Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Wysch

Myogi

99 comments in this topic

Recommended Posts

Players
12 posts
227 battles

Ne ne ne a tisíckrát ne,na to fakt nemám.Teď jsem to svinstvo vzal do PVP a byl jsem jedinná IV mezi týmy plnými V a VI .Samozřejmě jsem si ani neprdl a chcípnul asi jako třetí.Ani jeden zásah ,naprostá holina.Fakt by mě zajímalo čím jsem si vysloužil tu poctu s poloholým křápem být mezi enemy o až dva tiery vyššími.

Myogi lepší než Kawachi ?? Papírově asi jo, a dle tairování by i měla ale tam kde jsem s ,,Kawárnou " potápěl a naděloval poškození si s Myogi ani neprdnu.Asi nahoním volné expy na Kumě a tuhle zoufalost přeskočím i kdyby měla mít trup číslo čtyři.

Tak jsem si celkem dobrý dojem z dnešního hraní s Kumou rozes.. bitvou s tímhle neštěstím.

Edited by rttw_benn

Players
123 posts
10,976 battles

včera s B verzí docela sranda, to letadýlko dost pomáhá, ale chce to mít dobrej odhad kam mířit :playing: 

- je pravda, že neberu prohru jako prohru, pokud je celková hra dobrá a napínavá až do konce, večer nastupuju s C verzí:izmena:

[BOTS]
[BOTS]
Players
15 posts
4,235 battles

Manévrovat s těmi věžemi vzadu je dost problém, člověk musí přemýšlet hodně dopředu, jinak bojuje dost času jen s tou čelní věží, zbytek totíž týden rotuje ze strany na stranu. Na takových 15km už je docela přesná, rána do citadely za 10k je úžasný pocit, nejlepší je rozmlátit ty hnusné St. Louise, s trochou štěstí jdou z blízka vypnout na salvu :D

Players
12 posts
227 battles

V manévrování s ní problém nemám.Hraju tak že natočím věže k jedné straně a pak se hýbu pokud možno tak abych nemusel měnit směr plavby .Tím myslím jedním směrem hned zase na druhou stranu .Tak můžu relativně snadno přenášet palbu dle potřeby a střílet ze všech hlavních děl. Včera jsem jí vytáhl do PVP když byly ty trojnásobky a nechci jí doexpovat za volné ,,hvězdy". Celkem se mi bitva povedla.Dal jsem celkem slušný počet zásahů (na tuhle loď ) ,vyhrál jsem souboj s enemy BB (právě tím že on kličkoval jak šílenec a musel přetáčet věže čímž šíleně ztrácel na počet střel) ,capnul jsem basi a umřel jako předposlední v souboji s dvěma BB,jedním křížníkem a jedním torpédoborcem. Náš tým se nechal docela rychle vypráskat .Takže trojnásobky žádné,potopím s tímhle svou první hráčskou loď a prdlajs.Může mít člověk radost ze života ? :D

Edited by rttw_benn

[RUSBL]
Beta Tester
33 posts
1,217 battles

Fakt netuším, jak tuhle loď uchopit. Zkouším využívat dostřel, ujíždím před enemy, ale nejde to - fakt ne. Střílí jednou za "rok" (to sice většina BB), ale má zoufale málo děl a nízkou přesnost na hranici dostřelu. Na blízku se hrát IMHO nedá, bo nízké DPS. Mám podezření, že na tuhle loď naschvál nastavili větvení pro více lodí+ nastavili ji jako hráčsky náročnou, aby ji většina přeskákala za volné XP a WG mělo zisk. Jinak už nevím .... Poraďte jak s tím zahrát a nezbláznit se.

Players
114 posts

Občas se mi podaří "vyhaluzit" nějaký ten zásah, včera jsem dokonce potopil stojící CV! Já s ní jezdíám strategii alá Furutaka, to jest -> Schovat se za jinou bitevku, do které to perou a střílet co to dá!

Kongo je doma! A teď dotaz.. když mám loď v elitním stavu, někde jsem (myslím!) početl, že dostávám víc expů, je to tak? já jen, že bych přetrpěl těch 8 000 a vyzkoumal rovnou Hosho..:great:

EDIT: Aha.. tak aby byla loď v elitním stavu, tak musím mít i Hosho. :P Tak to nic..

