Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
jarlfenrir

Misje dzienne

16 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4 posts
277 battles

Rzecz, która najbardziej denerwuje mnie w tej grze, to sposób działania misji dziennych. To, że musze kliknąć w misje i pod misją kliknąć "Battle", bym mógł daną misję zrobić.

Dlaczego misje nie mogą być zaliczane, jeśli po prostu wejdę do bitwy bezpośrednio z głównego ekranu?

Mam dwie takie misje, których od kilku dni nie mogę zrobić, a kiedy raz mi się udało (obie w jednej bitwie) to oczywiscie się nie zaliczyły, bo w zły sposób wszedłem bo bitwy...

Weekend Tester, Players
6,486 posts
9,678 battles

Eee... troll jakiś? Oczywiście że misje się zaliczają gdy wchodzisz normalnie do bitwy.

• Cool 2

[GOFER]
Players
1,607 posts
9,928 battles

A ja mam inny problem - jak wejde do bitwy normalnie to sie zaliczaja ale jak klikne bitwa bo misja to juz nie:amazed: Halp plx!11!1

stwierdzam bug, bo tirpitz

Players
4 posts
277 battles

Eee... troll jakiś? Oczywiście że misje się zaliczają gdy wchodzisz normalnie do bitwy.

To pewnie jakiś bug.

Mam misję, by trafić 3ma torpedami w jednej bitwie, i drugą, by trafić 4ma. Trafiłem w bitwie 6ma i nadal misja nie jest zaliczona.

No i kilka razy miałem misję, by zestrzelić X samolotów i jak wchodizłem do bitwy w normalny sposób, to nie doliczało mi progresu.

Edited by jarlfenrir

[CMWR]
[CMWR]
Sailing Hamster
1,552 posts
17,576 battles

To pewnie jakiś bug.

Mam misję, by trafić 3ma torpedami w jednej bitwie, i drugą, by trafić 4ma. Trafiłem w bitwie 6ma i nadal misja nie jest zaliczona.

No i kilka razy miałem misję, by zestrzelić X samolotów i jak wchodizłem do bitwy w normalny sposób, to nie doliczało mi progresu.

3-ma torpedami ale z okrętu a nie z samolotu. Lotniskowcem tej misji nie zrobisz. Nie pytaj dlaczego - to nie bug a feature.

Co do progresu z samolotami - może to była misja typu "zestrzel x samolotów w jednej bitwie" ?

Players
4 posts
277 battles

3-ma torpedami ale z okrętu a nie z samolotu. Lotniskowcem tej misji nie zrobisz. Nie pytaj dlaczego - to nie bug a feature.

Co do progresu z samolotami - może to była misja typu "zestrzel x samolotów w jednej bitwie" ?

Zauwazyłem, że samolotami tej misji nie zrobię. Te 6 trafień miałem niszczycielem.

Misja nie była, by zestrzelić w jednej bitwie, bo jak wszedłem do bitwy przez misje, to doliczało progres.

[CMWR]
[CMWR]
Sailing Hamster
1,552 posts
17,576 battles

U mnie jakoś nie ma problemu. Może zgłoś jako bug do supportu.

Players
23 posts
1,578 battles

To nie feature, tylko folklor WG.

Opisy misji są błędne. Skoro w opisie jest "Traf wroga 4 torpedami" i nic poza tym, to dlaczego ma to działać wybiórczo i skąd gracz ma o tym wiedzieć? Miejsca jest dość, by opisać poprawnie.

Albo jest to bug, albo kolejny dowód na "olewanie" graczy.

Kolejny opis: W ciągu 24 godzin w miejsce ukończonej misji, pojawi się nowa. 

Czasem tak bywa, jednak najczęściej jest to 48 godzin i 72 godziny. Czyli trzeba czekać 3 dni na pojawienie się nowej misji. 

- Kolejne kłamstwo WG.

