Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Wysch

Amagi

151 comments in this topic

Recommended Posts

Alpha Tester
185 posts
101 battles

Ahoj kapitáni,

v japonském technologickém stromě na osmém tieru máme Amagi.

Svou stránku na Wiki pak má >> ZDE <<

A v tomto vlákně máte prostor k diskuzi a předávání svých rad a tipů a chlubení se svými výsledky :)

Beta Tester
1,555 posts
2,850 battles

Zase hovadina, amagi je výrazně lepší nez nagato, nagato je utrpení stejme jako Colorado v US. Ja ji v cbt mel v top stavu plus vlajky některé a luxus

Players
56 posts
1,353 battles

nagato praveže kED SOM SA DO TOHO DOSTAL TAK TO BOLA SKVELA LOD ALE TOTO JE EŠTE VIAC PAPIEROVE NIČ TO SKORO NEODRAZÍ JA NEVIEM ČI MÁM ŠTASTIE NA TIE KATEDRALI ALE AKONÁHLE STRETNEM INÝ BATTLESHIP TAK PRI JEHO SALVE MI ZMIZNE POL ŽIVOTA AKO NIČ A TO MOŽE BYŤ KLUDNE AJ KONGO

Players
29 posts
2,321 battles

Tak sem se konecne propracoval k teto lodi,nicmene sem velice zklamany co se nakladu na opravu a udrzbu lodi tyce.A to ji mam teprve v zakladni verzi.

Plno upgradnute nagato chtelo na opravu +- 65tis,ale tadle lod uz v zakladu chce 115tis!!me prijde velice prehnane,i kdyz mam ted premium ucet,neda se rici ze by to byla lod s kterou se da vydelavat.Po teto zkusenosti sem zapatral kolik vlastne chce na opravu Yamato (250tis + naboje) tak me uplne presla chut na hon za touto lodi:(Doufam ze ekonomika bude casem jeste trochu upravena.

[IDDQD]
Privateer
3,581 posts
5,188 battles

Tak sem se konecne propracoval k teto lodi,nicmene sem velice zklamany co se nakladu na opravu a udrzbu lodi tyce.A to ji mam teprve v zakladni verzi.

Plno upgradnute nagato chtelo na opravu +- 65tis,ale tadle lod uz v zakladu chce 115tis!!me prijde velice prehnane,i kdyz mam ted premium ucet,neda se rici ze by to byla lod s kterou se da vydelavat.Po teto zkusenosti sem zapatral kolik vlastne chce na opravu Yamato (250tis + naboje) tak me uplne presla chut na hon za touto lodi:(Doufam ze ekonomika bude casem jeste trochu upravena.

Nebreč,křižníky nejsou o nic levnější.Zao nebo Moins vyjde taky na 250K a chci je :coin: CerVus by mohl upřesnit na kolik vyjde totálka Zaa. 2-3 hry na 6 tieru ti vydělají na 1 hru 10

Players
29 posts
2,321 battles

Tomaso58 - presne tak,napr.me nebude bavit jezdit s kriznikem na tier4 x her abych pak mohl odehrat jednu hru za yamato a pak znova na kriznik abych vydelal na opravu yamata.chapu ze nejak ty penize potrebujou vytahnout z lidi ale u premium uctu bych pocital ze mi ta lod vzdycky neco vydela.

Edited by Marouss

Players
212 posts

Už se těším až vydá lodě i Gaijin, ten to má nastavené normálně a i s nejvyššími stroji se vydělává naprosto normálně.

Již se tam blížím k max. levelu 100 a na kontě mám kolem 20M, které nevím za co utratím, stále zkrátka přebývají a přibývají.

Opravy vyšších strojů jsou sice o trochu vyšší, než např. 3. ranku, ale stále si v bitvě vydělám 3-4x více než stojí komplet oprava, krom toho platí se dle poškození, při malém platím jen zlomek maximální ceny.

Moderator
1,787 posts

To je ale naprosto přiblblý systém., nechápu jak to může někoho takhle bavit.

Tomaso58 - presne tak,napr.me nebude bavit jezdit s kriznikem na tier4 x her abych pak mohl odehrat jednu hru za yamato a pak znova na kriznik abych vydelal na opravu yamata.chapu ze nejak ty penize potrebujou vytahnout z lidi ale u premium uctu bych pocital ze mi ta lod vzdycky neco vydela.

Už se těším až vydá lodě i Gaijin, ten to má nastavené normálně a i s nejvyššími stroji se vydělává naprosto normálně.

Již se tam blížím k max. levelu 100 a na kontě mám kolem 20M, které nevím za co utratím, stále zkrátka přebývají a přibývají.

Opravy vyšších strojů jsou sice o trochu vyšší, než např. 3. ranku, ale stále si v bitvě vydělám 3-4x více než stojí komplet oprava, krom toho platí se dle poškození, při malém platím jen zlomek maximální ceny.

Nezapominejte, prosim, ze WoWs je jeste stale ve fazi OBT. System ekonomiky WoWs se doladuje.

Beta Tester
1,555 posts
2,850 battles

Je pravda, že oproti CBT je ekonomika trošku více nahoře než by asi měla být, ale nebrečte tu pořád a pokuď se vám něco nelíbí, tak to nehrajte a nepište tu komentáře o konkurenci, když to sem vůbec nepatří.

Navíc pokud hraješ dobře a něco v bitvě svedeš, tak v mínusu nebudeš - podobně to platí i ve Wotku.

