Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ClearEvil

Des Moines

82 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
1,654 posts
15,472 battles

O víkendu jsem tuhle nádheru pořídil a zatím velká spokojenost. Oproti Baltimoru je to hodně velkej skok vpřed hlavně co se týče dmge. Hned první hru sem měl po 4minutách 90k dmg což bylo milý překvapení. Pokud vás US křižácká lajna nebaví tak tahle loď za to "utrpení" stojí.

Ikdyž ono asi každá T10 loď, zatím mám 3 a u všech je to sakra cítit že jste top tier.   

Players
3,728 posts
18,229 battles

@marwin303 - Zao na hrotu ? Se svymi 40k HP, velikosti, pancirem, rychlosti strelby, otacenim vezi, polomerem otaceni ?

Nedelal jsi navrhy na novou ekonomiku pro WG pro CA ? Trosku ty odmeny za hru odpovidaji tvemu nazoru :-)

Players
343 posts
10,062 battles

Tak z Des Moines rozporuplný pocity. Na Minotaura nemá ani omylem. Hnát se s nim dopředu nedá, okamžitě ho rozeberou BB na součástky, a poslední záchranu v podobě smouku nemá a ten je lepší než pancíř. Další velkej nedostatek - nemá torpéda. Citadely dostává i zepředu. Rychlej neni. Ve všech ohledech dostává od Minotaura naprdel. AA má stejnou.

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,609 battles

Vie flambovať BBčka, má radar proti DDčkam a smoke spammerom, má def AA proti CV a dokáže citadelovať krížniky zpredu. Ani sa nečudujem, že má lepšie štatistiky ako Minotaur

Players
343 posts
10,062 battles

Ta loď má citadelu od přídě po záď, děla střílí obrovským obloukem, zapalování taky žádná sláva. Podle statistik nejhorší křižník X tieru a už chápu proč. Jediný co má dobrý je AA s doplňkěm, ale při četnosti CV na vysokých tierech se člověk téměř nikdy nedostane k využití. Ta loď je špatná, jako celá US řada křižníků.

[IDDQD]
Players
1,654 posts
15,472 battles

špatná loď to určitě není.

Není to sniper, na nějaký přestřelky na 12km+ rovnou zapomeň, maximálně tak ostřelovat BB. Ty oblouky jsou fakt velký takže kdokoliv jinej než BB se jim snadno vyhne. Má slušný maskování, myslím že kolem 10,5km s kapitánem, toho chce využívat a dostat se k cíli blíž, pak naloadovat AP a rozložit.

Ze začátku bitvy se většinou snažím dostat co nejblíž capu abych ho měl pokrytý radarem, ideálně někde poblíž nějakýho ostrova a ten využít jako krytí z jedný strany. Pak se postavit čelem a kropit jen předníma dělama. Přepínání HE<->AP je díky krátkýmu nabíjení parádní, takže na každou salvu můžeš mít správnou munici abys maximalizoval dmg.

Většinou ani nepoužívám obranou AA palbu, místo toho mám hydro. Premiový hydro + prémiový radar = permanentní detekce. AA nemám proto, protože jak píšete letadlovek ve hře tolik není a když už tam je tak se většinou tomuhle zabijákovi letadel vyhýbá obloukem.

Je to takový víc poziční (kempící) hraní než třeba se Zaem nebo Hindenburgem, ale zase to co DM dokáže za hodně krátkou dobu nastřílet to se nedá s ničím srovnat. Jak se někdo objeví pod 10km bokem tak je to jeho smrt, a to se týká i BB. Chce to vyčkat na správnou chvíli a pak spustit AP peklo. Se Zaem dělám větší dmg než s DM, ale DM mi příde zábavnější. Chce to cvik si na tu loď zvyknout, co dělat a co ne, ikdyž je to dost podobný s Baltimorem (kterýho si koukám přeskočil :))

Tuhle jsem se chválil úspěchem s DM (většina dmge je z AP na cíle pod 10km):

Tak zase dnes jedna povedená, tentokrát Des Moines. Nejchutnější byla na konci Iowa na 4km bokem, která mě doklepla asi 10s před koncem - 6 citadel (a týpek do chatu píše: cruisers use HE idiots :trollface:)

Jedna salva navíc a mohl být můj nový rekord :unsure:

Spoiler

shot_16_11_18_18_20_46_0171.jpg

shot_16_11_18_18_20_53_0684.jpg

Edited by Quetak

Players
343 posts
10,062 battles

Ta loď nemá v zápalných granátech palivo, ale vodu. Snažim se s ní už druhej den udělat misi žháře. Samozřejmě marně. Teď v bitvě 196 zásahů a celkem 2 ohně. Těch 15% šanci na zapálení vzali kde?

Asi to vysypali z granátů na palubu. Hoří jak ďas.

