Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Wysch

Kawachi

37 comments in this topic

Recommended Posts

Alpha Tester
185 posts
101 battles

Ahoj kapitáni,

japonská větev bitevních lodí začíná na třetím tieru Kawachi.

Její stránku na naší Wiki nalezneme >> ZDE <<

Diskuze, rady, tipy, návody... prosím, zde máte prostor :honoring:

Master Pirate
178 posts
993 battles

jo jo, pokud do hry dostane tier 4 a výše... tak je to jen výletní loď - nic víc.

Beta Tester
1,531 posts
1,778 battles

Kawachi a Furukata jsou nejhorší lodě ve hře. Nevím která je horší. Obě by se měli vyhodit do vzduchu.A dát místo nich něco jiného a lepšího.

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Kawachi a Furukata jsou nejhorší lodě ve hře. Nevím která je horší. Obě by se měli vyhodit do vzduchu.A dát místo nich něco jiného a lepšího.

Este si zabudol na colorado...

Beta Tester
1,531 posts
1,778 battles

Este si zabudol na colorado...

Pravda ale to bylo o malinko lepší. Coloredo má problém v tom že pětková loď je na sedmičce. Na pětce by byla průměrná aspoň za USA. 

Players
7 posts
3,401 battles

V lodích jsem začátečník a zde můj pohled:

1. začal jsem Japonsko, USS nehraji téměř vůbec tedy nemohu srovnávat

2. hra za Kawashi mě baví zdaleka nejvíce a nemám pocit, že je to šrot.

Po pár hrách jsem si přečetl něco o munici a na lodě stejné třídy, popř. křižníky začal ládovat AP munici. A najednou není problém dát hit za cca. 8000 apod. Co se týká kawashi, problém je dostřel, ale ten lze eliminovat chytrou hrou. Jinak mě ta loď docela sedí, nevím proč... na torpédoborce a křižníky se mi osvědčilo dostat se na tělo do pozice příčka T. popř. mezi nabitím děl udělat obrat takového rozsahu, abych mohl vypálit z děl druhého bortu a obrat zpět (samozřejmě tak, aby mě zároveň nesolilo x dalších lodí) a sekundární děla se činila. Ale možná je to jen tím, že nemám zkušenost s jinou lodí

cha, jako bych to přivolal , teď bitva, kde AP municí 58562 dmg, HE cca. 10000. podle mě je to zabiják, když se to hraje rozumě. Dal jsem AP hit za 21k , 4 killy

Edited by Malacandra

[KG_CZ]
[KG_CZ]
Beta Tester
116 posts
9,844 battles

No...pro mě byla tím největším utrpením...Furutaka byla hrozná, ale ta byla aspoň celkem pohyblivá a měla nějaké to torpédo. Rychlost, zrychlení a manévrovatelnost je asi stejná, jako by jste pluli s ropnou plošinou, nulová AA ochrana...no...na 3 tieru to tak nevadí, pokud se ale nedostanete mezi IV tier a proti vám nestojí letadlovka...pak jedině se držet poblíž křižníků...což s 20 uzly...no...nějak moc nejde no...rozestavění zbraní...mi přišlo při nejmenším bizardní...a navíc je to ploché jak Keira Knightley, takže cokoliv co padá z vrchu prostě nemá problém projít...za mě to bylo to největší utrpení na cestě ke Kongu atd. Těší mě, že už je to za mnou...takový M3Lee mezi loděmi...

Edited by Kpt_Silas

Alpha Tester
140 posts

Uváděný rozptyl hlavní baterie možná sedí, ale přesnost jako taková je hnus. Střílím na S. Carl., která je ke mě bokem, ze dvou kilometrů a všechny střely ji buď přeletí nebo dopadnou dřív. 4 salvy v řadě. Je to hnus velebnosti. V CBT byla mnohem lepší. Vždyť ji ustřílí / upálí St. Louis bez pomoci. Jestliže Mikasa bude mít stejně nepřesná děla tak ji raději do hry nedávejte.

Players
12 posts
254 battles

Som si včera povedal, že vyskúšam aj BB. Chyba. Je to strašná nuda. V podstate ide len o schytávanie DMG za niekoho iného. Tých pár citadel za to nestojí.

Ešte vyskúšam Myogi, či sa to náhodou nezlepší (že len Kawachi je hromada šrotu).. ale ak nie, ostávam pri krížnikoch a torpédoborcoch.

Beta Tester
1,555 posts
2,850 battles

BB u JPN je k něčemu až Kongo a výše, ty nižší dvě se musí protrpět..to je prostě realita

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Tak ale ani myogy nieje az taka spatna lod len skoda ze ma len 3 veze

Players
12 posts
254 battles

Vyskúšam BB teda až po Kongo. Je to ale veľká zmena herného štýlu. Pomalosť a neobratnosť som čakal. Dostal ma ale dostrel, presnosť a reload.

Samozrejme, všetky tieto údaje sa dajú vyčítať zo statov.. ale naživo je to celkom slušný šok :child:

Beta Tester
1,531 posts
1,778 battles

Tak ale ani myogy nieje az taka spatna lod len skoda ze ma len 3 veze

Pravda mít více věží tak by byla lepší. 6 děl je na BB málo.

Players
114 posts

Tak nakonec to nebylo tak špatné. Průměrně jsem s ní sbíral 500 exp na bitvu, což je v pohodě. Těch 10 000 na Myogi sem nahrál za chvilku. V zásadě, až na ten dostřel to tak špatné není. je fakt nutné brát v potaz, že je to první bitevní loď japíků. Ze začátku jsem to viděl černě, teď, před prodejem na ni ve špatném vzpomínat nebudu. :)

Beta Tester
445 posts
1,310 battles

Oproti South Carolina je Kawachi opravdu špatný vtip. Je sice tvrdší, ale dostřel pod 10km a relativně velký rozptyl je opravdu peklo.