Edited by anonym_YtLEl9zemEeb
Spojeno

Players
212 posts

Každou loď musíš zkoumat tou předchozí. Takže se tomu stejně nevyhneš, pokus chceš postupovat dál.

Lze jen použít volné expy, jenže těch dostaneš ve vyhrané bitvě a nějakém výkonu max.50. Takže tímto stylem by jsi to zkoumal léta.

Moderator
1,787 posts

Kongo je doma! A teď dotaz.. když mám loď v elitním stavu, někde jsem (myslím!) početl, že dostávám víc expů, je to tak? já jen, že bych přetrpěl těch 8 000 a vyzkoumal rovnou Hosho..:great:

EDIT: Aha.. tak aby byla loď v elitním stavu, tak musím mít i Hosho. :P Tak to nic..

I kdyz budes mit lod v elitnim stavu tak nebudes dostavat vic XP. WG ale balancuje hru tak, ze nizsi tiery obecne dostavaji mene XP a vyssi tiery vyssi XP. Proto budes mit na Kongu vic "zakladniho" XP. A to jeste nemluvim o tom, ze Kongo je mnohem lepsi lod nez Myogi, takze XP bude jeste vic.

Players
12 posts
254 battles

Táto loď mi moc radosti zatiaľ nerobí. Je to skôr rukami, pretože ešte neviem dobre odhadnúť predsadenie. Stačí teda pár krát za bitku poslať špatne salvu, a väčšinu bitky len čakám na reload, a nadávam.

Chce to cvik a možno trochu šťastia. Včera sa mi napríklad podarilo hneď na začiatku bitky, na max dostrel (bez lietadla), poslať k vode plnú Omahu. Salva sadla, a dostal tri citadely, čo bolo viac ako jeho HP. Ak by ich mal viac, tak z tých šiestich parašutistov pristane aj viac.

Players
7 posts
3,401 battles

Mno, nejsem kdovíjaký hráč, ale tahle loď má rychlost, dostřel a kanony vzadu. Povedla se mi jedna bitva kde mě naháněly US bitevky (bez šance, jsou to šneci) a já je uzobával zdálky těma zadníma laufama. Takže taktika se zdá býti jasná. Někdo nějaké zkušenosti?

[POFF]
[POFF]
Players
442 posts
9,506 battles

Taky přidám své zážitky s touto libůstkou. Děla nepřesná a navíc je jich šíleně málo. Další parádní věc je fakt, že až trup "C" má teprve nějakou protileteckou obranu. 

Musím říct, že bylo opravdu zábavné se nahánět s letadlovkou, manévrovat jako trotl a nemít možnost jeho letadla nijak oslabit. Navíc jsem jaksi nebyl schopen ani tu letadlovku trefit. Nakonec mě dostal. Ono se nedá manévrovat věčně bez chyby :(

Takže fakt hrůza děs tato loď.

[T-N-T]
Players
3,502 posts
15,766 battles

Mně tak nějak přijde, že Myogi i Kongo jsou tím lepší, čím déle s nimi člověk hraje.

V základu jsou úplně na nic, takže nejdřív má člověk chuť zůstat na minulé lodi (tak jsem si zamiloval Kawachi po neúspěších na Myogi a stejně i Myogi, když jsem narazil na Kongo v základu), ale po vyzkoumání B a C trupů se z nich stávají dalekonosné, rychlé a poměrně přesné plovoucí baterie. nejvíc se mi osvědčuje udržovat vzdálenost, úhlovat se proti nepříteli a vždy jen narychlo lehce natočit na vystřelení celé salvy.

Jsem tedy pouze začátečník (s hroznými statistikami), ale v podstatě čím déle hraju, tím raději je mám.

Players
159 posts

Tak jsem si dnes dal tu práci a díky PÚ jsem nasbíral 20 000 zkušeností a tuto hrůzu vypustil z přístavu! Doufám, že Kongo má ta děla přesnější, protože nebýt horší kvality protihráčů, tuhle loď bych jen tak nepřeexpil. Za sebe říkám. Všechno OK! Hezká loď, slušné AA, dobrá rychlost a manévrovatelnost. Ale ta děla? A ještě k tomu jich je jen 6? Děkuji, již ne. 

