Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Kentusacek

Pensacola

185 comments in this topic

Recommended Posts

Players
3,725 posts
18,128 battles

Není špatná, ale při spotnutí si po ní každej rád vystřelí, protože i zbloudilá střela přinese slušné HP ...

Players
133 posts
7,198 battles
On 28. 10. 2017 at 10:30 PM, ims21 said:

Není špatná, ale při spotnutí si po ní každej rád vystřelí, protože i zbloudilá střela přinese slušné HP ...

Presne tak ako píšeš. Asi pri žiadne lodi tak nenadávam ako pri Pensacole. 70% hier končí ničivým úderom a je úplne jedno pod akým uhlom to dopadne. Pre mňa je to úplne prašivá loď a príde mi že ten buff viditeľnosti bol vykompenzovaný ešte väčšou krehkosťou. Alebo možno mám len strašnú smolu pri tejto lodi. Pre mňa najhorší T7 CA v hre. Palebnú silu má úžasnú, len je problém ju využiť, keďže po pár zásahoch ide pod vodu. 

[WH1TE]
Players
33 posts
5,688 battles

Ja mam pepsinu rád, pokial Vám práve nevyletí munícia (po druhom takom prípade z 5 hier som pochopil a nasadil vlajku), alebo nedostane 4 citadely od BB a pápá tak sa to zahrať dá. Hlavne keď Vám deti v ostatných križníkoch radi nadstavia svoje bôčky.

2e3wqit.jpg

• Cool 4

Players
133 posts
7,198 battles
11 hours ago, MilanMico said:

Ja mam pepsinu rád, pokial Vám práve nevyletí munícia (po druhom takom prípade z 5 hier som pochopil a nasadil vlajku), alebo nedostane 4 citadely od BB a pápá tak sa to zahrať dá. Hlavne keď Vám deti v ostatných križníkoch radi nadstavia svoje bôčky.

No s každou loďou sa občas podarí skvelý výkon. Tiež som si po parádnej hre hovoril, že až taká zla teda si nie je. Ale ďalšie hry ma zasa z tohto sna prebrali. Ako ono to nie je úplný šrot (delá sú výborné - hlavne AP munícia), len ma privádzalo do šialenstva, že tej lodi uberala HP aj špliechajúca voda od granátov, ktoré ju netrafili.

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
669 posts
6,444 battles

Cleveland bol pre mňa obrovským sklamaním. Na randome tá loď bola pre mňa prakticky nehrateľná (veľké oblúky a mizerný dostrel). Naopak Pensacola v Tier 7-8 bitkách exceluje. Skvelé AP krájajú súperove krížniky do Tieru 8 jedna radosť. HE zapaľujú výborne. Jedine v devinových bitkách už je problém s dostrelom hlavnej batérie, ktorá je na úrovni 15,6 km. Ale aj tam sa dá zahrať pokiaľ hráč sleduje mapu a využíva ostrovy. Celkovo sa mi táto loď veľmi páčila. Je pravda, že od väčších ráží ako 356mm dostávaj strašne naložené aj nauhlovaná, ale krížniky celkom dingá. Je potrebné sa hýbať, a kľučkovať. To je jej hlavná obrana ostatne ako pri každom krížniku. A už sa teším na NO-lu

Weekend Tester
321 posts
2,427 battles
On 22. 2. 2018 at 10:11 AM, Mikhail800 said:

Cleveland bol pre mňa obrovským sklamaním. Na randome tá loď bola pre mňa prakticky nehrateľná (veľké oblúky a mizerný dostrel). Naopak Pensacola v Tier 7-8 bitkách exceluje. Skvelé AP krájajú súperove krížniky do Tieru 8 jedna radosť. HE zapaľujú výborne. Jedine v devinových bitkách už je problém s dostrelom hlavnej batérie, ktorá je na úrovni 15,6 km. Ale aj tam sa dá zahrať pokiaľ hráč sleduje mapu a využíva ostrovy. Celkovo sa mi táto loď veľmi páčila. Je pravda, že od väčších ráží ako 356mm dostávaj strašne naložené aj nauhlovaná, ale krížniky celkom dingá. Je potrebné sa hýbať, a kľučkovať. To je jej hlavná obrana ostatne ako pri každom krížniku. A už sa teším na NO-lu

mno jestli pro tebe byl Cleveland a jeho obloučky utrpením tak bych ti doporučil aby si zůstal na Pensacole a dál už neexpil protože právě Pepsi má jako jediný USN CA tohle chování děl s vyjímkou Indianapolis teda , ale to je premko

[IDDQD]
Weekend Tester
669 posts
6,444 battles
29 minutes ago, Kentusacek said:

mno jestli pro tebe byl Cleveland a jeho obloučky utrpením tak bych ti doporučil aby si zůstal na Pensacole a dál už neexpil protože právě Pepsi má jako jediný USN CA tohle chování děl s vyjímkou Indianapolis teda , ale to je premko

Mám už NO a tam sú tie oblúčiky ešte menšie ako pri Pensacole. Nemám s ňou najmenší problém.

[HORIM]
[HORIM]
Players
117 posts
12,739 battles

Tak a máme tu cenu pro nejhorší EDIT po reworku US křižnků. Moje milovaná Pepsi se stala noční můrou. Děla změkla, nedělají žádný dmg, nabíjejí na šestém tieru 14 sec. a otáčení věží horší než na Myoku. Gratuluji WG k vytvoření dalšího exkrementu.

Edited by Kampa1987
Vulgarismus

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,677 posts
8,904 battles
On 6/15/2018 at 5:11 PM, R0bspierre said:

Tak a máme tu cenu pro nejhorší EDIT po reworku US křižnků. Moje milovaná Pepsi se stala noční můrou. Děla změkla, nedělají žádný dmg, nabíjejí na šestém tieru 14 sec. a otáčení věží horší než na Myoku. Gratuluji WG k vytvoření dalšího exkrementu.

Na penetraci a damage tech 203 nesahali ne? A mit na t6 10x203 del neni zrovna malo

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.