Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Haatra

Aktualizace 0.4.1 proběhne ve čtvrtek 3.9.2015

21 comments in this topic

Recommended Posts

Moderator
1,787 posts

Odhady některých našich kamarádů ohledně aktualizace 0.4.1 ve čtvrtek 3.9.2015 se ukázaly správné. Tak se těšíme :)

World of Warships - 0.4.1 patch release

Greetings Captains! 

We are happy to announce the release of the 0.4.1 update for World of Warships. 

The World of Warships servers will be unavailable on 03/09/2015 from 03:00 to 04:30 UTC due to this update. 

Thank you for your understanding and patience. 

Action Stations! 

Your Customer Service Team

Zdroj

3:00 - 4:30 UTC je 5:00 - 6:30 CEST (SELČ)

Beta Tester
19 posts
8,659 battles

Aj server WoWS je preťažený???? Nie len servery WoT? Mne počítač sťahuje aktualizáciu cca 5 hodinu, a ide len o 1550,0 MB, v čom je problém? V mojom internete nie, ten beží normálne

Moderator
1,787 posts

Aj server WoWS je preťažený???? Nie len servery WoT? Mne počítač sťahuje aktualizáciu cca 5 hodinu, a ide len o 1550,0 MB, v čom je problém? V mojom internete nie, ten beží normálne

U me i u kamaradu probehla akutalizace (stahovani i instalace) velmi rychle.

Players
13 posts
2,555 battles

Co to kua ma byt? to nieaky trolko nevie naje.at celu aktualizaciu do jedneho suboru? stahovalo my to 3x daku blbost a na rychlost mojho internetu pomerne velmi dlho.

[P34RL]
[P34RL]
Beta Tester
128 posts
16,133 battles

No vylepšení premiových lodí Yubari to je výsměch platícím lidem jen jednou použitelný doplněk? To už WG opravdu zešílelo?

Moderator
1,787 posts

No vylepšení premiových lodí Yubari to je výsměch platícím lidem jen jednou použitelný doplněk? To už WG opravdu zešílelo?

Hmm, a kdyz to nemelo zadny doplnek, nikomu to nevadilo...

BTW: Iwaki nedostalo nic a Arkansas jeste dostal nerfa.

• Cool 1

Players
44 posts
350 battles

no ono se jim nedaří ani plnit slib o MM (jedna letadlovka na každé straně) . Častěji jsou dvě než jedna.

Moderator
1,787 posts

no ono se jim nedaří ani plnit slib o MM (jedna letadlovka na každé straně) . Častěji jsou dvě než jedna.

To je omyl, jedna letadlovka na jedne strane nikdy nebyla slibena. MM byl upraveny tak, aby na kazde strane byl stejny pocet letadlovek, a ty aby byly  stejneho tieru.
  • Cool 2

[CZSL]
Beta Tester
2,536 posts
8,375 battles

Tak tak. Tuto zmenu vitam lebo co predtym MM vikazoval nemalo obdobu na nasej strane t7 cv a enemaci t9 alebo t10 teraz je to aspon vyrovnane

Players
41 posts
2,332 battles

Zda sa mi ze s BB po patchi neviem nic trafit. Daval som predtym pravidelne niekolko citadel, teraz som rad ked mam tak tri zasahy. Ma to rozptyl ako svina. Papierovo 200m, ale pocitovo tak 1000. A horim jak blazon. Aby to bolo vyvazene, aspon chapem preco sa mi tak dari s Omahou, proste ziadna BB ma nemoze trafit.

Edited by mathew112
  • Cool 1

[CZSL]
Beta Tester
2,536 posts
8,375 battles

No nvm mne vcera BB nakladali statocne ked som hral...

[O-S-W]
Players
578 posts
11,277 battles

Zda sa mi ze s BB po patchi neviem nic trafit. Daval som predtym pravidelne niekolko citadel, teraz som rad ked mam tak tri zasahy. Ma to rozptyl ako svina. Papierovo 200m, ale pocitovo tak 1000. A horim jak blazon. Aby to bolo vyvazene, aspon chapem preco sa mi tak dari s Omahou, proste ziadna BB ma nemoze trafit.

Taky se mi to zdá,bitevky méně trefují,před chvílí jsem si s nich s Aobou dělal dobrý den.Ale taky jsem si všiml že sestřeluju pomocí AA nějak moc letadel,možná upravili i tohle...

[P34RL]
[P34RL]
Beta Tester
128 posts
16,133 battles

Hmm, a kdyz to nemelo zadny doplnek, nikomu to nevadilo...

BTW: Iwaki nedostalo nic a Arkansas jeste dostal nerfa.

trochu ujeté ne ještě chtít 15 dublonů za rychlejší doplnění když to jde jen jednou použít nemyslíš? asi chyba někde ne 

[-WUF-]
[-WUF-]
Players
90 posts
5,947 battles

Nepiskuj a  bud rad, ze ti to na Yubari WG vubec pridal i kdyz to ma jen jedno pouziti, pac jsi take mohl dostat houno :rolleyes:

Moderator
1,787 posts

trochu ujeté ne ještě chtít 15 dublonů za rychlejší doplnění když to jde jen jednou použít nemyslíš? asi chyba někde ne 

Asi to pozdeji jeste upravi, zatim bud rad, ze to vubec mas :)

Weekend Tester
16 posts
774 battles

Zdar včera večer som hral a dneska asi pred hodinou čo som zapol lode mi začalo stahovat 250 mega.....viete mi vysvetliť čo to sťahovalo a či to iba mne?

Moderator
1,787 posts

Zdar včera večer som hral a dneska asi pred hodinou čo som zapol lode mi začalo stahovat 250 mega.....viete mi vysvetliť čo to sťahovalo a či to iba mne?

Tohle

Sign in to follow this