VanessaIves

Topluluk Katılımcısı Programı

• You need to play a total of 1 battles to post in this section.

9 posts in this topic

Merhaba Kaptanlar!

Sizlere Topluluk Katılımcısı programını tanıtmak istedik

Topluluk Katılımcıları kimlerdir?

Topluluk katılımcılarımızın her biri birbirinden farklı bir şekilde emek harcayarak topluluk katılımcısı olmuşlardır. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

• Forum için topluluk katılımcısı: Forumda yarışmalar açan, forumda herkese yardımcı olacak yapıcı cevaplar veren ya da rehberler yazan forum kullanıcılarıdır.

• Stream yapan topluluk katılımcısı: Twitch vb. üzerinden oyun hakkında canlı yayın yapan oyunculardır.

• Video çeken topluluk katılımcısı: Youtube vb. üzerinden oyun hakkında videolar çeken oyunculardır.

• Yazar/çizer topluluk katılımcısı: Oyun hakkında blog yazan, görsel içerik üreten, bilgi paylaşımı yapan blog siteleri ya da sosyal medya hesapları üzerinden bunları takipçilerine ileten oyunculardır.

Temel olarak diyebiliriz ki gönüllü olarak zamanını ve enerjisini Wargaming Oyunlarının sevgisine adamış, bunu yaparken de diğerlerinin online topluluk tecrübesini geliştiren oyunculardır. :)

Topluluk Katılımcıları Wargaming’i temsil ediyorlar mı?

Topluluk katılımcıları Wargaming’i temsil etmiyor veya Wargaming’in çalışanı değiller. Wargaming hakkında veya oyun hakkında verdikleri bilgiler tamamen kendi inisiyatiflerinde olup, Wargaming ile bağlantısı yoktur. Sızıntı adı altında yayınladıkları bilgiler ise bizim onlara temin ettiğimiz bilgilerdir.

Topluluk Katılımcıları bir ücret alıyorlar mı?

Hayır, kesinlikle almıyorlar. Hobi olarak yaptıkları bu işi daha çok kişiye ulaştırmaları için onlara destek oluyoruz sadece. Bu desteği yaptıkları işleri sayfalarımızda paylaşarak, bazen test sunucusuna öncelikli erişim hakkı sağlayarak, bazen de sızıntı haberlerini onlarla paylaşarak gösteriyoruz. Onlara bir ücret ödememekle birlikte, yaptıkları işlerin önemini bildiğimizden onlara bazen ödül verebiliyoruz.

Topluluk Katılımcısı nasıl seçilir?

Topluluk katılımcılarının birçoğunu biz internet üzerinden aktiflerini fark ederek, kendimiz irtibata geçerek topluluk katılımcısı olmaları konusunda iletişime geçiyoruz. Aynı zamanda bize topluluk katılımcısı olmak için başvuran oyuncuların başvurularını da değerlendiriyoruz. Forum için olan topluluk katılımcılarının forumda kullandıkları dile, aktifliklerine, yapıcı yorumlar yapıp yapmadıklarına bakıyoruz. Forumda ceza almamış oyunculardan seçim yapmamız şart olmamakla birlikte, yine de ceza almamış olan oyunculardan seçim yapmaya özen gösteriyoruz. Bu forum Wargaming’in forumu olup belli kurallar çerçevesinde ilerlemektedir. Forumda polemiğe sebebiyet verecek tartışmaların kural dışı olduğunu herkesin bildiğini umuyoruz. Topluluk katılımcılarımızın bu tarz tartışmalarda çok fazla eleştirildiğini görüyoruz ve onların bu işi neden yaptıklarını bazı oyuncuların unuttuğunu düşünüyoruz. Forum için emek sarf eden topluluk katılımcıları, foruma yardım ve bilgi almak için gelen oyunculara destek olmak için emek sarf ediyorlar. Wargaming’i eleştirme hakları olduğu gibi,  yapıcı yorumlarla konuları yönlendirme ve açıklama çabası içindeler.

Topluluk Katılımcısı olmak istiyorum! Ne yapmam gerek?

Hangi alanda aktif olduğunuzu anlatan ve hangi alanda topluluk katılımcısı olacağınızı belirten bir metni Ishtara, vuque ve ennoia’nın olduğu bir mesajda göndermeniz yeterli!

Topluluk katılımcısı olmanın ne gibi getirileri var?

Topluluk bölgeniz içerisinde, forum isminizin yanında otomatik olarak mavi “Community Contributor” rütbesine sahip olacaksınız. Bunun yanı sıra, zaman zaman facebook/twitter tanıtımlarımızdan faydalanacağınız gibi, seçili yarışmalarınızda ve etkinliklerinizde dağıtmak için bonus kod/altın alacaksınız. Bu kodlar ve altınlar sadece dağıtımınız için var. Ayrıca katılımcıların Özel Mesaj kutusu kişi başına 200 mesaja yükseltilip; genel dosya yükleme kapasitesi 2000 KB’a getirilecektir.

Sorunuz olduğu durumda bizimle paylaşabilirsiniz!

İyi forumlar!

1 person likes this

Ansiklopedik bilgi yığımı ile insanların kafasını bulandıranlar(yani ben) bu kategoriye giremiyor değil mi? XD

Konu yenilenmiş, güzel olmuş.

1 person likes this

Ansiklopedik bilgi yığımı ile insanların kafasını bulandıranlar(yani ben) bu kategoriye giremiyor değil mi? XD

Başvurunuzu yaparsanız göre değerlendiririz :)

:)arkadaşlar sorunuma çare arıyorum http://www.hizliresimyukle.com/image/ek9 yoksa yakında deniz altı alıp gelicem

Konuyla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri ile ticket oluşturarak iletişime geçerseniz size yardımcı olmak için ellerinden gelen çabayı sarfedeceklerdir.

ben gunde en az 8-9 saat online warships oynuyorum , twitch üzerinden yayın yapabilirim fakat izleyici kitlesini kendime nasıl oluşturucağımı bilemiyorum , onu cözersem yardımcı olabilirim ,

Bu Programa Nasıl Katıla Bilirim Acaba?

1 person likes this

arkadaşlar bi görevli yokmu bazı konularda danışmak için

1 person likes this

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.