Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Wysch

Nagato

165 comments in this topic

Recommended Posts

Players
790 posts
2,278 battles

Amagi je IMO nejzábavnější a nejšílenější bitevní loď v téhle hře. Bych to indiánsky pojmenoval nějak jako "Tančící smrt". Obratnost a rychlost na úrovni horšího křižníku, AAA skoro jak u US lodí, děla s větším potenciálním damagem jak Yamato, přesnost jak křižník, HP dostatek. Sice papírová, ale je to loď s velkým L. Jestli na tomto účtu rozjedu IJN lajnu, tak kvůli Amagi a ne kvůli Yamatu.

Hral som na teste Yamato a vobec ma nebavilo. Velke hov*dko ( to fakt musite editovat kazde slovo, ktore ani s nadavkou nema nic spolocne ? To sem na forum chodia 3 rocne deti ?), ktore je pomale s este pomalsimi vezami. Amagi ma bavi viac. Snad daju Ranked hry na tier 7-8 :hiding: Tie dela davaju citadely jak na beziacom pase. Ziadna bitevka v US lajne sa tym delam nemoze rovnat.
Edited by skvido

Players
812 posts
2,660 battles

Hral som na teste Yamato a vobec ma nebavilo. Velke hov*dko ( to fakt musite editovat kazde slovo, ktore ani s nadavkou nema nic spolocne ? To sem na forum chodia 3 rocne deti ?), ktore je pomale s este pomalsimi vezami. Amagi ma bavi viac. Snad daju Ranked hry na tier 7-8 :hiding: Tie dela davaju citadely jak na beziacom pase. Ziadna bitevka v US lajne sa tym delam nemoze rovnat.

Dělama ne, ta přesnost je někde jinde. Ale většinu lidí v Amagi dokážeš s NC utankovat. I tak tě to semtam prorve zepředu.

Players
790 posts
2,278 battles

Dělama ne, ta přesnost je někde jinde. Ale většinu lidí v Amagi dokážeš s NC utankovat. I tak tě to semtam prorve zepředu.

VIs jak. Takych situacii neni vela a hrac v Karoline musi byt fakt dobry aby si pockal na spravnu prilezitost k vystrelu, vacsina hracov je nedockavych a lahko ich prinutis vystrelit skor nez ti sposobia vacsi dmg. 

Beta Tester
1,531 posts
1,778 battles

Pro mě Amagi je utrpení. Nehodí se na muj styl hraní. Nagato mi sedlo více. A z Nagatem jsem tu loď potopil mockrát.

Edited by Black_Cobra_666

Players
790 posts
2,278 battles

Pro mě Amagi je utrpení. Nehodí se na muj styl hraní. Nagato mi sedlo více. A z Nagatem jsem tu loď potopil mockrát.

Tak mi povedz kolko krat si dal s Nagatem druhemu Nagatu 4 citadely + dalsi dmg dokopy jednu salvu za 60k. Tak som jedno Nagato uz pozdravil s Amagi na 15km. Ked nemas na Amagi posledny trup, tak to je podstatne horsia lod a hlavne dela nemaju penetraciu. Japonske bitevky hram len s poslednym trupom a zbytok veci si na tej lodi vyeexpim hranim.
Edited by skvido

Beta Tester
1,531 posts
1,778 battles

Já jsem s Amagi teprve na začátku. Ale ani full mi moc nesedla. Mě sedlo více Izumo. Z Nagatem jsem Nagatu 4 citadeli nedal nejvíce jsem dal 3 citadeli Coloredu.

[T-N-T]
Players
3,505 posts
15,802 battles

Chtěl bych se dotázat na váš zkušenostmi lépe podpořený názor: Pokud s nagatem v základu mám značné problémy nedostávat se s kredity do mínusu, má vůbec smysl, abych ho vylepšoval a dál se pokoušel s ním hrát?

