Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Wysch

Nagato

165 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,196 posts
12,193 battles

Jedna z nejhorších bitevek co jsem kdy hrál, naprostej šrot... :Smile-angry: Díky bohu za free xp. :Smile_teethhappy:

• Cool 2
  • Bad 4

[IDDQD]
Players
2,092 posts
19,452 battles

pro mě je to zase jasná volba mezi bitevkama na T7 :cap_like:

[IDDQD]
Players
177 posts
13,956 battles

Seš zmlsanej Lyonem a hightier bitevkama..

• Cool 1

[IDDQD]
Players
2,092 posts
19,452 battles
58 minutes ago, CNW said:

Seš zmlsanej Lyonem a hightier bitevkama..

on hlavně Rolf neumí mířit, v tom to bude :Smile_trollface:

• Cool 1
  • Funny 4

[T-N-T]
Players
3,502 posts
15,766 battles

Jo, co se DMG týká, tak hrát Nagato po Lyonu či KGV asi není dobrý nápad. Na druhou stranu schopnost probíjet čumáky bitevkám a křižníkům je schopnost, která člověku začne scházet. (Když se proti KGV začne na blízko úhlovat Chapayev a člověk musí na křižník na krátkou vzdálenost pálit HE, tak je to vážně otravné.)

Players
1,424 posts
8,898 battles

Tyhle lodi nerozumim. Dela jsou paradni, presna nemuzu si na nic stezovat. Rychlost, manevrovatelnost ujdou a da se s tim v pohode hrat. Ted prichazi rada na pancir a tady fakt nevim v cem je chyba. Jednu hru dingam granaty z Missouri na cumak na 5km a v druhy hre mi da Lyon celne za 30k. Je tam nekde dira v pancerovani? To samy ze zadu kdyz zdrham neni problem mi dat ranu do citadely. Prohlizim pancerovani v pristavu a na nic jsem neprisel. Dost to ovlivnuje GP, kdyz nevim jestli nedostanu nauhlovanej citadelu

[T-N-T]
Players
3,502 posts
15,766 battles

Dingat granáty z Missouri na čumák v podstatě nelze. Nagato má čumák z 25mm. Missouri to celé overmatchne. V popsaném případě buď blbě mířil (na naúhlovaný bok) nebo měl sakra smůlu na rozptyl.

Na druhou stranu 30k ze salvy z Lyonu přes čumák? Tomu teda nerozumím.

Nicméně mohu říct toto, Nagato je dost náchylné i na malé úhly. Pod věžemi je hromada vrstev pancíře, které rády chytají granáty i jen při malém vytočení boků (na vystřelení ze zadních děl, např.). Tuším, že před pár lety se ten pancíř snažili i nějak zjednodušit, ale pokud vím, tak Nagato zůstalo známé jako "měkká bitevka".

Players
1,424 posts
8,898 battles
Před 54 minutami Toivia řekl/a:

Dingat granáty z Missouri na čumák v podstatě nelze. Nagato má čumák z 25mm. Missouri to celé overmatchne. V popsaném případě buď blbě mířil (na naúhlovaný bok) nebo měl sakra smůlu na rozptyl.

Na druhou stranu 30k ze salvy z Lyonu přes čumák? Tomu teda nerozumím.

Nicméně mohu říct toto, Nagato je dost náchylné i na malé úhly. Pod věžemi je hromada vrstev pancíře, které rády chytají granáty i jen při malém vytočení boků (na vystřelení ze zadních děl, např.). Tuším, že před pár lety se ten pancíř snažili i nějak zjednodušit, ale pokud vím, tak Nagato zůstalo známé jako "měkká bitevka".

Prave 3 salvy z Miss a nic samy odrazy, tak netusim, zramoval jsem ji no a Lyon jsem jel taky zramovat a celne za 30k. Chapu ze je mekka, ale takovy dardy dostavat celne? Nemuzu se proste spolehnout na vydrz. 

