Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Wysch

Fuso

169 comments in this topic

Recommended Posts

Alpha Tester
185 posts
101 battles

Ahoj kapitáni,

smutnou hrdinku japonského námořnictva, Fuso, nalezneme v japonském technologickém stromě na šestém tieru mezi bitevními loděmi. 

Její stránku na Wikipedii máme >> ZDE <<

Jako vždy, v tomto vlákně máte prostor pro diskuzi, tipy a triky pro začínající i pokročilé hráče... anebo třeba nějaké pěkné screeny nebo replaye. 

Players
56 posts
1,353 battles

zo začiatku keď som ju mal v stoku tak som nervačil lebo má manší dostrel ako Kongo ale v tope je brutálny odporúčam vrelo fakt kvalitny ničitel !:)

Beta Tester
1,531 posts
1,778 battles

zo začiatku keď som ju mal v stoku tak som nervačil lebo má manší dostrel ako Kongo ale v tope je brutálny odporúčam vrelo fakt kvalitny ničitel !:)

Fuso byla nejlepší BB v CBT. Snad to nezměnily.

Beta Tester
1,531 posts
1,778 battles

Remíza je ještě dobrá. Protože někdy hrají hráči tak že i opice by hráli lépe. Jinak z Fuso si můžeš troufnout i na mnohem vyšší tiery a maž dokonce šanci vyhrát tedy když budeš mít trochu

štěstí.

Players
56 posts
1,353 battles

Remíza je ještě dobrá. Protože někdy hrají hráči tak že i opice by hráli lépe. Jinak z Fuso si můžeš troufnout i na mnohem vyšší tiery a maž dokonce šanci vyhrát tedy když budeš mít trochu

štěstí.

jojo to som už tiež zistil napriklad som bol proti Nagato a nemal šancu proste mám viac diel a krásne sa potopil:)

Beta Tester
1,531 posts
1,778 battles

Kdyby jen Nagato potopil jsem z Fuso i Amagi a to několikrát. Bohužel se teď furt plácám na Miogy. Jinak gratuluji k tomu že máš už Fuso.

Players
56 posts
1,353 battles

Kdyby jen Nagato potopil jsem z Fuso i Amagi a to několikrát. Bohužel se teď furt plácám na Miogy. Jinak gratuluji k tomu že máš už Fuso.

Dakujem ... už mi chýba len 5000 exp do Nagata inač idem čisto len na battleships pretože sa mi najviac páčia a chcem to Yamato potom pojdem na americké battleships ... neznašam lietadlové lode to za toi hraju len clikeri ako za artiny vo World of tanks :angry:

Beta Tester
1,555 posts
2,850 battles

Počkej az potkas papiho sunda te jedním naletem a ten rozhodne není clicker:D

[IDDQD]
Weekend Tester
2,022 posts
5,659 battles

Letadlovky mají k artynam hoooooooooooooodne daleko. Doporučuji odzkoušet, než je odsoudíš. Není to nic jednoduchého, pokud chceš hrát za letadlovku (a něco trefit).

Beta Tester
1,531 posts
1,778 battles

Letadlové lodě nejsou takový problém. Na Fuso mě popily mockrát ale to kvůli mé nepozornosti většinou mám hodně  letadel sestřelených takže za to docela

krvavě zaplatí. 

Beta Tester
445 posts
1,310 battles

Letadlovky mají k artynam hoooooooooooooodne daleko. Doporučuji odzkoušet, než je odsoudíš. Není to nic jednoduchého, pokud chceš hrát za letadlovku (a něco trefit).

Pravda pravdoucí. Je to hodně o situačním povědomí, o tom jak zahraje CV na druhé straně, o tom si říct (a dostat) AAA krytí od cruiserů. Myslím, že na vyšších tierech VIII+ bude velkou zbraní proti CV divize. On 1 CA s DD motajícím se kolem BB dokáže CV od útoku docela pěkně rychle odradit. Včera jsem byl několikrát vyownován v Ryuju jen tím, že druhá letadlovka si dokázala u sebe na prvních 5 minut podržet Clevelanda...

Players
56 posts
1,353 battles

177 000 damage za fuso a zase prehra bože prečo tuto hru hrju také lamy :( skoro každá hra zostanem ja sam proti presile pretože IQ hojdaci kon ostatný bez štipky taktiky daj bože rozum hračom :unsure:

worldofwarships 2015-07-14 08-10-56-79.jpg

worldofwarships 2015-07-14 08-10-59-43.jpg

worldofwarships 2015-07-14 08-11-02-83.jpg

Edited by YoshimitshuSVK
  • Cool 1

Players
56 posts
1,353 battles

Hráči to je kapitola sama pro sebe. Můžeš se snažit jak chceš ale když máš blbý tým tak je ti to na nic.

dalšia hra to iste ako ak niekto ide porovnávať hrača podla win/ratia tak nech sa strčí do... lebo je to len o štastí

Beta Tester
445 posts
1,310 battles

dalšia hra to iste ako ak niekto ide porovnávať hrača podla win/ratia tak nech sa strčí do... lebo je to len o štastí

...a tohle si všichni myslí i ve WoT. Chudák Papa. Se svýma 92% win ratio by si měl jít radši vsadit sportku, protože má tolik štěstí...
  • Cool 1

Players
56 posts
1,353 battles

...a tohle si všichni myslí i ve WoT. Chudák Papa. Se svýma 92% win ratio by si měl jít radši vsadit sportku, protože má tolik štěstí...

skus hrat len za battleships ako ja a uvidíme ...

