Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Gwynebleid

Hindenburg

196 comments in this topic

Recommended Posts

Players
53 posts
1,986 battles

Temat poświęcony pancernikowi Krążownikowi Typu P

Który się pięknie pojawił jako krążownik w najnowszej zapowiedzi...

Edited by Gwynebleid

[NTY]
Beta Tester
52 posts

coz faktycznie nie mozna sie  zbytnio przyczepic.....tylko w takim wypadku  trzeba prosic o przerobienie  ..rownie slynnego i kochanego ...krazownika liniowego Kongo 

przepraszam  to oczywiscie musi byc  zrobione w  ramach balansu,harmonii i..w milych oparach dymu niepowiem jakiego

Edited by Telpher
  • Cool 1

[MS--B]
Alpha Tester
925 posts
18,121 battles

Temat poświęcony pancernikowi Typu H 

Który się pięknie pojawił jako krążownik w najnowszej zapowiedzi...

Tylko że pancernik(i) typu H to zupełnie co innego niż Hindenburg z I WŚ, zapewniam cię też że w niemieckim drzewku CA na T10 będzie klasyczny krążownik z działami 203 mm.

• Cool 1

Alpha Tester
521 posts
1,343 battles

Hindenburg z drzewka nie ma nic wspólnego z pancernikiem H39. Wg ru forum twórcy nazwali tak hipotetyczny okręt typu P http://​https://en.wikipedia.org/wiki/P-class_cruiser czyli Deutschlanda na sterydach. 

Players
4 posts
827 battles

Hindenburg to nie to samo co planowane H39 czy 42.W grze bedzie pancernik kieszonkowy z działami 280 mm- taki ulepszony Lutzow[ klasa Deutchland]

Na filmiku już go widać.W 24 sec nawet mozna ujzec jego statystyki-51900 hp oraz ekwipunek-samolot, sonar i renegeracje hp jak u pancernikow

P.S. Byl jeszcze krążownik liniowy o tej samej nazwie z I wojny światowej  który zostal po przegranej I wojnie światowej internowany przez brytyjczyków i zatopiony bodajże w Scapa Flow .

Ale to tez nie o ten chodzi  .Mozna w sumie zalozyc juz na forum dzial z niemieckimi krazownikami i tam umiescic temat

[OPVE]
Beta Tester
27 posts
9,000 battles

@Zaykoski - W grze nie ma obecnie żadnej linii pancerników niemieckich. Są tylko dwa blizniąki typu Bismarck. To co widzisz na filmile to topowy krążowanik ciężki z 203mm, a nie żaden typ Deutchland. A na regenerację HP nie mają wyłączności pancerniki, bo jest ona też na krążownikach od poziomu IX.

be23bef7afdf.jpg

Edited by lukaszx80

[GOFER]
[GOFER]
Players
1,527 posts
7,826 battles

Hindenburg to nie to samo co planowane H39 czy 42.W grze bedzie pancernik kieszonkowy z działami 280 mm- taki ulepszony Lutzow[ klasa Deutchland]

Na filmiku już go widać.W 24 sec nawet mozna ujzec jego statystyki-51900 hp oraz ekwipunek-samolot, sonar i renegeracje hp jak u pancernikow

nie

hindenburg pokazany na filmiku od wg to krazownik 10tego tieru o 12 dzialach 203mm, poza tym nie wiem po cholere wymyslac co to moze byc skoro wszystkie statystyki sa juz znane(no prawie wszystkie, ale tej reszty i tak sie nigdy nie dowiemy)

[-FZO-]
Players
437 posts
9,272 battles

Może nie mam racji, ale to jedyny dobrze zbalansowany okręt wśród krążowników niemieckich. Tyle, że na swoich tierach będzie równie przydatny, jak inne krążowniki. Tam rządzą pancerniki i krążownik może... czasem strzelić do innego krążownika, jak go zobaczy, albo próbować do niszczyciela. Moim zdaniem rola krążowników na wyższych tierach została poważnie zmarginalizowana, co odczują zwłaszcza użytkownicy niemieckich okrętów.

