Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
DemonSemen

Mikasa

60 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

to neni skin, to je defaultni nater

Fuj je pekne hnusny... Aka je ta lod lebo 20e je vcelku dost za tier 2 
Edited by RosTDor

Master Pirate
178 posts
993 battles

Kdyby stála do 200,-, tak je moje...  : )
...ale 550,- za ní fakt nedám!!!

e4da0e7c-39e5-11e5-bde8-ac162d8bc1e4.JPG

e4cc97e2-39e5-11e5-896e-ac162d8bc1e4.JPG

e481d1bc-39e5-11e5-bde8-ac162d8bc1e4.JPG

e4105bd6-39e5-11e5-bde8-ac162d8bc1e4.JPG

c08db660-39f7-11e5-896e-ac162d8bc1e4.jpg

• Cool 2

Beta Tester
10 posts
499 battles

No, tak jsem si ji koupil a mám za sebou zatím jen tři bitvy, ale i tak sem hodím pár prvních postřehů. Zatím z té lodi mám.... no.. hodně rozporuplné pocity. Je to hrozně pomalé, jen 18 knt, ale s tím jsem počítal. Obratnost špatná není, vyhýbat torpédům se s tím celkem dá a na těchto tierech jich moc není, letadla nepotkáte vůbec, takže i tohle je pohoda, ale tím podle mě končí výčet toho dobrého. Co se týče odolnosti, mám na ní kapitána z Konga kde mám i perk superintendant, takže jednu opravu navíc. Každopádně pancíř lodi možná dobrý je, ale na těchto tierech po vás všechno střílí jen HE municí, takže když se dostanu mezi dvě tři lodě a to včetně věcí jako je Erie, Albany, nebo Hashidate, přežiju možná tak minutu, permanentně hořím a když se opravíte, za pět vteřin hoříte zase a shoříte dříve, než se obnoví další doplnění života. Od výdrže jsem čekal podstatně více, s Saint Louskou vydržím pocitově o dost déle, sice máte dost HP, ale prostě to nestačí. Co se týče palebné síly.... No, ta sekundární výzbroj je opravdu skvělá, ale co jsem vypozoroval, střílí od cca 2,8 km, jenže takhle blízko k vám skoro nikdo nikdy nepojede. Pokud spustí palbu sekundární výzbroj, roztrháte třeba Chikumu nebo Chestera hodně rychle, to je paráda. Ale pokud k vám nikdo nedojede na tuto vzdálenost, pak jste odkázáni jenom na dělové věže a ty jsou jen dvě po dvou dělech, což je strašně málo, vzhledem k jejich damage a přesnosti. Ze vzdálenosti 6 - 4 km (přibližoval jsem se) jsem střílel na STOJÍCÍ Albany a dohromady ze čtyř salv se trefila jedna střela, přesnost je pocitově na úrovni Kawachi, prostě ať mířím jak mířím, létá to všude možně, jen ne tam, kam potřebuju a to při době přebytí 30 sekund znamená, že vaše DPM je hodně, ale hodně mizerné. Zkoušel jsem používat jak HEčka, které mají papírově slušnou damage, ale ani jednou za tři hry jsem s nimi na salvu nedal větší damage než cca 1.300, často to jsou čísla kolem 820 a podobně. A to že občas někoho zapálím je opět na výstřely po 30 s malá záchrana. Takže je podle mě lepší střílet AP municí jako na větších bitevkách, tady je ale pro změnu problém ten, že na těchto tierech má většina lodí pancíř minimální a prolétne to skrz za nula, takže ani to není tak efektivní, jako na vyšších tierech, takže co se týče palebné síly, tahle loď je prostě hrozná. Pokud na Vás najede taková Saint Louska a nepřiblíží se pod 3 km kvůli sekundární výzbroji, dokáže Mikasu HE municí roztrhat doslova za pár desítek sekund a neuděláte prakticky nic. Jedině pokud by s ní ten člověk střílel AP a vy jste proti němu stáli čelem, pak možná přežijete, ale jinak ne. Ještě ji dám šanci, jak říkám, mám s ní teprve tři hry, ale minimálně od té výdrže a od "vysoké přesnosti" - popisek k lodi od WG, jsem si představoval mnohem, ale mnohem víc. A taktika brawler - najet s lodí k nepříteli co nejblíže pro použití sekundární výzbroje se mi také nevyplatila, protože pokud najedete k někomu takto blízko, většinou nebývá sám a jsme zase u toho, že soustředěná palba HE municí od pár menších lodí vám sebere polovinu HP, než se vůbec na dostřel sekundární baterie dostanete. Tolik k mým prvním dojmům z Mikasy.:amazed:

Edited by HavocStarr
  • Cool 3

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

No super tak je to presne tak ako som si myslel co je velka skoda...