Zupełnym drobiazgiem jest pojawianie się misji "nie do zrobienia" - Na niskim tierze, gdzie okręty praktycznie nie mają p-lot, albo w ogóle nie ma samolotów (u mnie się misja pojawiła, jak w bitwach nie było jeszcze lotniskowców) misja na zniszczenie 8 lub 10 samolotów (nie pamiętam) w jednej bitwie. Spokojnie przeczekałem ją - i następną podobną - aż odkryłem lotniskowiec, trochę się nauczyłem obsługi i zrobiłem je obie w jednej bitwie. Tyle, że do tego czasu dostawałem co 2-3 dni tylko jedną misję...

[CMWR]
[CMWR]
Sailing Hamster
1,552 posts
17,576 battles

Czy w ogóle ktoś tu czytać poradzi ? W kliencie jest licznik odliczajacy czas do pojawienia się kolejnej misji. Jeżeli ma się IQ wyższe od płyty chodnikowej można się zorientować że misje przychodzą pojedynczo co 24 godziny zawsze o 1 w nocy naszego czasu.

Players
23 posts
1,578 battles

Czy w ogóle ktoś tu czytać poradzi ? W kliencie jest licznik odliczajacy czas do pojawienia się kolejnej misji. Jeżeli ma się IQ wyższe od płyty chodnikowej można się zorientować że misje przychodzą pojedynczo co 24 godziny zawsze o 1 w nocy naszego czasu.

No to gdybyś miał takie IQ jak piszesz, to może przeczytałbyś ze zrozumieniem zapis "W ciągu 24 godzin w miejsce ukończonej misji, pojawi się nowa". 

Są trzy misje na tablicy. Kończysz jedną - w jej miejsce o 2 w nocy (nie o pierwszej) naszego czasu pojawia się nowa. Kończysz kolejną i w ciągu 24 godzin, czyli o 2 w nocy, w jej miejsce, powinna się pojawić nowa. Ale nie - pojawi się po 48 godzinach, czyli za dwa dni o drugiej. Kończysz kolejną misję i znów, wg zapisu WG w jej miejsce w ciągu 24 godzin powinna pojawić się nowa. Nie - pojawi się po 72 godzinach, czyli o 2, ale za trzy dni...

Może niech tłuki robiący opisy poradzą się kogoś, kto ukończył chociaż podstawówkę, jak powinny one wyglądać, by były zrozumiałe i nie trzeba się domyślać "co poeta miał na myśli pisząc idiotyczny opis". A 24 godziny, to nie 72 godziny. Jest drobna różnica.

Nie jestem pewien, ale mam wrażenie, że na początku OBT, misje były rzeczywiście reaktywowane w czasie do 24 godzin - do najbliższej drugiej w nocy - i dopiero którymś mini-patchem to zmieniono...

[CMWR]
[CMWR]
Sailing Hamster
1,552 posts
17,576 battles

Nie, nie były. Od CBT zawsze przychodziła jedna misja dziennie. O pierwszej czy też o drugiej, zależy czy czas letni czy zimowy. A jeżeli wierzysz bardziej opisowi splodzonemu przez jakiegoś lebiegę od tego co widzisz na własne oczy to nieraz się sparzysz. Na tym właśnie polega IQ - krzak czarnego bzu przeczyta i uwierzy....

Players
23 posts
1,578 battles

I temu miał służyć mój wpis - jak radził support - może ten lebiega od opisów przeczyta, albo mu doniosą i napisze poprawnie, a przynajmniej zgodnie ze stanem faktycznym. By gracze nie musieli empirycznie sprawdzać, co lebiega miał na myśli, ale by to wprost wynikało z opisu.

Players
4 posts
277 battles

U mnie jakoś nie ma problemu. Może zgłoś jako bug do supportu.

Myslałem, że jestem w części forum, na którą zaglądają deweloperzy (strefa deweloperów) i nie ma sensu zgłaszać buga, który zduplikuje ten temat...

[CMWR]
[CMWR]
Sailing Hamster
1,552 posts
17,576 battles

Myslałem,

Aha.
Edited by Anhelli

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this