Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.10.5 - Všeobecná zpětná vazba

37 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
[WG]
WG Staff
7,689 posts
4,608 battles

Branding-Release-0105_facebook_828x315_WG_SPb_WoWS.jpg

Kapitáni!

Při zavádění aktualizace bude server nedostupný:

Ve čtvrtek 17. června od 7:00 do 10:00 SELČ (UTC+2)

• Nová řada německých torpédoborců je nyní vydána a připravena k vyzkoumání!
  • Připravte se na boj ve velké bitvě — novém dočasném typu bitvy, díky kterému se superbitevní lodě vydají na cestu k ovládnutí našich moří! Když se vydáte do bitvy za kormidly těchto obrovských plovoucích pevností, vyzkoušíte si také novou herní mechaniku „seřízení palby“.
  • Rozvinula se mechanika odpalování raket všech bitevníků.
  • Spojeneckým lodím nelze nadále udělit poškození! Buďte si jisti, že vaše lodě jsou nyní v bezpečí (alespoň pokud jde o palbu od vašich spojenců)! Bezohlední spoluhráči vás již nemohou poškodit ani zničit.
  • Náborové body procházejí přepracováním a znovu se objeví jako univerzálnější zdroj s názvem „komunitní žetony“.
  • Nachystejte si nabídky do nové aukce věnované americkému Dni nezávislosti a připravte se na několik skupin bojových misí, které jako hlavní odměnu nabízejí loď VII Colorado v trvalé kamufláži „Den nezávislosti“!

Veškeré informace můžete najít v článku Aktualizace 0.10.5: Velká bitva

[VX-9]
Players
96 posts
4,767 battles

Ta  mechanika odpalování raket je silně matoucí pro hráče CV.A i to působí,že rakety dopadají později,což asi není pravda,ale opravdu je to velmi nepříjemné.Možná si na to zvyknu,ale první dojem je silně negativní.Nejsem si jistý za jak dlouho po kulometné dávce dopadnou rakety,ale nezdá se mi,že by to byl až takový čas,aby to pomáhalo se vyhnout.Je to spíše jen grafická fíčura.

(po 8 bitvách)Tak jsem se na to více zaměřil a není to jen fíčura.Bohužel kromě grafiky kulometů došlo nejspíše i ke zpoždění dopadů HE raket.A přiznám se,že mám opravdu velké problémy trefit DD.Prakticky ho nejsem schopný zasáhnout....Tohle je trochu nedobalancované.Ani s Kagou nejsem schopný raketami trefit DD.A těch pokusů jsem měl dost.Docela by mě zajímal názor i jiných.Já jen porovnávám svoje výsledky a zásahy před a po aktualizaci a je to tak 97:3.Doufám,že si s tím někdo ještě pohraje.Takhle by hra CV proti DD v podstatě měla nulovou šanci.

• Cool 2
  • Boring 1

Players
31 posts

Mám 2 účty ten 1. je založeny v ČR a je asi 5 let starý 2. účet je založený přes VPN mimo ČR a je asi 2 roky funkční s oběma hraji na EU serveru s tím 2. výhradně přes VPN, lodě i kapitány mám v rámci možností stejné a hraju +- ve stejný čas.  V tomto buildu je extrémní rozdíl mezi těmi účty, ten 1. má od uvedení 0.10.5 přibližně 25% WR (normálně tak 50%) a u toho 2. je naopak kolem 65%. MM u toho 1. účtu je teď výrazně horší než u druhého účtu. Počítám výsledky podle MM monitoru WR hráče, WR lodi, počet her. Situace že jsem v týmu s horšími výsledky je 79% U 2. účtu je to pouze 52% Vždy byl rozdíl mezi těmi účty, ale 0.10.5 to strašně prohloubila. Mám nerf na jednom učtu a buff na tom druhém. Hlava mi to nebere. Vypadá to jako když je MM a RNG různě shovívavý k účtům  z různých lokalit.

