Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Wysch

Yamato

324 comments in this topic

Recommended Posts

Players
56 posts
1,353 battles

Jenom otázka, jak dlouho ti to trvalo, než si se k Yamatu dopracoval? já jen, nemám moc času tak jestli budu mít vůbec reálnou šanci jej někdy mít. Je to snad jediná BB, co mě láká. :)

zaleži ako sa ti bude darit ale tak ak si fakt dobrý tak tých 500-600 hier max ... inač je to brutálna lod kukajte ten damage :D a to som sa ani nesnažil :D

nahovno ten screen 234222 damage :izmena:

1.jpg

3 (1).jpg

3 (2).jpg

Edited by YoshimitshuSVK
  • Cool 2

Players
56 posts
1,353 battles

... Montana sestřeleno 35, někdo se ji zjevně pokoušel urputně vytorpit :trollface:

vždy sa každý snaží s tých hnusných trapnych hračou čo hraju za tieto trapne carriere zničit teho nahustejšieho protivníka ja som mal len štastie ,že namna ten enemak akosika zabudol lebo ak sa na teba zameraju je malá šanca,že prežiješ je to ale trapne celé tie carriere ..... ked hrám bez nich tak vtedy su brutálne tie boju a pekne podstivé žiadny hnusný clikeri ako aj ty clikeri vo world of tanks za delostrelectvo

[BL4CK]
Players
259 posts
11,946 battles

Tak po strastiplné cestě konečně doma a zatím z něj mám dosti pozitivní pocit :-), ale zatím mám jen minimum bitev pro komplexnější názor. Jediné co by mně zajímalo je modul na rychlejší točení věží, respektive jestli po namontovaní budou stíhat pokud budu mít plnej rejd, odzkoušeno nemám a kredity na odzkoušení taky ne :-).

[BL4CK]
Players
259 posts
11,946 battles

Tak je to paráda potkat týpka v Montane a na 31 km ho hitnout za 20k :-). Sice štěstí ale ten pocit je k nezaplacení :-D.

Beta Tester
1,531 posts
1,778 battles

Hm tak to ještě jednou gratuluji. Sním trefit chce už cvik. ale když to umíš tak je ten pocit když trefíš nezaplacení. Protože hromada hráčů ani netuší co je trefilo.

[BL4CK]
Players
259 posts
11,946 battles

Většina hráčů tupě pluje aniž by měnila směr, řekl bych že na tu vzdálenost stačí byť jen minimální změna kurzu a trefim prd když střely letí 21s :-). Zatím největší nepřítel jsou X IJN DD páč když si blbě najedu tak než tu krávu otočím počítám rybičky :-) ale zatím se tomu úspěšně vyvarovávám :-D

Beta Tester
1,531 posts
1,778 battles

Jo jo manévrování není její silná stránka. Ale těch torpéd sne se hodně takže když jich par chytneš nic se neděje. Zato DD se nestačí divit protože ho sekundární zbraně rozstřílí na

7 i více kilometru. A torpéda na větší vzdálenost nejsou zas tak nebezpečná.  

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Tak klasika nie ako aj na ostatne BB zaklad, rychlejsie otacanie vezi, superdentant, mensia sanca na zapalenie, kratsie trvanie ohna alebo zaplavovania, vecsi dostrel sekundarok

Players
790 posts
2,278 battles

Este nahrat 50k expu a prehodim nevyssi pohotovost za vseumnel. Nie som si isty, ci to -7% riziko poziaru ma vyznam. Yamato na ohne nijak extra netrpi. Skor so hodi o par sekund rychlejsie nahodit HPcka. 

xfrZcQD.jpg

Edited by skvido

[PAMO]
Players
40 posts
1,685 battles

Dakujem mozem zacat prerábat,kedže nemam tolko skusenosti dal som blbosti ako +20% odhadu torped atd :)

Players
99 posts

Cawko

Vy, co mate yamato, ako by Ste zhodnotili boj s montanou? Je rovnocenny super, alebo yamato ma v kazdej situacii navrh a ked sa montana nestiahne, ide rychlo ku dnu? Som totiz na NC a vaham, ci pokracovat na iowu a potom na montanu, alebo predat NC a hrat s kongom, aby som sa nakoniec  yamatu dopracoval. Vopred dik za reakcie :)

[IDDQD]
Weekend Tester
2,022 posts
5,659 battles

Sice je nemám, ale řekl bych, že Yamato má nad Montanou navrch. Ale oproti všemu ostatnímu je lepší Montana.

• Cool 1

Players
132 posts
4,250 battles

Cawko

Vy, co mate yamato, ako by Ste zhodnotili boj s montanou? Je rovnocenny super, alebo yamato ma v kazdej situacii navrh a ked sa montana nestiahne, ide rychlo ku dnu? Som totiz na NC a vaham, ci pokracovat na iowu a potom na montanu, alebo predat NC a hrat s kongom, aby som sa nakoniec  yamatu dopracoval. Vopred dik za reakcie :)

taketo niečo som riešil aj ja :D

NC som predala siel som si po IOWU a tam mi ajostane.. a ak v buducnosti budu kredity tak kupim montanu :) inak asi nie

za JPN som na amagi.. a celkovo  nagato amagi ma viac bavia ako  americka vetva   izumo som nehral takze neviem posudit :)

[IDDQD]
Players
378 posts
11,762 battles

Zahrál jsem si obě desítky - Yamato mám vlastní a Montanu na účtu kamaráda pro vyzkoušení, a (jen můj osobní pocit!) Yamato má v případném duelu lehce navrch, ale bitva IX-X naštěstí není jen o čistém duelu dvou lodí, ale motá se jim do toho spousta "aktivních čumilů" :look::) ... Montana je asi univerzálnější, hodně lidem zvyklým na americkou lajnu sedne a rozhodně opravdu netřeba řešit, že snad máte nějaký handicap, když jste vyjeli Montanu místo Yamata - naštěstí jsou na tomhle tieru (což na nižších nebývá úplně zvykem) JPN i US bitevky srovnatelné a herně povedené. Nicméně já volil Yamato pro jeho "nej" pověst, prostě jsem tuto loď MUSEL mít v přístavu :playing: a v bitvě se s ním cítím opravdu brutálně - ta krutá salva, ty sekundárky i samotný vizuál lodě ... teď to bude znít asi bláznivě, ale u mně se ten pocit, že velím největší bitevní lodi světa, prostě následně přenese i do samotného hraní ...

Co se týče IX, tam si ponechám naopak americkou Iowu, která mi na zkoušku herně krásně sedla - narozdíl od JPN Izumo, kde jsme se i přes docela solidní dmg a výsledky ani za těch XXX bitev prostě neskamarádili (za což zřejmě může i můj subjektivní nepříjemný pocit řízení lodě s děly pouze vepředu). Toto však není reálná recenze, ale čistě osobní pocitový závěr ...

Edited by Markethia
  • Cool 1

Beta Tester
1,531 posts
1,778 battles

Yamato i Montana jsou srovnatelný lodě. Mě osobně přijde lepší Yamato a to kvůli super dělům a dobré ochraně proti torpédem.

Nejlepší je že žádná další desítka už nebude mít tak výkoný děla jak Yamato.

Tedy jestli nevytáhnou nějakou přízračnou loď která se jen mihla v myšlenkách konstruktérů.  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.