Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Gwynebleid

Hindenburg

196 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

Niemiaszek poszedł na garnki, jakoś nie widzi mi się campienie na 17km (i to najlepiej za górką). Jak się zaświeci od razu wszystko i wszyscy biją do niego.....

Sprzedales Hindenburga?

[CSMW]
Players
119 posts
6,331 battles

Faktycznie taki byle jaki? Nie straszcie mnie. Niedawno zacząłem rozwijać tą gałąź drzewka i jestem na 6 tierze...

[WG-EU]
WG Team
2,279 posts
5,688 battles

Faktycznie taki byle jaki? Nie straszcie mnie. Niedawno zacząłem rozwijać tą gałąź drzewka i jestem na 6 tierze...

5. jest spoko. 8 i 9 są IMO świetne i sprawdzają się bardzo dobrze. 

Hindenburg - zagrałem nim niewiele bitew i ciężko mi powiedzieć. Mówiąc szczerze, ma owszem super zasięg, celność i bardzo mocne AP co powoduje, że jest bardzo skutecznym likwidatorem krążowników, ale problem polega na tym, że: 

1. Na tym tierze nie ma aż tak wielu krążowników 

oraz

2. Dużym zagrożeniem są pancerniki - Hindenburg nie jest aż tak skuteczny w walce z nimi, do tego jego mobilność i kamuflaż nie ułatwiają sprawy. 

[-DWS-]
Beta Tester
4,559 posts
12,375 battles

5. jest spoko. 8 i 9 są IMO świetne i sprawdzają się bardzo dobrze. 

Ja zrobiłem Hipcia i skończyłem. Wydumane okręty mnie nie specjalnie ciągną. Szczególnie niemieckie, coraz bardziej oderwane od rzeczywistości.

• Cool 1

Alpha Tester
99 posts
750 battles

Pocisnąłem dziś ostatnią bitwę na Roonie i w drużynie miałem typa, który robił dopiero drugą bitwę Hindenburgiem - zrobił Krakena. Fakt, Hindenburg to wielka kobyła i w walce 1 vs 1 udało mi się go zatopić grając Ibukim i Roonem, ale może to jednak nie taki zły okręt? Brakuje mi 2 milionów kredytów, żeby się samemu przekonać - nawet jak będzie kiepski to cóż, w porcie zostanie.

• Cool 1

Players
4,154 posts
9,221 battles

Jak Hindenburga uważacie za wielką kobyłę to nie polecam robić Moskwy, tam zobaczycie że Hindenburg jest mały i kompaktowy :D

Players
1,745 posts
11,972 battles

I w końcu Hindi stał się moją pierwszą X. Całą linię oceniam całkiem pozytywnie, nie ma w niej słabych okretów.

Cięzko mi było się rozstać z Roonem którego polubiłem, ale już po pierwszej bitwie Hindim zauważyłem jak wiele wad miał roon. Mamy tutaj znacznie lepsze katy ostrzału dział i nareszcie możemy gonić przeciwnika, bez dylematu czy korzystać tylko z 1/3 siły ognia i być bezpiecznym, czy użyc wszystkich dział i być za to srogo pokaranym.

Pierwsza bitka, rewelacji nie ma ale zawsze

shot-16.11.04_15.16.12-0077.jpgshot-16.11.04_15.16.15-0569.jpgshot-16.11.04_15.16.19-0414.jpg

shot-16.11.04_15.16.12-0077.jpg

shot-16.11.04_15.16.15-0569.jpg

shot-16.11.04_15.16.19-0414.jpg

Players
6,008 posts
7,043 battles

no a teraz jaki build na hindiego optymalny? ;d

Minotaur ;P

Mam moduł na szybsze przeładowanie, a z perków kapitana, podpalanie. Ale to oczywiście zależy od preferencji.

[KURLA]
Beta Tester
234 posts
6,702 battles

Minotaur ;P

Mam moduł na szybsze przeładowanie, a z perków kapitana, podpalanie. Ale to oczywiście zależy od preferencji.

