Jump to content
Sign in to follow this  
YabbaCoe

Van Kinsbergen

3 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
[IDDQD]
Korzár
934 posts
14,315 battles

Stručně: je to krám.

A teď trochu podrobněji.

 

Výdrž:

Máte 7 100 životů, což je na loď tieru jedna hodně. Ne nejvíce, ale jste pěkný nadprůměr. Pancéřovaní nemáte, nepřátelské lodě vás poškodí prakticky všude. Na tieru I ani nic jiného čekat nemůžete.

 

Palebná síla:

Máte sice 4 děla, ale ta se přebíjejí dlouho. Tak, že Vaše poškození za minutu je nejhorší ze všech tier I křižníků. Abyste to pochopili. Většina tier I lodí je schopna nastřílet (čistě teoreticky) kolem 45 000 poškození za minutu. Některé lodě např. Eritrea dokonce skoro 60 000. Vy jen ubohých 30 000. Teoreticky se můžete přestřelovat s nějakým křižníkem s málo životy, ale i tak buďte opatrní. Přesnost je špatná. I na kratší vzdálenosti některé granáty prostě netrefí. Dostřel máte sice s přehledem nejdelší, ale když netrefíte, tak k čemu Vám je?

 

Protiletadlová obrana:

Máte ji. Vaše protiletadlové zbraně mají dosah 3,5 km a udělují setrvalé poškození 94,5 DPS. Což by bylo pěkné, kdybyste potkávali letadla. Ale nepotkáte. :Smile_Default:

 

Pohyblivost:

Dosahujete rychlosti 25,5 uzlů a jste tak nejrychlejší tire I lodí. Zatáčení a otáčení kormidla trochu pokulhávají, ale není to hrozné. Můžete použít signál Sierra Mike, pak poplujete rychlostí 26,8 uzlů, ale to je asi zbytečné.

 

Maskování a spotřební doplňky:

Dosah odhalení z moře máte nejhorší. Naštěstí na tieru I to zase tolik neznamená.

V prvním a jediném slotu máte klasický Havarijní tým jako všechny tier I lodě.

 

Herní styl:

Přestřelovat se jeden na jednoho moc nemůžete. Nikam se proto nežeňte a vyčkejte, až se odhalí nepřátelské lodě. Zůstaňte trochu vzadu, nebo využívejte ostrovů ke krytu a palte na nepřátele. Pokud se situace nevyvíjí dobře, využijte rychlosti a stáhněte se. Je to tier I. Ten přeexpíte za chvilku.

 

Klady:

  • Velký dostřel.
  • Slušné množství životů.
  • Velká rychlost.

 

Zápory:

  • Mizerná palebná síla a přesnost.
  • Špatné maskování.
  • Cool 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
[T-N-T]
Players
3,988 posts
22,316 battles

Hmm, tak se mi ta mizernost děl nezdála.

 

No, vzhledem k tomu, že je to Tier 1 loď a bitvy opravdu nekončí na capy (teda pokud mohu soudit), tak nezbývá než využít manévrovatelnost a zdrhat. Ve hře je vždy lepší kitovat a tady je to asi jediná možnost, jak v situaci jeden na jednoho narovnat podmínky. Při troše kličkování vás těžko trefí a vaše střílení na kratší vzdálenost má větší šanci něco udělat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×