Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ennoia

Genel Geri Bildirim

3 comments in this topic

Recommended Posts

Players
13 posts
32 battles

Merhaba arkadaşlar,

Bu başlıkta 0.4.1 Güncellemesi geri bildirimlerinizi paylaşabilirsiniz. 

Players
9 posts
578 battles

Güncelleme sonrası ilk oyundan sonra sinirlenip hemen çıktım oyundan , her iki oyunda 2 şer uçak gemisi bende tier4 ağır gemi dönmeyenlerden... uçak gemileri ise tier 6 ve 7 oyun başladı karşıdan 2 torpido 2 bomba uçağı ben daha gemiyi kaldıramadan bizim tier 7 uçak gemisini hallettiler hemde kısa bir sürede sonra biz ortada uçakları seyrettik uçak gemileri teker teker bütün gemileri yok ettiler maç sonucunda karşı tier 6 uçak gemisinden 5-6 kill vardı kısaca berbat bir deneyimdi , update güzel ve oyun iyice oynanmaz olmuş sonra oyuncu bekleyin durun ne diyim.....

Ek: Bu oyunu oynadıktan sonra 1 oyun daha denedim tier 4 ağırımla ve faciya 45.000 canımla minakaze denen torpidolarla beni avlayıp sonra 54.000 canlı kongoyu aldı maçta 4-5 kil aldı minakeze denen jetsky ile sen topla onu takip edemiyorsun zaten gemide değil jetsky gibi hareket ediyor ve bu oyunu oynayıp hasta olamam oynayacaklara tavsiye sadece uçak gemisi ve torpido oynayın diğerleri yalnız hasta ediyor , bu update ile daha berbatlaşmış oyun ne yazıkki...

Edited by Serdarium

[ALTAR]
Players
611 posts
13,753 battles

Açıkçası 2 yeni harita dışında çok birşey değişmiş gibi hissetmiyorum..Eşleşmeler yine pek düzeldi denemez tier 4 aldığımda hala 7'ler geliyor (premiumlar hariç)..Bunun dışında savaşa bağlanma ciddi yavaşladı,ben savaşa girdiğimde gemi batmış bile olabiliyor (grafikle ilgili değil,0 yaptım nerdeyse yine aynı)...ve sanki savaş performanslarına karşılık exp.ve oyun içi parada azalmış gibi geliyor..Yani bu update sadece 2 harita ve henüz başlamayan bir Rütbeli savaş modu için yapıldıysa tamam ama bunun dışında pek bir olumlu yanını henüz göremedim..

Sign in to follow this