[GOFER]
[GOFER]
Players
1,527 posts
7,826 battles

Może nie mam racji, ale to jedyny dobrze zbalansowany okręt wśród krążowników niemieckich. Tyle, że na swoich tierach będzie równie przydatny, jak inne krążowniki. Tam rządzą pancerniki i krążownik może... czasem strzelić do innego krążownika, jak go zobaczy, albo próbować do niszczyciela. Moim zdaniem rola krążowników na wyższych tierach została poważnie zmarginalizowana, co odczują zwłaszcza użytkownicy niemieckich okrętów.

rola krazownikow na wysokich tierach zostala powaznie utrudniona do zagrania, raczej nie zmarginalizowana - hindenburg bedzie mial swietny zasieg, zachowujac ladny tor lotu pociskow i celnosc, niestety kosztem przezywalnosci, pare tysiecy wiecej HP nie rekompensuje bardzo wysokiej jak na obecne krazowniki sylwetki(latwy cel + zasieg wykrywania) oraz slabej predkosci i manewrowosci, zobaczymy jak sprawa bedzie sie miala z opancerzeniem bo ta kwestia nie jest jeszcze do konca jasna

torpedy tylko do uzytku defensywnego, za to katy wystrzalu ma jak niszczyciele, no i nie sa potwornie powolne - czyli moze cos, w jakichs konkretnych sytuacjach uda sie wsadzic (inna sprawa to bardzo niski dmg na tych torpedach)

[-FZO-]
Players
437 posts
9,272 battles

Fakt - Hindenburg z tym wielkim zasięgiem będzie mógł coś ugrać i pewnie stanie się jednym z najlepszych krążowników. Osławiony Des Moines niestety nie dorasta do niego - oczywiście tylko gdybam, bo na razie mam Baltimore'a, a dziesiątki widziałem na filmach :-).

[GOFER]
[GOFER]
Players
1,527 posts
7,826 battles

Fakt - Hindenburg z tym wielkim zasięgiem będzie mógł coś ugrać i pewnie stanie się jednym z najlepszych krążowników. Osławiony Des Moines niestety nie dorasta do niego - oczywiście tylko gdybam, bo na razie mam Baltimore'a, a dziesiątki widziałem na filmach :-).

nieee-e, des moines ciagle bedzie od niego lepszy - a to chociazby dlatego ze ma szanse nie spasc na jedno podejscie od midwaya

[-FZO-]
Players
437 posts
9,272 battles

nieee-e, des moines ciagle bedzie od niego lepszy - a to chociazby dlatego ze ma szanse nie spasc na jedno podejscie od midwaya

Ha - znowu możesz mieć rację :-) Pancerz Hindenburga to 25-110:

- a Des Moinesa to 25-152. Z tym, że Hind. nie będzie musiał blisko podpływać, żeby coś trafić, a z Des Moinesa pociski lecą wiadomo jak... Na filmach w necie nie spotyka się wielu oszałamiających gier z Amerykaninem (to o czymś świadczy), za to widziałem nieraz, jak lotniskowiec brał go na "kanapkę" (z dwóch stron), choćby dlatego, że musiał bliżej podpływać. AA nic tu nie pomagało.

Edited by batonik26

[WG-EU]
WG Team
2,279 posts
5,568 battles

Przeniosłem we właściwe miejsce. 

Beta Tester
541 posts
4,108 battles

Hindenburg z drzewka nie ma nic wspólnego z pancernikiem H39. Wg ru forum twórcy nazwali tak hipotetyczny okręt typu P http://​https://en.wikipedia.org/wiki/P-class_cruiser czyli Deutschlanda na sterydach. 

Moment moment Deutschland na sterydach nie powinien mieć 280?

