Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Test publiczny aktualizacji 0.10.6: runda 2.

25 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team, Master Pirate, Sailing Hamster
2,312 posts

Kapitanowie, zapraszamy Was do wzięcia udziału w teście publicznym aktualizacji 0.10.6 — możecie dzięki temu zdobyć żetony społeczności!

Przeczytaj na portalu

[WOB]
Players
4,858 posts
18,394 battles

1. Usunięto sygnały z nagród za rankedy.

2. Usunięto sygnały za osiągnięcia.

3. Usunięto sygnały za PT.

4. ....

Beta Tester
5,182 posts
16,609 battles
35 minutes ago, PanNickt said:

4. ....

to się już kufa żałosne robi

Tylko patrzeć jak będzie można flagi smoka i lepsze camo za cebule kupić

• Cool 4

[F-A-M]
Players
55 posts
4,991 battles

O nie czemu nie maożna już sygnałów specjalnych zdobyć

to ja już wole flagi niż jakolwiek nagrody z a żetony społeczności

było tak dobry start tychżetonów ale zepsuliście teraz wszystko

;[

[ROMT]
Players
547 posts
9,805 battles
5 godzin temu, PanNickt napisał:

4. ....

49 minut temu, __Diego__ napisał:

O nie czemu nie maożna już sygnałów specjalnych zdobyć

to ja już wole flagi niż jakolwiek nagrody z a żetony społeczności

było tak dobry start tychżetonów ale zepsuliście teraz wszystko

;[

Narzekacie na siłę. Za to dostaniemy możliwości wyboru nagrody, jakie możemy wybrać za żetonów. Możemy kupić też kontenery z losowe okrętów V lub VII PRENIUM za 10 000-30 000 żetonów. Jak ktoś już ma wszystkie okrętów PRENIUM na poziomie V (wiele z nich można zdobyć podczas eventy), to ponownie zakup kontener V PRENIUM dostaniesz 4000 dublonów i za to możesz kupić coś innego w zbrojowni.

Nie wspominając o to, że co tydzień dostaniemy szereg misji w normalnej grze, gdzie możemy zarobić sporo sygnałów.

Wolę ten nowy system nagród niż stary. Mogę wybrać nagrody, jakie mi pasuje.

• Funny 1
  • Boring 1
  • Angry 3

[FATTS]
[FATTS]
Beta Tester
323 posts
21,154 battles
3 godziny temu, SirXenon_36 napisał:

Narzekacie na siłę. Za to dostaniemy możliwości wyboru nagrody, jakie możemy wybrać za żetonów. Możemy kupić też kontenery z losowe okrętów V lub VII PRENIUM za 10 000-30 000 żetonów. Jak ktoś już ma wszystkie okrętów PRENIUM na poziomie V (wiele z nich można zdobyć podczas eventy), to ponownie zakup kontener V PRENIUM dostaniesz 4000 dublonów i za to możesz kupić coś innego w zbrojowni.

Nie wspominając o to, że co tydzień dostaniemy szereg misji w normalnej grze, gdzie możemy zarobić sporo sygnałów.

Płacą ci za bycie klakierem? 

• Cool 3
  • Angry 1

[ROMT]
Players
547 posts
9,805 battles
23.06.2021 o 23:10, maciek001 napisał:

Płacą ci za bycie klakierem? 

Uważaj, co piszesz, bo to niemiłe z Twojej strony. Jestem niezależny i mam prawo wyrazić własne opinie. Te zmiany może mają nowe minusy, ale również mają plusy i warto o to zwrócić uwagę. Idź kasować WoW z dysku, jak będziesz obrażać każdego, kto uważa inaczej o WoW.

• Cool 1
  • Funny 2

[FATTS]
[FATTS]
Beta Tester
323 posts
21,154 battles
3 minuty temu, SirXenon_36 napisał:

Uważaj na język, bo pokazujesz bardzo niski poziom kultury. Jestem niezależny i mam prawo wyrazić własne opinie.

