Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
TotoJockert

Winter League

1 comment in this topic

Recommended Posts

[NW_DE]
Players
60 posts
3,987 battles

Ahoj kapitáni,

 

Vítejte na Zimní lize 2022, celoevropském turnaji. Turnaj bude probíhat od 31. ledna do 11. února, tedy celkem 2 týdny. Letos v zimě se poprvé vydáváme na moře, zveme všechny týmy, které si chtějí zahrát na akci takového rozsahu a utkat se s ostatními klany z celé Evropy. Turnaj se koná každoročně na přelomu ledna a února a hostí 64 týmů ze všech možných regionů Evropy a výkonnostních úrovní. Turnaj se hraje na 9. tieru ve hře 5 proti 5 bez prémiových lodí. Každý tým hraje se 2 bitevními loděmi, 2 křižníky a jedním torpédoborcem, přičemž v pravidlech je napsáno speciální pravidlo.
Hraje se nejprve ve skupinové fázi s 16 skupinami po 4 týmech.
Poté 2. a 3. tým postupuje do skupinové fáze ve skupinách turnajového stromu o místo v play-off. Poté začíná play-off s režimem dvojitého vyřazování.

 

Důležitým prvkem je, že se hraje večer během týdne, a proto se o víkendu nehrají žádné zápasy. Kromě toho dbáme na to, aby se zápasy hrály rychle.

 

Pokud jsme ještě neodpověděli na některé otázky, doufáme, že vás přivítáme na našem Discordu. Samozřejmě jsme vždy připraveni si s vámi popovídat 😉 .
Doufáme v pozitivní zpětnou vazbu od vás.

 

Přikládáme odkaz na Discord: https://discord.gg/N9kmkQNRzq

Zde je sbírka odkazů: https://bit.ly/3vzhkQP
Zde je samozřejmě také náš trailer:

 

Sportovní pozdravy
Orgateam

Winter League Banner Groß.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×