Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
DemonSemen

Ishizuchi

27 comments in this topic

Recommended Posts

[PRDI]
Players
307 posts
2,458 battles

hehe aj Hermelín na 1T ma rovnake AA ako Ishi 

pancier naprd všetko ta prestrelí akurat He-čka za niečo stoja

[T-N-T]
Players
10 posts
3,404 battles

Tak jsem si ji pořídil a ta loď je boží, jednak je krásná a jednak má docela zajímavé vlastnosti.

Děla:

Má 10 děl a střílí po 25 vteřinách, což je nejrychleji ze všech BB jejího MM. Věže se na bitevní loď velmi rychle otáčí, mají slušné úhly výstřelu a od určité vzdálenosti může věž Q střílet přes Y rovnou dozadu, což se hodí když je třeba zdrhat. Dostřel 15km je v pohodě a přesnost taky.

Granáty mají celkem velký oblouk a na větší vzdálenost do BB mnoho nedělají, u lépe pancéřovaných cílů ani když jsou bokem. Doporučují střílet HE, které mají velmi slušnou šanci zapálit (32%). AP se hodí do křižníků a do BB blíž jak 11km, od této vzdálenosti začnou AP nakládat. AA jsou pro parádu, sestřel letadla je dílo náhody. Na to pozor, v pár hrách jsem zůstal osamocen a byl jsem znásilňován bombardéry, které nalétávaly několikrát a shazovaly až když byla jistota zásahu. Sekundáry jsou ve velkém počtu, s dostřelem 3,5 km.

Pancíř:

Ta loď je měkčí ale rozhodně to není papír. Je třeba dávat pozor na salvy z BB na velkou vzdálenost, jelikož nemáte moc horizontálního pancíře. Takže občas zatočit a nenechat se překvapit. Na střední vzdálenost je třeba se úhlovat, normálně naúhlovaná odolá palbě 12" děl, pokud má protivník víc, chce to naúhlovat více, až k hranici co dovolí věže a dostat se mimo dostřel. Dále není dobrý nápad jezdit k jiným BB na close combat, tam už je ten slabší pancíř dost znát.

Pohyblivost:

Loď je rychlá, 27,5 uzlu, naopak slabinou je hodně velký poloměr otáčení a celkem pomalý kormidlo. Takže při některých obratech ukazuje bok dlouho, což vzhedem k slabšímu bočnímu pancíři není dobrý nápad a je třeba obraty plánovat a využívat ostrovů nebo prodlevy mezi salvami nepřítele.

Celkově mi tadle loď sedne, dokáže se rychle přesouvat, reagovat na situaci a svižně střílet. Ideální je k vyplňování mezer mezi CA a BB, na stíhání ustupujícího nepřítele, šikanování pomalejších křižníků apod. Čemu se naopak vyvarovat je nechat se zaskočit salvou nebo se dostat do křížové palby z BB. Ona má hodně HP, ale citadely pak padají hodně rychle.

• Cool 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.