Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 10 battles to post in this section.
_MP5_

Problém z hrou

65 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
5 posts
67 battles

Nejde mi spustit hra i když mam minimální požadavky na spuštění které jsou stejné jak u WOT mám všecho vývažené ale hra asi neni optimalizována na grafiku AMD raedeon X1600 series

Edited by _MP5_

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

vždyť to je mnohem slabší grafika než jsou ty integrované intely to dá rozum že to nebude stíhat. Voda je náročnější na výpočet než tráva.

Beta Tester
5 posts
67 battles

to sice je ale wotko na 50 fps s 2mody rak aspon na 10 fps by to mohlo jít

Edited by _MP5_

[IDDQD]
Beta Tester
2,494 posts
4,409 battles

to sice je ale wotko na 50 fps s 2mody rak aspon na 10 fps by to mohlo jít

Nechci se tě dotknout ale 10 FPS ? To chceš hrát na slideshow ? Nějaká 5770 nebo 560 vyjde v bazaru na 500 Kč a bude výkonnější minimálně o řád.Ale jestli je 1600 na AGP tak je tam nedostaneš bo PCI

Beta Tester
1 post
69 battles

lidičky proč se nemohu přihlásit pod svým učtem z tanku?

Vyřešeno přetížen server omlouvám se

Edited by brucoun112

Beta Tester
4 posts

Lidi potřebuji radu, mám problémy s pingem ( lags ), ještě v CBT mi to šlo plynule a odehrál nespočet bitev, ale co vyšel patch 0.4.1 tak jedu s pingem cca 800 (dokonce mi tam občas skočí hodnota jako 200 tisíc, ba dokonce 2 miliony). Přitom to dříve šlapalo v klidu a WoT, či jiné online hry, jedu do 100 ping.

Ping

Edited by stetkasek

Players
3 posts
374 battles

Zdravim lidi,pln očekávání jsem spustil hru a skočil do bitvy,jenže se mi totálně rozhodila grafika,nevím jak to popsat,posílám obrázek,tem mluví za vše.

sestavu mám:

AMD A8-6600k , 8 gb ram kinston hyperX , GK Gigabyte HD 7950 3GB DDR5

crash 1.jpg

Crash 2.jpg

Players
2 posts
168 battles

Čau lidi prosím o radu mám problém s neustálím vypadáváním hry na základní plochu :( hraju lodě nebo jsem teprve v menu hry a zničeho nic mi sekaně zabliká monitor a hra spadne, ale kurzor ze hry mi zůstane a i hudba hraje. Ale není možný se do hry vrátit hru musím ukončit přes SPRÁVCE ÚLOH a zapnout hru znovu a modlit se. Žádná hra mi toto nedělá jen tato má tu někdo nějaký nápad jak to odstranit ?? Zkoušel i přeinstalovat ovladač a nic.

• Cool 1

Beta Tester
603 posts
1,029 battles

No ty bláho, dneska vám to teda jede. Čtvrt hodiny jsem se připojoval, když jsem odehrál bitvu, tak když to mělo na konci zobrazit výsledky, tak to spadlo a nedostal jsem za to samozřejmě ani XP ani kredity.

Ukládám replaye, mám i screeny, ale support mi samozřejmě nepomůže, jak čekám.

Tohle mě fakt nebaví. :sceptic:

[CSN]
Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

No ty bláho, dneska vám to teda jede. Čtvrt hodiny jsem se připojoval, když jsem odehrál bitvu, tak když to mělo na konci zobrazit výsledky, tak to spadlo a nedostal jsem za to samozřejmě ani XP ani kredity.

Ukládám replaye, mám i screeny, ale support mi samozřejmě nepomůže, jak čekám.

Tohle mě fakt nebaví. :sceptic:

Treba vypnut a zapnut znova hru xp za hru sa pripocitaju akurat vysledok sa uz nedozvies... Btw ja som tiez zapasil z pripojenim asi login server blbol lebo v hre nebolo zase tak strasne vela ludi

Beta Tester
1,555 posts
2,828 battles

Včera jsem si dal večer v 10 asi 5 her a připojení hned, problém s FPS a pingem žádný, jen jednou to skočilo lagem, ale během pár s se to zase upravilo a fungovalo to, bylo online kolem 25k hráčů...

