Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Wysch

Myogi

99 comments in this topic

Recommended Posts

[O-S-W]
Players
241 posts
11,739 battles

mám ji ve full a nic moc. Má malo děl (6 je fakt málo, když někteří soupeři mají 10-12), navíc debilně 2 vežě vzadu, takže když jedu na nepřítele čelně, mužu střílet 1 věží. Přesnost tragicka, za 15ti minutovou bitvu mám max. 10 zásahu třeba ze 100-200 vystřelených střel. Už se teším na Kongo, ale zatím fakt tragedie. Nějak ten šrot přetrpím, ale zatím jedna z nejhorších lodí, co jsem měl... Přesnost  - plně doměřená a zamířená boční salva - 2 střely před cíl, 1 těsně nad, 1 zásah, 2 daleko za cíl. Fakt divný...

[O-S-W]
Players
241 posts
11,739 battles

naprosto nepoužitelnej křap, nejhorší loď co jsem zatím měl. Děla na [edited], doba letu a šílena nepřesnost ji naprosto vyřazují ze hry. Prodal jsem a dám to z free exp, fakt je to křáp na dvě věci....

Beta Tester
55 posts
401 battles

Teda pokud nekomu vadi nepresnost Myogi, ktera nijak nevybocuje z hodnot typickych pro BB, jen, tak se obavam ze bitevni lode ho budou jen stvat a stvat.

Posledni hull Myogi stacil na to, aby to byla Kongo-lite. Podraz s IJN bitevnimi lodemi v open bete je, ze ve vylepseni trupu je obcas schovane komplexni vylepseni vezi a kanonu (sila, dostrel, rychlost otaceni), a po vylepseni to je uplne jina lod.

Kongo s prvnim trupem je pomala a neohrabana krava s prisernymi vezemi. Fuso je pred upgradem jak druha Kawachii.

Edited by riulassher

Players
19 posts
3,228 battles

Mne sa s ňou hralo super a tá nepresnosť diel no neviem či to bude tými delami :D pomocou lietadielka som na 20 km potopil wyoming. Na jednu salvu. Zo šiestich granátov zasiahlo cieľ päť a z toho 3 citadelu. Takto podobne som ich dal niekoľko. :)

Alpha Tester
103 posts
716 battles

No, tak jsem rád, že to není jen čistě mýma ruka. Dneska jsem za free odemkl myogi a trápení začalo na novo. Nakopali mi zadek i boti 

Master Pirate
916 posts
603 battles

Mně tato loď také vůbec nesedí. Prvních 10 her bylo 10 proher a nic jsem netrefil :(. Ale ve fullu je to daleko lepší (použil jsem premiový účet a vlajku, jinak bych se na full ani nedostal :D ).

Ale stejně, zlatý wyoming oproti tomuto...

• Cool 1

Players
114 posts

Zprvu jsem myslel, že to bude dobré. No.. Ačkoli jsem s ní vítězil, tak sem dělal minimum škod. Proto jsem se zaměřil jen na DD a CV. BB mi nesedí. Ale to Kongo je lákavé. Možná využiji free exp.

Alpha Tester
103 posts
716 battles

No já právě jel původně na letadlovku, ale pak jsem si vzpomněl, jak mě v alfě nudili, tak jsem si řekl, že bitevky budou taky fajn... no, zatím nejsou. Dost lamím, ale spíš z hlediska zábavnosti mi příjdou rychlejší torpédoborce a křižníky podstatně hratatelnější. 

Players
12 posts
227 battles

Mne sa s ňou hralo super a tá nepresnosť diel no neviem či to bude tými delami :D pomocou lietadielka som na 20 km potopil wyoming. Na jednu salvu. Zo šiestich granátov zasiahlo cieľ päť a z toho 3 citadelu. Takto podobne som ich dal niekoľko. :)

Tvá úvaha o tom zda je to děly a nebo (tedy logicky) neschopností hráčů je zajímavá leč asi ne zcela odpovídající.Třeba s Kawachi (když už se tedy dostala na dostřel ) nebyl problém posadit plnou salvu ,s Myogi na stejnou vzdálenost letí každý granát jinam jen ne do cíle.Ani u jiných lodí nemám problém zasahovat enemáka na maximální dostřel. A navíc třeba já konkrétně jsem psal o stock lodi s vylepšením jen řízení palby (což by pro přesnost mělo být rozhodující ) takže když ty si vypusít letadýlko tak asi ve stocku nebude že ? V základu můžeš vypouštět tak maximálně ,,plyny " což ale na hru mít vliv nebude.:honoring:

Master Pirate
916 posts
603 battles

Teda, pánové, mám nějaké volšové ruce s touto lodí...dalších pár her, dalších pár vytrhaných vlasů...jak se s touhle obludou vlastně zasahuje?:teethhappy::child:

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Teda, pánové, mám nějaké volšové ruce s touto lodí...dalších pár her, dalších pár vytrhaných vlasů...jak se s touhle obludou vlastně zasahuje?:teethhappy::child:

To najskor musis obetovat mladu pannu za svitu mesiaca v hlbokom lese.... a teraz vazne dost blbo bo to ma neskutocny rozptil a projektili lubia padat z oboch stran lode, najhorsie je ked ides z uhla to trafis figu drevenu.

