Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Velká bitva

3 comments in this topic

Recommended Posts

[J4FUN]
Players
98 posts
13,174 battles

Pro DDčka ráj :cap_popcorn: samá bitevka co si bezstarostně pluje svoji rovnou lajnu a pak se diví, že ji přilítne z boku salva torpéd :cap_cool:

[SALIS]
Players
978 posts
16,312 battles

Za mě jeden z řekněme povedenějších eventů za poslední dobu...

(...dobře se v tom expí Chung Mu :Smile_child:):Smile_trollface:

...ale vážně bych řekl (po těch pár bitvách co s nimi mám), že se výjimečně i docela povedl balanc těch "superbitevních lodí": jsou o něco silnější (to neznamená nutně lepší) než T10 bitevní lodě, ale není to nic proti čemu by se nedalo hrát... Mají pocitově výrazně "funkčnější" děla a nominálně i výdrž; ale jsou dobalancovány dalším zhoršením tradičních slabin bitevních lodí - obratnost, spot...

"seřízení palby"- :cap_hmm:zvláštní to mechanika, asi docela funguje, ten buff přesnosti u Satsumy je docela příjemný :Smile_glasses:Ale normálně do hry (kvůli čemuž se to určitě testuje), nevím nevím... Ale opravdu nerad bych to viděl jako gimmick další linie bitevních lodí :Smile_sceptic: 

Nejvíce kazí zážitek úroveň hráčů, která mi přijde ještě horší než na randomu, ale to mi aspoň umožňuje mít výsledkově moc pěkné hry a rychleji expit t9 torpédová DDčka :Smile-_tongue:

Rozhodně lepší styl než ty různé vesmírné a postapo etc. bitvy;

líbí se mi že používáte lodě, které jsou teoreticky "nepřidatelné" do normální  hry v takovémto eventu - tady ale narážíme na drobný problém: tvrdíte, že Hannover přibližně odpovídá H-42; jenže zároveň Kurfürst prý také odpovídá hypotetické H-42 s trojdělovými věžemi hlavně svými rozměry a Hannover je mnohem větší...

Proč jsem ohledně toho takový puntičkář, když víme, že tyhle plány nikdy nebyli myšleny úplně vážně, a v podstatě se o nich skoro nic neví a údaje se často velmi liší (u H-42 se najde i výzbroj pouhých 8x406 na 98k tun výtlak)? Protože H-42 (jak je často udávaná - 305m; 90000t,8x480mm děl) je ta "správná" Německá T10 loď co tu měla být od začátku! (Kdyby jste neřekli tu větu, co jste prý nikdy neřekli o 460mm dělech :Smile_sceptic:)... A hlavně po tom co máme Shikishimu už je i v pohodě možná...

Sign in to follow this