Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Alteo

Za duza srednia REMISow na bitwy

3 comments in this topic

Recommended Posts

Players
7 posts
1,319 battles

Witam. Moim zdaniem odsetek na poziomie 5-10% remisow na ilość bitew jest stanowczo za duzy. Dobrze zrownowazone sa bitwy gdzie zdobywamy 3 bazy, ale gdy już mamy tylko do zdobycia baze przciwnika bardzo często taka bitwa konczy się wlasnie remisem. Powolnosc statkow, czy wielkość mapy nie daje szansy wielokrotnie na przeszukanie szybko kilku akwenow wody w poszukiwaniu jednego gdzies skitranego uciekiniera. Niejednokrotnie obserwowałem sytuacje gdzie 5 statkow za kare dostaje remis bo nie poplyneli na początku bitwy po jednego niejednokrotnie afkujacego przeciwnika lub nie dopłyneli na czas do lotniskowca na końcu mapy. Nie często zauważam iż gracze okupują baze przeciwnika jak to ma miejsce w czołgach.

Uwazam iż powinno to być rozwiązane w sposób pewnej przewagi punktowej sil jak ma to wlasnie miejsce w przypadku zdobywania 3 baz gdzie druzyna dostaje lub traci punkty za zatopienia przeciwnika lub własnych statkow. Znacznie by to zredukowalo ilość remisow, tym razem remis był by tylko w przypadku zakończenia się bitwy z posiadana ta sama iloscia tych samych typow okretow.

REMIS to taka inna porazka, wiec do statystyk raczej nie pomaga i tylko denerwuje.

Może ktoś ma podobne spostrzeżenia lub inne sugestie?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Beta Tester
369 posts
1,094 battles

Remis to kara dla druzyny za to, ze ze soba nie wspolpracowala i nagroda pocieszenia dla co lepszych graczy w tej druzynie za to, ze trafili na burakow, a mimo to dali z siebei wszystko :P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×