• Cool 2

Weekend Tester
1,273 posts
15,837 battles
18 hours ago, Adenai said:

Ta  mechanika odpalování raket je silně matoucí pro hráče CV.A i to působí,že rakety dopadají později,což asi není pravda,ale opravdu je to velmi nepříjemné.Možná si na to zvyknu,ale první dojem je silně negativní.Nejsem si jistý za jak dlouho po kulometné dávce dopadnou rakety,ale nezdá se mi,že by to byl až takový čas,aby to pomáhalo se vyhnout.Je to spíše jen grafická fíčura.

(po 8 bitvách)Tak jsem se na to více zaměřil a není to jen fíčura.Bohužel kromě grafiky kulometů došlo nejspíše i ke zpoždění dopadů HE raket.A přiznám se,že mám opravdu velké problémy trefit DD.Prakticky ho nejsem schopný zasáhnout....Tohle je trochu nedobalancované.Ani s Kagou nejsem schopný raketami trefit DD.A těch pokusů jsem měl dost.Docela by mě zajímal názor i jiných.Já jen porovnávám svoje výsledky a zásahy před a po aktualizaci a je to tak 97:3.Doufám,že si s tím někdo ještě pohraje.Takhle by hra CV proti DD v podstatě měla nulovou šanci.

Ano je to prehnany nerf CV, ale ja pevne dufam, ze oprava im bude trvat dalsie 2 roky, ako im trvalo, kym to opravili v prospech DD. 

• Angry 2

[WOTN]
[WOTN]
Players
508 posts
7,731 battles

Tomu se rika operativni opatreni. Torpedoborce se uz nekolik mesicu prohani ve vysokych poctech randomem, krizniku je poskrovnu, tak tem DD jeste vic usnadnime zivot, aby ty bitvy byly uz jen o tom na ktere strane vyhrajou torpedoborce ten pocatecni boj o cap, a pak si v klidu protorpi bitevky zahnane do kouta. Bude to urcite nadherne :D

Ale zajimave je, ze ja tak tezky zivot v DD necitim, jednak se s letadlovkou da zit, a potom vim sam, ze uklovat DD raketama neni, nebo spis nebylo zas tak jednoduche, kdyz ten hrac vedel jak na to. No tak jeste zrusit ty fujky radary a dilo bude dokonano, jen mam pocit, ze hraci co presne po tomhle volaji s vysledkem nakonec spokojeni nebudou.

• Cool 1

[WOTN]
[WOTN]
Players
508 posts
7,731 battles

Mimochodem nevim zda jste to postrehli, ale Flint dostal o dalsich 0,5 km delsi dostrel. Tak jeste cca 2-3 patche a dostane se na svuj predchozi, i tak mizerny dostrel.

[CZ-NF]
Players
7 posts
800 battles
V 16. 6. 2021 v 16:40 YabbaCoe řekl/a:

Branding-Release-0105_facebook_828x315_WG_SPb_WoWS.jpg

Kapitáni!

Při zavádění aktualizace bude server nedostupný:

Ve čtvrtek 17. června od 7:00 do 10:00 SELČ (UTC+2)

• Nová řada německých torpédoborců je nyní vydána a připravena k vyzkoumání!
  • Připravte se na boj ve velké bitvě — novém dočasném typu bitvy, díky kterému se superbitevní lodě vydají na cestu k ovládnutí našich moří! Když se vydáte do bitvy za kormidly těchto obrovských plovoucích pevností, vyzkoušíte si také novou herní mechaniku „seřízení palby“.
  • Rozvinula se mechanika odpalování raket všech bitevníků.
  • Spojeneckým lodím nelze nadále udělit poškození! Buďte si jisti, že vaše lodě jsou nyní v bezpečí (alespoň pokud jde o palbu od vašich spojenců)! Bezohlední spoluhráči vás již nemohou poškodit ani zničit.
  • Náborové body procházejí přepracováním a znovu se objeví jako univerzálnější zdroj s názvem „komunitní žetony“.
  • Nachystejte si nabídky do nové aukce věnované americkému Dni nezávislosti a připravte se na několik skupin bojových misí, které jako hlavní odměnu nabízejí loď VII Colorado v trvalé kamufláži „Den nezávislosti“!

