Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Wysch

Fuso

169 comments in this topic

Recommended Posts

[AMIR]
Players
161 posts
7,086 battles

V současný době asi nejhorší lod netrefíte nic a když tak záhadně jen jedním granátem takže ste akorát pro srandu je to taková přehlídková lod :)

Edited by Killerianus

[BL4CK]
Players
160 posts
9,893 battles

Tak ja som si dal s Fusom včera jednu hru po dlhšej dobe a hralo sa mi s ním celkom fajn (je to jedna z mojich obľúbených lodí). Je pravda, že Myoko plávajúce bočne na 11-14 km som nemohol akosi trafiť, podarilo sa mi to, až keď bol zadkom ku mne na nejakých 15 km - paradoxne až vtedy dostal za nejakých 7k dmg - dovtedy vždy len jeden zásah za 1k. Z cca 80 zásahov (celkovo som vystreli okolo 300 granátov)  som mal niečo málo cez 100k dmg a žiadna citadela a to som neraz dával salvu do bočne idúcich BB a toho jedného CA. Ja mám pocit, že WG upravilo skôr to vydrbané RNG ako lode. V poslednej dobe sa to prejavuje oveľa viac ako predtým (ale možno sa mi to len zdá).

Keď RNG úraduje a nedovolí AP-čkám robiť škodu, tak skúšam strieľať aj HE do BB a zapaľovať ich. Jap BB majú celkom veľkú pravdepodobnosť zapálenia, takže keď AP sklamú, snažím sa to nahradiť poškodením z požiarov.

[CMK]
Players
28 posts
4,545 battles

trošku jsem hledal v historických análech a našel zajímavé skutečnosti,to co má Fuso za shopnosti shodné s fakty je jen rychlost,ta byla skutečně jen 26 uzlů,jinak ho vočesali a stáhli jak králíka , měl dostřel 34,5 km a sekundárky 21 km !!! a protiletadlové 25 mm kanony 110-120 ran za minutu - a já se tady nervuju s nějakým WG paskvilem když vidím jak na mě letí dardy letadel , a nebo když mě z kouře upaluje [Editováno] DD se super britským křižníkem,ve skutečnost by utíkali až by se za nimi prášilo,protože koupit 2 projektily by byl jejich konec.Ale tady je možné úplně všechno

Edited by Haatra

[BIA]
Alpha Tester
1,610 posts
5,827 battles

A to tu jako chces Iowu s dostřelem 70km?

Fuso je asi nejlepší bitevka na tieru 6.

• Cool 1

[CULMY]
Players
285 posts
12,611 battles

trošku jsem hledal v historických análech a našel zajímavé skutečnosti,to co má Fuso za shopnosti shodné s fakty je jen rychlost,ta byla skutečně jen 26 uzlů,jinak ho vočesali a stáhli jak králíka , měl dostřel 34,5 km a sekundárky 21 km !!! a protiletadlové 25 mm kanony 110-120 ran za minutu - a já se tady nervuju s nějakým WG paskvilem když vidím jak na mě letí dardy letadel , a nebo když mě z kouře upaluje posrané DD se super britským křižníkem,ve skutečnost by utíkali až by se za nimi prášilo,protože koupit 2 projektily by byl jejich konec.Ale tady je možné úplně všechno

Ve většině věcí prostě vem fakt že hry od WG World of ... jsouprostě arkády, s realitou hodně vzdálenou. Ohledně 25 mm Type 96, tato zbraň, původem francouzská, měla jednu zásadní chybu. Její nabíjecí systém byl inspirovaný jistým kulometem. Bohužel tento nabíjecí systém, který sestával v tomto prípadě ze zásobníků na 15 nábojů, není opravdu vhodný pro protiletecký kanón umístěný na lodi. Takže sice máš pravdu, že rychlost palby byla 110-120 ran/min, ale pouze do doby než vystřelil těch 15 ran.

[CMK]
Players
28 posts
4,545 battles

Fuso býváávala nejlepší bitevka na VI ještě tak do poloviny loňského roku,mám s ní odehráno hodně bitev 19 bodů na kapitánovi jsem s ní vyjezdil,ale to už je pryč,trefíš starou bačkoru,a upálí tě jak Jana Husa,ta paluba hoří jak politá benzínem a je jedno jestli máš deset hasičáků a nebo žádnej.Jo holt vylepšení ostatních národů a lodí šlo raketovým tempem a tady to nerfli,to mi nikdo nevymluví.

pokud vím tak Iowa měla dostřel menší než Yamato a to 37,5 km tak si oprav zápisky

Spojeno (2 posty)

