Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ClearEvil

Cleveland

196 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester, In AlfaTesters
361 posts
730 battles

Vážení kapitáni,

na osmém tieru amerických lehkých křižníků je Cleveland

Svou stránku na Wiki má >> ZDE <<

V tomto vlákně máte prostor k diskuzi :honoring:

Weekend Tester
321 posts
2,427 battles

Moje srdcovka, kterou si nechám taktéž v přístavu:great:

sem zvědavej jak dlouho tam vydrží v současnym stavu

Players
4 posts
232 battles

To si nemyslím. Oproti Omaze mu pomalu letí projektily a velkým oblouhem. Špatně se tím trefuje na větší vzálenost ( čas a způsob dopadu), je pomalejší a méně obratnější. Omaha byla lepší...:(

• Cool 1

Beta Tester
1,555 posts
2,828 battles

To si nemyslím. Oproti Omaze mu pomalu letí projektily a velkým oblouhem. Špatně se tím trefuje na větší vzálenost ( čas a způsob dopadu), je pomalejší a méně obratnější. Omaha byla lepší...:(

Tak to je holej nesmysl.....Cleveland je nejlepší CA na tieru 6, luxusní je hlavně RNG děl, jejich kadence a ta loď když jí máš v topu + doplnky + vlajky - luxusní záležitost a hlavně dost toho vydrží.......proto tomu všichni říkají OP

A 3 Clevoše v divizi - nářez:izmena:

Edited by bendas79

Beta Tester
1,505 posts
1,338 battles

Jenže ho pravděpodobně přesunou na vyšší tier. Odhaduji že půjde místo Pensacoly. No uvidíme jak to nakonec z touhle lodí bude.

Jeto výborná loď ale mě osobně baví více IJN křižníky. Jejich torpéda jim dávají super smrtící sílu. 

Players
4 posts
232 battles

Tak to je holej nesmysl.....Cleveland je nejlepší CA na tieru 6, luxusní je hlavně RNG děl, jejich kadence a ta loď když jí máš v topu + doplnky + vlajky - luxusní záležitost a hlavně dost toho vydrží.......proto tomu všichni říkají OP

A 3 Clevoše v divizi - nářez:izmena:

Tak RNG je úchvatné. Ale na větší vzdálenost něco trefit je prostě problém. Omaha ten problém neměla. Označení OP....:amazed:

Zajímavé porovnání je třeba tady:

http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/20833-omaha-vs-cleveland/

Beta Tester
1,555 posts
2,828 battles

Ono má větší oblouk než v CBT, ale dá se to dost dobře naučit, stáhni si lepší zaměřovač:hiding:

Má i skvělá AA ochranu proti letadlům, ochráníš CV i BB v pohodě

Výhoda Omahy je to, že měla v těle B torpéda, dost často mi zachránila krk, ale u Clevoše mi nechybí

Beta Tester
1,555 posts
2,828 battles

Jenže ho pravděpodobně přesunou na vyšší tier. Odhaduji že půjde místo Pensacoly. No uvidíme jak to nakonec z touhle lodí bude.

Jeto výborná loď ale mě osobně baví více IJN křižníky. Jejich torpéda jim dávají super smrtící sílu. 

Jenže jsou tak strašně papírová, že jim stačí i od DD a CA AP zásah do citadel a jdou ke dnu.......s Omahu jsem takto sundal tři křižníky s celkovým počtem 14 citadel......viz výsledky v jiném fóru:teethhappy: a můj Gremy jim dává s AP taky šlupky do citadel za 5-6 tisíc, stačí pár ran a jsou u ryb..jeto jiný styl hraní než s US CA

Beta Tester
1,505 posts
1,338 battles

Pravda je to jiný styl hraní ale je to větší adrenalin který mi více sedne. U IJN křižníků si můžeš vybrat jestli provedeš dělostřelecký přepad nebo torpédový přepad.

Američane máji jen děla od 6 nahoru. Přijde mi to takoví nezáživný u křižníků.

Beta Tester
1,555 posts
2,828 battles

Pravda je to jiný styl hraní ale je to větší adrenalin který mi více sedne. U IJN křižníků si můžeš vybrat jestli provedeš dělostřelecký přepad nebo torpédový přepad.

Američane máji jen děla od 6 nahoru. Přijde mi to takoví nezáživný u křižníků.

