Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ClearEvil

Omaha

59 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester, In AlfaTesters
362 posts
733 battles

Vážení kapitáni,

na pátém tieru amerických křižníků je Omaha

Svou stránku na Wiki má >> ZDE <<

V tomto vlákně máte prostor k diskuzi :honoring:

Players
9 posts
2,663 battles

Zdar lidi,

v prvé řadě nutno podotknout, že to je velmi slušný křižník, podařila se mi s ním jedna vcelku hezká bitva za 140 000 dmg.

Nicméně.

Hull C - osobně si nemyslím, že vylepšení protiletadlové ochrany na úkor dvou artylerií a dvou torpéd stojí za to? Vcelku nonsense, co říkáte?

sapphire

Edited by sapphire

Beta Tester
1,555 posts
2,828 battles

Já si nechal tělo B, C opravdu nemá smysl.......oni torpéda se hodí dost někdy na to, abys doklepl lod, když je u tebe třeba....často mi to zachránilo kůži

Players
4 posts
467 battles

Zatim sem nenasel v cem je tahle lod lepsi jak tier4 phoenix

Horsi dostrel

+2-4 dela(to je nic)

Stejna rychlost

Horsi manevrovatelnost

Horsi MM

Cekal sem daleko vic

Beta Tester
1,555 posts
2,828 battles

Ideální je upgrade všeho a mít tělo B + doplnky, mně se s ní hraje výrazně lépe než s phoenixem, ten byl po St.Louis utrpení.....

Players
4 posts
467 battles

Me naopak pripada vyrazne horsi jak phoenix.

v cem je tahle lod lepsi?krom vic del v nicem a navic ma vyrazne horsi MM kdy potkavam i tier6 + kratsi dostrel.

Beta Tester
1,555 posts
2,828 battles

Já  nevím, já s Omahou vždy protivníkovi DD a CC ubíjel, mně se právě líbí ty děla, lepší tělo (B) - dosah? máš kapitána a přísluško......

[T-N-T]
Players
110 posts
7,881 battles

Ahoj. Je to názor hlupáka (mě), ale co jsem se dočetl, tak hlavním úkolem křižníků je zničit letadla, torpédoborce + asi spot pro bitevní lodě. Proto mám tělo C. Vidim enemácké éra jak se blíží, tak vypustím hadraplán a pluji k té bitevce, nebo letadlovce, na kterou má soupeř zálusk. Trošku se u toho vrtím a funguje to. Letadla padají.

To, že mám o dvě děla méně, mě tolik netrápí. Na torpédoborec to stačí a Omaha nabijí rychle. Ty torpéda mě mrzí víc, ale stejně, když se dostanu k jiné lodi na 5,5 km ,tak jsem většinou udělal něco špatně.

Mě se zdá, že ty torpéda jsou na dvě věci. První funkce je něco jako lopatka v CoD. Když se na mě někdo nalepí, tak mu je tam pošlu. Druhá je, když chci roztočit nepřátelskou bitevku a tam by se ten torpédomet navíc hodil. To je pravda.

U mě to bylo opačně. St. Louis mě nebavila. Pomalá, neobratná a musel jsem jí hrát víc jako bitevku, než křižník. Phoenix už byl fajn, ale nebylo to pocitově úplně ono a Omaha mě už opravdu baví.

Beta Tester
1,555 posts
2,828 battles

Dvě děla navíc se hodí, torpéda taktéž, dost často mi  zachránila krk, právě, když jsem byl u bitevky..........

[CSN]
Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Toto bezne robim z japoncom pekne priplavam ku bb na dake 3/4 km a pustim mu salvu torped a bb ide ku dnu

Beta Tester
445 posts
1,310 battles

Co si pamatuji z CBT, tak Omaha měla velice schopná děla se slušnou přesností. Navíc je to poslední opravdu dobře se pohybující US křižník a torpéda tam, stejně jako na Phoenixu, mají smysl. Hlavně v těch lowtierových bitvách, kde se to hemží samým Myogi, které vás těmi 6 děly obtížně trefuje a můžete být agresivní.

Players
1 post
1,560 battles

Já jsem s tímto křižníkem velice spokojen.Je to taky trochu o štěstíčku,být ve správnou chvíli nas správném místě.Ale musíte tomu jít naproti.samozřejmě,jet někam sám a chtít potopit 2 bitevky a křižník,je sebevražda.Stačí jen chytit 2 lidi do divize co už mají nějaké zkušenosti se hrou a dějí se zázraky.Za mě opravdu hodně dobrá lodička,těším se,co přinesou další tiery.

