Jump to content
PSA: Ranked battles HP restoration for aircrafts issue Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
_HastasyzDeDe_

Bir Bilene Sor !

381 comments in this topic

Recommended Posts

Players
7 posts
4,860 battles
8 saat önce, Accelerated dedi:

Karıştırdığın gemi Zuiho olmalı. Japon seviye 5 uçak gemisi, çift torpido filosu kaldırabiliyor. Bogue dahil hiç bir Amerikan uçak gemisinin uçuş düzenini değiştiremiyoruz maalesef.

olabilir kaptan belki bana öyle gelmiştir çok peş peşe oyun oynuyorum yeni başladığım halde. onun için hafızam beni yanıltıyor olabilir çok iddialı değilim ama maçta iyi dikkat ettiğimi hatırlıyorum.

böyle durumlarda kayıt oluşturan replay dosyası varmış bunu oluşturmanın oyuna bir zararı olur mu, çok yer kaplar mı? kopyala yapıştır yapılan bir yöntem gördüm uygulamaya çekiniyorum. ne önerirsiniz bana, şimdiden teşekkür ederim.

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,228 posts
13,313 battles
1 saat önce, citizen_xl dedi:

olabilir kaptan belki bana öyle gelmiştir çok peş peşe oyun oynuyorum yeni başladığım halde. onun için hafızam beni yanıltıyor olabilir çok iddialı değilim ama maçta iyi dikkat ettiğimi hatırlıyorum.

böyle durumlarda kayıt oluşturan replay dosyası varmış bunu oluşturmanın oyuna bir zararı olur mu, çok yer kaplar mı? kopyala yapıştır yapılan bir yöntem gördüm uygulamaya çekiniyorum. ne önerirsiniz bana, şimdiden teşekkür ederim.

Hiç bir zararı yok. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin

Players
7 posts
4,860 battles
1 saat önce, Accelerated dedi:

Hiç bir zararı yok. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin

tamam teşekkürler. o zaman burada anlatan arkadaşın anlattığı şekilde yapıyorum, inşallah oyuna bir zararı olmaz.  

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,228 posts
13,313 battles

Rica ederim. :)

3 dakika önce, citizen_xl dedi:

tamam teşekkürler. o zaman burada anlatan arkadaşın anlattığı şekilde yapıyorum, inşallah oyuna bir zararı olmaz.  

Players
1 post
2,606 battles

Herkese selam,

Bir kaptanı başka  bir gemiye atadığımızda yeniden eğitime giriyor ve 200k gümüş karşılığında yarı yarıya azalttık diyelim. Peki bu yeniden eğitim periodunda kazandığı DP kendi ana DP'sine yansıyor mu ? Yoksa o periodda kazanılan DP sadece yeniden eğitimini tamamlamak için binevi havaya mı gidiyor ? 

Teşekkürler şimdiden.

Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,920 battles

Yeniden eğitimi tamamlamak için kullanılıyor.

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.