A co se týče lodi Amagi - ta loď je dobrá, po Nagatu zase krok nahoru, v CBT jsem si na ní dal i vlaječky a je hodně pak dobře manévovrací, rychlá a střílí fakt dobře - mluvím o TOPu a namontovaném příslušenství....náklady po bitvě můžeš snížit trošku vlaječkou -5%

Edited by bendas79

[GWDYS]
Weekend Tester
41 posts
1,843 battles

Ekonomika by mala byť a podľa mňa dokonca musí byť nastavená tak, aby na VIII, IX a X tieri (pre WT IV a V tier) zarábal len ten, čo to naozaj vie zahrať dobre, inak sa tam matlajú trubky, čo na 5km netrafí stojacu BB a to je potom hra hodne frustrujúca! V momente, že hra dovolí dostať sa na najvyššie tieri akémukoľvek neschopnému hráčovi tak úroveň hry upadá.
  • Cool 2

Players
29 posts
2,321 battles

Muzes hrat dobre ale ani potopeni dvou tri lodi te nedostane do plusu pokud schytas dmg nebo ti lod znici.Ono to pak taky vede k druhemu extremu a to ze vsichni strilej z velke vzdalenosti a nikomu se nechce plout zabrat checkpoint.A na to abych sam vplul mezi 5-6 lodi ,nastrilel nejakou dmg a i kdybych jednu z tech peti lodi stihl potopit,stejne budu hluboko v minusu a tim padem se o to nevyplati ani pokouset protoze ten co neco malo trefil a odplul pryc aby i pres prohru mu zustala lod co nejvic v poradku vydela vic/stejne a to taky neni dobre reseni.Neni to asi snadne vybalancovat,jak tu nekdo psal,je to stale "beta" upravuji kde co,takze se to muze jeste zmenit.Neberte to jako breceni,jen takove poznatky :)

• Cool 1

Master Pirate
916 posts
603 battles

Pokud kredity přebývají a jen přibývají, je to blbě nastavené. Kreditový systém tím de facto postrádá smysl a klidně ho můžou zrušit a dát všechno zdarma - to bude ještě přívětivější pro hráče, ne?

Je to hra a mně se líbí, že si ty vyšší tiery musíte vysloužit - kreditama i expama...

• Cool 1

Players
212 posts

To že je ekonomika takto nastavená nezamezí špatným hráčům hrát ty nejvyšší ranky. Prostě si dají ty 4-5 her na nízkých a pak budou hrát tu X úplně stejně jako dobří hráči, kterým budou na těch nízkých stačit 3 hry.

To není žádné pozitivum, ale jen opruz pro dobré hráče, kteří by si to mohli "uživit" i normálním dobrým hranímna X, kdyby byla ekonomika nastavená přijatelněji.

Zkrátka systém WG je mi silně proti srsti.

Master Pirate
916 posts
603 battles

Pro dobré hráče je ta ekonomika v pohodě. A máš mít výhodu za koupení premiového účtu, takže chceš-li hrát často desítky a devítky, kup si prem účet a pokud jsi dobrý hráč, nebudeš mít problém to uplatit. Co jsem hrál v tancích i letadlech, s premiovým účtem nebyl žádný problém

Players
212 posts

Co se týče kreditů, nemám problém (na VI. ranku) vydělávám dostatečně a nemám ani moc ambice se hnát nějak moc nahoru.

Ale kupovat si prémium, jen proto abych si mohl aspoň trochu normálně zahrát? To ne, sice občas pustím chlup, ale pravidelně to nehodlám dělat, ta hra za to nestojí.

Ještě víc mě totiž sejří systém školení kapitánů a nedostatek místa na liště. To jsou věci, které nezkousnu. Ze všeho nejvíc ten kapitán s trvalou amnézií na všechno.

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
752 posts
8,717 battles

Prosím Vás. Tohle je téma k lodi Amagi, nechcete si to jít řešit do jiného topiku k tomu určenému? Fakt je mi jedno jaká je ekonomika atd.. co tady řešíte, rád bych se dozvěděl něco k této lodi ! Děkuji !

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

S fusom vraj najlepsie BB potom je to horsie Izumo je mno nvm ale kamarat nato nadaval v cbt... a Yamato je velka leniva krava

[BL4CK]
Players
259 posts
11,946 battles

Tak po pár bitvách pro mně spíše zatím zklamání po Nagatu, pravda zatím ve stocku ale čekal jsem že už bude pořádně nakládat a né že z 5ti hitů vyjdu naprázdno. Dneska nahodím výbavu a uvidíme. Dokázal by mi někdo poradit jestli se vyplatí montovat moduly za 1.500.000 pro zvětšení dohledu a nebo maskování? Zatím nemám vyzkoušeno a nechce se mi zbytečně utrácet. :-D

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Je to 2m nie nahodou ? Maskovanie na BB je totalna sprostost to je dobre na DD de to prida par metrov na BB si daj ten druhy modul aj ked ani ten nieje ktovieake velke terno.

[BL4CK]
Players
259 posts
11,946 battles

Díky, šlo mi jen o to jestli je to pocitově znát ve hře, jinak po hození do TOP stavu + vylepšení je Amagi konečně hratelnáB-).

Beta Tester
445 posts
1,310 battles

Přesnost děl mi přijde jako špatný vtip. A meta s 8 Tirpitzi na každé straně taky. Tirpitz je největší neštěstí, co tuhle hru postihlo. Tier VIII je nehratelný.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.