Edited by anonym_iSvFgHrBEwG0

Players
309 posts
4,096 battles

Fakt nechapu ktery sikmooky  vymyslel lod ktera ma jen 3 veze pritom je na ni misto pro dalsi 4 .. kazda jina BB vas usmazi .. kdyz z tech 6 strel 4 preleti nebo nedoleti a ty 2 nedaji zadny dmg nebo max 1000 ..

+ edit cca po 20 bitvach

Je to takovy veliky DD bez torped ... co se tyce vydrze modulu, armoru a nachylnosti k horeni je to temer srovnatelne :) kormidlo se zasekne velice casto na BB ...

Jediny proti komu je tak trochu sance jsou nejaky cruisery - nejvic srandu ma ten co sedi ve wyomingu a jede proti vam .. :)

Edited by Maarshajev

[PAMO]
Players
40 posts
1,685 battles

ja som myslel ze len ne to tak zle lieta.Ak som trafil jednu bol som rad a dmg bol 1000.kongo je lepšie uz

Players
975 posts

Tak tuto loď jsem nazval "Tisícovka". Snad 70% zásahů do čehokoliv končí dmg 1000 na zásah...někdy i více zásahů dá 1000.

Nevýhoda této lodi je v počtu děl. Ve stocku je katastrofické otáčení dělových věží...to jsem poladil skillem kapitána na rychlejší otáčení a pak to jede jako po másle.

Má pěkný dostřel a sem tam se i na tu dálku trefí, ale pak je naopak neskutečné, co jsou děla schopné minout na 7 km ... jak dokonale obstřelí loď ze všech stran.

Nevím, ničím mě nezaujala...doufám, že dál to bude zajímavější.

Edited by anonym_xldlsLkDDHqs

[IDDQD]
Weekend Tester
2,022 posts
5,659 battles

Hodnotit budu pouze loď v top konfiguraci. V základu se jedná o úplně jiný (notně horší) stroj.

S loďkou se mi hraje velmi pěkně. Rychlost má víc než slušnou. Manévrovatelnost je spíš průměrná. 

Rychlost otáčení věží, s top trupem a skillem na kapitánovi atakuje rychlost otáčení na křižnících, tudíž zde problém není. Loď má na svůj tier úžasný dostřel. Ten je ovšem potřeba brát s rezervou a pouze jako bonus. Na max. vzdálenost moc trefovat nebudete. Je potřeba se přiblížit na <15 km, spíš 13-14km. V této vzdálenosti se sice dostáváte na dostřel USS BB, které Vás ale budou trefovat jen zřídka. Vy je bez problému. Atypické je uspořádání dělových věží 1x2 vepředu, 2x2 vzadu. Osobně mi toto nevadilo a vzhledem k nadbytečnému dostřelu není problémem provádět otočky přes záď.

Pancíř je velmi slabý. Je potřeba se úhlovat co to jde.

AA loď nějaký má. Ale určitě to není žádná sláva.

Životnost (počet HP) je velmi slušná a spoustu toho snesete. Při správném managementu oprav tím tuplem.

Neposlední věcí, která se mi na lodi líbí je zvuk strojovny. :) Nevím, jaký typ pohonu má "znázorňovat", asi parní stroj, ale zní to nezvykle a pěkně. :)

Když to shrnu, loď není blbuvzdorná a vyžaduje specifický styl hraní, což v žádném případě není odstřelování z max vzdálenosti. Bohužel, jak jsem vysledoval, právě toto je gameplay, který většina hráčů s touto lodí volí a poté loď posílají do pekel.

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Vsetky lode maju parnu turbynu lebo sa nevymyslelo nic lepsie aj sucasne lode maju parne turbyny teda tie obrovske zaoceanske lode

[IDDQD]
Weekend Tester
2,022 posts
5,659 battles

Parní stroje a parní turbíny jsou rozdílné typy pohonu. A vzhledem k tomu "mlácení", které je při chodu Myogi slyšet bych řekl, ze se u něj ještě jedná o standardní parní stroj.

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Ale vo vysledku sa rovna o rovnaky sposob pohonu. Inak boh vie ci mala Myogy navrhnuty pohon kedze ta lod je len z dakeho vykresu.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.