Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ClearEvil

Cleveland

196 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
53 posts
12,937 battles

Právě, když člověk jak s křižníkem tak s bitevní lodí vsadí jen na přední děla, tak Cleveland mu moc neuškodí. I křižníky dost toho odrazí. Pak stačí pár mířených ran s AP municí (u Atlanty bitevka asi i s HE je schopná dát citadelu) a je to. Včera jsem s Myoko musel sebevražedně jet resetovat cap kde byl Cleveland. Ten byl full HP, já měl jen púlku. On bokem já jen přední děla. Někdy jsem vystřelil ze dvou věží hlavní (2x2 203mm)  a někdy ze tří (3x2 203mm). Po chvilce mu zbývala 1/3 HP  a mě furt 1/2 HP, jen jsem hořel. Ale skilly na to stačily. Jen tento útok je potřeba vést na kratkou vzdálenost - pod 10km. Pak mám dojem že i HE nějak kloužou po palubě (asi nízký uhel dopadu). Bohužel jsem ho nedorazil protože mu přispěchali na pomoc jedna bitevní loď a jeden torpédoborec, který mě v otočce dostal.   

Beta Tester
1,505 posts
1,338 battles

Není to častý. Většinou když narazím na Cleveland tak jsem už po těžkém boji a mám smůlu.

Edited by Black_Cobra_666

[CSN]
Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Yak ale to je hracova blbost sa nahat tak rozkrajat to mozes mat lod aku chces ked sa budes plavit bokom ku enemakovi tak ak nieje lopata tak to citadela isti

Beta Tester
1,555 posts
2,828 battles

Vše je o tom, kdo proti tobě stojí mezi monitorem a židlí u protivníkovi lodě, v jedné hře jsem jel s Clevošem cca půl HP už jen, proti mě Colorado půl HP a skončil u ryb, protože jsem jel napřimo proti němu a AP jsou mu trošku naprd, navíc když se neustále hýbeš, Clevoš dá 4 salvy oproti jedné z Colorada a prostě ho upálí......přestřelování boky k sobě je samo smrt křížníku.......

Beta Tester
53 posts
12,937 battles

Cleveland upálí Colorádo, ale to je problém snahy se s ním přestřelovat na větší vzdálenost. Někdy mě vychází i to, že jej jednou zasáhnu a pak začnu jakože utíkat. Většinou se pustí za mnou a střílí jen předkem, což mi moc neuškodí. Jakmile ho vytáhnu ze sestavy tak dám rychlou plnou otočku, rozjedu to přímo na něj, pustím havarijní i opravárenskou četu, někdy pustím ránu s předních děl, pak nabiju děla a počkám až se začnem míjet a ukáže bok. Není to vždy jeho smrt, ale dokážu mu nadělat hromadu škody. Začít se s ním přestřelovat na větší vzdálenost je problém. Pro mě jednoduše na něj najet, naštěstí nemá torpéda jak japonci aby je při malé vzdálenosti když se míjíme použil. Ale je taky pravda, že záleží na tom, co je mezi monitorem a klávesnící. Ale příjde mi to, že tato loď je pro noobs něco jako kdysi IS ve WoT, každý jej musí mít protože je OP. I teď když se znovu začalo prodávat Atago, se člověk diví co s ním za lidi jezdí.    

Master Pirate
916 posts
603 battles

Mně to, pánové, s Clevelandem nikdy nešlo. Nějak jsem nedokázal dávat pořádné zranění.

Beta Tester
1,555 posts
2,828 battles

Každému sedne něco jiného, mně s Phoenixem ne, s Omahou už ano, Clevoš ano, Pepsina byla pro mě tragédie......

