Jump to content
PSA: Ranked battles HP restoration for aircrafts issue Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
_HastasyzDeDe_

Bir Bilene Sor !

381 comments in this topic

Recommended Posts

Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,920 battles

Bilgisayarın işlem gücünü sonuna kadar kullanıyorsa oyunun yüklenmesi yavaşlayabilir. Genelde ayarları düşürmek hızı arttıracaktır. 

[WSAV]
Players
611 posts
6,692 battles

Bilgisayarın işlem gücünü sonuna kadar kullanıyorsa oyunun yüklenmesi yavaşlayabilir. Genelde ayarları düşürmek hızı arttıracaktır. 

Ayarları düşürdüm fps sorunum kalmadı..lakin sürekli olarak savaşa gec katılıyorum..bu kısmıda ayarlarlamı alakalıdır yoksa internet bağlantısı ilemi?

Players
52 posts
1,180 battles

Arkadaşlar görevler 24 saate bir güncellenir diyor ama bir türlü güncellenmiyor.30 saat falan diyor.Hatta 60 saat bile gördüm.Bu nasıl oluyor?

Adsız.jpg

Adsız.jpg

823 posts
1,920 battles

Ayarları düşürdüm fps sorunum kalmadı..lakin sürekli olarak savaşa gec katılıyorum..bu kısmıda ayarlarlamı alakalıdır yoksa internet bağlantısı ilemi?

İnternet bağlantısı da sorun oluşturabilir. Oyun sunucuda oynandığı için bilgisayara ilk defada verileri yüklemesi uzun sürüyor olabilir. Pek anlamıyorum bu kısımlardan ne yazık ki...
  • Cool 2

[WSAV]
Players
611 posts
6,692 battles

İnternet bağlantısı da sorun oluşturabilir. Oyun sunucuda oynandığı için bilgisayara ilk defada verileri yüklemesi uzun sürüyor olabilir. Pek anlamıyorum bu kısımlardan ne yazık ki...

tesekkür ederim yinede ;) dediğin şey mantıklı duruyor çünkü ilk savaşta hep daha uzun sürüyor bağlanması..

823 posts
1,920 battles

Ben oyunu girdikten sonra oyunda ses kasması oluyor bu neyin nesidir??

Ses kartı sürücünüz güncel mi? Takılma sadece seste mi oluyor yoksa görüntüde de onunla uyumlu bir yavaşlama var mı?

Edited by semm

Players
21 posts
106 battles

arkadaşlar gayet normal maç yaparken, bir sonraki maça girdiğimde ekranda inanılmaz bir donma söz konusu olmaya başladı, kesinlikle oyunu oynamama müsade etmeyecek şekilde. bir fikri olan var mı?

WEA0DE.jpg

[WSAV]
Players
611 posts
6,692 battles

arkadaşlar gayet normal maç yaparken, bir sonraki maça girdiğimde ekranda inanılmaz bir donma söz konusu olmaya başladı, kesinlikle oyunu oynamama müsade etmeyecek şekilde. bir fikri olan var mı?

WEA0DE.jpg

oww..kardeşim bu ekran kartı yada ram gibi duruyor ya..sanmıyorum oyunla alakalı olsun,sistemle alakalı gibi bu görüntü

• Cool 1

Players
21 posts
106 battles

oww..kardeşim bu ekran kartı yada ram gibi duruyor ya..sanmıyorum oyunla alakalı olsun,sistemle alakalı gibi bu görüntü

AMD Catalyst son sürümü yüzünden oluyormuş, çözdüm. Harbiden radeon'a lanet olsun ya. paylaşımlı ekran kartlarına ayrı lanet olsun, ısınma sorunu zaten gebertiyordu beni, bilgisayar değil barbekü mübarek. şimdi birde bu. sildim düzeldi ama bu seferde her şeyi geç algılıyor oyun. parasızlığın gözü kör olsun :)