Master Pirate
916 posts
603 battles

skus hrat len za battleships ako ja a uvidíme ...

Je škoda, že někdo holt neumí přijmout fakt, že mu hra nejde.

P.S.: Lze najít i výborné hráče s BB, mrkni občas na staty někoho, kdo bude první z výsledné tabulky, dřív nebo později někoho skvělého najdeš a můžeš se ho rovnou zeptat, co děláš špatně.

Players
56 posts
1,353 battles

Je škoda, že někdo holt neumí přijmout fakt, že mu hra nejde.

P.S.: Lze najít i výborné hráče s BB, mrkni občas na staty někoho, kdo bude první z výsledné tabulky, dřív nebo později někoho skvělého najdeš a můžeš se ho rovnou zeptat, co děláš špatně.

ja to isto zle nehrám ale neda sa vyhrat proti presile ked je celý team mrtvy a ty si zo stal sam a za 2 malo kedy som neni prvý v tabulke stači ?
Edited by YoshimitshuSVK

Master Pirate
916 posts
603 battles

Ano, skutečně jsou případy, kdy člověk zůstane sám a jeho tým vyumře. Ale není až tak časté, aby se stalo, že tuto situaci daný hráč nemohl ovlivnit. Takových her je celkem málo a je to dost smůla (znám to). Je to tak v tancích, letadlech i lodích. V tancích je nejnižší šance ovlivnit výsledek bitvy, v letadlech nejvyšší.

Jsem upřímný člověk a proto ti s klidným svědomím říkám, že zatím dobrý hráč nejsi (jsi v průměru). Budeš potřebovat více trénovat. Hlavně prosím tebe neviň pořád vlastní tým z prohry, pak totiž v sobě nebudeš hledat chyby a nebudeš usilovat o sebezlepšení. A můžu ti říct, že čím lepší hráč, tím lepší win rate má. To je přímá úměra, která opravdu platí.

• Cool 1

Players
56 posts
1,353 battles

Ano, skutečně jsou případy, kdy člověk zůstane sám a jeho tým vyumře. Ale není až tak časté, aby se stalo, že tuto situaci daný hráč nemohl ovlivnit. Takových her je celkem málo a je to dost smůla (znám to). Je to tak v tancích, letadlech i lodích. V tancích je nejnižší šance ovlivnit výsledek bitvy, v letadlech nejvyšší.

Jsem upřímný člověk a proto ti s klidným svědomím říkám, že zatím dobrý hráč nejsi (jsi v průměru). Budeš potřebovat více trénovat. Hlavně prosím tebe neviň pořád vlastní tým z prohry, pak totiž v sobě nebudeš hledat chyby a nebudeš usilovat o sebezlepšení. A můžu ti říct, že čím lepší hráč, tím lepší win rate má. To je přímá úměra, která opravdu platí.

Hrača spoznáš podla priemerneho damage a získaných XP vo world of tanks som dokazal zachranit bitku toto nie čo zmože jeden pomalý battleship proti omnoho rýchleším lodiam nepiš mi tu somariny prosím ta ... zato ty si king ja som nehral ćlose betu takže to bolo pre mňa uplne niečo nove sa teším až ta raz stretnem v bitke ti ukažem tu moju priemernosť

Edited by YoshimitshuSVK
  • Cool 1

Master Pirate
916 posts
603 battles

Neurážej se, já se taky mezi profíky nepočítám a nemám problém si to přiznat. Narozdíl od tebe, očividně.

btw. získané XP neznamenají nic - protože se do průměru, udávaného statistikami, uvádí i bonus +50% z premiového účtu a různých bonusů z akcí...to jen, abych trochu osvětlil tvou neznalost.

A drsňácké průpovídky typu "sa teším až ta raz stretnem v bitke ti ukažem tu moju priemernosť" jsou dětinské...

• Cool 4

Players
56 posts
1,353 battles

Neurážej se, já se taky mezi profíky nepočítám a nemám problém si to přiznat. Narozdíl od tebe, očividně.

btw. získané XP neznamenají nic - protože se do průměru, udávaného statistikami, uvádí i bonus +50% z premiového účtu a různých bonusů z akcí...to jen, abych trochu osvětlil tvou neznalost.

A drsňácké průpovídky typu "sa teším až ta raz stretnem v bitke ti ukažem tu moju priemernosť" jsou dětinské...

Ty kokos to som nevedel veru dakujem,že si mi to vysvetlil :sceptic:

Beta Tester
1,531 posts
1,778 battles

Fuso není nerfnuté jen je se musí namontovat všechny trupy zaměřovače a děla pak má dostřel 21.8 km. Osobně mě Fuso na takovou vzdálenost potopilo.

Je to jak Miogy tam je to stejný po namontování posledního trupu a ostatních doplňků má solidní dostřel 17.18 km

Beta Tester
1,555 posts
2,850 battles

Takže bohužel je nerfnuté hodně a má dostřel 14,5 km - to je max, co s ním můžeš udělat. Po Kongu je to dost propadák a pro nás z CBT ještě větší, takže si asi nechám Kongo místo Fusa:hiding:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.