Ale zase abych nebyl úplně negativní. Celá US řada křižníků je naprosto šílená, po hrůzách Pepsicole a NO jsem to nevydržel a Baltimore přeskočil za free expy. No co, Missouri holt počká o pár měsíců dýl a ještě to stálo pár stovek. A Des Moines je nejlepší z celé řady. Něco se s nim nabouchat dá. Zázraky ale nečekejte a moc agresivní hru z důvodu absence torpéd nebo kouře oproti konkurenci nedovolí. Radar a AA je ok. 

Edited by General_Lefik

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,609 battles

Ta loď nemá v zápalných granátech palivo, ale vodu. Snažim se s ní už druhej den udělat misi žháře. Samozřejmě marně. Teď v bitvě 196 zásahů a celkem 2 ohně. Těch 15% šanci na zapálení vzali kde?

tak to musíš robiť niečo sakra špatne

mZOn3DL.jpg

xFs3win.jpg

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
395 posts
8,962 battles

Jedu maskovačku. Ta loď má největší šanci v tom, že někoho překvapí na cca max 10km a šije mu to do boku. Tam je to neskutečný okusovač, který APčkama na tuto vzdálenost kuchá i T10 BB. Jen dostřel je marný (jen 18,6km i s +16% modulem na dostřel) a hlavně oblouk takový, že se občas modlím, abych sestřelil nějakou družici a ta spadla na tu loď, kterou ostřeluji. Na hranici dostřelu to letí snad 14 sekund pokud se nepletu. Při jeho kadenci tedy střílíš 3. salvu, zatímco první je ještě na cestě k cíli. To je fakt katastrofální.

Edited by jurgenb

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,609 battles

ten modul na dostrel je dobrý jedine na ostreľovanie cieľov v cca 16km vzdialenosti, na čo normálny dostrel nestačí (jop mizerný dostrel, mizerná disperzia, mizerná balistika, nech žije freedom artiléria  na T10)

Players
343 posts
10,062 battles

Musim se Des Moines omluvit. Změnil jsem způsob hraní, netlačit moc na pilu a nehnat se tolik dopředu, odkud nedkáže v průšvihu utect a nemá ani smouk jako záchranu na rozdíl od Minotaura. Opřít se do toho, když už je bojiště rozházený. Pak je z něj zabiják.

• Cool 1

[CESAR]
Beta Tester
13 posts
2,993 battles

Momentálne som len na baltimore, ale čo som hral na  PTS, skusil som dať na tú loď výkonnejšie prevody a kormidlo na miesto maskovačky....a páčilo sa mi to....teraz ale fakt neviem.....resp. nikto nevie čo je lepšie...na anglickom fore, daktorý používaju 2x kormidlo, daktorý pohon a kormidlo, daktorý kormidlo a maskovačku....a všetci sú to velmi dobrý hráčy.....tak je to fakt otázne....ale od vtedy čo je camo skill za 4 body, sa mi zdá kamo modul nie až tak dobrý, predsa ste len delový krížnik, takže zas spotnutý budete....zas teraz kamo na baltimore mi pomohlo dosť...fakt neviem....inak oplatia sa rychlejšie točiace veže na úkor 0.275 rýchlosti palby ?

[BL4CK]
[BL4CK]
Players
251 posts
8,852 battles

Hraju křižníky vždy na camo a u DM mi to nejednou zachránilo krk. Ale je to vždy o stylu hraní.

Players
812 posts
2,660 battles

Každý křižník potřebuje kamufláž a co nejnižší spot. To, co dělalo Pensacolu hroznou nebyla papírovost,ale 15km spot. Zhasnutí je nejzákladnější únikovou taktikou.

Players
3,728 posts
18,229 battles

Trošku jsem jen nepochopil, proč DM zvýšili už tak dobrou kadenci ...

[IDDQD]
Players
1,654 posts
15,472 battles

tak jsem ho včera vytáhl poprvé od patche a jo, je to znát ta 30mm paluba. Bismarci si klasicky neškrtali, ale ani Izumo mu nebylo schopný nějak víc ublížit na těch 12-15km co to zkoušel (jednotky tisíc hp) - před patchem nebylo problém dostat za 1/2hp od bitevky skrz palubu z dálky.

Ještě bych si přál 2x5 10km torpéda na každej bok, boostnout rychlost aspoň na 38 uzlů a maskování kdyby šlo schodit pod 10km aby odhalen = radar = mrtvý DD, pak to bude dokonalá loď...děkuji :trollface:  

[CSF]
Players
126 posts
9,411 battles

Quetak:

Neboj oni ti ho zas nerfnou. Jak Khabarovsk dostal cca 2 měsíce buff na DMG HE, tak zjistili že je moc OP, tak mu pro změnu nerfli kormidlo, tak že kdejakej křižník je obratnější... :P:teethhappy:

Players
812 posts
2,660 battles

DM op nikdy nebude. Exceluje v uzavřených prostorách, ale na všech velkých otevřených mapách je jakýkoliv jiný tier x křižník lepší. Nemá prostě schopnost efektivně bojovat na maximální dostřel. To že je to nej loď proti dd v čápů je fajn a mělo by to tak zůstat.