Veškeré informace můžete najít v článku Aktualizace 0.10.5: Velká bitva

takovou aktualizaci jsi EDITED, zase nehratelnej odpad jako tanky, leda že by jste letadlovkám dali víc torpedových letadel

[IDDQD]
[IDDQD]
Korzár
577 posts
12,657 battles
Před 22 hodinami Adenai řekl/a:

Nejsem si jistý za jak dlouho po kulometné dávce dopadnou rakety

V článku na konci sekce Změna v herních mechanikách je další část k rozkliknutí - Doba palby kulometu.

Jsou tam uvedené časy palby kulometů/než dojde k odpálení raket.

Např. Němci moc postižení nejsou (1,5s), Saipan je v háji (5s).

[IDDQD]
Korzár
2,785 posts
1,810 battles
Před 4 hodinami Yebat řekl/a:

Ale zajimave je, ze ja tak tezky zivot v DD necitim

:Smile_unsure:

[WOTN]
[WOTN]
Players
508 posts
7,731 battles

Wolfe, necetl jsi zde nikdy jak maji DD tezky zivot a kolik ukolu musi v bitve plnit? 

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
975 posts
22,536 battles
Před 7 hodinami Yebat řekl/a:

Wolfe, necetl jsi zde nikdy jak maji DD tezky zivot a kolik ukolu musi v bitve plnit? 

Před 12 hodinami Yebat řekl/a:

Tomu se rika operativni opatreni. Torpedoborce se uz nekolik mesicu prohani ve vysokych poctech randomem, krizniku je poskrovnu, tak tem DD jeste vic usnadnime zivot, aby ty bitvy byly uz jen o tom na ktere strane vyhrajou torpedoborce ten pocatecni boj o cap, a pak si v klidu protorpi bitevky zahnane do kouta. Bude to urcite nadherne :D

Ale zajimave je, ze ja tak tezky zivot v DD necitim, jednak se s letadlovkou da zit, a potom vim sam, ze uklovat DD raketama neni, nebo spis nebylo zas tak jednoduche, kdyz ten hrac vedel jak na to. No tak jeste zrusit ty fujky radary a dilo bude dokonano, jen mam pocit, ze hraci co presne po tomhle volaji s vysledkem nakonec spokojeni nebudou.

Většinou se s Tebou shodnu, ale tentokrát jsem mírně na rozpacích. Mícháš (dle mě) dvě věci dohromady. Jednak interakce DD vs. CV. Zmiňuješ rakety, uvědom si, že např. T8 CV na dva povedené dropy (či tři průměrné) T6 DD pošle do přístavu. Když jsou na stejné tieru, je už ten souboj DD vs. CV vyrovnanější (záleží, jaký DD máš). No a pak je zde top tier DD vs. low tier CV, kdy si kolikrát CV ani neškrtne. Ale balancovat bych to fakt nechtěl, to říkám na rovinu.

Druhá věc, na kterou lidi nadávají je pak spotování DD letadly. CV Tě naspotuje, frajeři v rychlopalkách či s BB, co střílejí výhradně HE, Tě následně už "obslouží". A radary a hydra svítící přes překážky to DD taky rozhodně neulehčí.

Samozřejmě ten nerf CV, co provedli, to je zase typická věc z kuchyně WG. Aktuálně si CV hráči můžou teda rakety vetknout za klobouk, použitelné to moc nevypadá, v tom s Tebou zcela souhlasím (jsem si říkal, co ti hráči s CV blázní, když jsem jim vykličkoval se stockovým Myokem veškeré dropy raket). A taky s faktem, že posledních pár týdnů se prohání ve většině bitev nadstandardní množství DD (a ne, není to díky nové DKM lajně) - potkávám hodně často 4 DD, občas se poštěstí i 5 kousků na tým (zajímavé je, že na jedné straně jde většina DD hodně rychle pod vlny a pak ta hra je jak popisuješ, DD po capu jdou po enemy BB, které se většinou choulí někde v rohu za ostrovem).