Teraz się pożal na mnie, wiesz gdzie i do kogo masz już doświadczenie w tych sprawach. Z banem na forum da się żyć :Smile_teethhappy:

• Bad 1

Beta Tester
5,182 posts
16,609 battles
4 hours ago, SirXenon_36 said:

3000 za Twitch Drops

4500 za udział w teście publicznym.

masz dużo rekrutów?? bo ja nie żeby kolejne 6000+ zgarnąć

jakieś 4 miesiące słuchania ich wypocin jakże to jest wspaniałe i w ogóle bo Excel ma rację(patrząc na kontener za 30k) bo wszyscy mamy czas by spędzić 4h przed monitorem i słuchać pierdół

Przypomnę tylko że:

1) za pts 10.4 było:

-  8x Smok, Wiwerna, Czerwony smok, Uroboros i Hydra

- 3x Skylla, Bazyliszek i Lewiatan

2) w obecnej formie kontenery rekrutacji to kontenery losowe czyli:

20 flag smoka jednego rodzaju lub węgiel, lub dni premium lub free exp lub aż 1500000 srebra( oczywiście to za 3000)

trofea społeczności nie dają smoków

więc sorry wolałem pierwsze bo co pts miałem pewne nagrody w postaci smoczych flag, a nie liczyć na fart w losowaniu.

• Cool 5

[PLO]
[PLO]
Players
860 posts
20,931 battles
8 hours ago, WojenneGrySzorujaDno said:

bo wszyscy mamy czas by spędzić 4h przed monitorem

protip: można odpalić twitcha, wyciszyć i zostawić w okienku w tle

• Cool 2

Beta Tester
5,182 posts
16,609 battles
4 minutes ago, Trevallen said:

w godz. popołudniowych to ja zazwyczaj w pracy siedzę, jak zapewne większość z przedziału 25+

może mam urlop brać???

,,Szefie muszę mieć urlop bo punkty społeczności....``

Już widzę reakcję

,,Czy ciebie ........o?``:Smile_teethhappy:

• Cool 2

[F-A-M]
Players
55 posts
4,991 battles
13 godziny temu, SirXenon_36 napisał:

dostajesz tylko 3 kontenery które zwierają 5 flag sbecjalnych

czyli w jednej aktualizacji dostaniesz (4 tygodnie) 60 flag

i żeby zdobyć te 2 z 3 kontenery trzeba nustow ex nastukać i to jeszcze trzeba wygranych bitwach tylko

czyli tak ok kilkadzesiąd godzin w tygodniu przez cały miesiąc grania

a w PTS można było zgarnąć nagrody za runde w 1/ 2 dni grania

w ostatnim teście publicznym mogłeś zdobyć 83 flagi specjalen 20 kamo i po 6 wszystkich nie specjalnych sygnałów

i 2 kontenery WG a nie 1

• Cool 1

[FATTS]
[FATTS]
Beta Tester
323 posts
21,154 battles
51 minut temu, __Diego__ napisał:

dostajesz tylko 3 kontenery które zwierają 5 flag sbecjalnych

czyli w jednej aktualizacji dostaniesz (4 tygodnie) 60 flag

i żeby zdobyć te 2 z 3 kontenery trzeba nustow ex nastukać i to jeszcze trzeba wygranych bitwach tylko

czyli tak ok kilkadzesiąd godzin w tygodniu przez cały miesiąc grania

a w PTS można było zgarnąć nagrody za runde w 1/ 2 dni grania

w ostatnim teście publicznym mogłeś zdobyć 83 flagi specjalen 20 kamo i po 6 wszystkich nie specjalnych sygnałów

i 2 kontenery WG a nie 1

Gościowi nie wytłumaczysz jest wpatrzony w fugie, jak w moher w rydzyka. Za okręt "PRENIUM"V czy VII tieru dalby się pokroić w talarki :Smile_coin:. Jemu flagi są zbędne 

• Bad 1

Beta Tester
5,182 posts
16,609 battles
1 hour ago, maciek001 said:

Gościowi nie wytłumaczysz jest wpatrzony w fugie, jak w moher w rydzyka. Za okręt "PRENIUM"V czy VII tieru dalby się pokroić w talarki :Smile_coin:. Jemu flagi są zbędne 

Masz rzucić robotę, i przechodzić pranie mózgu.

