Sign in to follow this  
Followers 0
Wysch

Aoba

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

67 posts in this topic

Ahoj kapitáni!

Na šestém tieru japonského technologického stromu najdeme mezi křižníky Aobu.

Svoji stránku na Wikipedii má tato kráska >> ZDE <<

Sdílejte své dojmy, diskutujte, chlubte se, plácejte se po ramenou... :hiding:

¨Pánové jak se vám hraje za Aobu, když to srovnáte s Furutakou? Je tam citelně znát upgrade?

Je. Ač je to vlastně téměř stejná loď, tak to, že jsou děla umístěné ve věžích po dvou dost pozitivně změní gameplay.

A rychlejsie nabija a zameriava ale papier ako kazdy japonec ukazes bok a konecna :P

nj japonci holt musí za každou cenu plout pod velkým úhlem jinak dostávají strašné prdy. To se nezmění ani na dalších tierech, dokonce to bude čím dál horší.

Furutaka je ocistec v podstate ste v polovici  tak vam to troska stazime ale Aoba(art of battle axe:izmena:)je proste vykupenie ta lod je luxusna,dela ktore su osadene po dvoch takze ziadne hodinove cakanie pokial sa vam dotocia veze(ano o tebe vypravam Furutaka) a nesmieme zabudunut konecne normalny reload,torpeda ktore sa daju pouzit.Co som si vsimol tak najlepsie je pouzivat AP na vsetky ciele teda okrem torpedakov tych poslete HEckamy na dno.Pancier je no je tam pancier ale nieje dobre sa nanho spoliehat zato to nahradza dobrou obratnostou a rychlostou.Protiletecka obrana je fajn ked ktomu pripocitate skill je to proste mucholapka na lietadla(teda nie tak dobra ako US).

Takze podla mna fakt luxusny kriznik a od tohto sa to bude len zlepsovat hlavne sa teda tesim na Mogami no a Zao uz bude len ceresnicka :)

ach Zao ako sa uz nateba tesim ake pekne hry sme mali este v CBt.....

Ked uz sme u toho nieje neak Cleavlend ci ako sa ta mrcha pise predimenzovany?Oproti Aobe ma nevyhodu ze nema torpeda a ze ma o chlp horsie camo.....Cleavlend ma 35k hm zatial co vy 30k,striela to skoro vkuse zatial co vy nabijate o nieco horsie.Daako sa my zda ze tento stroj zabludil na tier 6.....

Aoba dává větší pecky, má větší dostřel. A při správném použítí torpéd sundá cokoli.

Cleaveland je brutálně OP. WG to vi, hraci to vi, vsichni to vi. Taky ta loď dlouho tam kde je nezůstane.

Ale k veci: Aobu jsem projel jeste za CTB a nemuzu se na ni dočkat. :) Az ji budu mít i ted, napíšu neco blizsiho.

já bych to spíš viděl na rozdělení větví na USN CA a CL místo něj se šoupne Pensacola a po ní bude Northampton a Cleveland pude na sedmičku následovanej Fargem , Juneau a Worcesterem tohle by pro mě dávalo asi největší smysl než přeskakovat v jedný větvi mezi CA a CL

Aobu jsem měl na CBT...a po Furutace to bylo jako nebe a dudy...jako...pořád to nic nevydrží, ale nemá to tak idiotsky postavené věže, kdy se vám každá očí jinam a ve finále žádná nemíří tam kam chcete...navíc Furutaka fakt nabíjela šíleně dlouho...

Ty dvě věžičky vepředu jsou skvělé na pronásledování...člověk se tak stane relativně malým cílem, což rozhodí sandál kdejaké BB...no a pak spršku torpéd...takhle jsem si najel na Full HP New York, schytal jsem pár, ale jen do nástaveb, takže jen po stovkách a pak jsem mu tam sypnul 4 torpéda ze vzdálenosti, kdy už by to nevytočil a pak už jen dvě salvy HE a šel ke dnu...

Za tu chvíli co jsem jí měl, jsem s ní zažil skoro samé dobré hry :) Můžu jen doporučit :)

Edited by Kpt_Silas

Nachytat BB je fakt zabava:-) idealni je kdyz miri na druhou stranu nebo si ji nekde vychutnat za ostrovem:-)  mne nepride Cleveland OP. S Aobou nemam problem ho dat.