Respektive, je 'vyexpené' Nagato o tolik hratelnější, že pokud jsem s ním teď v mínusu, tak je šance, že se stane výdělečným?

Ptám se, jelikož zvažuji využít volné xp, ale zase je nechci jen tak vyhodit z okna.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,663 posts
22,539 battles

S top hullem si především polepšíš o 16k hp + už máš solidní AA. A pokud se ti nedaří na T7 (jakože dle statů opravdu moc ne) tak se zatím vrať třeba na T5 a trénuj. Mrkni na nějaká YT videa, návody etc.

Edited by TheComedian1983

[T-N-T]
Players
3,505 posts
15,802 battles

S tím základem mám dost problém doplout někam, kde už má smysl střílet a hlavně mne deptá, že ze salvy dopadnou maximálně dvě střely na cíl (zpravidla jen jedna i u dobře namířených salv). Ani jednou jsem netrefil 3 na salvu, byť byly namířeny naprosto skvěle. A to dokonce i křižník bokem na asi 4 kilometrech. Sekundární baterie se do něj trefovala daleko spolehlivěji než moje salva z hlavních věží.

Ta rychlost se evidentně zvedne s vylepšením motoru, ale pokud se s trupem B (potažmo C) citelně nezlepší přesnost děl, tak nevím nevím, jestli to pro mne má smysl. Podotknu, že na něm taky ještě nemám těch pár procent navíc v přesnosti z modulu.

Jinak s tím trénováním, obávám se, že tak jak teď hraju s Kongem a Fusem, jsem dosáhl na vrchol svých možností.

Edited by Toivia

Players
167 posts
6,315 battles

Tak skus US BB.Ja som stopol IJN BB na fuse a ani neplánujem ísť dalej.U US BB som už blízko Iowy a s každým tierom som bol nad mieru spokojný.

Players
790 posts
2,278 battles

Tak skus US BB.Ja som stopol IJN BB na fuse a ani neplánujem ísť dalej.U US BB som už blízko Iowy a s každým tierom som bol nad mieru spokojný.

Fuso neni zrovna dobra lod. To mi je logika, stopnut pred tymi najlepsimi lodami :hiding: S nagatom som drzal okolo 85K dmg v Rankedoch a podobne aj v randomkach. S Amagi mam 117k. Montana ma sice milion del ale nic s nimi kvoli tragickej pene a este tragickejsej presnosti nespravi.
Edited by skvido

[GWDYS]
[GWDYS]
Players
72 posts
10,410 battles

Fuso neni zrovna dobra lod. To mi je logika, stopnut pred tymi najlepsimi lodami :hiding: S nagatom som drzal okolo 85K dmg v Rankedoch a podobne aj v randomkach. S Amagi mam 117k. Montana ma sice milion del ale nic s nimi kvoli tragickej pene a este tragickejsej presnosti nespravi.

Jo, Fuso je úplný šrot... dôkazom je to, že máš "iba" 89k priemerný dmg na bitku a patríš s ním k top hráčom na EU serveri :popcorn:

Nagato som kúpil včera, tak snáď bude v pohode a nebudem s ním lamiť :trollface:. Vlajková loď admirála Jamamota snáď nemôže byť zlá, či ? :B

Players
790 posts
2,278 battles

Jo, Fuso je úplný šrot... dôkazom je to, že máš "iba" 89k priemerný dmg na bitku a patríš s ním k top hráčom na EU serveri :popcorn:

Nagato som kúpil včera, tak snáď bude v pohode a nebudem s ním lamiť :trollface:. Vlajková loď admirála Jamamota snáď nemôže byť zlá, či ? :B

Nastrielat ten dmg bolo ale utrpenie a velmi rad som tu lod predal. Trafit citadelu bol zazrak. Nagato uz citadely luska lepsie a Amagi je splneny sen aspon kym vydali ten posledny patch a spravili z toho srot. Udrzat si na nom 110k+ avg je prakticky uz nerealne. Neni dmg jak DMG, radsej nastrielat menej a zabavit sa pritom nez viac a trpiet :D
Edited by skvido