• Cool 1

[VX-9]
Players
96 posts
4,767 battles
Před 10 hodinami Flaky26 řekl/a:

V článku na konci sekce Změna v herních mechanikách je další část k rozkliknutí - Doba palby kulometu.

Ono i tak to nebylo jednoduché, takže i těch 1,5 vteřiny je dost. Navíc teď v podstatě nejsi schopný ani dorazit DD co má 100 HP. Ale nejedná se jen o DD, on je problém trefit i svižnější křižník. Což už opravdu eliminuje používání raket obecně. 

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,248 posts
14,534 battles
14 hours ago, Flaky26 said:

V podstate vsichni krome Nemcu (a FDR ktery mel tak velkou prodlevu jeste pred zmenou takze byl v haji uz tehdy) jsou v haji.

Weekend Tester
1,273 posts
15,837 battles
17 hours ago, Yebat said:

Ale zajimave je, ze ja tak tezky zivot v DD necitim, jednak se s letadlovkou da zit, a potom vim sam, ze uklovat DD raketama neni, nebo spis nebylo zas tak jednoduche, kdyz ten hrac vedel jak na to.

No a toto je dosť zásadná vec. Jediná šanca, ako mohol aj dobrý hráč DD "vyhrať nad CV" bola sa mu buď vyhnúť, alebo sa zasmoke-ovať. Odraziť cielené útoky napr. Tier 8 CV nebol schopný ani FULL AA KIDD. A čo už potom slabý hráč v DD mohol urobiť CV? No nič. Teraz sa to celé otočilo a CV sa budú zase vyhýbať DD.
Neplač ber to ako kolobeh života. Ďalšie dva roky budeš čakať na opravu CV Ty :Smile-_tongue:

• Funny 1
  • Bad 1

[IDDQD]
[IDDQD]
Korzár
577 posts
12,657 battles
Před 44 minutami Sigimundus řekl/a:

V podstate vsichni krome Nemcu (a FDR ktery mel tak velkou prodlevu jeste pred zmenou takze byl v haji uz tehdy) jsou v haji.

Připomnělo mi to:

Spojler

200w.gif.29d3e0b2e0bac3a1d8c7397448608878.gif

I po tolika zkušenostech WG stále balancuje stylem z extrému do extrému. Už se těším, co přijde dál. :Smile_teethhappy:

,,Bitevníky jsou nehratelné. Lidé nechtějí hrát CV. Čím bychom zvýšili jejich oblíbenost. Už vím, co takhle skip bombardéry na každou CV. A skip-AP bombardéry.´´:Smile_glasses:

• Funny 2

[WOTN]
[WOTN]
Players
508 posts
7,731 battles
5 hours ago, cer243 said:

Většinou se s Tebou shodnu, ale tentokrát jsem mírně na rozpacích. Mícháš (dle mě) dvě věci dohromady...

Ale nemicham, je to komplexni odpoved. Hraci co nadavaji na letadlovky vetsinou nadavaji i na radary, byvaji to hraci DD co chteji mit klid  na "praci". Ale zrus letadlovky a radary, a tu hru zabijes spolehliveji a rychleji nez veskere hovezi napady WG, protoze ponechas veskere vyhody na strane DD. To ale tito hraci slyset nechteji. Kolikrat kdyz ti vybouchnou vsechny tvoje DD na pocatku bitvy, je CV tva jedina nadeje to jeste otocit. Ze si muzes vystrelit jen diky tomu ze ti to letadlovka nasviti, pac jinak bys nevidel nic? Uvedomuji si tihle hraci ze nejen protistrana, ale i oni maji na sve strane letadlovku?

