Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Haatra

Mise na Marblehead - jede to nekdo?

11 comments in this topic

Recommended Posts

Moderator
1,787 posts

NA server

"PAX on the Forums!" na webu, resp. na foru.

Marblehead je variace na Omahu (10 primarnich del, dostrel jako Omaha, torpeda 8,2 km - nizsi rychlost, ale i kratsi vzdalenost detekce a velmi kratky reload, slabe AA, HP malinko vyssi nez top Omaha).

Misi jsem zkusil - jede to hodne rychle a jednoduse i diky tomu, ze jsou povolene i killy z PvE a na tieru nezalezi. A ze pry nebudou nejak extra kontrolovat screenshoty? Tak to by asi na EU serveru narazili :)

Alpha Tester
289 posts
27 battles

to je jen na NA ?

Ze me ani neprekvapuje ze my mame zase .... nic

Edited by LoktarCze

Moderator
1,787 posts

to je jen na NA ?

Ano, jen NA. Ale jak Ectar informoval, je mozne, ze podobny contest bude i na EU serveru.

A NA, RU a Asia zatim nemaji Tirpitze (a kdyz mi ho nekdo nekoupi, tak ho nebudu mit ani ja, hehe).

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,465 posts
11,649 battles

to je jen na NA ?

my zase mame jine veci, tirpitz, mikasa ... na druhe strane je trava vzdy zelenejsi :B

Moderator
1,787 posts

Ve zminenem vlaknu je uz pres 2600 odpovedi (naprosta vetsina jsou soutezni) a kvuli technickym problemum museli na odpovedi zalozit dalsi vlakno :)     Puvodni predpoklad rozdani 500 lodi byl asi silne podhodnoceny :)

P.S.: Mise uz skoncila

[GWDYS]
Players
25 posts
7,802 battles

Ahoj, chtěl jsem se zeptat... dostal jsem se k bonus kódu na loď Marblehead + 500 000 kreditů + 3 dny premka.. bude mi to fungovat když to použiji na EU serveru?

Moderator
1,787 posts

Ahoj, chtěl jsem se zeptat... dostal jsem se k bonus kódu na loď Marblehead + 500 000 kreditů + 3 dny premka.. bude mi to fungovat když to použiji na EU serveru?

Tyto kody obvykle funguji na EU a/nebo NA severu, ale ne na RU a SEA serveru. Tak to zkus - kdyby kod nahodou nefungoval, tak ti to napise a nic vic se nestane.

Jestli lze stejny kod pouzit na oba servery (EU i NA) zaroven, to nevim. Predpokladam, ze tohle WG osetril. Na jedem server podle vyberu hrace kody ale urcite funguji. Zkusit to muzes na obou, nejdriv ale tam, kde mas "hlavni" ucet.

[GWDYS]
Players
25 posts
7,802 battles

tak bohužel kod na EU serveru nefunguje.. pokud bude mít někdo zájem o kód na loď Marblehead + 500 000 kreditů a 3 dny prémka, nechť se mi ozve.

[SALIS]
Beta Tester
299 posts
13,302 battles

Marblehead je klon Omahy a já už mám Murmansk :B. S ním jsem velmi spokojen

Sign in to follow this