Master Pirate
178 posts
993 battles

málo děl... málo bum bum prásk... (6 proti 12ti Wyomingu)
má větší rozptyl... horší pancíř... horší točení věží... katastrofální poloměr otáčení a je to větší cíl...
a má pomalejší nabíjení... (Wyoming 30s, Arkansas 26,4s)  : )
hmm, tady nepomůžou ani mistrovy ruce  :trollface:

a to se snaží kompenzovat rychlostí lodi a ráží děl... ještě se ale trefit nó (#useless)
s trupem C se loď trošku zlepší, ale málo děl dělá málo muziky...

Alpha Tester
103 posts
716 battles

Mě jen těší, že je to špatná loď a není to (až tak moc) mnou... rozkousal bych klávesnici, když připádí nějakej malej zmetek, vypálím salvu přičemž granáty olámou antény, zároveň zepředu ošplejchnou posádku a pak jen bezmocně koukám, jak mě hajzlík obeplouvá, solí mě, načež zmizí dřív než nabiju a  otočím věže

Alpha Tester
103 posts
716 battles

Hm, dvojnásobek, premko, signál +50% xp a 350 xp... užasný... sem prostě nikoho nepotkal a když jo, tak se netrefil. Končil jsem se 100% hp

Players
114 posts

Pánové dotaz.. Když použiju Free expy u Myogi a vyzkoumám letadlovou loď Hosho, dostanu automaticky "vyzkoumane" všechny trupy u Myogi či ne? Protože, když sem vyzkoumal Aobu a chyběl mi poslední trup u Furutaky, tak jsem jej dostal "free". Díky.

[BOTS]
[BOTS]
Players
15 posts
4,235 battles

Pánové dotaz.. Když použiju Free expy u Myogi a vyzkoumám letadlovou loď Hosho, dostanu automaticky "vyzkoumane" všechny trupy u Myogi či ne? Protože, když sem vyzkoumal Aobu a chyběl mi poslední trup u Furutaky, tak jsem jej dostal "free". Díky.

Ne, musíš se k tomu "prokopat".

Players
12 posts
227 battles

Tak jsem ten krám dneska zas po delší době vytáhl do bitev když jsou ty dvojnásobky.Je asi málo lodí co jsou horší než tahle zkur.enina.Netrefím ani křížník co je odemně nějakých 4,5 km.Lítá to podle nějakého záhadného algoritmu či co. Jen ne tam kam mám namířeno.Už teď můžu s naprostým klidem říct že zlatá Kawachi .Tam jsem dal za bitvu aspoň jeden kill.Teď jsem s Myogi nedal za celou bitvu ani jeden zásah.

Hra předtím s Kumou a třetí v týmu,na potopené lodi druhý plus nějaké ty vlajky za ocenění.

Nevím, třeba někomu sedla a umí to s ní, ať jsem třeba levej ale pro mě osobně hnus fialovej a nemůžu se dočkat až ten šrot budu moct přeskočit a prodat. ,,Kawárnu" jsem si přitom nechal a klidně si s ní zahraju.To u Myogi nehrozí.

Guddy44 : jsi si jistý že jsi poslední trup dostal grátis ? Nepromítl se ti do ceny Aoby ? Já když chtěl přeskočit kus expení Kawachi abych se netušíc co mě čeká ,dostal na Myogi tak mi to právě u Myogi ukazovalo cenu v expech přesně o vylepšení trupu ,,Kawárny" dražší.

Co se Furutaky týká tak mě napadlo jestli nejde vyjezdit na Kumě nějaký obnos expů (hvězdiček ) který by pokryl cenu výzkumu Furutaky plus povinné vylepšení na ní a následný výzkum Aoby (byť by to mělo být formou převodu na free expy za real keš ) . .

Zkoušel to někdo a nebo je prostě nutné tou Furutakou jezdit a sbírat ,,hvězdy" na Aobu s ní ?

Edit : tak mi někdo jak se říká pos..te plíce.Vzal jsem to do PVE a dvě lodi potopené,18 zásahů ,9 kritičáků,2 zapálení.Ovšem náš tým se nechal od botů vypráskat doslova jak kachny.Já zhebnul předposlední protože Wyominga a Tenryu jsem najednou prostě nedal.Nakoupil jsem salvu torpéd od Tenryu kterou jsem sice potopil ovšem doutníčky už byly na cestě a z minimální vzdálensti. Proč to sem píšu, protože je mi opravdu záhadou ten systém trefování se,dělám pokaždé to samé a najednou byla úspěšnost zásahů tak 60/40 ,přičemž na maximální dostřel to bylo tak 80/20.Hned první salva sedla naplno a z každé další čtyři střely z šesti.Být to takhle ve všech bitvách tak ani neceknu.

Edited by rttw_benn
  • Cool 1

Players
123 posts
10,990 battles

rttw_benn : mám s ní podobný zkušenosti, několik her prostě nic, jen pár zásahů (nic potopeno) a pak jedna super hra, kdy se krásně trefuju a potápím, ale furt mi přijde lepší než Kawachi - rychlejší, obratnější, lepší dostřel

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.