Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
semm

Cici Maç Sonuçlarımızı Burada Kapıştıralım mı ? :P

1,220 comments in this topic

Recommended Posts

[CKALE]
Alpha Tester
255 posts
3,591 battles

Tebrikler güzel exp. O ucaksavarlar o gemiye fazla bile belli oldu 1tarafıda zayıf olsun geminin , ucak gemisi olmadanki performansı belli tabi bunda seninde yeteneğin etkili herkes öyle oynayamaz  iyi ellerde neler yapabilir belli oldu. O yüzden iyileştirme felan olmasın gerek yok.

Valla kardeşim senle bunu daha öncede konuşmuştuk hatırlarsan, uçak gemisi yoktu doğru zaten ondan dolayı böyle coşturdum düşmanı. Vaka uçak gemilerine gerçekten bir ayar çekilmesi gerektiğine inanıyorum. Yapılması gereken tek şey manuel olarak o torpidoların 400 metreden adamın kafasına bırakılmaması. Başka bişey yok uçak gemisiyle alakalı. Bu arada videosunu da paylaşırım buradan o savaşın

Players
85 posts
3,425 battles

Bak ya utanmadan bide uçak gemisine nerf ten bahsediyor .. Allah ıslah etsin nediyiiim :)  :). Şaka maka cv me elletmem :) 

Beta Tester
127 posts
934 battles

Maksat baslık canlansın resim eski sayılır zaten son yaptığım maç. Denge için yeni patch i bekliyoruz rakipte ucak gemisi oldumu  sizde olmadımı ddler icin durum hoş olmuyo tepende 1 tane avcı dolanıyo sıkıntı.

f39is5.jpg

Edited by Reklessu

Players
611 posts
6,595 battles

Valla hepsi güzel skorlar elinize sağlık..Denk gelirse bende paylaşırım bundan sonra..Bu arada semm o Tirpitz'li zaferleri paylaşmışsınya fena gönül koydum sana bilesin :))  Bu arada konu dışı ama oyunun Tirpitz paketindeki o ''Fjordların Canavarı'' tabirine öldüm gülmekten,ne canavarı yahu güzelim gemi Adolfun ödlekliği yüzünden fjorddan çıkamadıki :)

Birde sorum var,bu paketteki 30 gün premium sadece gemi içinmi yoksa hesap içinmi?

Edited by CouTSoN

Beta Tester
201 posts
3,057 battles

Uzun zamandır Arkansas betayla oynamamıştım ne denli düşük bir menzile sahip olduğunu görünce napacam ben dedim ama maçta önüme gelene tek attım bunun zevki çok güzeldi :D çok dp almadım ama Cp si10000-15000 olan adamları tek tek avladım :D

5k6O6l.jpg

[R4A]
Players
478 posts
16,618 battles

Yenildik ama alnımızın akıyla. :)  (Not: hesap premium değil)

6 gemi battı, 2 ödül alındı.

shot-15.09.12_14.54.52-0609.jpg

shot-15.09.12_14.55.00-0505.jpg

shot-15.09.12_14.55.12-0198.jpg

Beta Tester
22 posts
297 battles

Biraz şans ve fırsatçılıkla bişeyler yaptım. Doğru oyunsa ilk resimde epey canı olan bir Omaha'ya güzel bir torpido hediyesi verdim. İkinci resimde az biraz beleşçilik oldu. :) Alttaki resimde çarpı falan vardı.

3ak112.jpg

3ak19A.jpg

[L2TW]
Players
126 posts
10,611 battles

OZgP63.jpgzVXbkg.jpg

Bugün Iowa sahibi olduktan sonra bi eski günleri hatirlamak icin new mexicomla turladim. yüksek tier lerde oynamak yaramis :)

Edited by SriverFX

[R4A]
Players
478 posts
16,618 battles

uehlhI3.jpgcNulHtz.jpg

Bugün Iowa sahibi olduktan sonra bi eski günleri hatirlamak icin new mexicomla turladim. yüksek tier lerde oynamak yaramis :)

Iowa hayırlı olsun, güzel gemi. Darısı Montana'ya. Şu tamir masrafları olmasa ben de almayı istiyorum ama N.Caroline ile bile başa çıkamadım. New Mexico'da candır bu arada. Bir de resimler görünmüyor.

Players
34 posts
1,832 battles

Sanırım şimdiye kadar aldığım en yüksek puan oldu.

My7D32.png

VLdDWP.png

Edited by _1Turk_

Beta Tester
15 posts
514 battles

Heeeyy Omaha nelere kadirsin. 5 HP canın kalsın uçak gemilerine yüklen ikisini de batır. Ardından git  6 uçak düşür. Ardından git bir de cap yap. :D Omaha ile güzel bir oyun.

shot-15.09.19_13.53.29-0219.jpg

shot-15.09.19_13.58.09-0828.jpg

shot-15.09.19_14.01.02-0002.jpg

shot-15.09.19_14.01.07-0952.jpg

shot-15.09.19_14.01.14-0648.jpg

[-DRG-]
Players
9 posts
2,663 battles

Heeeyy Omaha nelere kadirsin. 5 HP canın kalsın uçak gemilerine yüklen ikisini de batır. Ardından git  6 uçak düşür. Ardından git bir de cap yap. :D Omaha ile güzel bir oyun.

Diğer hesaptan göndermişim. aspiral adlı hesabımı kullanıyorum. :) 

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,228 posts
13,301 battles

QlpXVA.jpgVL3prq.jpgCv kardeşliği :) iki cv oyunu ne hale getirebiliyor :) RVOyPo.jpg

Eğer CV kombineli oynarsa diğeriyle, harika oluyorlar. Karşı tarafta CV olmamasıda ayrı bi güzel :D

• Cool 1

Beta Tester
290 posts
11,165 battles

son zamanlarda zırhlıya merak sardım .. zırhlınında farklı  bir tadı varmış.DRnAgo.jpg2kGl0E.jpgd2YJ9n.jpg

Tebrikler uçak gemisi kan kaybetmiş senin zırhlıya geçmenle üzüldüm en azından bir Türkle karşılaşıyorduk uçak gemisi candır ama zırhlıda yakışmış sana

Players
85 posts
3,425 battles

Tebrikler uçak gemisi kan kaybetmiş senin zırhlıya geçmenle üzüldüm en azından bir Türkle karşılaşıyorduk uçak gemisi candır ama zırhlıda yakışmış sana

yok be berkayım şu sıralı savaşlar için tier 7 e geçtim onun hevesi. sezon bitsin yine hakuryuya devam

Beta Tester
290 posts
11,165 battles

yok be berkayım şu sıralı savaşlar için tier 7 e geçtim onun hevesi. sezon bitsin yine hakuryuya devam

Bekleriz kardeşim umarım aynı takıma denk geliriz fırtınalar estiririz :)

Players
611 posts
6,595 battles

Omaha candır,Cleveland yalandan heyecandır:) Pensacola'ya hiiiiiiçbirşey demiyorum bile :D

Players
63 posts
634 battles

Bende bir sonuç paylaşayım hemde son zamanlardaki en illet ettiğim gemi ile ben ona kör gemi diyorum topunu ateşlersiniz o mermiler kafasına göre takılır :)

İlk defa bana göre son derece isabetsiz topuyla 4 köşk vurup 14 uçak düşürüp ve 5 gemi batırdım onuda görücüye çıkarmak lazım :):) :) 

shot-kongo.jpg

Beta Tester
201 posts
3,057 battles

d0Wlj7.jpg

hayatımın maçını kaybettik. 

Edited by semm
Büyük puntolarla ve büyük harflerle yazmak !

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.