[FATTS]
[FATTS]
Beta Tester
323 posts
21,154 battles
8 minut temu, WojenneGrySzorujaDno napisał:

Masz rzucić robotę, i przechodzić pranie mózgu.

A kto na 500+ i daniny będzie tyrał.

• Bad 1

[ROMT]
Players
547 posts
9,805 battles

12 godziny temu, WojenneGrySzorujaDno napisał:

3000 za Twitch Drops

4500 za udział w teście publicznym.

Tutaj piszemy o nagrody ZA TESTY PUBLICZNE, więc gdzie pisałem o rekrutacji? Masz rację. Nie jest łatwo zdobyć żetonów, ale nie ma takiego za darmo.

4 godziny temu, WojenneGrySzorujaDno napisał:

w godz. popołudniowych to ja zazwyczaj w pracy siedzę, jak zapewne większość z przedziału 25+

może mam urlop brać???

,,Szefie muszę mieć urlop bo punkty społeczności....``

Już widzę reakcję

,,Czy ciebie ........o?``:Smile_teethhappy:

Współczuję Ci. Ale nie można mieć wszystkiego. Streamy i testy publiczne są dla tych, co mają nadmiaru wolnych czasu takich jak ja. Za to zarobisz pieniędzy w realu. O to chodziło WG, żeby ludzie takich jak ty będziecie płacić realne pieniędzy za dodatkowe zawartości w WoW. Też nie lubię takie polityki i chwyty marketingowe.

2 godziny temu, __Diego__ napisał:

i 2 kontenery WG a nie 1

Masz rację. Jest jakiś minus. Co poradzę?

1 godzinę temu, maciek001 napisał:

Jesteś niemiły i bezczelny. Radzę Ci uważać, co piszesz, bo tracisz szacunek od niektórzy. Przejdźmy do rzeczy. Jedni chcą nagrody A, a inni wolą nagrody B. Wszystkim nie dogodzisz. Nie da się prosić WG, żeby dadzą nam nagrody A i B. Już kiedyś było nagrody A i B za testy publiczne w roku 2020, czyli flagi, kamuflaży, a również kontener VI PRENIUM za jednym zamachem. Ale już to usunęli i wątpię, by to przywrócą. Jak znam WG, to raczej nigdy nie zrobią.

Odkąd usunęli kontenery VI prenium z lista nagrody za udział w teście publiczny, to straciłem motywację do dalsze udziału w testu, bo szkoda mi czasu. Specjalne flagi jakoś mnie nie przekonają.

Tym bardziej, że ja wolę zdobyć okręty prenium do kolekcji za misji bojowe, niż przepłacić za dużo pieniędzy na to. Wolę oszczędzić pieniędzy na coś innego np. lepszy komputer PC. Już trochę zapłaciłem dla WoW za konto PRENIUM (promocja) i kilku okrętów PRENIUM, że to wystarczy i nie zamierzam za dużo przepłacić.

Ja rozumiem niektórzy, że wolicie flagi specjalne i takie tam. Uszanuję to, ale co poradzę, że WG podjęli taką decyzję? Poproście WG, by dodadzą specjalne flagi do zbrojowni za żetonów, a będzie gitara. Im więcej osób, co proszą o specjalne flagi, tym lepiej.

Dodam też, że ja mam dużo wolnych czasie, a wy nie. Za to ja nie mam praca zarobkowa co wy. Jak się mówi, nie można mieć wszystkiego.

4 godziny temu, Trevallen napisał:

O, właśnie! O to mi chodziło! Ja często tak robię i nie mam z tym problemu. Oglądam to tylko od czasu do czasu, jak pokażą coś ciekawego np. nowe zmiany. Można to robić również za pomocą smartfona lub tableta, a grać WoW na PC lub na laptopie w tej samej czasie, jak ktoś ma wolny czas. Ale ja rozumiem niektórzy, że mają ważniejsze sprawy i obowiązki. Ale co poradzę, że ludzie mają różne życie i godziny obowiązkowe?