No a jako ze letadlovka te vypne na 3 shozy raket? Bitevka vypne kriznik na salvu nebo dve. DD vypne bitevku na salvu torped - kamen nuzky papir. Nebo ze uz na uvod bitvy vim ze tohle bude bidna hra, to prece nemam jen s DD, ale i s kriznikama nebo bitevkama, a i s t10 letadlovkou jsem vedel ze budu akorat jalovej darce letadel, a taky ze jsem byl.

No, smyslem toho co jsem napsal bylo, jak sis sam vsiml, ze jsou premnozene DD a WG do toho ve sve moudrosti zasahne tak, ze zrusi jednu jejich protizbran.

• Cool 1

[T-N-T]
6,248 posts
14,534 battles
35 minutes ago, Flaky26 said:

Připomnělo mi to:

Reveal hidden contents

200w.gif.29d3e0b2e0bac3a1d8c7397448608878.gif

I po tolika zkušenostech WG stále balancuje stylem z extrému do extrému. Už se těším, co přijde dál. :Smile_teethhappy:

,,Bitevníky jsou nehratelné. Lidé nechtějí hrát CV. Čím bychom zvýšili jejich oblíbenost. Už vím, co takhle skip bombardéry na každou CV. A skip-AP bombardéry.´´:Smile_glasses:

Co skip bombery   . . . ale holandske kobercove nalety pro kazdou letku jako spotrebak :Smile_izmena::Smile_playing:

• Funny 2

[WOTN]
[WOTN]
Players
508 posts
7,731 battles
58 minutes ago, Mikhail800 said:

No a toto je dosť zásadná vec. Jediná šanca, ako mohol aj dobrý hráč DD "vyhrať nad CV" bola sa mu buď vyhnúť, alebo sa zasmoke-ovať. Odraziť cielené útoky napr. Tier 8 CV nebol schopný ani FULL AA KIDD. A čo už potom slabý hráč v DD mohol urobiť CV? No nič. Teraz sa to celé otočilo a CV sa budú zase vyhýbať DD.
Neplač ber to ako kolobeh života. Ďalšie dva roky budeš čakať na opravu CV Ty :Smile-_tongue:

Hele ja moc letadlovky nehraju, takze neplacu, hral jsem je jen abych se to naucil, a abych vedel co delat kdyz po mne jde. Spis se to odrazilo v tom, ze moc nehraju bitevky kvuli hejnum DD. Mimochodem me nejoblibenejsi DD je Kozak, a ten nema ani takove AA aby sestrilel stihacky co ho sviti. A Kidd ze neodrazi letadlovku? Me teda odrazil kdyz jsem ted nedavno resetoval japonce, dvakrat mi sezvejkal raketaky s barazi a mel vystarano.

Weekend Tester
1,273 posts
15,837 battles
2 minutes ago, Yebat said:

Hele ja moc letadlovky nehraju, takze neplacu, hral jsem je jen abych se to naucil, a abych vedel co delat kdyz po mne jde. Spis se to odrazilo v tom, ze moc nehraju bitevky kvuli hejnum DD. Mimochodem me nejoblibenejsi DD je Kozak, a ten nema ani takove AA aby sestrilel stihacky co ho sviti. A Kidd ze neodrazi letadlovku? Me teda odrazil kdyz jsem ted nedavno resetoval japonce, dvakrat mi sezvejkal raketaky s barazi a mel vystarano.

Ad. BB pokiaľ zaujmeš dobrú pozíciu tak Ťa DD nemá ako ohroziť (nevidím v tom problém)

Ad. Cossack má kopec smokes, ktorými sa kryje, navyše má nízky AA spot to je presne čo ja hovorím...dobrý hráč DD sa CV vyhne, aslebo zasmokuje

Ad. Kidd no robil si niečo zle zjavne keď Ti ich sprasil hne%d dvakrát :) klasickou taktikou je napríklad vybaitiť baráž Kidda a útok vieš na inú lod následne sa k nemu po jej skončení vrátiť. Potom je úplne bezbranný

[BL4CK]
Players
188 posts
30,903 battles

Co zbpusobil cely ten nerf?

