Jump to content
PSA: Ranked battles HP restoration for aircrafts issue Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
semm

Cici Maç Sonuçlarımızı Burada Kapıştıralım mı ? :P

1,220 comments in this topic

Recommended Posts

[CKALE]
Alpha Tester
255 posts
3,591 battles

Arkadaşlar başıma öyle bişey geldi ki 1000 de 1 olur ancak. Tirpitz'im ile 9 tier amerikan zırhlısı Iowa ile kapışıyorum ,4800 canım kaldı onun ise 42.000 civarındaydı, aramızdaki mesafe 4-5km arası , ben kesin patlayacam bari gider ayak damage atayım diye sancak tarafındaki torpidoları ateşledim, akabinde hemen iskele tarafına kırarken düşman bana tam yanını göstermiş vaziyette benim sancak tarafıma seyrederken, sadece Pruva tarafımda bulunan 2 tane 380mm'lik taretimle Iowa'nın ''Citatel'' kısmına Ya Allah diyip bıraktım ve olan oldu :D Düşman Iowa'sı 42.000 canı ile , benim attığım 4 merminin de Iowa'nın ''CITATEL'' i vurması sonucu havaya uçtu . Keşke savaş kaydı olsaydı ataydım izleseydik. İnanılmaz bişeydi Umarım daha iyilerini siz yaparsınız.Bu da savaş sonucu :) 

WZGJPL.jpgRVOdl6.jpgDRyn06.jpgvLJMv6.jpg

• Cool 1

[CKALE]
Alpha Tester
255 posts
3,591 battles

Ahhh Ahhh berabere bitecek maç mıydı bu şimdi.:amazed:

süre yetmiyor şaka falan... 

[CKALE]
Alpha Tester
255 posts
3,591 battles

Taze çıktı.

helalll :) valla DD leri sevemedim hiç :)

[CKALE]
Alpha Tester
255 posts
3,591 battles

2lchlj.jpgr26yaq.jpg30v2hy0.jpg

Bir tanesi kendi takımımdan olmak üzere(yanlışlıkla) toplam 5 leş :) 

hızlı, öfkeli ve torpidolu o_O

moruk napıyosunuz anlamadım ne istiyosunuz elalemden bu kadar :D vicdanlı atın şu torpilleri :) allahsızlık yapmayın :D

[CKALE]
Alpha Tester
255 posts
3,591 battles

Daha fazla TORPİL DAHA FAZLAAA !!!!! 

Sıcağı sıcağına sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar, buyrun,

11u7tb4.jpg2mmeceu.jpgkbuo0i.jpg

Valla helal olsun , tebrikler :)

[CKALE]
Alpha Tester
255 posts
3,591 battles

DlZKY7B.jpg

epey uçak düşürmüşsün , citatel de vurmuşun 7 defa yakışır. devamını bekleriz :)

Beta Tester
15 posts
514 battles

Topları sanırım elle çevrilerek nişan alınan, klavyemdeki A ve D tuşlarının eskimesine sebep olan topları doldururken bir ömür harcadığım Furutaka adlı gemi ile alabileceğim en iyi sonuçlardan birisi.

shot-15.08.27_00.23.21-0539.jpg

[CKALE]
Alpha Tester
255 posts
3,591 battles

j26GQn.jpg

Topları sanırım elle çevrilerek nişan alınan, klavyemdeki A ve D tuşlarının eskimesine sebep olan topları doldururken bir ömür harcadığım Furutaka adlı gemi ile alabileceğim en iyi sonuçlardan birisi.

Canavar gibisiniz genjler :)

Beta Tester
15 posts
514 battles

Canavar gibisiniz genjler :)

2 uçak düşürmüşün 11 isabet yapmışın 3 ü köşke gelmiş 2 gemi batırmışın 172 000 para vermiş gerçekten oyunda bir sıkıntı var.
  • Cool 1

Beta Tester
127 posts
934 battles

2 uçak düşürmüşün 11 isabet yapmışın 3 ü köşke gelmiş 2 gemi batırmışın 172 000 para vermiş gerçekten oyunda bir sıkıntı var.

Oyunda sıkıntı yok.  Gamescom zamanı ilk galibiyet bonusu x3 dü 1de bayrak bastınmı x3.5 oluyodu. Onda dolayı bu kadar yüksektir gelen exp. Tarihe bakarsan ss yeni değil.
Edited by Reklessu
  • Cool 1

Beta Tester
34 posts
4,285 battles

beyler tam bir kıyas olmasa da şimdilik bence en belirleyici unsur oyunda kazanılan ham deneyim. ona göre bir değerlendirme yaparsak şimdilik en verimli sonucu alırız.

Beta Tester
15 posts
514 battles

Oyunda sıkıntı yok.  Gamescom zamanı ilk galibiyet bonusu x3 dü 1de bayrak bastınmı x3.5 oluyodu. Onda dolayı bu kadar yüksektir gelen exp. Tarihe bakarsan ss yeni değil.

ok anladım 

Players
85 posts
3,425 battles

Ooo tripitz bide iyeleştirilmeli diyo daha nolcak bütün gemileri senmi batırcaksın amacın ne :) tebrikler. 

Beta Tester
127 posts
934 battles

Tebrikler güzel exp. O ucaksavarlar o gemiye fazla bile belli oldu 1tarafıda zayıf olsun geminin , ucak gemisi olmadanki performansı belli tabi bunda seninde yeteneğin etkili herkes öyle oynayamaz  iyi ellerde neler yapabilir belli oldu. O yüzden iyileştirme felan olmasın gerek yok.

[CKALE]
Alpha Tester
255 posts
3,591 battles

Ooo tripitz bide iyeleştirilmeli diyo daha nolcak bütün gemileri senmi batırcaksın amacın ne :) tebrikler. 

Niyetim ettim Allah'ım bütün düşman takımını patlatmaya :):):):) kardeşim işte binde bir oluyor genelleme yapmayalım lütfen hahahaha:)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.