i więcej

ta gra ma tak oszukańcze rng jak żadna inna,jak ja strzelam z yamato to po 1400 mi wchodzi na salwe .ten okret przyjmuje takie buly ze glowa mala i proszę was nie piscie takich bzdur ze to obecnie najlepszy ca na 10 może kiedyś nim był,nie ważne czy jesteś skontowany czy nie lykasz wszystko

[MAX]
Moderator
1,693 posts
7,993 battles

Eeee, lol.

Yamato ma największa działa i overmaczuje wszystko z 32mm na dziobie. A Hindi ma tylko 27. Jak chcesz tankować Yamato, to pływaj Moskwą, albo Stalingradem, ewentualnie bajtuj go, żeby strzelał ci w bok.

[FF-PL]
Players
92 posts
10,242 battles
On 1/2/2019 at 9:16 PM, R_e_c_o_n said:

super okret joke plyne centalnie przodem do yamato i dostaje 3 razy z rzedu bulu po  25k i więcej

ta gra ma tak oszukańcze rng jak żadna inna,jak ja strzelam z yamato to po 1400 mi wchodzi na salwe .ten okret przyjmuje takie buly ze glowa mala i proszę was nie piscie takich bzdur ze to obecnie najlepszy ca na 10 może kiedyś nim był,nie ważne czy jesteś skontowany czy nie lykasz wszystko

W chu....e miejsce strzelasz :Smile_facepalm: i jak się za blisko płyniesz u niego jest potrzebne 13-14m p km do operowania przeciwko bb po salwie jama juz bym odpływał odgryzając się prześladowcą z pańskiego dworu ::Smile_trollface: robiąc następne podejście lub jak nie ma odwrotu to pamiętaj o torpedach -  i tutaj mam mieszane uczucia bo niektórzy nie zeszli po dwóch pełnych salwach torpedy się rykosztem poszły :Smile_sceptic: Jak cię karają to policz sobie ile jeteś w stanie przebyć między salwami do celu 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.