[GWDYS]
[GWDYS]
Players
72 posts
10,410 battles

OMG nepozeraj toľko na ten priemerný damage. Aj keby si mal "len" 100k tak budeš lepší ako 99.99 % hráčov na EU serveri a asi aj na všetých ostatných :hiding: V prvom rade ide v tej hre o zábavu a nie o trhanie svetových rekordov, samozrejme je len plus, že chceš hrať najlepšie ako sa dá. A ten nerf, resp. fix, nieje nič strašné, citadely od BB do krížnikov padajú v pohode, zopárkrát som to pocítil na vlastnej koži :trollface:.

Players
790 posts
2,278 battles

OMG nepozeraj toľko na ten priemerný damage. Aj keby si mal "len" 100k tak budeš lepší ako 99.99 % hráčov na EU serveri a asi aj na všetých ostatných :hiding: V prvom rade ide v tej hre o zábavu a nie o trhanie svetových rekordov, samozrejme je len plus, že chceš hrať najlepšie ako sa dá. A ten nerf, resp. fix, nieje nič strašné, citadely od BB do krížnikov padajú v pohode, zopárkrát som to pocítil na vlastnej koži :trollface:.

Luskanie citadel a presne dela bolo to co s Amagi robilo zabavnu lod. Po patchi som s nou hral a bola to tragedia. Neviem sice jak sa hra po tom posledom micro patchi ale lepsie to asi nebude. Kazdopadne ma teraz drzi v pazuroch este Fallout :trollface:

[T-N-T]
Players
3,505 posts
15,802 battles

S Fuso se mi jinak hraje dobře, i ty citadely padají. Jen to trochu záleží den ode dne. Třeba v sobotu jsem trefoval citadely jako na běžícím pásu. V neděli ale zase nejen, že nebyly citadely, ale z nějakého důvodu jsem měl vůbec problém něco trefit.

A s Nagato už se mi taky povedla jedna taková lepší hra, ovšem naprostá většina vypadá tak, že vystřelím salvu a všechno padá krásně kolem cíle, jen ne na něj. No, uvidíme, pokusím se postupně Nagato vylepšit, ale dál se asi v dohledné době posouvat nebudu. Možná zkusím US bitevky.

Beta Tester
1,531 posts
1,778 battles

Fuso mi sedlo více než Nagato. I citadely sním trefuji. A Amagi mi vůbec nesedla. Tu loď mám jen jako nutné zlo

na cestě k Yamatu. Jinak ve full je Nagato docela hratelný. A US BB ti nedoporučuji jsou to až do osmičky

strašně pomalé lodě Sice hodně vydrží ale mají děsně krátký dostřel. Z Japonskýma bb je děsně rád ostřelují 

na větší vzdálenost. Než se doplazí na dostřel tak mají pul HP dole.

A to bez citadel. 

[T-N-T]
Players
3,505 posts
15,802 battles

Fuso mi sedlo více než Nagato. I citadely sním trefuji. A Amagi mi vůbec nesedla. Tu loď mám jen jako nutné zlo

na cestě k Yamatu. Jinak ve full je Nagato docela hratelný. A US BB ti nedoporučuji jsou to až do osmičky

strašně pomalé lodě Sice hodně vydrží ale mají děsně krátký dostřel. Z Japonskýma bb je děsně rád ostřelují 

na větší vzdálenost. Než se doplazí na dostřel tak mají pul HP dole.

A to bez citadel. 

Jojo, Nagato už dokončím, třeba se mi s vylepšeným trupem i zalíbí (hratelně - vizuálně už se mi zalíbilo téměř jako Kongo). Dokonce už jsem s ním pár her i vydělal kredity.