Edited by Haatra

[T-N-T]
Players
325 posts
2,901 battles

Doprcic je tohle mozny? Pred pulrokem na prvnim uctu moje oblibena kocabka, ktera mela vzdy vysledky, a ted na novem uctu koupim znovu, po zkusenostech rovnou za expu nahazuji top trup, protoze vime proc, moturek a par modulu a... 7 bitev 28% win a 50k dmg? Nutno dodat, ze v sesti bitvach jsem se dost zapotil, kdyz jsem se bud jen branil torpedoborcum, anebo me focusla CV, nebo me proste co salvu zapalovala Omaha s Clevelandem, az si me usmazili k veceri..? Co to s tou lodi udelali?? Nalozim hned z kraje citadelu vzdy pritomnemu uspechanemu Clevelandu, pak salva nepozorne BB, supici bud doleva nebo doprava, co kdyby nedavala pozor, pak dorazi na scenu krizniky, kdo je ve spravnem uhlu, posilam salvu, pak otacim a zdrham, pac okolo vsichni presli do submarine rezimu, uhluji se bitevkam, tocim se, sem tam divoce vypalim, trefim malokdy, protoze fofr a focus, krizniky me zapaluji, aby me pak slavnostne v sesti lidech upekli. Rikam si fajn, aspon nasi maji min prace, kdyz me takhle nahaneli.. Ouha. Skore je 3:7-10. Pokud nekempim, coz proste odmitam, neni to dobre. Hraje ji momentalne nekdo? Jak to vypada s jeji presnosti? Protoze takova sikula, s velikou palebnou silou, jakou byla driv, uz neni. Preexpim na Nagato, ale zamrzi, ze bez toho poteseni jak pred casem..

[T-N-T]
Players
3,502 posts
15,766 battles

Mně se s ní hraje stále dobře. Zrovna dneska Kraken. Ale je potřeba (už na všech tierech) myslet hlavně na sebe, neuhánět bojovně vpřed a vědět, kdy se stáhnout. Sami tým, který vyhrát nechce, neutáhnete (winrate za ten týden, co jsem Fuso znovu vytáhl, mi právě kolísalo spíš pod 50%).

Mimochodem si teď i všímám, že Fuso celkem obstojně střílí obloučky. Přijde mi, že na bitevku až nezvykle zvládá přestřelovat některé nízké ostrůvky, to se může hodit.

[T-N-T]
Players
325 posts
2,901 battles

Mně se s ní hraje stále dobře. Zrovna dneska Kraken. Ale je potřeba (už na všech tierech) myslet hlavně na sebe, neuhánět bojovně vpřed a vědět, kdy se stáhnout. Sami tým, který vyhrát nechce, neutáhnete (winrate za ten týden, co jsem Fuso znovu vytáhl, mi právě kolísalo spíš pod 50%).

Mimochodem si teď i všímám, že Fuso celkem obstojně střílí obloučky. Přijde mi, že na bitevku až nezvykle zvládá přestřelovat některé nízké ostrůvky, to se může hodit.

Trosku uz jsem se chytil, i kdyz k predstave to ma jeste daleko. Dve nebo tri 100k + hry potesily, ale stejne tak jsem i vyhral se 16k damaze, nekde v seste minute, kdyz uz nebylo na koho strilet..? To se mi pred rokem nestavalo. Co to s temi lidmi je?

Lod mi stale hori, za co muzou nejvic ty prasacke ruske a zabozroutske necky, ale poprat se s tim da. Potvrzuji slusny namer pri palbe, takze kopce se prestreluji docela snadno a zda se mi, ze s vlajkou na opravy (neznam presny popis, ale myslim, ze zveda pocet obnovitelnych hp pri oprave) a superintendantem, pohltite slusnou porci dmg. 

No a dvanact laufu je proste dost :) 

[T-N-T]
Players
3,502 posts
15,766 battles

Jojo, hra dospěla do fáze, že jeden tým vždy převálcuje druhý. To vzácně zabere nad 10 minut. Příznaky jsou pak nižší damage, méně expů. Teď ještě kdyby mi RNG předem prozradil, jak na tom týmy jsou, abych věděl, že buď musím rychle vést zteč, jinak si nestihnu nic nastřílet, nebo naopak se snažit udržet naživu co nejdéle (prodloužit prohranou bitvu) a něco si nastřílet.

S hořením vážně doporučuji ignorovat jeden oheň a jak píšeš, použít vlajku za "Dreadnought" a Superintendanta k léčení. Ostatně i vlajka za "Fireproof" se hodí ke zkrácení doy hoření. Jinak schvaluji taky kapitánský perk proti hoření za 4 body. Ve výsledku mám na Fuso stejného kapitána, jako na Yamatu.

