Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Wysch

Izumo

237 comments in this topic

Recommended Posts

Alpha Tester
185 posts
101 battles

Vážení kapitáni,

na devátém tieru japonských bitevních lodí máme Izumo. 

Její stránku na Wiki pak najdete >> ZDE <<

V tomto vlákně máte prostor k diskuzi, předávání rad, tipů, triků, sdílení replayů či screenshotů s dobrým výsledkem. :honoring:

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Co ja si pametam tu lod tak je to otras palavajuca citadela iba 3 veze vzadu nic..... 

Players
56 posts
1,353 battles

Ako tieto vyšie tiere maju uplne debilný MM 5 proti 10 ... 3 tier 10 proti 8 tier 8 akože s tou lodou som vyhral zatial len 3 krát otrasne tie MM wargaming by mal začat toto riešit do tieru 7 sa to da vpohode ale akonahle idete na tier 8 a vyšie tak vznikaju uplne idiotské MM ... no comment normálne ja fakt neviem ako sa donutim vyskumať to Yamato ked to je take zle... :izmena:

[BL4CK]
Players
259 posts
11,946 battles

Zdar, v nejbližší době si hodlám tuto krásku pořídit a zajímalo by mně pár věcí. Jak je na tom Izumo s pancířem, soustřelem a pene? Asi je to rukama ale s Amagi docela trpím hlavně poslední dobou tak mně zajímá jak je to u IX.

[BL4CK]
Players
259 posts
11,946 battles

No v tu pene doufám když už od Nagata tam jsou 410mm děla ale s Amagi neprobíjím tak jako s Nagatem tak doufám že Izumo dostojí své pověsti B-).

Beta Tester
1,531 posts
1,778 battles

V CBT jsem sní dával hodně citadel. To umístění děl vepředu má své výhody. Má perfektní sestřel. Jen nesmíš zapomínat že se za ní hraje dost specificky.

[BL4CK]
Players
259 posts
11,946 battles

Tak konečně pořízena :popcorn:. Potřeboval bych poradit spotřebáky, respektive jestli otáčení kormidla nebo akcelerace:coin:

[BL4CK]
Players
259 posts
11,946 battles

Taky sem si říkal ale děkuju :honoring:. Jinak po pár hrách ve stocku musím říct že je to jak nebe a dudy oproti Amagi, konečně ty děla krájí tak jak si přestavuju:playing:

[BL4CK]
Players
259 posts
11,946 battles

Tak bokem se určitě jezdit nesnažím, to je u japonců konečná :). Zatím mi vychází podobnej styl jako vždy a to je jet rovně a před výstřelem to stočit šikmo k neříteli:). Ale samozřejmě né každá bitva je stejná a podle toho se zařizuju:popcorn:. Ten soustřel je opravdu výbornej oproti Amagi je to opravdu vykoupení:teethhappy:.

První bitva ve stocku a bez výbavy mluví za vše:trollface:

jnHg07J.jpg

[BL4CK]
Players
259 posts
11,946 battles

Tak po vyexpení do top stavu se nezměnilo zhola nic:-/. AA žalostný, sekundárky sice dobrej dostřel ale komická přesnost, pancíř nula nula nic jak potkám Tirpitze nebo Carolinu dostanu náklep jako prase a můžu se úhlovat jak chci, navíc se tady naplno projevuje nevýhoda úmístění dělových věží na přídi pokud pluju od nepřítele, soustřel je sice luxusní ale s Nagatem a s Amagi sem dával citadely bez problémů a teďka opravdu výjimečně a je jedno jestli střílím na 20km nebo 10km. Prostě i když na papíře mají děla slušnou ráži pocitově mi přijde že čím víc se blížím k Yamatu tím míň probíjím, nemluvě o tom když narazím na Iowu která mi dá na salvu 20-30k zatímco já při 6 zásahech sotva 7k, včera odzkoušeno kdy sem si na ní několikrát vyšláp a úhel neúhel šel sem po chvilce ke dnu. S tou lodí se dá maximálně efektivně snipit na dálku doufajíc že si vás enemy moc nevšímá což vzhledem k nedostatku vyšších tierů nehrozí a zpravidla jste cíl no.1, navíc pokaždý když nahodím průzkumný letadlo namísto stíhače narazím na zamilovanýho CéVéčkáře který mi okamžitě pošle pozvánku na prohlídku dna. Takže doporučuju hrát jen v divizi s CA popř. CV jelikož málokdy se stane že by mi na prosbu o AA někdo byť jen odpověďel. Neříkám že je to špatná loď jen je ohromně nesamostatná a to co si můžu dovolit s Tirpitzem tak na to můžu s Izumem zapomenout.

Edited by Rimmer_CZ

Players
29 posts
2,321 battles

Uz nevim jak strilet ale Izumo je druha lod hned po Amagi s kterym se zasadne trefuju za 1290 nebo to ukaze zasah ale za 0 dmg :( o Citadele si muzu nechat jen zdat.

Edited by Marouss

[BL4CK]
Players
259 posts
11,946 battles

Mně by docela dost zajímala penetrace, vzhledem k tomu že od Nagata jsou děla 410mm ale s Nagatem narozdíl od Izuma sem probíjel v pohodě. S Tirpitzem který má 380mm nemám problém probít cokoliv takže asi nebude platit že čím větší lauf tím větší pene:teethhappy:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.