Players
110 posts

Tak první bitva s Omahou, ale trochu rozpaky... Pomaleji střílí, pomaleji se točí (se mi aspoň zdá), pomaleji otáčí děla (těch papírových 6 sekund kolem dokola je sakra znát) - než Phoenix. Nastřílel jsem relativně dost (6x A/C a další "škody"), vyhráli jsme, mám ji skoro ve fullu, ale zatím bez C-ečkovýho trupu, kde váhám, jestli obětovat děla a torpédomety za AA. No uvidíme... :playing::)

Edit:

Tak druhá hra se povedla o krapánek líp (čtvrtý "kill" mi unikl o vteřinu-to je ta Myogi v pozadí), tak jste tady asi nekecali :teethhappy::honoring:

shot15qeq.jpg

Edited by grumbler1224

Beta Tester
3 posts
324 battles

Já tedy mám teprvě 140 bitev, ale i když mě moc nebavila je to sakra silná loď. Osobně si myslím, že i lepší jak Cleveland na svým levelu. Mám naní v průměru 1280XP a 62% vítěztví. Byl to celkem masakr, každopádně teď si zvyám na Cleveland, ale zatím nemám průměrný dmg ani tolik jako s Omahou. Jinak hrál jsem to pořád s trupem B. Těch chvilek, kdy jsem opravdu potřeboval AA na tomhle levelu zase tok moc nebylo a většinu času jsem radši využil dělo na každý straně navíc.

Players
212 posts

U mě to bylo dle nálady. Někdy jsem hrál na AA a někdy jako korzár s děly navíc. Každopádně mašinka je to vynikající a je s ní možno zničit lodě na VI - VII ranku, jako nic.

Master Pirate
916 posts
603 battles

Já tedy vždy s děly navíc. Tenhle gunboat je opravdu luxusní záležitost, takové rychlejší Saint Louis :trollface:. Torpéda jsou už jen takový bonus, kdyby náhodou něco bylo blízko.

Sakra, ten Cleveland proti tomuhle bude zas hrozná plečka...

Beta Tester
1,555 posts
2,828 battles

Já tedy vždy s děly navíc. Tenhle gunboat je opravdu luxusní záležitost, takové rychlejší Saint Louis :trollface:. Torpéda jsou už jen takový bonus, kdyby náhodou něco bylo blízko.

Sakra, ten Cleveland proti tomuhle bude zas hrozná plečka...

Omaha je dobrá, ale Clevoš je pro mě výrazně lepší prostě:child:

Master Pirate
916 posts
603 battles

Omaha je dobrá, ale Clevoš je pro mě výrazně lepší prostě:child:

Pro tebe? Máš s ním výrazně nižší zranění než máš s Omahou:bajan:

Víš co, zatímco ty jezdíš s Clevelandem :child:, já jezdím s Omahou:playing:

:D

Master Pirate
178 posts
993 battles

za Murmansk mám průměrný dmg cca 61.000  : D
jsou to prostě skvělé lodě... a Murmík jako prémiová Omaha luxus...  : )

ani Minekaze není tak dobrá...

Lothar má recht... za St. Louis mám mnohem lepší výsledky než za Cleveland...

Beta Tester
1,555 posts
2,828 battles

Pro tebe? Máš s ním výrazně nižší zranění než máš s Omahou:bajan:

Víš co, zatímco ty jezdíš s Clevelandem :child:, já jezdím s Omahou:playing:

:D

Na todle jsem čekal, já jsem neříkal něco o statech, ale o tom, že se mi líbí s ním víc jezdit s Clevošem:P

Můžeme jezdit divizi ty Omahu a já Murmansk:trollface:

Players
212 posts

...

Lothar má recht... za St. Louis mám mnohem lepší výsledky než za Cleveland...

Když on má St. Louis děla na všechny strany, takže může střílet hned na jakoukoliv stranu, zatímco s Clívlendem se musí čekat, než se natočí věže, takže v palbě jsou výpadky :)
  • Cool 1

Players
10 posts
5,044 battles

Za mě asi nejuniverzálnější křižník ve hře,rychlý,obratný,skvělá děla sázející citadely jak na běžícím pásu,torpéda na BB+slušná AA výzbroj, pro agresivnějšího hráče asi nejlepší lod.Dobře vydělává i expí.Troufnete si s ní i na přesilu či na BB.Negativa mě nenapadají,snad jen,že není tak atraktivní,to je ale zároveň i přednost.Kdyby vypadala jako Clevelend,tak ji nerfnou...mimochodem momentální vin/rat s  Omahou :66%, u jiných loďí se k tomu číslu ani nepřiblížím....

Master Pirate
916 posts
603 battles

Můžeme jezdit divizi ty Omahu a já Murmansk:trollface:

Ok, beru.:)

Aneb jak získat hráče do vlastní divize - musíte do něj lehce rýpnout a těžce se mu vysmát...a je váš! :D

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.