Hra je asi takova cv totalne ignoruje dd ( halland a marceu ) je to ztrata casu. Takze cv jde huntit velke lode ( idealni je ted hrat immelmana) mezi tim kvičí cely team ze cv nic nesviti a doslova dostava reporty a nadavky. Celou hru ted ovladaji ddcka a cv jen sekunduje, protoze proste farmi nic jineho totiz cvcku nezbyva toxicita ve hre se prohlubuje hratelnost se nezlepsuje.

a

tady vsichni zapominaji bitvka nebo i kriznik jsou schopni dat nicivak letadlovka tohle udelat nemuze. Ta v podstate ukusuje kousek po kousku a i tyhle kousky WG meni na drobecky😂

Vsechny tyto zmeny jenom prospeji nove linii ruskych cv tak to proste je.
Dnesni meta je lepsi dd vyhravaji hru.

Za me by byl lepsi balanc vzit he rackety uplne je  zrusit a pocet letadel rozdelit mezi bombardery a torpedaky nebo zmensit alfu a pocet racket tohle totiz neni o balancu ale o likvidaci raketaku a jejich podstaty ve hre.

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
2,785 posts
1,810 battles
Před 6 minutami King_Kimot řekl/a:

Co zbpusobil cely ten nerf?

Hra je asi takova cv totalne ignoruje dd ( halland a marceu ) je to ztrata casu. Takze cv jde huntit velke lode ( idealni je ted hrat immelmana) mezi tim kvičí cely team ze cv nic nesviti a doslova dostava reporty a nadavky. Celou hru ted ovladaji ddcka a cv jen sekunduje, protoze proste farmi nic jineho totiz cvcku nezbyva toxicita ve hre se prohlubuje hratelnost se nezlepsuje.

a

tady vsichni zapominaji bitvka nebo i kriznik jsou schopni dat nicivak letadlovka tohle udelat nemuze. Ta v podstate ukusuje kousek po kousku a i tyhle kousky WG meni na drobecky😂

Vsechny tyto zmeny jenom prospeji nove linii ruskych cv tak to proste je.
Dnesni meta je lepsi dd vyhravaji hru.

Nevím, jestli jsi hrál hru v roce 2015, ale tehdy nebyly radary, o capy bojovala DDčka přímo v capu s tím, že křižník dojel jako support. Ale bál se jet blízko, protože bitevní lodě. Takže ve finále byl třeba 5 - 10 minut velký souboj v capu jen mezi DDčky. Letadlových lodí tolik nebylo. A když už ve hře byly, tak ačkoli ano, fialka CV porazil nováčka, ALE.. málokdy sem viděl, že by mi tým vyfarmila letadlová loď. Vozíval jsme baráž na self defence a navíc každá CV měla stíhačky, co prostě zabranovaly přímému útoku na nějakou loď jen blbým zaháknutím letky. Byly to za mě nejlepší roky této hry a balanc tehdy byl opravdu na úrovni. Jenže pak se začaly přidávat radary, DDčka s hydrem, DDčka s radarem, bitevky s hydrem, bitevky s radarem a už se do toho WG začalo propadat.

Jinak.. nadává se tu na player base. My, co hru hrajeme od roku 2015 ale zapomínáme na jednu věc. Tehdy bylo ve hře pár mechanik. Podívejte se, co se musí nový hráč vše naučit! Hlubinná torpéda, dosahy radarů, hyder, spot systém, spot systém po výstřelu, úhlování, SAPy, prioritní sektor AAček.. atp.. Což je pořádná porce pro nové hráče, nebo? Z toho by se dal udělat i manuál o několika A4. A teď to podstatné. Já když začal hrát, tak jsme hodně hrával tier 3-4. Vyhrál jsme se a šel dál, až jsme se cítil. Jasně, ne každý to tak má a tehdy trvalo jen z blbého Roona kolem 80 - 100 bitev, než jsi udělal desítku. Ale teď? Tier 3 a 4 je kvůli CV farmářům nehratelný a nový hráč od tama utíká, aby se nevztekal a ve hře dostane tolik speciálních vlajek, že je vmžiku na tieru 10 a nestihne se naučit ani polovinu mechanik. A za tohle může nenažrané WG včele s jejich politikou "prachy jsou vše".

