Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
_HastasyzDeDe_

Bir Bilene Sor !

381 comments in this topic

Recommended Posts

[KINGS]
Players
39 posts
8,297 battles

View PostBluesky97, on 24 August 2015 - 11:07 AM, said:

bilgisayarıma yeni windows 10 indirdim acaba oynarken sıkıntı yaşarmıyım veya yükler mi oyunu?

Windows 10 bende de var. Herhangibir sıkıntısı yok lakin güncelleştirme geldiğinde anlamsız bir hata verip kapatıyor oyunu. O da sürekli olan bir durum değil.

View Postseyyah, on 25 August 2015 - 07:52 PM, said:

Yanlış client indiren arkadaşlar için diğer bir çözüm ise Aslains Modpack. Burdan diğer serverları ve hatta eğitim odası açma gibi pekçok ögeyi aktif hale getireblirsiniz. Yanlız oyunun son sürümü içerisine kopyalamayı unutmayın.

Players
611 posts
6,595 battles

Oyun içi arayüzlerde oyuncu ismini açan bir buton mevcutmu? (bir türlü bulamadım eğer varsada) mesela chat penceresinden bir oyuncu birşey yazdıgında hangi gemi oldugunu bulmak çok ugrastırıyor..veyahut karşınızdaki geminin hangisi oldugunu bulmak..dürbün penceresinden hayli baktım sağ sol köşelere ama bulamadım

Edited by CouTSoN

Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,920 battles

"Alt" tuşuna basarak gemilerin ve oyuncuların ismini görebilirsiniz...

• Cool 1

Beta Tester
127 posts
934 battles

Oyun içi arayüzlerde oyuncu ismini açan bir buton mevcutmu? (bir türlü bulamadım eğer varsada) mesela chat penceresinden bir oyuncu birşey yazdıgında hangi gemi oldugunu bulmak çok ugrastırıyor..veyahut karşınızdaki geminin hangisi oldugunu bulmak..dürbün penceresinden hayli baktım sağ sol köşelere ama bulamadım

Ayarlar - Kontroller - Alternatif savaş kipiydi sanırım o tarz 1 buton var onu acarsan devamlı gözükür  isimleri hpleri felan .  Gene aynı yerde yerde ekip panelini göster butonuda var ekranın sağına ve soluna sizin takım  ve rakip takımlardan  kim yaşıyo kim batmış tab a basmadan görebiliyosun.

Edited by Reklessu

Players
611 posts
6,595 battles

Ayarlar - Kontroller - Alternatif savaş kipiydi sanırım o tarz 1 buton var onu acarsan devamlı gözükür  isimleri hpleri felan .  Gene aynı yerde yerde ekip panelini göster butonuda var ekranın sağına ve soluna sizin takım  ve rakip takımlardan  kim yaşıyo kim batmış tab a basmadan görebiliyosun.

çok teşekkürler tam olarak aradığım şey bu işte..tab kullanımında sadece komple kip listesini görebiliyorum,sadece istedigim geminin ve oyuncuyu göremiyorum..ilk girişimde bakacağım dediğin yere

Beta Tester
127 posts
934 battles

Merhaba oyunu yüklemeye çalısiyorum mx.dd3.dll hatası verdiğinden yükleyemiyorum windows 10 kullanıyorum ne yapmalıyım.

Microsoft un sitesinden direct x end user run time web installer programı var onu indir belki  directx 9  dll lerinden bazıları eksiktir pcde.
Edited by Reklessu

823 posts
1,920 battles

Arkadaşlar eğitim odası nasıl açılıyor?

Eğitim odaları geçici olarak hizmet dışı.

Players
4 posts
1,404 battles
arkadaşlar oyunu güncelledikten sonra güncelleştirme ipral oldu diye bir uyarı aldım fakat güncellemenin tamamını indirmiştim ... daha sonra oyunu silip tekrar yükledim fakat bu seferde CRİTİCAL ERROR uyarısı alıyorum ve ''no particles to load'' hata kısmında yazan bir hata aldım 

Players
25 posts
3,321 battles

Merhaba, oyun sırasında bazı oyuncular düşman gelimlerini işaretleyerek atış desteği istiyorlar ve düşman gemi üzerinde ok işareti çıkıyor. Bunun nasıl yapıldığını çözemedim bir türlü yapabildiğim tek şey haritada yer işaretleyebilmek yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

• Cool 1

Beta Tester
201 posts
3,057 battles

Merhaba, oyun sırasında bazı oyuncular düşman gelimlerini işaretleyerek atış desteği istiyorlar ve düşman gemi üzerinde ok işareti çıkıyor. Bunun nasıl yapıldığını çözemedim bir türlü yapabildiğim tek şey haritada yer işaretleyebilmek yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

ylWG2n.jpgordaki ayarada klavye kontrollerinde silahlar kısmında işaretlediğim yere bir tuş ata ben G tuşu atadım G tuşu ile dediğini yapıyorum geminin tam üstüne bakarken basınca oluyor dediğin ama normalde oyunun atadığı bir tuş yok kendin atıyacaksın..
Edited by Rayspeed
  • Cool 1

