Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Wysch

Izumo

237 comments in this topic

Recommended Posts

Players
856 posts
11,895 battles

jj trup pomůže, lepší armor,obratnější a lepší AP střelivo....ale Amagi mám stejně raději:hmm:

Players
132 posts
4,250 battles

ale je to citit aj trosku ??
joj toto bude pre mna utrpenie prejst na yamato :D 

terza v hre plna salva do ataga .......na 10 km ..6 hitov.. dmg ---- 6 tis ... reku wtf :D
toto by sa mi v iowe alebo nagate alebo amagi nestalo veru .. a to nie je ojedinely priprad

Players
790 posts
2,278 battles

ale je to citit aj trosku ??

joj toto bude pre mna utrpenie prejst na yamato :D 

terza v hre plna salva do ataga .......na 10 km ..6 hitov.. dmg ---- 6 tis ... reku wtf :D

toto by sa mi v iowe alebo nagate alebo amagi nestalo veru .. a to nie je ojedinely priprad

Ale stalo. S Yamatom som dal uz krinziku na bok so 4-5 hitmi 6k dmg a nie raz. Staci trosku zle mierit do toho zasiahne este RNG a je vybavene. 

Edited by skvido

Players
132 posts
4,250 battles

Ale stalo. S Yamatom som dal uz krinziku na bok so 4-5 hitmi 6k dmg a nie raz. Staci trosku zle mierit do toho zasiahne este RNG a je vybavene. 

jop.. rng powa :D

ale zase .. uz mam trup B a je to o poznanie lepsie.. aj bitku uz celkom v klidku.. ale aj tak je tato lod len taka prechodna stanica

[-TNT-]
Beta Tester
476 posts
7,081 battles

Protoze Japonci maj lepsi presnost na dalku a krivka presnosti je nastavena ze od urcity vzdalnesti jsou uz lepsi Amici. Nekde sem tu krivku videl, ale uz nevim kde.

Moderator
1,787 posts

Protoze Japonci maj lepsi presnost na dalku a krivka presnosti je nastavena ze od urcity vzdalnesti jsou uz lepsi Amici. Nekde sem tu krivku videl, ale uz nevim kde.

Měl si na mysli tento graf?

Dispersion_values_graph.jpeg

Players
4,859 posts
28,673 battles

Tak jsem vlezl do Izumo a je to des... bud to padne vsechno za nebo pred. Kdyz clovek nenastrili, tak i PU je v minusu.

Davali jste modul zpresneni strelby na tuhle lod ?

Zatim tak max. potopim jeden kriznik (nebo DD, kdyz po me jd) a to se stestim. Vubec nevim, co s tim. Jestli jet vic dopredu nebo byt vzadu - pokazde bud prestrelim nebo nedostrelim, prestoze mirim na lod, ktera jede rovnobezne.

To jako ma byt lod k odstraseni, aby tolik lidi nechtelo jit dal na yamato a zabalili to na IJN T9 ???

Jsem vylozene znechucenej... to je lod delana spis jako navnada na nepritele

Edited by ims21

Players
132 posts
4,250 battles

nehovoriac o tom ze ta lod je vyslovene :) podla mna zla aj konštručne ... .ved je to chodiaca citadela... rad proti nej hram :D

Players
4,859 posts
28,673 battles

Ja s tim vubec nic netrefim, ani na 20km, ani na 15km a skoro nic ani na 10km. Smer pekne doprostred lode a jen vidim, jak jsem kratkej nebo dlouhej. A kdyz trefim, bud 0 nebo 1900. Tohle zazivam prvne. Kupodivu, vetsinou na mne nastartuji vsichni enemy a mezitim se podari capnout,  takze mam z 27her asi 70%, ale je to strasne prodelecne, protoze se casto koupu -  a nezabavne.

Nemuze to byt tim, ze jsem dal -7% na rozptyl ? Posledni bitva - trefil jsem 6!!! x ... celkem za 8k HP

To Yamato je potom neco podobne hrozneho ?

Edited by ims21

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
752 posts
8,717 battles

Ja s tim vubec nic netrefim, ani na 20km, ani na 15km a skoro nic ani na 10km. Smer pekne doprostred lode a jen vidim, jak jsem kratkej nebo dlouhej. A kdyz trefim, bud 0 nebo 1900. Tohle zazivam prvne. Kupodivu, vetsinou na mne nastartuji vsichni enemy a mezitim se podari capnout,  takze mam z 27her asi 70%, ale je to strasne prodelecne, protoze se casto koupu -  a nezabavne.