Beta Tester
10 posts
499 battles

Souhlasím, kdyby ta loď tolik nehořela, tak by se s ní něco udělat dalo. To zapalování je opravdu hodně přehnané, hlavně to vidím, když hraji za Clevelanda, tam jedu z 90% jenom HE a pokud si vyčíhnu cíl, který se zrovna věnuje někomu jinému, tak za pár sekund permanentně hoří a už se toho nezbaví a neudělá se mnou nic. Ne že by mi to tedy vadilo, když jsem na druhé straně hlavně, ale i tak vidím, že toho zapalování tu je prostě moc, klidně bych šanci na zapálení snížil, nebo bych to nastavil, aby zapálení bralo podstatně méně HPček. Nevím nakolik je tohle reálné, ale balancu hry by to rozhodně prospělo, aspoň by 80% lidí nepoužívalo jen HE a muselo by se nad výběrem munice trošku přemýšlet, nemluvě o tom, že by to hodně prospělo bitevkám, které jsou momentálně podle mě největší otloukánci. Jinak ještě k té Mikase, té by hodně pomohlo, kdyby ji alespoň o 5 s zvýšili rychlost palby. Nějaký obdobný buffík by byl optimální.

Alpha Tester
140 posts

U 152mm sekundárek bych se přimlouval o navýšení dostřelu na 5km. Pokud je to fakt jak s brokovnicí Kawachi, která by často na 2km netrefila ani Yamato a vzhledem k reakcím hráčů to tak nejspíš je, pak by ta přesnost fakt chtěla upravit.

Master Pirate
178 posts
993 battles

Německý replay:

Za tuhle cenu prostě ne. Je to min. třetina investice do lodi Tirpitz.
Takže za mě osobně nekupovat a vyčkávat.  : D

Krom toho, můj šestý smysl mi říká, že hlavní speciální nabídky teprve přijdou...

GC otevírá své brány až zítra.
viz odkaz

• Cool 1

Alpha Tester
140 posts

Tak jen pro info. Od dnešního dne až do konce měsíce ji mají na asia serveru. A to v krásném balíku loď, slot a 50 vlajek India Delta jako bonus. A cena? "Pouhých" 10$. Raději bych ji viděl o 4$ levnejší, ale pořád by byl lepší tento balíček než ten přeplněný co jsme měli my. Nemyslíte?

• Cool 2

Players
4 posts
851 battles

Loď mám už nejákou dobu a mohu říct že je natřená benzínem protože každou bitvu hořím a taky tak zemřu v plamenech. Strašně pomalu střílí 30 sec. nabíjení na tier. 2 je fakt moc byl bych raději kdyby nabíjela aspoň 25 sec. to by bylo mnohem hratelnější. Ale abych ji pořád jenom neshazoval tak ty její sekundárky jsou fakt něco když na někoho vyjedete z poza ostrova na 2-3 km tak je ztracenej. Ale stalo se my že sekundárky střílely na st.louis na 2.5 km a za ním byl obrovskej ostrov jak kráva a 70% střel šlo do ostrova 10% ani ten ostrov nezasáhlo a 20% šlo do st.louis. Takže na konec jen řeknu a poradím WG aby Mikase ohodně zlepšily přesnost sekundárek, trochu zvýšili jejich dostřel, a snížili dobu nabíjení Hlavní baterie na 25 sec. jak udělali s Ishizuchi.

Moderator
1,787 posts

Loď mám už nejákou dobu a mohu říct že je natřená benzínem protože každou bitvu hořím a taky tak zemřu v plamenech. Strašně pomalu střílí 30 sec. nabíjení na tier. 2 je fakt moc byl bych raději kdyby nabíjela aspoň 25 sec. to by bylo mnohem hratelnější. Ale abych ji pořád jenom neshazoval tak ty její sekundárky jsou fakt něco když na někoho vyjedete z poza ostrova na 2-3 km tak je ztracenej. Ale stalo se my že sekundárky střílely na st.louis na 2.5 km a za ním byl obrovskej ostrov jak kráva a 70% střel šlo do ostrova 10% ani ten ostrov nezasáhlo a 20% šlo do st.louis. Takže na konec jen řeknu a poradím WG aby Mikase ohodně zlepšily přesnost sekundárek, trochu zvýšili jejich dostřel, a snížili dobu nabíjení Hlavní baterie na 25 sec. jak udělali s Ishizuchi.

20% šlo do St. Louis? A máš screenshot? Protože i když jsem s Mikasou téměř bok po boku s nepřátelskou lodí, tak stejně mám přesnost sekundárek pod 5%. Děs a hrůza...