[CKALE]
Players
11 posts
10,068 battles

Benim merak ettiğim bir şey var bu Muhripleri tasarlayan programcılar fazlamı içiyor votkayı acaba kafama takıldı adam 7 km menziliyler torpil atıyor ve görünmüyor minikaze muhribi adam 4-5 kez torpil attı ve en nihayetinde batırdı beni hiç bişey yapamadan battım gittim. Bu akılsız programcılara ulaşabilen varsa söyleyin votkayı azaltsınlar fazla aptallaştırıyor onları

Players
25 posts
3,321 battles

ylWG2n.jpgordaki ayarada klavye kontrollerinde silahlar kısmında işaretlediğim yere bir tuş ata ben G tuşu atadım G tuşu ile dediğini yapıyorum geminin tam üstüne bakarken basınca oluyor dediğin ama normalde oyunun atadığı bir tuş yok kendin atıyacaksın..

Teşekkür ederim @Rayspeed

Players
12 posts
264 battles

Dostlar merhaba,

Premium hesapların süresi online kaldığımız zamandan mı yoksa normal saat dilimi üzerinden mi düşürülüyor.

Normal saat dilimi üzerinden ise eğer sizce online kalınan süre üzerinden düşürülmesi daha iyi olmaz mı? Böylelikle belki premiumlar daha cazip hale gelir ve daha çok online oyuncu yaratılabilir.

İyi oyunlar.

HolyWindTr

Beta Tester
201 posts
3,057 battles

Dostlar merhaba,

Premium hesapların süresi online kaldığımız zamandan mı yoksa normal saat dilimi üzerinden mi düşürülüyor.

Normal saat dilimi üzerinden ise eğer sizce online kalınan süre üzerinden düşürülmesi daha iyi olmaz mı? Böylelikle belki premiumlar daha cazip hale gelir ve daha çok online oyuncu yaratılabilir.

İyi oyunlar.

HolyWindTr

Malesef normal saat dilimine göre bende çevrimiçi olduğumuz süre için geçerli olmasını isterim ama bunu yapacaklarını hiç sanmam !
  • Cool 1

823 posts
1,920 battles

1. Ufak çaplı silahlar için olan bir kaptan yeteneği. 155mm'ye kadar olan bütün silahlara %10 menzil ekler.

2. Zırhlılarda bulunan gözlem uçağı. Bu uçak havada olduğu 1-2 dakikalık süre boyunca menzili arttırır.

3. Gemilerin araştırma bölümündeki ateş kontrol sistemi. Geminin menzili yaklaşık %10 artıyor yükseltmeden sonra.

Players
16 posts
874 battles

selam ıyı oyunlar herkese

View Postnavydarkblue, on 04 September 2015 - 10:22 AM, said:

Merhaba oyunu yüklemeye çalısiyorum mx.dd3.dll hatası verdiğinden yükleyemiyorum windows 10 kullanıyorum ne yapmalıyım.

windows 7 yap bilgisayarını o zaman düzelir en iyisi windows 7

Players
5 posts
260 battles

T4-5-6 seviyelerde para kasmak acayip kolay paraya para demiyoruz. Sıkıntı şurda başlıyo oyuna yeni başladım ve forumu takip ettiğim kadarı ile t8 sonrası premium bile olsa zarar diyorlar. Şimdi sorun bn zevkle T4-5-6 para kasarım benim için sorun değil ama kazandığım dpleri napıcam ben mürettebata aktarmak istiyorum hem ben para kazanayım hemde mürettebat gelişsin.

Ortak premium var ama ortak gold seçeneği gelir mi ?

823 posts
1,920 battles

T4-5-6 seviyelerde para kasmak acayip kolay paraya para demiyoruz. Sıkıntı şurda başlıyo oyuna yeni başladım ve forumu takip ettiğim kadarı ile t8 sonrası premium bile olsa zarar diyorlar. Şimdi sorun bn zevkle T4-5-6 para kasarım benim için sorun değil ama kazandığım dpleri napıcam ben mürettebata aktarmak istiyorum hem ben para kazanayım hemde mürettebat gelişsin.

Şu anda mürettebat düzenlemesi tamamlanmış değil. O yüzden yapabileceğimiz bir şey yok. Ancak WoT'un aksine savaştan kazandığınız deneyim puanı %100 oranında kaptana da aktarılıyor.

Ortak premium var ama ortak gold seçeneği gelir mi ?

Henüz kesin bir açıklama yok.

Players
611 posts
6,595 battles

Bu oyuncu arakipi ayarlarında değişiklik yaptıgımızda performansı etkileyebilir şeklinde bir uyarı geliyor ya,maçlara çok gec giriyor olmanın sebebi bu olabilirmi??

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.