[T-N-T]
Players
325 posts
2,901 battles

Jojo, hra dospěla do fáze, že jeden tým vždy převálcuje druhý. To vzácně zabere nad 10 minut. Příznaky jsou pak nižší damage, méně expů. Teď ještě kdyby mi RNG předem prozradil, jak na tom týmy jsou, abych věděl, že buď musím rychle vést zteč, jinak si nestihnu nic nastřílet, nebo naopak se snažit udržet naživu co nejdéle (prodloužit prohranou bitvu) a něco si nastrilet.

Nejak nam ta hra "ztankovatela".. :/

Edit - Vcera s Fuso vyhra za 16k.. Bida. Zapinam druhou bitvu.. Prohra se 4 killy za 90k.. Bida. Vypinam. No je tohle normalni :D ?

Edit2 - Vcera osm her, jedna vyhra.. Fuso me proste nema rado ;) Prohry "sweepem" s 12k dmg v seste minute, i se 4killy, 105k v poslednich vterinach. Proste stale smula.. Potesil jen jediny okamzik, a to  full broadside enemacke Fuso na 16km, predsadit sedm dilku, doprostred vysky trupu.. Prvni salva 38k dmg, druha navlas stejne a sel na sushi.

[FF-CZ]
Players
109 posts
9,591 battles

Ve statech ,mám položku remíza .Co to je? Přeci  Podlouhlá álej stromů a nezapomínám li na karmu která to vše ohřeje -vznikne  

Eintopf nebo Boršč

a to je vše co si pamatuji z oboru chemie     osmimocná . čka

Edited by ngc4414

[T-N-T]
Players
325 posts
2,901 battles

Z 65 % WR jsem po týdnu hraní s Fuso na 43 %. Nevím, co to je zas za čáry, ale ať mi nikdo nevysvětluje, že jsem zapomněl jak s tím. Smrdí mi to. Stačilo. Přeskakuji.

Players
403 posts
4,159 battles

Pořád je to neskutečně OP bitevka, ale nějak jsem to čekal (nehrál jsem ji od bety). Děla nejsou sice tak přesná jako kdysi, ale po expení německé linie je to dost svěží. Když si člověk zvykne na větší oblouky, tak je to super. Prakticky jakýkoliv zásah do křižníku smrdí citadelou a i do bitevek jich padá dost. Občas děla trollí, ale to je nemoc každé BB. Zatím držím průměr těsně pod 100k na bitvu. Jen těch killů by mohlo chodit víc. 

[IDDQD]
Korzár
2,310 posts
15,154 battles
5 minutes ago, Porpoise said:

Pořád je to neskutečně OP bitevka, ale nějak jsem to čekal (nehrál jsem ji od bety). Děla nejsou sice tak přesná jako kdysi, ale po expení německé linie je to dost svěží. Když si člověk zvykne na větší oblouky, tak je to super. Prakticky jakýkoliv zásah do křižníku smrdí citadelou a i do bitevek jich padá dost. Občas děla trollí, ale to je nemoc každé BB. Zatím držím průměr těsně pod 100k na bitvu. Jen těch killů by mohlo chodit víc. 

Sis hodil reset účtu, či co že expíš Fuso? :cap_wander:

Players
403 posts
4,159 battles
1 hour ago, Wolffnstein said:

Sis hodil reset účtu, či co že expíš Fuso? :cap_wander:

Ne. Já přestal hrát chvíli po 1. ranked season. No a když jsem to za rok znova pustil, tak bylo tolik změn, že jsem začal hrát od znova (když jsem skočil po návratu na Montanu, tak jsem byl tak tragickej až hanba). Navíc se mi podařilo získat nickname jaký jsem měl v Navyfieldu :). No a tady jsem IJN lodě ještě nerozjel. 

• Cool 2

Players
403 posts
4,159 battles
19 hours ago, vrahoun said:

NO fuso JE JAKO kv2 V TANKACH JE TO PROSTE SLUSNOST HO MIT

Nejsem si jistej jestli má pořád ten punc a výkon, co dřív, ale je to docela legenda. 

• Cool 1

Beta Tester
1,531 posts
1,778 battles
On 9/30/2019 at 3:29 PM, Porpoise said:

Nejsem si jistej jestli má pořád ten punc a výkon, co dřív, ale je to docela legenda. 

Jo je furt dobrá nedávno se mi sní povedl husarský kousek. A to pomoc otočit prohranou hru. Dal jsem killu plus další věci.

Jediný co mě mrzí je že jsem neudělal obrázek.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.