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár
2,785 posts
1,810 battles
Před 17 hodinami Yebat řekl/a:

No ale oni ten těžký život mají, respektive teď po nerfu se jim odlehčilo. Za mě jsou DDčka nejtěžší třída na hraní. Mají nejvíce nepřátel na pole bojiště a né každý je zvládne hrát. I ty sám máš s DDčky nejhorší statistiky ze všech 4 kategorií lodí ve hře. 

[NECRO]
Players
158 posts
12,738 battles

Pomáhá někomu reálně ta kulometná palba? Já v DD nemám čas koukat kolem sebe, a když se objeví přede mnou, už je stejně pozdě na nějaké manévry, protože nemám ruční brzdu. A s CV mám větší problém odhadnout, kde DD bude, až se rakety uráčí odpálit, než že by se vyhnul torpédoborec manévrem z označené oblasti.

[T-N-T]
6,248 posts
14,534 battles
4 minutes ago, Wolffnstein said:

Nevím, jestli jsi hrál hru v roce 2015, ale tehdy nebyly radary, o capy bojovala DDčka přímo v capu s tím, že křižník dojel jako support. Ale bál se jet blízko, protože bitevní lodě. Takže ve finále byl třeba 5 - 10 minut velký souboj v capu jen mezi DDčky. Letadlových lodí tolik nebylo. A když už ve hře byly, tak ačkoli ano, fialka CV porazil nováčka, ALE.. málokdy sem viděl, že by mi tým vyfarmila letadlová loď. Vozíval jsme baráž na self defence a navíc každá CV měla stíhačky, co prostě zabranovaly přímému útoku na nějakou loď jen blbým zaháknutím letky. Byly to za mě nejlepší roky této hry a balanc tehdy byl opravdu na úrovni. Jenže pak se začaly přidávat radary, DDčka s hydrem, DDčka s radarem, bitevky s hydrem, bitevky s radarem a už se do toho WG začalo propadat.

Jinak.. nadává se tu na player base. My, co hru hrajeme od roku 2015 ale zapomínáme na jednu věc. Tehdy bylo ve hře pár mechanik. Podívejte se, co se musí nový hráč vše naučit! Hlubinná torpéda, dosahy radarů, hyder, spot systém, spot systém po výstřelu, úhlování, SAPy, prioritní sektor AAček.. atp.. Což je pořádná porce pro nové hráče, nebo? Z toho by se dal udělat i manuál o několika A4. A teď to podstatné. Já když začal hrát, tak jsme hodně hrával tier 3-4. Vyhrál jsme se a šel dál, až jsme se cítil. Jasně, ne každý to tak má a tehdy trvalo jen z blbého Roona kolem 80 - 100 bitev, než jsi udělal desítku. Ale teď? Tier 3 a 4 je kvůli CV farmářům nehratelný a nový hráč od tama utíká, aby se nevztekal a ve hře dostane tolik speciálních vlajek, že je vmžiku na tieru 10 a nestihne se naučit ani polovinu mechanik. A za tohle může nenažrané WG včele s jejich politikou "prachy jsou vše".

Wolfiku samozrejme ze drive bylo vsechno lepsi trava zelenejsi atd

• Cool 1
  • Bad 1

[T-N-T]
6,248 posts
14,534 battles
5 minutes ago, Wolffnstein said:

No ale oni ten těžký život mají, respektive teď po nerfu se jim odlehčilo. Za mě jsou DDčka nejtěžší třída na hraní. Mají nejvíce nepřátel na pole bojiště a né každý je zvládne hrát. I ty sám máš s DDčky nejhorší statistiky ze všech 4 kategorií lodí ve hře. 

Hele DD jsou (pokud v bitve neni CV) nejvice OP lode ve hre

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.