Players
1 post
425 battles

Ahojte lidičky! Chtěl jsem se jenom zeptat jestli taky někdo má problém s hratelností u Mise "Velký závod" jako já. Problém je v tom že se mi mise normálně nahraje ale jakmile se udělá odečet a mise by se měla spustit,tak mám černý monitor a jsou vidět jenom číslice a označení lodí,jinak by to bylo hratelný ale po tmě. Přitom u ostatních misí s tím problém není, tak nevím co s tím. Dvakrát jsem hru už přeinstaloval,stáhnul grafiku na minimum,ale výsledek stále stejný. Tak už nevím co s tím.:(

Players
1 post
1,929 battles

zdravím prosím o radu, lodě hraju necelý dva měsíce, několik dnů zpět mi přestalo načítání statistických údajů ( počet bitev, zásahy, atd... ) a nejde koupit herní měna ( dublony )

[HUGO]
Beta Tester
439 posts
3,484 battles

zdravím prosím o radu, lodě hraju necelý dva měsíce, několik dnů zpět mi přestalo načítání statistických údajů ( počet bitev, zásahy, atd... ) a nejde koupit herní měna ( dublony )

Momentálně jsou pro lodě 3 mody hry a pro každé jsou statistky počítány zvlášť. Jak ve hře, tak na ofiko stránkách wows se dá mezi těmito mody přepínat a vidíš pak statistiky pro každý mod zvlášť. Je možné že hraješ jeden mod a koukáš ve statech na jiný.

Mody jsou:

Kooperativní bitva (hráči hrají proti botum) - tam máš 304 bitev

Náhodná bitva (klasický random) - tam máš 189 bitev

Hodnocená bitva (hodnocený random pro 7vs7 hráčů) - ta máš 52 bitev

Nevím jak kupuješ dublony(visa, paysafe, telefon), ale mrkni jestli jsi přihlášen pod svým nickem při nákupu, občas to samo uživatele odhlásí. Dále pak jedině dotaz na support, ale musíš trošku podrobněji popsat, proč ti to nejde koupit :)

Edited by GolasCZ

[NYXCZ]
Beta Tester
37 posts
8,481 battles

Zdravím,

po včerejším bezproblémovém hraní jsem to dnes pustil a zjistil jsem, že mi nefunguje Ctrl pro označování sekundarů a letadel. Nemá někdo nějakou radu nebo tip?

Tak vyřešeno.

Edited by MadDogCz

Players
1 post
44 battles

Dobrý den,

měl bych prosbu, jestli někdo poradí. Hraju jen krátce, ale problém se opakuje pořád. Hru spustím bez jakýchkoliv problémů, pokud hraji pořád se stejnou lodí, tak je vše v pořádku, ale jakmile změním loď, tak dojde k tomu, že jakmile se načte bitva, objeví se pouze černá obrazovka, na ní jen zaměřování a označení lodí a to je vše. Veškeré okolí i lodě zmizí na črnémpozadí, takže je po hře. Poradí někdo, co s tím?

Díky za pomoc

Players
1 post

Poradí mi někdo proč mi po stažení hlásí potíž s knihovnou d3dx9_43.dll a chce to po mě znovu nainstalovat hru?

• Cool 1

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
761 posts
6,935 battles

Pravděpodobně potíž s DirectX knihovnami... přeinstalace DX, ovladače grafiky... U takovýchto dotazů je nezbytné uvádět  HW konfiguraci PC/notebooku... Obrátit se na podporu.. Bude chtít DX log atd..

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,688 posts
8,952 battles

Poradí mi někdo proč mi po stažení hlásí potíž s knihovnou d3dx9_43.dll a chce to po mě znovu nainstalovat hru?

Co za windows mas?

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
761 posts
6,935 battles

Co za windows mas?

zateplený?, dvojitý skla? dřevo nebo plast? - ono to je docela rozdíl potom....

[O-S-W]
Players
549 posts
8,249 battles

Zdravím,nainstaloval jsem si MSI aftenburner a zapnul jsem OSD,výkon grafiky,teplota gpu,frekvence gpu a velikost využívané paměti gpu.Protože mi z neznámého důvodu nefunguje fps používám k tomu ještě fraps.V jiných hrách mi jede vše o.k,ale tady mám napravo na kraji monitoru barevný,asi 2 cm široký pruh který neustále problikává několika barvami-žlutá,zelená,růžová..je to hodně rušivé,netuší někdo co s tím?

Jinak mám W7....

Players
3,728 posts
18,262 battles

zateplený?, dvojitý skla? dřevo nebo plast? - ono to je docela rozdíl potom....

Ja mam dvojsklo se slusnym K a s postribrenim a cele v hliniku + praskova barva. Plast se krouti, drevo nema trvanlivost.
  • Cool 1

[O-S-W]
Players
549 posts
8,249 battles

Ja mam dvojsklo se slusnym K a s postribrenim a cele v hliniku + praskova barva. Plast se krouti, drevo nema trvanlivost.

Není to studené?Mám dřevěné,loni jsem je natíral...hádám že mám zase na 10 let pokoj :)

Mírné ot..:fishpalm:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.