Players
3,728 posts
18,229 battles

Tak je konečně v přístavu.

Přemýšlím, jak ho postavit. Asi camo, dostřel, radar a hydro. Nevím, jestli kormidlo, rozjezd nebo opravy II ...

Kapitána na zapalování a AA za 3b nebo místo AA za 3b nebo místo zapalování dát superintendanta (ten se dá řešit PU - na delší hraní T10 stejně potřeba).  Já jsem na CA nikdy neměl problém s léčením, protože buď už stejně nic nejde opravit nebo už jsem na dně.

A asi střelecký výcvik ... -7% rozptylu ?

[T-N-T]
Beta Tester
806 posts
6,517 battles
4 hours ago, ims21 said:

Tak je konečně v přístavu.

Přemýšlím, jak ho postavit. Asi camo, dostřel, radar a hydro. Nevím, jestli kormidlo, rozjezd nebo opravy II ...

Kapitána na zapalování a AA za 3b nebo místo AA za 3b nebo místo zapalování dát superintendanta (ten se dá řešit PU - na delší hraní T10 stejně potřeba).  Já jsem na CA nikdy neměl problém s léčením, protože buď už stejně nic nejde opravit nebo už jsem na dně.

A asi střelecký výcvik ... -7% rozptylu ?

Mám ho už nějakou dobu a teď jezdím tohle.
Kapitán:
1-Prioritní cíl, 2-Otáčení věží, Adrenalin rush, 3-zapalovač, superintendant, 4-maskování.

Za poslední 4 mám radio lokaci, ale tu mám kvůli CB. Na public bych to nahradil asi všeumělem, případně detekcí torpéd.

Moduly: Úprava hlavní výzbroje 1, Rozptyl, Dostřel,  Úprava radaru, Úprava řízení 2, Camo

Doplňky: Radar, Sonar, Hýl

Démon je mašina co si zaparkuje za ostrov u capu a odtamtud udržuje přehled a rozdává lásku. Ale když vyjedeš na volnou plochu, tak jak si tě všimnou, dostaneš hroznou čočku. Je to nejlepší support loď která nemusí řešit letadla. Její pověst ji dává takřka ultimátní psionické AA (prostě nikdy nikdo nepošle letadla do tvého sektoru) a je to mazač na DD. Na ostatní lodě si moc vyskakovat na férovku nemůže, ale "zpoza buka" umí zabolet.

Players
3,728 posts
18,229 battles
7 hours ago, HavranRyc said:

Démon je mašina co si zaparkuje za ostrov u capu a odtamtud udržuje přehled a rozdává lásku. Ale když vyjedeš na volnou plochu, tak jak si tě všimnou, dostaneš hroznou čočku. Je to nejlepší support loď která nemusí řešit letadla. Její pověst ji dává takřka ultimátní psionické AA (prostě nikdy nikdo nepošle letadla do tvého sektoru) a je to mazač na DD. Na ostatní lodě si moc vyskakovat na férovku nemůže, ale "zpoza buka" umí zabolet.

Jo, tak to jsem vcera v prvnich 8 hrach uz bohuzel zjistil... ze jakmile jsem spotnutej, jde to vsechno na me. Zatim totalni katastrofa - musim si zvyknout, ze uz nejsem v Baltimore.

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,609 battles

V podstate to Havran zhrnul

osobne uprednostňujem v druhom slote AAčka nad "presnosťou", predsa len tých základných 5km je málo (dokonca aj do CB, keď si nejaký srandista za ostrovom pustí spotera 10km odomňa)

radar je povinnosť (aj modul, keď sa ti dostane do rúk) proti DD a britom a čo sa týka focusu, príhoda z randomu: enemácku DM prenasledovali 3 lode, chlapec to robil dobre, WSAD hacky, podpaľoval našich, mal ešte 40k hp. Ja som mal vtedy v NO iné prioritné ciele, ale na jeho mieste to robím rovnako, len jediný problém bol, že ho vymazala na salvu naša Montana, ktorá bola na druhom konci mapy. Proste keď si v BB a máš v dosahu broadside DM strieľaš, je jedno či je práve na 21km, proste musíš.

Players
3,728 posts
18,229 battles

Tak konecne precvicenej kapitan, bez toho to bylo peklo. PR uz v zelenym, DMG jeste slabé - nasvitim DDs na bazi, jedno stacim ulovit a ostatni mi pobijou zbytek. Docela smesny podprumer sestrelenych letadel, kdyz na me letadla nejak nejdou. 

Je to tak nebo se mi to jen zda ? Kdyz se v DM objevim u capu/v capu, DD a i T10 krizniky nejak podivne prchaji.  Pritom DM jich nestaci obslouzit tolik. Jo, kdyby mel jeste torpeda, to by bylo :-)

Vcera me porad ostreloval Edinburg, ale ja na nej nemel cas a kupodivu mi to nic nedelalo. A jelikoz byl tak otravnej a upozornoval porad na sebe, udelal jsem si cas a parkrat jsem ho zakropil a neodjel.

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.