A americké BB jsou do osmičky taky subjektivně hrozně ošklivé. Něchtělo by se mi na ně při hraní pořád dívat. Takže co se týká jiných větví, tak si asi spíš počkám na německé BB (nebo se zkusím naučit křižníky, jejich smysl mi pořád uniká).

[O-S-W]
Players
572 posts
9,579 battles

Jojo, Nagato už dokončím, třeba se mi s vylepšeným trupem i zalíbí (hratelně - vizuálně už se mi zalíbilo téměř jako Kongo). Dokonce už jsem s ním pár her i vydělal kredity.

A americké BB jsou do osmičky taky subjektivně hrozně ošklivé. Něchtělo by se mi na ně při hraní pořád dívat. Takže co se týká jiných větví, tak si asi spíš počkám na německé BB (nebo se zkusím naučit křižníky, jejich smysl mi pořád uniká).

Klidně to vytáhni až na Amagi,to je podle mého vizuálně jedna z nejpěknějších lodí,a dobře se s ní hraje.Teda je to spíš bitevní křížník,musí se s ní hrát trochu jinak než třeba s Nagatem.Ale průměrný hráč ji utáhne i bez pů-pokud ji má ve fullu a se všemi doplňky.Na ty se musí nejdříve nějak nastřádat,aby se s Amagi dalo dobře hrát :)

[T-N-T]
Players
3,505 posts
15,802 battles

Klidně to vytáhni až na Amagi,to je podle mého vizuálně jedna z nejpěknějších lodí,a dobře se s ní hraje.Teda je to spíš bitevní křížník,musí se s ní hrát trochu jinak než třeba s Nagatem.Ale průměrný hráč ji utáhne i bez pů-pokud ji má ve fullu a se všemi doplňky.Na ty se musí nejdříve nějak nastřádat,aby se s Amagi dalo dobře hrát :)

'Ten most překročím, až k němu dojdu.' Nebo víc po česku: 'Neříkej hop, dokud nepřeskočíš'. Pokud se naučím hrát s Nagatem, tak možná půjdu dál. Zatím šetřím kredity na B-trup a střádám alespoň nějaké XP na Nagatu, ať neplýtvám volnými xp.

Players
132 posts
4,250 battles

zo začiatku asi prvych 6 hier ...otrasna lod fakt nič sa mi za nu nedarilo
teraz ?
este nemam finalny trup a ak ma nehodi do full T8

tak mam vačšinu taketo niečo

nagatoqrq.png

kazdemu odporučam.. urcite ostane u mna ako zastupca BB T7

Edited by ClearEvil
Spoiler

[T-N-T]
Players
3,505 posts
15,802 battles

Hmm, jo, Nagato není špatná. Od mých předchozích příspěvků v některých údajích téměř dohnala, v jiných i předehnala, Fuso. Takže na Amagi se určitě dostanu.

Největší problém je, že jakmile ukáže bok jakékoliv jiné BB, tak se můžu pozdravit se zbytkem týmu, zasalutoval a stát na můstku dokud se nezaplaví...

Players
790 posts
2,278 battles

Hmm, jo, Nagato není špatná. Od mých předchozích příspěvků v některých údajích téměř dohnala, v jiných i předehnala, Fuso. Takže na Amagi se určitě dostanu.

Největší problém je, že jakmile ukáže bok jakékoliv jiné BB, tak se můžu pozdravit se zbytkem týmu, zasalutoval a stát na můstku dokud se nezaplaví...

Ten bok pekne papka citadely ale staci mensi uhol a uz to neni take lahke trafit, to iste plati pre vacsinu bitevek. Jedite trollpitz ma dobre chranene citadely aj ked  sa vobec neuhluje ale zas dostane za 25k+ dmg aj bez citadel :trollface:

[T-N-T]
Players
3,505 posts
15,802 battles

Nevím nevím, Nagato mi přijde daleko náchylnější na citadely (případně vysoké penetrace) než třeba Fuso, dost možná i Kongo. A občas schytá hodně damage i při úhlování.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.