Nemuze to byt tim, ze jsem dal -7% na rozptyl ? Posledni bitva - trefil jsem 6!!! x ... celkem za 8k HP

To Yamato je potom neco podobne hrozneho ?

Ono je taky celkem zajímavé, že Amagi má lepší průměrný DMG než Izumo a to je o tier níž. Což by podle mě být nemělo. Yamato už by mělo být úplně jiný level. Děla Yamata jsou podle mě vůbec nejlepší děla ve hře a o vagon lepší, než americké 406 nebo japonské 410. Ty 460 pářou Montanu i na 20 km. 

Players
99 posts

Ono je taky celkem zajímavé, že Amagi má lepší průměrný DMG než Izumo a to je o tier níž. Což by podle mě být nemělo. Yamato už by mělo být úplně jiný level. Děla Yamata jsou podle mě vůbec nejlepší děla ve hře a o vagon lepší, než americké 406 nebo japonské 410. Ty 460 pářou Montanu i na 20 km. 

Noo, keby vyvojari boli chapavejsi a drzali sa planov lodi, tak by i montana na 20km proparala yamato. Ale nie, ti pani to tak trasku pokazili, hrac sa trepe na US tier X a ked tam pride, tak zisti, ze tam je dalsia NC.
Edited by Maskot_CZE

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
752 posts
8,717 battles

Já zůstal na Iowě a na Montanu z vysoka [Editováno]. Kdysi ty lodě byly úplně jiné, jak Iowa, tak Montana a vydržely mnohem více. Dnes je to všechno papír + jedna velká citadela politá benzínem s pohyblivostí Titanicu. Za mě USA BB skončily na 7 tieru, možná NC by se ještě dala. U Japonců to vidím podobně až na 10 tier, kde je Yamato pořád výborná loď. 

Edited by Haatra
Korekce slovníku

Players
4,859 posts
28,673 battles

Myoko jedouci mi kolmo na cumak - na 10km - z obou vezi salva - 3strely nedoleti, 3 preleti.

Zkusil jsem jit bliz - dostal jsem se na 7km k NC z boku. 3 AP do boku a nic ... kdyz uz se trefim, tak zadne HP... to je zlej sen...

Jak s timhle nekdo muze dojit na Yamato ? Nebo je to delane tak, aby clovek vyplacal vsechny volne ZK a preskocil ji ? S takhle blbou lodi jsem se jeste nesetkal - a nebo jsem noob.

Kazdou bitvu, i kdyz vyhrajeme, jsem i s PU tak 30-100tisic v minusu, protoze nic nenastrilim.

Po 30 bitvach 18% presnost hlavni baterie a prumerne HP o 5000 vys nez mam na T8 CA :-(

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
752 posts
8,717 battles

Myoko jedouci mi kolmo na cumak - na 10km - z obou vezi salva - 3strely nedoleti, 3 preleti.

Zkusil jsem jit bliz - dostal jsem se na 7km k NC z boku. 3 AP do boku a nic ... kdyz uz se trefim, tak zadne HP... to je zlej sen...

Jak s timhle nekdo muze dojit na Yamato ? Nebo je to delane tak, aby clovek vyplacal vsechny volne ZK a preskocil ji ? S takhle blbou lodi jsem se jeste nesetkal - a nebo jsem noob.

Kazdou bitvu, i kdyz vyhrajeme, jsem i s PU tak 30-100tisic v minusu, protoze nic nenastrilim.

Po 30 bitvach 18% presnost hlavni baterie a prumerne HP o 5000 vys nez mam na T8 CA :-(

Máš ji v TOP konfiguraci? včetně všech vylepšení (hlavně na přesnost děl)? Já než se k ní dostanu, to bude ještě chvíli trvat. Každopádně si myslím, že to bude mít přesnější děla, než taková Iowa. Možná jen RNG nepřeje.

Players
99 posts

Asi pani vyvojari chcu, aby vsetci, co hraju za BB presli na CA, CV a hlavne na DD. Ako keby ich nebolo dost. Niekde som cital, ze BB by mali v tejto hre davat najvacsi DMG. Nooo, ja to tak zatial nevidim, teda aspon od 8 tieru a vyssie. Viem ze to nie je simulator, ale hratelnost s BB na vyssich tieroch je zufala, okrem yamata. Kvoli urcitym veciam som prestal hrat WOT, a momentalne riesim otazku, ci hrat dalej WOWS. Stve ma, ze som tejto hre venoval vela volneho casu a realnych penazi. Momentalne nemam chut im dat uz ani cent! Ked s tym nieco nespravia, skoncim ako Black_Cobra_666

