Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Zpravodaj vývojářů pro aktualizaci 0.10.6

4 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team, Master Pirate, Sailing Hamster
2,312 posts

Do předběžného přístupu připlouvají nizozemské křižníky, rozhraní bojových misí se dočká vylepšení a ve hře přibude několik dalších novinek!

Přečíst na portálu

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
415 posts
12,964 battles

Neviem o tom, zeby sa bombardovanie padakovymi bombami pouzivalo aj namornictve. Ak sa nemylim, tak ucelom takychto bomb bolo, aby bol bombarder chraneny pred exploziou tychto bomb, lebo sa bombardovalo z malej vysky (ako je spravne uvedene v clanku) Ani si neviem predstavit efektivnost tychto bomb vrealnej situacii proti lodiam.

• Cool 2

Players
35 posts
31,794 battles

uz nevime co pridat tak tam  editováno takovy nesmysl,nebylo by radsi lepsi konecne opravit chyby no kterych se vi a neustale se pripominaji ale s tim ze WG o tom vi a nemini nebo spise nechce priznat chybu ze sve strany a opravit ji.misto toho pridava do hry dalsi nesmysly a tim odvraci pozornost od skutecnych problemu.

PRO MODERATORY TOHOTO FORA JEN RIKAM SVUJ NAZOR takze pokud se vam nelibi je mi to lito ale ani vy jako moderatori i ani WG mi nemuzete uprit muj nazor

• Cool 1

[WG]
[WG]
WG Staff
7,609 posts
4,588 battles
6 hours ago, miguel19631_sniper said:

uz nevime co pridat tak tam  editováno takovy nesmysl,nebylo by radsi lepsi konecne opravit chyby no kterych se vi a neustale se pripominaji ale s tim ze WG o tom vi a nemini nebo spise nechce priznat chybu ze sve strany a opravit ji.misto toho pridava do hry dalsi nesmysly a tim odvraci pozornost od skutecnych problemu.

PRO MODERATORY TOHOTO FORA JEN RIKAM SVUJ NAZOR takze pokud se vam nelibi je mi to lito ale ani vy jako moderatori i ani WG mi nemuzete uprit muj nazor

Nikdo ti upírat názor nechce, stejně nikdo tady ani neplánuje aplikovat jakoukoliv cenzúru, jen prosímtě nepoužívej kapitálky. I svůj názor lze napsat v klidu a distingovaně. Děkuji

Sign in to follow this