Players
63 posts
11,722 battles

Bolesna prawda Hindenburga okręt powinien być lepiej opancerzony niszczyciel potrafi mu dać cytadele.Grałem nim w teście aktualizacji 0.5.2.1 i od ROONa dzieliła go duża różnica a teraz po wprowadzeniu 0.5.2.1 bardzo blado wypada.Słaby układ obrony powietrznej i wykrycia przez wroga.Zarobki z premką też słabe.Jedno tylko mnie zastanawia dlaczego tak mało graczy jest zainteresowanych niemiecką flotą.Na plus to szybko ładujące się działa i w miarę dobry obrót wież.Celność i uszkodzenia mogła by być trochę lepsza.UWAGA nie polecam starć z pancernikami X tieru niema żadnych szans na salwy(dostajemy pod każdym kątem).Sumując to wszystko Hindenburg jest jeszcze słabo dopracowanym niemieckim krążownikiem do walk z okrętami X pozycji.Z kim tu grać jak sojusznicy od Hindenburga daje dyla .Rozczarowanie graczy którzy dojdą w posiadanie okrętu będzie spore ale jest na to rada 

Broń boże nie pływać tylko czekać może coś wpadnie w celownik i już.Aż się boje reszty drzewka niemieckich okrętów jak Hindenburg jest ich reklamą Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło w porę się opamiętałem i to już wiem największym przegrany w WOWS jestem JA....Pozdrawiam wszystkich graczy.

:(     

Edited by arkadiusz_steel

[KURLA]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Szybkie pytanie jak skonfigurować? Na kapitanie AFT i kamo żeby łatwiej znikać w razie Niemca? Moduły na celność i ROF kosztem obrotu czy jednak zasięg za 3m?

[HEROS]
Alpha Tester, In AlfaTesters
4,583 posts
12,871 battles

.

Edited by Dropsiq

[KURLA]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Na razie mam Yorcka :P ale już zaczynam kombinować, co rozdać docelowo. Ogólnie jestem fanem modułu na ROF kosztem obrotu wieź, ale zasięg na krążku zawsze kusi - na Zao się sprawdza. Tyle, że Hindenburg ma lepszy obrót - jest z czego schodzić.

[HEROS]
Alpha Tester, In AlfaTesters
4,583 posts
12,871 battles

.

Edited by Dropsiq

[WG-EU]
WG Team
2,279 posts
5,568 battles

Na razie mam Yorcka :P ale już zaczynam kombinować, co rozdać docelowo. Ogólnie jestem fanem modułu na ROF kosztem obrotu wieź, ale zasięg na krążku zawsze kusi - na Zao się sprawdza. Tyle, że Hindenburg ma lepszy obrót - jest z czego schodzić.

Zasięg na Zao tak, ale po części wynika to z tego, że na Zao możesz dołożyć kamuflaż i albo strzelać z niewidki, albo bardzo komfortowo zniknąć jeśli zrobi się gorąco. Na Hindenburgu nie - choć zawsze można bawić się w ekstremalnego snajpera. 

Znaczy tak. To jest w sumie dyskusyjne. 18 km to jest tak na styk, powinno wystarczyć, ale okazyjnie może brakować. Więc w sumie nie wiem sam. Na razie jestem na Roonie i gra mi się dobrze tylko z modułem na zasięg za kredsy, nie mam jeszcze odkrytego zwiększenia za XP. Planowałem zmienić zasięg na RoF w momencie jak odkryję zwiększenie za XP. 

Zasadniczo dla krążków mi się najlepiej gra na różnych dystansach, dla US najlepiej się pali BB z tak 15 km, niemcami nie ma specjalnej granicy, bo balistyka jest doskonała. Więc może i zasięg lepszy niż RoF. Tu też będę sam musiał sprawdzić. Nie wiem czemu, ubzdurało mi się że Hinden ma naturalny zasięg 18,8 a nie 17,8

W zasadzie na Hindenburgu mam moduł do zasięgu i robi się ponad 20km. Balistyka niezła, ale czasem się zastanawiam, czy nie używać czego innego. Z drugiej strony, co istotne - jeśli strzelam się na maksymalny lub prawie maksymalny zasięg, to mam też dość czasu, by bawić się w uniki, jeśli trzeba. 

[KURLA]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Nadal myślę, że 12km wykrywania z perka na camo to już całkiem do rzeczy jeśli chodzi o potrzebę nagłego zniknięcia.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.