[WSAV]
Players
611 posts
6,692 battles

View PostBellBottomBlues, on 30 September 2015 - 09:23 AM, said:

AMD Catalyst son sürümü yüzünden oluyormuş, çözdüm. Harbiden radeon'a lanet olsun ya. paylaşımlı ekran kartlarına ayrı lanet olsun, ısınma sorunu zaten gebertiyordu beni, bilgisayar değil barbekü mübarek. şimdi birde bu. sildim düzeldi ama bu seferde her şeyi geç algılıyor oyun. parasızlığın gözü kör olsun :)

Kardeşim sana gecen dediğim gibi :) Cidden lanet okumakta haklısın :) Sen bu işi çözene kadar grafiği mininmuma indir,o kasanın yanınada en büyük boyundan bi vantilatör koy :D

View PostBellBottomBlues, on 30 September 2015 - 09:23 AM, said:

Bunu okudunmu kardeşim sen?

• ATI Radeon Ekran Kartına sahip oyuncular için (5XXX ve 6XXX serisi), bazı oyuncuların karşılaşmış olabileceği World of Warships istemci çökmelerini gidermek adına AMD firması bir düzeltme yayınladı (15.201.1151). Bu konuda daha ayrıntılı bilgilere sürücü indirme sayfasından erişebilirsiniz

Edited by semm

Players
3 posts
38 battles

Ses kartı sürücünüz güncel mi? Takılma sadece seste mi oluyor yoksa görüntüde de onunla uyumlu bir yavaşlama var mı?

Dell laptop var bende

8 GB ram

2 GB Ekran kartı var

işlemci desen i7 4.Nesil

sesde oluyor o donma oyun ile alakalı az bi donma var, oyunu en yüksek ayarın bi altındaki ayarda oynuyorum fps 30 altında..

Edited by semm
Kırmızı renkle yazmak sadece moderatörlere mahsustur.

Players
21 posts
106 battles

Bunu okudunmu kardeşim sen?

• ATI Radeon Ekran Kartına sahip oyuncular için (5XXX ve 6XXX serisi), bazı oyuncuların karşılaşmış olabileceği World of Warships istemci çökmelerini gidermek adına AMD firması bir düzeltme yayınladı (15.201.1151). Bu konuda daha ayrıntılı bilgilere sürücü indirme sayfasından erişebilirsiniz

aynen bundan sonra ne olduysa oldu zaten abi :)

[WSAV]
Players
611 posts
6,692 battles

View PostBellBottomBlues, on 30 September 2015 - 01:53 PM, said:

aynen bundan sonra ne olduysa oldu zaten abi :)

desene kaş yaparken göz çıkmış :)

View PostHakanKTR, on 30 September 2015 - 01:34 PM, said:

Dell laptop var bende
8 GB ram
2 GB Ekran kartı var
işlemci desen i7 4.Nesil
sesde oluyor o donma oyun ile alakalı az bi donma var, oyunu en yüksek ayarın bi altındaki ayarda oynuyorum fps 30 altında..

dostum 50 fps ortalama altı sıkıntılı aslında..ama sorun yaşamıyorsan değiştirmen lazım degil elbet..Benim makinamda gayet iyi fakat grafik ayarlarını ortaya aldım,manuel olarak bazı ayarları yükseğe çektim (mesela sinyal bayrağını yüksek yapmanın pekte gereği yok dedim)..şu an gayet akıcı ve sorunsuz,gerek görüntü gerek ses.. (oyuncu arabirim kipide açık)

Edited by semm

823 posts
1,920 battles

Dell laptop var bende

8 GB ram

2 GB Ekran kartı var

işlemci desen i7 4.Nesil

O zaman ses kartı sürücünüzün güncel olup olmadığına bakın, eğer güncelse sorunu desteğe bildirin burada teknik yardımda bulunmamız biraz zor.