Za to test publiczny trwa niecały tydzień i można grać w dowolnej godzinie, więc każdy znajdzie czas dla siebie w przeciwieństwie do streamy. 4500 żetonów za test publiczny co miesiąc to może nie jest dużo, ale też wcale nie jest mało.

• Cool 2

[ROMT]
Players
547 posts
9,805 battles
24.06.2021 o 12:59, maciek001 napisał:

A kto na 500+ i daniny będzie tyrał.

Zaraz zgłoszę Cię na panelu za dalsze obrażanie innymi. Życzę Ci BAN.

• Funny 1

Beta Tester
5,182 posts
16,609 battles
19 minutes ago, SirXenon_36 said:

Tutaj piszemy o nagrody ZA TESTY PUBLICZNE, więc gdzie pisałem o rekrutacji? Masz rację. Nie jest łatwo zdobyć żetonów, ale nie ma takiego za darmo.

no to jedno z drugim się łączy

1) miałem pewne nagrody

2) teraz musze liczyć na fart w losowaniu

• Cool 1

[FATTS]
[FATTS]
Beta Tester
323 posts
21,154 battles
godzinę temu, SirXenon_36 napisał:

Zaraz zgłoszę Cię na panelu za obrażanie innymi. Życzę Ci BAN.

Zgłaszaj lotto mi to, utwierdza mnie to tylko w przekonaniu, że osoby niepełnosprawne są roszczeniowe i konfliktowe. To że jako podatnik muszę się składać na 500+, daniny czy nierobów ma prawo mnie irytować.

Ja natomiast tobie życzę, żebyś poszedł do pracy, a nie tylko liczył na to co da ci państwo.

• Bad 1

[ROMT]
Players
547 posts
9,805 battles
4 godziny temu, WojenneGrySzorujaDno napisał:

no to jedno z drugim się łączy

1) miałem pewne nagrody

2) teraz musze liczyć na fart w losowaniu

Ktoś z WG pisał, że dodadzą więcej nagrody do wyboru w zbrojowni wraz z kolejne aktualizacji. Po prostu poczekaj, aż dodadzą jakieś pożądane nagrody np. specjalne flagi, co przypadnie Ci do gustu. Czas pokaże. Masz jakiś wybór. Życzę Ci szczęścia i powodzenia.

Zapomniałem też dodać, że WG mają takie polityki, by pracujące ludzie takich jak ty nie będą mieli ułatwione zadanie na zdobycie nagrody zupełnie za darmo z powodu "mało czasu" i będą zmuszeni do zapłacenie prawdziwe pieniędzy, by mieć jakieś pożądane nagrody. To jest prawdziwy powód "więcej grindów" i "mniej nagrody". Natomiast dla bezrobotni z nadmiaru wolnych czasu takich jak ja będą zmuszeni do poświęcenie DUŻO czasu wolnych na więcej grindy, streamy, testy publiczne, by zdobyć wymarzone nagrody zupełnie "za darmo". Też nie podoba mi się takie rozwiązanie, ale w taki sposób WG zarabiają. Nie można mieć wszystkiego, ale można tylko pomarzyć i narzekać. Takie są polityki World of Tanks i World of Warships od dawna. Niestety. Nie potrafię Ci pomóc, bo nie pracuję w WG.

Ty i inni macie prawo krytykować o wady jakieś zmiany w aktualizacji. Ja tylko przedstawiłem opinie o zalety żetony społeczności. Każda zmiana ma swoje wady i zalety. Po prostu się cieszę, że wraz z wprowadzenie żetony społeczności do gry będę miał okazję zdobyć więcej okrętów PRENIUM do mojej kolekcji i nie muszę zapłacić prawdziwe pieniędzy. Inni też z pewnością również na tym skorzystają. Więc nie lubię, jak ktoś takich jak maciek mnie wyzywa od "klakiery", bo to żałośnie i głupie.

3 godziny temu, maciek001 napisał:

Zgłaszaj lotto mi to, utwierdza mnie to tylko w przekonaniu, że osoby niepełnosprawne są roszczeniowe i konfliktowe. To że jako podatnik muszę się składać na 500+, daniny czy nierobów ma prawo mnie irytować.