Aoba potopí Cleveland jak nic. Protože má 203 stačí dobře trefit no Cleveland jde na rozhovor z rybami. Torpéda jsou taky super v CBT jsem snímá potápěl

lodě na 8-10 km. Jsou sice pomalá ale málo kdo čeká že mají takový dosah takže když budete po nepříteli střílet z děl tak si ani nemusí všimnout že k němu plavou žraloci a když

si toho všimne tak je pozdě.   

Oproti Furutace mám na Aobě zatím docela problém s mířením. Stejně ale zatím asi 50k na bitvu se stockovou lodí. Dal jsem na ni camo na zvýšení nepřesnosti, modul na rychlejší otáčení a jezdím jak káča sem a tam a spamuji AP všude, kde to jde.

Jak už bylo uvedeno, mít dvě třetiny palebné síly ve frontálních, rozumně otáčivých věžích je obrovský progres oproti Furutace. Co si vzpomínám z CBT (toho času byl tier V vynechaný) tak od Aoby se ty lodě už chovají mnohem lépe - dospěleji. I když zrovna Aoba má poněkud nejistou pozici, už nemá na daném tieru až tak velkou převahu díky kalibru jako Furutaka a ještě nemá možnost dvou torpédových salv na jeden bok. Ve finále je výrazně hratelnější než Furutaka ale nakonec jsem oceňoval spíš vyšší tiery, které mají ještě o něco víc trumfů v rukávu a Aoba šla z přístavu jako takový chudší příbuzný na půl cesty.

Nicméně, od šestky až po devítku (X tier už jsem nestihl) jsem měl vždy pocit vyšších výkonů a hratelnosti, které lodě nabízí. To bych si v případě americké větve asi nedovolil tvrdit.

Furutaka je asi zatím bezkonkurenčně nejhorší lod ,co jsem hrál.Byla hrozná v CBT a stále je hrozná, vůbec mi nesedí a s tím dlouhým nabíjením mne každý upižlal,upálil dřív.

Furutaka je asi zatím bezkonkurenčně nejhorší lod ,co jsem hrál.Byla hrozná v CBT a stále je hrozná, vůbec mi nesedí a s tím dlouhým nabíjením mne každý upižlal,upálil dřív.

Protože střílíš HE. Nevím, kdy to lidi pochopí, že CC do CC musí střílet AP. Obzvlášť ty Japonské.

Protože střílíš HE. Nevím, kdy to lidi pochopí, že CC do CC musí střílet AP. Obzvlášť ty Japonské.

ak si pozriem statistiky tak s AP davam celkovo vzdy mensi dmg na pocet zasiahnutych striel. Jedine ak idem BB tak obcas nabijem AP podla nalady sem tam to je AP vs HE vyrovnane ale aj tak prevazuje HE

Inak aoba je v porovnani s furutakou dost luxus

Tak už ji konečně mám. Až třetí bitva se mi zadařila, ale to byl problém mezi klávesnicí a židlí. Jen teď nevím..co si dát jako druhý zbraňový modul? Nějak podvědomě se mi tam chce cpát ten na přesnost, ale nepřijde mi, že by se nějak netrefovala...takže si říkám, dosah protiletadlovek, nebo oprava a zaměřování torpéd? Poraďte zkušenější :)

Daj modul na AA ostatne su kraviny, vecsia presnost je bohvie kolko % a u CA to daku extra rolu uz nehra. Treba sa drzat pravidla mrtve lietadlo dobre lietadlo.

Dobra diky moc za radu  :) je pravda ze u aoby uz to pada z nebe celkem rychle  :)

Edit: Včera večer jsem s ní nataranoval torpédoborec :D Chudák nechápal co jsem to vlastně udělal :D Enemy team v chatu: Oh that ram :D Sice mi to vzalo asi 10000 hp, ale to by mi jeho torpéda vzala stejně plus i těch zbylých 6000 :D Sranda muší bejt :D

Edited by Kpt_Silas

Tak jsem se včera z Aobou - 48 bitev,1 280 XP/30 746 DMG průměr- po vyexpení Mňauka na určitý čas rozloučil (protože kredity ).Až bude Zao v doku,tak ji ale koupím zpátky.Hrálo se mi s ní líp než z Clívlošem.Rychlá lodka(jestli chcete umřít jako první,je pro vás jak dělaná ),přesná děla a 10 km torpeda nemají chybu.Většinou jsem pod 100K kreditů nešel.Holka vydrž,já se vrátím :honoring:

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.