Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Test publiczny aktualizacji 0.10.10: Runda 3.

7 comments in this topic

Recommended Posts

[ROMT]
Players
634 posts
10,493 battles
16 minut temu, SirNoe napisał:

Jesteście coraz bardziej śmieszni.

Mogę prosić o argumenty i konstruktywne krytyki? Jakie wady możesz wymienić o aktualizacji 0.10.10?

Wyzywanie na WG nic nie zyskujesz.

• Cool 2
  • Boring 1
  • Bad 1
  • Angry 1

Players
249 posts
9,147 battles

hmm,Annapolis w ogóle nie osiągalne na torpedy z samolotów,ile razy zrzuciłem poprawnie z samolotów i przepłynęly jak przez ducha ,żenujące , bomby trafiją,rakiety też,ale torpedy już nie i nie ,aby za blisko czy daleko tylko w sam raz

Players
79 posts
6,040 battles
16.10.2021 o 15:50, adamPOLAND napisał:

hmm,Annapolis w ogóle nie osiągalne na torpedy z samolotów,ile razy zrzuciłem poprawnie z samolotów i przepłynęly jak przez ducha ,żenujące , bomby trafiją,rakiety też,ale torpedy już nie i nie ,aby za blisko czy daleko tylko w sam raz

Zgłoś błąd.

Players
249 posts
9,147 battles

to kiedy maja GK zrobić okrętem specjalnym ? Bo chcę zdążyć go zbadać jeszcze przed tym by go mieć już 

update: już znalazłem info,więc na początku 2022 roku,więc mam czas jeszcze 2 miesiące aby zbadać i niszczarkę radziecką,bo myślałem,że to teraz jakoś ma być w nową aktualizacją 

ale pytanie,gdzie się  podziały misje na X okręty ,gdzie nagrodą były unikalne ulepszenia dla danej klasy okrętów , teraz widzę,są za pkt badań zrobione

WG Staff
593 posts
35 minutes ago, adamPOLAND said:

to kiedy maja GK zrobić okrętem specjalnym ? Bo chcę zdążyć go zbadać jeszcze przed tym by go mieć już 

update: już znalazłem info,więc na początku 2022 roku,więc mam czas jeszcze 2 miesiące aby zbadać i niszczarkę radziecką,bo myślałem,że to teraz jakoś ma być w nową aktualizacją 

ale pytanie,gdzie się  podziały misje na X okręty ,gdzie nagrodą były unikalne ulepszenia dla danej klasy okrętów , teraz widzę,są za pkt badań zrobione

Misje te z tego co wiem zostały wycofane z gry i obecnie te unikalne ulepszenia możesz zdobyć właśnie za punkty badawcze. Zmiany w niemieckim drzewku BB i rosyjskim DD wejdą do gry jak wspomniałeś, na początku 2022 roku, ale to nie znaczy, że pojawią się nagle 1 stycznia :)