Master Pirate
916 posts
603 battles

Já jsem měl hodně rád St.Louis, Phoenixe i Omahu. S Clevelandem mi to vůbec nešlo a Pensacolu jsem ani nedojel, jaká to byla tražédie...:hiding:

Beta Tester
1,555 posts
2,828 battles

No já dál taky ne, už jse to nestihl v CBT než Pepsinu...ale můj cíl první je teď Des

Beta Tester
53 posts
12,937 battles

Mě osobně, i když je to obtížné hrát, vyhovují těžké křižníky. Jak japonské tak i Pensacola, New Orleans. V CBT jsem dojel na Baltimore a Ibuki.

Beta Tester
445 posts
1,310 battles

Já měl v CBT s Clevelandem dobré výsledky, ale ta loď mě nebavila. Mě to přišlo strašně easy s tím hrát a docela stupidní. Jinak Cleveland, aby mohl zůstat na tieru VI by potřeboval zbavit možnosti nasadit druhou sadu děl a zachovat si jen 6 ran za minutu, možná 6,5 abych nebyl zlej. Jinak bude neustále kosit vše, nehledě na tom jaký trubec v tom sedí.

Beta Tester
116 posts
1,157 battles

:angry: Ježiš, teď jsem se ale už naštval. To je příšerná popelnice, tedy v tom smyslu, že mě už pořádně vytáčí. Ještě kousek a poletí z přístavu jak namydlený blesk.

Až do teď jsem osobně nepřišel na to, co je na céčku tak op.

Beta Tester
1,505 posts
1,338 battles

Dobrý pancíř, 12 děl, slušná obratnost,hodně AA. odpovídající přesnost,rychlá střelba. Ta loď nemá skoro žádné slabiny. Jen je nudná. 

[CSN]
Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Nudna ? Nudna je t3 us bb . To som stihol precitat pol fora kym sa dakam doplazila

Beta Tester
1,505 posts
1,338 battles

Nudná není to jsem se jen špatně vyjádřil. Mě sednou vice IJN křižníky.A to kvůli torpédům který dávají CC zajímavý rozměr. 

Beta Tester
1,555 posts
2,828 battles

Jen s IJN musíš dávat bacha na citadely, jinak jdeš ke dne ani nevíš jak.......většina IJN do tieru 6 na salvu přes AP náboje:rolleyes:

Beta Tester
1,505 posts
1,338 battles

Dobře slabost IJN znám. Ale musím vývojáře pochválit od CBT se to zlepšilo sice ty citadely japonských  křižníků vydrží furt nic.

Ale proti CBT je znát pokrok.

Beta Tester
1,505 posts
1,338 battles

Protože je to jen nepatrný zlepšeni věř mi v CBT to bylo horší. A já dokážu Cleveland porazit i z vrakem Furutaka sice ne moc často ale dokážu to.   

Beta Tester
1,555 posts
2,828 battles

Tím pádem  hráč v Clevoši neví co má dělat, když vidí takový papír jako je Furutaka:child:

Beta Tester
155 posts
3,214 battles

Jsme rád, že nejsem sám, kdo byl po přechodu z Omahy trochu zklamaný. Všude se píše, jak je Cleveland OP, tak jsem se pro něj vrhnul (v CBT jsem se zastavil právě na Omaze a u IJN na Aobě).

Jsem z toho trošku rozčarovaný, jelikož loď je dobrá, celkem svižná a obratná, něco málo snese, úžasné AA, úžasné DPM, které je mi ale k prdu, protože jsem noob a nic netrefím. Ano nejsem schopen se naučit předměřovat s tou jeho vysokou trajektorií a pomalými střelami. Prostě přechod z Omahy, která má skvěle rychlé střely s plošší trajektorií a sekterou jsem dával cca každým pátým výstřelem citadelu, je pro mě šok. Ale dávám mu šanci, protože už jsem měl pár dost povedených bitev, ale to si mě soupeři většinou nevšímali a já je mohl trestat z 7-9 km:teethhappy:

Beta Tester
1,555 posts
2,828 battles

Se naučíš......pro mě bylo jen problém vyšší trajektorie, ale jinak jsem s ní hrál v CBT dlouho........

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.