Players
1,424 posts
8,898 battles

Dojezdeno, prodano a jsem za to rad. Tuhle lod nemuzu doporucit. Vsechno dobry, ale na pancir se neda spolehnout a to je u bitevky nutnost. Nemoznost tankovat a pushovat z vas dela divaka v bitve. Da se s tim hrat z druhy vlny, kdyz si vas nekdo nevybere, vcera s tim hral z druhy vlny a ja si ho vybral v Amagi, co salva to citadela, uhloval se jak chtel. Bud je neco spatne na lodi, nejaka dira v panciri, bug nebo nevim ale tolik citadel jsem nechytal s nicim. Jako nastrilim si s tim rozumne ale vydrz je spatna. Za me jedna z nejhorsi VIII BB ne co se tyce DMG, ale ovlivneni hry. Abych Nagatu jen nekrivdil, da se s tim zahrat epicky, ale nesmis byt stredem pozornosti. HE spam taky neni co s tim chces. Treba ji dam za nejakou dobu sanci.

+ vse

- pancir

[FF-CZ]
Players
109 posts
9,591 battles

Nagato je  parádní bitevka protože když se trefí 410kama tak to stojí za to takové super kongo navíc je krásná .  Povedlo se mi s ní zůstat poslední v týmu  asi s 20 k proti čtyřem tři jsem sundal a posledni Gneisenau sem uhrál na body tak že jsme se naháněli kolem ostrova na to nezapomenu ale  hra už je někde jinde...

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,419 posts
11,927 battles

Rad bychprispel do diskuze ale bohuzel Nagato jsem naposledy hral v roce 2015 (a v te dobe to byla vyborna BB) :Smile_hiding:

Beta Tester, Players
78 posts
3,450 battles

Jsem jen občasný hráč a moc to neprožívám, možná proto jsem japonská BB nechával stát stranou. Jedu tuto linii až teď a s Nagatem jsme si rozhodně nesedli. Když jí porovnám s Coloradem, tak na děla jednoznačně vede Colorado. Na 18 km a víc se trefuji pocitově stejně dobře, ale na 8km se Nagatu rozpadne soustřel, Coloradu ne. Rng umí divy u každé lodi, ale u Nagata přímo čaruje. Křivější děla na kratší vzdálenosti ještě psychicky ustojím, jenže když se to sečte s neschopností dát dmg,  už mě to tedy ... žerty stranou.

Jinými slovy, jen málo granátů dává dmg. Běžné jsou situace, kdy Bismarck dostane na 15km boční salvu, koupí 5z 8smi (takže zrovna nadějný soustřel),  dva se odrazí a 3 x čistý průstřel za 1200. Takže full broadside za 3600 dmg. Úplně běžně. Tohle se s Coloradem nestane. S oběma tradičně mířím stejně na čáru ponoru.

S Nagatem mám úplně tragický dmg/ hit. 1000 až 1500, takže nastřílet 75k dmg vyžaduje cca 50 hitů. 

Naproti tomu s Coloradem když dám bitku s 50ti zásahy, bude výsledná dmg někde okolo 120-150K, dle počtu umístěných citadel.

Dám tomu ještě čas a když to nepůjde jinak tak i free xp. Velké zklamání. Pro mě nejhorší BB na sedmičce. Colorado je sice pomalá plečka, ale na děla se dá spolehnout. A děla jsou na lodích nejvíc. Pancíř se dá nějak kompenzovat gameplayem, rychlost lodě taky, ale děla se napravit nedají ničím. 

• Cool 5

Privateer
291 posts
6,051 battles

Kdyz jsem ji kdysi expil, stvala me, ale ted je Nagato prima bitevka ze stare skoly. Neni to pripad tech novodobych OP kanoi, ktere akorat nici balanc hry. Pokud si chci uzit atmosferu "opravdovych" bitev, Nagato je jasna volba. Pancir taky dokaze podrzet, ale chyby tresta, dela obcas troli, ale kdyz se trefi, je to rana, i sekundarky pouzitelne (kde je ta doba, kdyz Nagato scondary build byl postrachem DD :) ).

Je to lod pro premyslivce, ne pro klikace.

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.