Ayrıca forumda yazı yazarken kırmızı renk kullanmayın, kırmızı rengi sadece forum yetkilileri ve Wargaming çalışanları kullanabilir.

Edited by semm

[R4A]
Players
484 posts
16,882 battles

Ben oyunu girdikten sonra oyunda ses kasması oluyor bu neyin nesidir??

Ayarlarda ses ile ilgili bir seçenek olacaktı. Yüksek kalite ses veya düşük kalite ses diye. Onları denemekte fayda var.
Edited by semm

Players
3 posts
38 battles
[edit]
Edited by semm
Kırmızı renk kullanmak ve başka bir oyuncuya üstü kapalı hakaret.

Players
1 post

Merhaba arkadaşlar. İşyerinin lojmanlarına ait evde kaldığım için lojman internetini kullanıyorum. Oyunu indirdim güncellemeleri yaptım her şey olduktan sonra oynaya basıyorum fakat oyun açılmıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Players
52 posts
1,180 battles

Japon muhriplerinin Amerikan muhriplerinden farkı nelerdir?

Japon muhriplerinin tespit edilme mesafesi daha kısadır ve torpido menzilleri daha uzundur.

Topları daha zayıftır.(Dönüş ve atış hızı bakımından.)

Uçaksavarları daha zayıftır.

823 posts
1,920 battles

beyler ıyı geceler wot hesabımla wows a gıremıyorum her seferınde yanlıs sıfre yada yanlıs e posta dıyo sebebı nedendır 

Oyunun Avrupa sunucusunu indirdiğinizden emin olunuz.

http://worldofwarships.eu/en/content/game/

Aynı dosya konumuna kurarsanız çok fazla indirme yapmadan Avrupa sunucusunu kurabiliyormuşsunuz (bu skıntıyı yaşamış başka oyuncuların söylediklerine göre)

Players
17 posts
446 battles

Muhriplerde yaygın olarak hangi çeşit top mermisi kullanıyor? Ben zırhlı ve kruvazörlere yansınlar da acı çeksinler diye yüksek patlayıcı atıyorum hep, zırh delici mi atmam gerekir kruvazörlere? Ve de aynı seviyede bir başka muhripe hangisiyle ateş etmeliyim?

ekleme: 

Filo olarak girdiğin arkadaşıma yakın bir yerde oyuna başlamam mümkün mü? 

Edited by nopanicman

823 posts
1,920 battles

Muhriplerde yaygın olarak hangi çeşit top mermisi kullanıyor? Ben zırhlı ve kruvazörlere yansınlar da acı çeksinler diye yüksek patlayıcı atıyorum hep, zırh delici mi atmam gerekir kruvazörlere? Ve de aynı seviyede bir başka muhripe hangisiyle ateş etmeliyim?

ekleme: 

Filo olarak girdiğin arkadaşıma yakın bir yerde oyuna başlamam mümkün mü? 

Şu anki muhriplerde kendinden büyük bütün hedefler için yüksek patlayıcı mermi uygun. Ancak uzun menzilde (8km~) diğer muhriplere zırh delici kullanmak durumuna göre oldukça etkili olabiliyor.

Ayrıca Tenryuu, Kuma ve Phoenix'e karşı çok kısa mesafede zırh delici mermiler ciddi hasarlar verebiliyor..

Players
8 posts
303 battles

Selamün aleyküm. Sormak istediğim bir sorum var.

Bir savaşta haritadan rota belirledim. Gemi otomatik pilotta gidiyordu. O sırada bir çok torpido atıldı gemime doğru. Ve kaptan otomatik pilotta o torpidolardan kurtuldu. İzlemesi bile çok güzeldi. 

Otomatik pilotta iken kaptan torpidolardan kaçabiliyor mu=?

Otomatik pilotta iken mermi atış uyarısı becerisi araştırıldığı taktirde doğrudan atışlardan kaçıyormu kaptan?

Teşekkür ederim.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.