Flamu radzi :D

[LIGA]
Beta Tester
318 posts

Podpalanie:

200.gif

Oj byś się zdziwił, Hinden fajczy lepiej niż Zao. :) Ogólnie na początku nie trawiłem tej łajby (nawet opchnąłem :P), ale teraz uważam, że (dla mnie) jest znacznie przyjemniejszy od Zao. Warto przemęczyć tą linię, bo X jest tego warta :)

• Cool 1

[HEROS]
Alpha Tester, In AlfaTesters
4,583 posts
12,962 battles

Podpala gorzej, ale wciąż znośnie, bo dostał ze 3 patche temu buffa do HE. Ale wciąż, to nie Demolition Expert buffuje mu tą zdolność :D

[LIGA]
Beta Tester
318 posts

Mam Zao i Hindena, więc wiem co jak podpala :P Zao jakoś nie chce, no chyba że mnie tak rng na nim nie cierpi. Bufuje czy nie, ale nie szkodzi. A podpala pięknie przez dpm, którego Zao troszku brakuje. 

[HEROS]
4,583 posts
12,962 battles

No patrz, a ja nie mam ale i tak się wypowiem :D Myślę że to wrażenie jakie masz wynikające z większego RoF Hindenburga. Zao zdecydowanie podpala najlepiej. Każda salwa w celu to praktycznie pożar. 

[LIGA]
Beta Tester
318 posts

No patrz, a ja nie mam ale i tak się wypowiem :D Myślę że to wrażenie jakie masz wynikające z większego RoF Hindenburga. Zao zdecydowanie podpala najlepiej. Każda salwa w celu to praktycznie pożar. 

No właśnie nie każda. Jak mam farta to max 10 podpał na bitwę :P Żeby nie było, mam na Zao perk i flagi na podpały.
Edited by Mat98

Players
2,197 posts
5,264 battles

Według wows-numbers.com Zao ma 19% a Hinden 13% szans na podpałę. Zao zrobi 4,4 salwy na minutę, Hinden 6 salw. Zao zada na salwe z OB 40800, a Hindend 30000 obrażeń. Natomiast DPM Hinden ma większy o niecałe 500 punktów od Zao.

Jednak biorąc pod uwagę lepsze torpedy, szybkość, lepsze przestawianie steru i lepszą niewidkę to stawiałbym na Zao :) Chociaż lepszy RoF kusi... Wypowiadam się oczywiście jako totalny profan, który nigdy żadnym z tych okrętów nie pływał :)

PS

O, setny post, chyba się popłaczę z radości:trollface:

Edited by henryk5pio

[HEROS]
4,583 posts
12,962 battles

No to w takim razie masz jakiegoś wybrakowanego Zao. Mi się sporadycznie trafia, że NIE podpala. Tak, to każda salwa wbija pożarek. 

Players
2,197 posts
5,264 battles

No to w takim razie masz jakiegoś wybrakowanego Zao. Mi się sporadycznie trafia, że NIE podpala. Tak, to każda salwa wbija pożarek. 

Dropsiqu, a czy mimo wszystko na to podpalanie nie ma wpływu liczba trafionych pocisków na salwę? Skoro Zao ma standardowo 19%, (z perkiem na podpałę 21%), to jeśli trafisz tylko jednym pociskiem, masz tylko jedno losowanie z 19/21% szans na podpalenie, prawda? Im więcej trafionych pocisków, tym więcej losowań i większa szansa na pożar, zgadza się? Może tu jest problem?

[CSMW]
Players
119 posts
6,331 battles

Okręt, którego praktycznie nie spotykam na randomach (grając dziewiątkami vs dychy). Przypadek? Czy jeden ze słabszych okrętów (krążowników?) 10 tieru? Zdecydowanie częściej widzę Desa, Zao czy nawet Moskwę. A niemiaszka naprawdę od święta...

Alpha Tester
845 posts
12,273 battles

Czy Hindi jest dużo silniejszy od Roona bo działa to nie wszystko jest jeszcze manewrowość , kamo itd. ?

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.