Players
114 posts

Musíte využívat terén. Překvapivé výpady zpoza skal/hor, kdy se protivníku dostanete na tělo a pak už jen stačí pár ran a jde ke dnu. Na onom tieru vyjma torpédoborců a letadlovek s nezkušenými hráči mnoho nebezpečí nepotkáte. Já měl Myogi vyzkoumanou hned. A to jsem měl k BB odpor a nebavilo mě to za ně. Jen to chce zvolit vhodné strategie. Sto lodí, Sto chutí. A taky sto strategií. :rolleyes:

Players
1 post
2,575 battles

Ahoj, jen na úvod - Kawachi není klasická bitevní loď. je to dreadnought. Do služby šla v roce 1912, tak že ještě před 1.světovou válkou.To byli všechny lodě pomalejší, když jeli víceméně na uhlí. 21 uzlů je tedy její reálná rychlost.A dostřel? opravdu malý, pod 10km. Vždy si tedy rozmyslete,kam a jak plujete, rychlost otáčení věží je také malá, ať máte správně natočená děla. Krátký dostřel eliminujte schovávaním se za ostrovy, pevninu, atd.Nikdy neplujte sami, nebo se dostanete do problémů třeba s torpédoborci a nebo křižníky.

Prostě taková bitevní loď pro začátečníky :-)

Players
12 posts
227 battles

Zpočátku jsem na ,,Kawárnu " taky špačkoval,ale ke konci už to bylo znatelně lepší a v PVP jsem každou bitvu dal aspoň jednu loď a hromadu poškození.Po přechodu na Myogi jsem zažil malý ,,šok" ,narozdíl od Kawachi s ní nejsem schopen nic pořádně trefit.S jinými loděmi trefuju na maximální dostřel bez větších potíží.

A že by BB neměla plout sama s tím souhlasím,a dá se říct že to platí o každé BB.

Beta Tester
445 posts
1,310 battles

Tahle loď je ve hře na seznámení se s velkými děly. Pořád ale hra se South Carolinou dá hráči větší představu o čem BB v budoucnu budou.

[O-S-W]
Players
202 posts
10,476 battles

Úspěšně jsem doexpil a okamžitě šla z přístavu. Na rozdíl od US 3 tier BB jsem si jí nenechal ani chvíli.

Ta loď měla pro mě dvě tváře.

1/ máte bitvu tier 3-4 a malou mapu? Tak fajn, skoro jackpot, když to nezvořete. Nic vás nebude ostřelovat z přehnaný dálky, stihnete někam doplout a reálně si zastřílíte. ta loďka něco vydrží, obratnost žádná sláva, ale US mi přišla horší. A je o kapku rychlejší. Velký plus týhle lodičky mi přišlo rozmístění děl. Dost často jsem využíval taktiku plout kupředu a otvírat střídavě jeden,střídavě druhý bok, kdy se nemusíte ukazovat naplno a jen se houpete ze strany na stranu, takže mi zahálela pouze zadní věž. Tady se dalo nastřílet.

2/ máte bitvu s tier 5-6 - ano, i šestkové BB proti sobě dostanete. Koukal jsem jak puk, když jednu bitvu v teamu Warspite...a Fuso. A dostali jste i velkou mapu, kde to je daleko? Jste...v loji. Ty necky nikam nedoplavou, na nic nedostřelí. Na začátku špatně zatočíte? nebo na vás jdou letadla s torpédy a musíte manévrovat? Tak si celou hru moc nezahrajete, leda enemáci přijedou k vám. Modlíte se, aby HE cruiser spammeři a velké bitevky s téměř dvojnásobným dostřelem šly po sobě a vás nechaly být. Poměrně dost frustrující záležitost, když si připadáte jako free damage a kill pro soupeře. Živě si vybavuju několik situací, kdy jsem se schovával za ostrovy, pomalu se plazil dopředu...fixoval zaměřovač, aby už už vyskočil na enemákovi...chybělo pár metrů..a najednou bum, exploze, vydal si ho někdo, kdo byl 5-6 km za mnou.. Jako zázrak považuju, že jsem jednou dokázal dojet a roztřílet letadlovku.

Ta loďka umí být zábavná a současně i být peklem na zemi. Navíc ještě z jednoho důvodu. Rozptyl. Je bitva, kdy to sázíte v pohodě, nedávám jako jiní 10 citadel:-), ale prostě nastřílíte a salvou trefíte a vypnete načnutý křižník. Pak ale další bitva a situace, kdy máte např. St. Louis na souběžném kurzu na 4-5 km, on je boky k vám, zaměříte - tady se prakticky nedá netrefit, salva ze 4 věží = 8 děl letí...a..dva granáty šplouchnou před bokem a osvěží protiletadlové dělostřelce, dva přeletí, dva srazí vlajku, jeden proletí skrz..a jeden dá damage za 1000. Křižník dál vesele plave, vesele posílá ohnivé pozdravy dál a vy si říkáte..sakra, jaktože nebyl smeten z hladiny?

Celkově za mě: plusy - dobré rozmístění děl , mínusy - pomalá, ne moc ohrabaná, naprosto tragický dostřel, který tuhle loď potápí ze všeho nejvíc a velice náladový rozptyl = RNG...

Takže s tím počítejte..

Edited by fleder1978

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.