Ja natomiast tobie życzę, żebyś poszedł do pracy, a nie tylko liczył na to co da ci państwo.

Raczej ty mnie utwierdziłeś w przekonaniu, że po prostu rodzice źle Cię wychowują. Jesteś samolubny, chciwy i myślisz tylko o sobie, albo marnym prowokatorem. Za to poprawię Ci humor, że ja nigdy nie czerpię korzyści z 500+ w tej chwili.

Ja również Tobie życzę, żebyś nie oceniał innymi zbyt pochopnie i napisać zbyt obraźliwe wnioski na forum np. "klakier", "pasożyt od 500+". Nie znasz ludzi w prawdziwym życiu, ani ich aktualne problemy, więc nie oceniaj ludzi "po okładce", bo są często krzywdzące. Więcej kultury i empatii. Za dużo czytasz negatywne plotki w internecie. Choć w tej chwili nie zarabiam ze względu na bezrobotność, to często pracuję i dużo pomagam rodzicom, a niedawno miałem kilku staży. Niepełnosprawności ludzie takich jak ja mają dodatkowe trudności w zdobycie uczciwe prace, więc mają prawo otrzymać MINIMALNE wsparcie finansowe. Czy to moja wina, że urodziłem się jako niesłyszący i inne wady? Taki jest świat i takie są życie.

Gram w WoW, jak odpoczywam i mam wolnych czasu od nauki i obowiązki. Gram w WoW, bo lubię okrętów i kocham bitwy morskie.

Przynajmniej nie wydaję za dużo pieniędzy na mikropłatności i inne, a wolę zdobyć nagrody na własne siły, czasu i umiejętności.

Od tej chwili po prostu będę Cię zignorować. Ludzi takich jak ty nie zasługują na moje uwagi, czasu, ani szacunek, więc po prostu nie odpiszę od tej chwili. Samolubne lub niekulturalne ludzie są dla mnie upierdliwe i wkurzające. Szacunek za szacunek, proste. Chyba że przeprosisz. Pozdrawiam i bez odbioru.

• Cool 2
  • Funny 1

[FATTS]
[FATTS]
Beta Tester
323 posts
21,154 battles
16 minut temu, SirXenon_36 napisał:

Od tej chwili po prostu będę Cię zignorować. Ludzi takich jak ty nie zasługują na moje uwagi, czasu, ani szacunek, więc po prostu nie odpiszę od tej chwili. Samolubne lub niekulturalne ludzie są dla mnie upierdliwe i wkurzające. Szacunek za szacunek, proste. Chyba że przeprosisz. Pozdrawiam i bez odbioru.

Rozbawiłeś mnie do łez.

• Bad 1

Players
2 posts
12,116 battles

Moje uszanowanie.... Gram od bodaj 2 lat w tę grę i wchodząc na serwer testowy miałem w nadziei coś.... NOWEGO jak np spróbowanie rozgrywki NAPOLI czy okrętami za research pointsy, stal i węgiel... totalny zonk. Co mam niby robić na tym serwerze, posiadając już praktycznie wszystkie X na serwerze głównym? po jaki CH.... ta cała reklama, skoro niema tu czego testować???

[ROMT]
Players
547 posts
9,805 battles
15 minut temu, PolishTerrorr napisał:

skoro niema tu czego testować???

Nawet nowe okrętów Holenderskie krążowniki i nowy atak lotniczy nie trafią do Twojego gusta? Chodzi o to że za mało nowości i urozmaicenie w rozgrywce jak na aktualizacji dla wakacje? Jeśli tak, to faktycznie słabo. Nawet w roku 2019 zaoferowali event "Dzika fala". Chyba że źle Cię zrozumiałem, to wtedy proszę przyjmuj moje przeprosiny.

[PLO]
[PLO]
Players
860 posts
20,931 battles
15 hours ago, SirXenon_36 said:

Nawet nowe okrętów Holenderskie krążowniki i nowy atak lotniczy nie trafią do Twojego gusta?

Tylko że tego nie ma w tym teście.

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this