Players
4 posts
851 battles

20% šlo do St. Louis? A máš screenshot? Protože i když jsem s Mikasou téměř bok po boku s nepřátelskou lodí, tak stejně mám přesnost sekundárek pod 5%. Děs a hrůza...

Screen uz bohuzel nemam po nechtene instalaci WIn 10 se my vsechny screene smazali :( ale to stou nepresnosti sekundarek se my stává poslední dobou dost casto

Players
289 posts

Pánové tak jak? Strašně mě láká koupě této lodi. Přecijen je to "legenda", a to dokonce plovoucí. Ale z toho, co jsme se tu dočetl to vypadá na těžkej odpad, což mě neláká. Je tam nějaká změna? Byl nějaký patch, co by ji trošku boostnul?

Players
567 posts
7,881 battles

Admiral nebo Ňadmiral :-) ?? Ale předběhl jsi mě - chtěl jsem se zeptat na to samé, protože teď je aspoň bez zbytečného balíčku a cena už ujde...

[BIA]
Alpha Tester
1,610 posts
5,827 battles

Ono když má loď 4 děla, rozptyl jak brokovnice a nejrychlejší také není, tak to na zábavný gameplay prostě nedopadne.

Popravdě nechápu proč WG neustále do her vkládá tyhle low tier prémiáky. Pokaždé (jednou za půl roku) co se lognu do tanků tak musím umazávat nějký low tier šmejd, co z nejakého důvodu dostanu jako dárek. Spíše by se u prémiáků měli zaměřit na vyšší tiery  6-8 s jiným druhem gameplay.

Players
567 posts
7,881 battles

Tak jsem dostal masochistické choutky a koupil jsem...

Zatím jedna bitva, 51298 dmg, 2 killy a "arsonist" k tomu. A jen tak tak jsme vyhráli. Velice jsem uplatnil sekundárky v krásném souboji s Kawachi na 1-5 km (měl skoro full HP a dostal jsem ho, naštěstí nestřílel AP a obecně se moc netrefoval). Citadela ale padla jen jedna a navíc asi za 100 dmg, co zbývalo poslední enemy lodičce v bitvě.

Je to loď asi fakt pro masochisty a zasloužila by buff (dostřel, kadenci?? ), ale bude s ní možná i sranda.

Players
99 posts

Tak jsem dostal masochistické choutky a koupil jsem...

Zatím jedna bitva, 51298 dmg, 2 killy a "arsonist" k tomu. A jen tak tak jsme vyhráli. Velice jsem uplatnil sekundárky v krásném souboji s Kawachi na 1-5 km (měl skoro full HP a dostal jsem ho, naštěstí nestřílel AP a obecně se moc netrefoval). Citadela ale padla jen jedna a navíc asi za 100 dmg, co zbývalo poslední enemy lodičce v bitvě.

Je to loď asi fakt pro masochisty a zasloužila by buff (dostřel, kadenci?? ), ale bude s ní možná i sranda.

No co, zda sa Ti, ze bude s nou sranda? Kupil som si ju tiez, lebo sa mi paci, ale hrat s nou neda :( 

Players
567 posts
7,881 battles

No co, zda sa Ti, ze bude s nou sranda? Kupil som si ju tiez, lebo sa mi paci, ale hrat s nou neda :( 

Hrát se s tím fakt nedá, páč je to opravdu nejhorší loď ve hře (že by "ruskej" komplex z bitvy u Cušimy? ), ale dej si pár piv a třeba tě začne i bavit. IMO nej taktika je dostat se blízko a uplatnit sekudárky, jinak to je RNG peklo.

Players
975 posts

Taky jsem o ní přemýšlel, ale podíval jsem se na pár recenzí a záznamů z bitev a chuť mě přešla.

Když vidím jak letí salva z jedné věže z děl, které jsou vedle sebe, různě do stran..a pak plác do vody kolem enemy lodi, která je daleko  5 km ... to bych asi nedal :B Tohle nezachrání ani vyskillený kapitán :D

Možná se WG bojí, aby dobří hráči na low tierech nešikanovali nováčky..ale to už je ošetřeno pomocí MM (mám ten pocit), tak nechápu, proč ta loď je ta mizerná...i za těch 248 Kč....

Beta Tester
68 posts
3,209 battles

Bohužel má Mikasa BR jak křižník na II. tieru, tedy stále s ní jsem proti III. tieru a tam to sranda není. Jó, pokud to vyjde a jednou za 10 bitev mě to hodí jen proti I. a pár II., tak tam kraluju. Škoda jen, že zde nefungují replaye (alespoň jsem je nenašel). Parádní bitva, kde sekundárky rozstřílely během cca minuty 3 lodě (I. a II. tier). Měly větší dmg, než já primárkama :teethhappy: Ale to je jedna bitva z 10...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.