Players
4,859 posts
28,673 battles

Máš ji v TOP konfiguraci? včetně všech vylepšení (hlavně na přesnost děl)? Já než se k ní dostanu, to bude ještě chvíli trvat. Každopádně si myslím, že to bude mít přesnější děla, než taková Iowa. Možná jen RNG nepřeje.

mam ji zatim v B + vylepseny system zamerovani + modul na presnost del. Je to stejne, jako kdyz to bylo v A. Proste presnost hl. baterie 18% - Kdyz jsem tak koukal, ta presnost je u protihracu 16-19%. Takze to fakt asi bude takova hruza. A to jeste neznamena, ze z tech 18% jsou nejaky HP...
Edited by ims21

Moderator
1,787 posts

Pamatuji si, že tuto loď neměl nikdo rád. Ani Supertesteři. Prostě si našetřili free XP, aktivovali prémiový účet a ověnčili Izumo vlaječkami na XP - jen aby se ji zbavili jak to jen nejrychleji šlo. Kdyby byla na nižším tieru, tak by asi měla reputaci Myogi.

Players
4,859 posts
28,673 battles

Takze - skutecne lod na to, aby vyprazdnili hracum volne XP a kredity.

Players
856 posts
11,895 battles

Ono je taky celkem zajímavé, že Amagi má lepší průměrný DMG než Izumo a to je o tier níž.

Já měl dokonce větší průměrný DMG i s Nagatem :-) (o Amagi ani nemluvě). Taky jsem nevěděl jak s ní pořádně hrát
Edited by ladisg

Players
132 posts
4,250 battles

ono tato lod podla mna nemala tu žial byt :/ je to fakt len na free expe..... ono mal som s nou aj dobre hry... ekdy to padalo.. ale to je 1 zo 7 hier ... proste nie je to lod na T9 

pre mna je to plavajuci nevydareny koncept

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
752 posts
8,717 battles

No já si nedávno rozjel lajnu na Yamato, zatím jsem na Kongu a to je konečně použitelná BB (až na 5 tieru!). Fuso bude fajn si myslím, zajímavé bude srovnání s New Mexicem, která je moje oblíbenkyně. Nagato a Amagi budou taky super, no a najednou má přijít takový vrak? :teethhappy: Ostuda Japonských bitevek! Je pravda, že když jezdím Iowu nebo Tirpitze a potkám Izuma, nemám z té lodi žádný respekt. Měl jsem za to, že to hrají prostě špatní hráči, protože s tím nikdo nic nezahrál a rychle umřel (já hraju spíš pasivně a snažím se co nejdéle v bitvě vydržet a nastřílet dmg). No jsem na tuto loď hodně zvědav. Když tak to jistí vlaječky, free expy, nebo do toho dám nějaký gold, to Yamato za to jistě stojí. 

edit: Zajímala by mě velikost a výtlak této lodi pokud někdo ví a nebo aspoň její přesný název např. A-140 J2 či J3 ??? Bojím se, že tato loď vychází tak 50% z realného návrhu, který byl aspoň na papíře a zbytek domyšlen WG. :(

Edited by Danny202

Players
132 posts
4,250 battles

možno je izumo koli yamatu naschval takto ako je... ale urcite podla papierov.. nemoze byt taketo zle.. rozptyl ma super... teda na papiery.. ale ked s nou ides hrat zda sa ti.. ze proste boh nie je s tebou :D

Players
4,859 posts
28,673 battles

Podle mne je to skutecne brzda pred Yamatem, a to poradna. A vytahnuti nasporenych free XP a creditu...

Zatim me to stalo asi 45M creditu (porizeni, trup B, rizeni palby a provoz 38 bitev - a to s ni mam 66% pomer viteznych bitev) . Uz jsem nemel nervy cekat na ZK pro rizeni a obetoval jsem 7k free XP.

Za tech 38 her jsem udelal 55k ZK (vlajecka 50% ZK, -10% nakladu na opravu) a potopil 29 lodi (asi jen 2 cele) a prezil 16 bitev. Prumerne poskozeni ... 42k HP. Presnost zasahu 18% - o 10% min, co mam na ostatnich BB.  Nakonec jsem vyhodil i placeny HP boost a placeneho stihace. Nema to vubec cenu, ani se to nevyuzije, jen je to 45k kreditu za bitvu navic.

Dokonce ani Pepsi s tim nejsem na 12km na nekolik salv schopen potopit - proste to do ni nepadne.  Rozptyl na papire mozna - prijde mi to, ze to neni elipsa, ale kruznice. To proste strelite, koukate, jak to leti presne doprostred lodi, abyste nakonec zjistili, ze pulka nedoleti, pulka preleti.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.