Záleží jaký styl máš rád......k mému stylu torpéda nepotřebuju

Beta Tester
1,505 posts
1,338 battles

Přesně tak každý má radši jiný styl hraní. V CBT jsem hrál za oba národy a Američané mi připadali takoví nemastný neslaný. 

Ze všech lodí co jsem hrál v CBT mi sedlo nejvíce Mogami a Fuso. Škoda že ho přesunuli na 8 protože  budu moc sním vyjet jen občas.

Nebudu si moc často dovolit být ve strátě.

Vím že CerVus na něj na osmičce nadává ale mě sedlo i na 8.

Beta Tester
445 posts
1,310 battles

Já mám na Cleveland trochu averzi, ale stejně si ho na nějaký čas plánuji nechat jako support loď než bude něco lepšího. Je to tak zprofanovaná loď s triviálně jednoduchým stylem hry, že i nekňuba udělá něco. Dobrý hráč v tom je samozřejmě nebezpečný mnohonásobně víc, ale nejsem nějaký přítel HE spamu za každou cenu. Počítám, že z tohoto důvodu dostane Cleveland nějaké nerfy. Jeho síla je v DPM a hlavně téměř nulovém rozptylu trojčat. Díky extrémnímu náměru se mi s ním nestřílí zrovna dobře, ale pořád se s tím dá v klidu střílet průměr kolem 50-60k dmg na bitvu. Nehledě na to, že na svůj tier má extrémně dobré AAA.

• Cool 1

Beta Tester
53 posts
12,937 battles

Není to stroj, ze kterým by se mělo něco dělat. Je otravný, a jinak je to křáp. V případě souboje 1 vs 1 není problém sehrát s ním slušnou partii s jakýmkoliv křižníkem od 5. do 7. tieru jak u japonců tak i u američanů. Je to loď kterou ve většině případů řídí lidé který hezky střílí boční salvou, a jestli umíte používat AP munici, udržíte nervy na úzdě s opravami (máte i nějaké skily)  a nedáte se na souboj bokem tak se většinou povede dát i několik citadel a frajírek utíká jak o závod. Četa by nebyla taky problém, bohužel kolegové v teamu nemají často odvahu a jak vidí Cleveland tak utíkají. 

[CSN]
Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Ale no a japonci su este vecsie papiere a da sa snimi hrat v pohode na clevelanda sa tesim bola to dobra lod.

Beta Tester
53 posts
12,937 battles

Většinou u japonských křižníků když si udržím Cleveland před přídí, maximálně hýbu zádí, podaří se trefit AP munici citadelu i několikrát. Dost často stačí i ty dvě věže na přídi s 203mm děly. Ne vždy se podaří zničit ale většinou se pak snaží zdrhnout. Jen to chce i trochu mířit.   

Beta Tester
1,505 posts
1,338 battles

Neutíkám před Clevelandem když je sám ale budu bojovat. Je to sice špičková loď ale i Japonci mají dobré lodě a ty mají torpéda.

Edited by Black_Cobra_666

[CSN]
Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

To sice hej ale z japoncom moc nepojdes na torpedovy utok na usa cc to len posles na max dosah a dufat ze ho chlapne.

Weekend Tester
52 posts
811 battles

Posledních pár bitev mám Clevlanda jak na kolotoči (asi proto, že doexpuji již trochu na Pepsinu a to se mi vždy nedaří :teethhappy:) Blbec často jedu první a schytám vše, takže je dobré udělat ze začátku pár koleček kolem letadlovky, ochránit ji a pak už můžete na jednu stranu, protože HP pokryjí bitevky a vy můžete vesele jen klikat jak artynář, bohužel ty střely mají příšernou dráhu letu a někdy trefim vše a pak mám dny, kdy nedokážu trefit ani za mák nic. Určitě si ho ale nechám zatím v garáži, dokud mám peníze, tak ho prodávat nebudu, 1v1 si vyndá vše a pokud potká bitevku tak máte jasného žháře :teethhappy:

Weekend Tester
52 posts
811 battles

Bitevní loď Cleveland sundá jak nic. Já ustojím par zásahu i  oheň ale Cleveland neustojí dvě tří plné salvy z bb.

Yop to máš pravdu, ale zatím 1v1 jsem bitevku vždy vytáhl s prstem v zadku, sice jsem brousil lajnu, ale i tak :hiding::teethhappy: ne hlavní je si najít kámoše s HP, aby trochu potankovali a ty to šupat Hečkama co to dá :izmena:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.