Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizace 0.10.5: Velká bitva

25 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team, Master Pirate, Sailing Hamster
2,223 posts

„Velkolepý“ příjezd superbitevních lodí v novém režimu s kódovým označením „Velká bitva“, deaktivovali jsme poškozování spojenců, rozvinula se mechanika odpalování raket pro bitevníky a spousta dalších věcí!

Přečíst na portálu

[PRASE]
Players
184 posts
9,650 battles

Zajímalo by mě, jestli WG vyvinul stroj času, anebo jestli teda bude server opravdu nedostupný jeden rok.

image.png.2f4359daf94e0dfa2f0f39d147d28e59.png

Nemůže WG jednou udělat něco pořádně? :Smile_facepalm:

• Funny 3

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
379 posts
12,666 battles

Hmm, ta kamuflaz na Colorado bola zjavne inspirovana lodou USS Constitution. Mimochodom USS Constitution je najstarsia plavajuca lod v cinnej sluzbe. HMS Victory je sice tiez v cinnej sluzba, ale je v suchom doku.

[WG]
[WG]
WG Staff
7,123 posts
4,562 battles
18 hours ago, walik_hracka said:

Zajímalo by mě, jestli WG vyvinul stroj času, anebo jestli teda bude server opravdu nedostupný jeden rok.

image.png.2f4359daf94e0dfa2f0f39d147d28e59.png

Nemůže WG jednou udělat něco pořádně? :Smile_facepalm:

Omlouváme se za chybku. Kolega se jen překlikl ve widgetu a ono to kompletně přehodilo den na všech jazycích. 

2 hours ago, unhappy360 said:

takže nizozemci tento patch nebudú? len ten torpédoborec?

Jaký torpédoborec? myslíš ten Groningen?

Players
369 posts
9,504 battles
3 minutes ago, YabbaCoe said:

Jaký torpédoborec? myslíš ten Groningen?

áno ten.

[WG]
[WG]
WG Staff
7,123 posts
4,562 battles
On 6/15/2021 at 11:01 AM, unhappy360 said:

áno ten.

Groningen příjde až v 0.10.6, kdy by tedy měly přijít i holandské křižníky. 

V této aktualizaci především německé DDčka už nebudou v EA, takže půjde konečně získat Elbing třeba. 

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,095 posts
14,236 battles
4 hours ago, YabbaCoe said:

Groningen příjde až v 0.10.6, kdy by tedy měly přijít i holandské křižníky. 

V této aktualizaci především německé DDčka už nebudou v EA, takže půjde konečně získat Elbing třeba. 

Zabaku vi se uz jestli bude v tohle patchi dalsi aukce? Preci jen ten patch uz je zitra tak by se to preci jen mohlo vedet ne?

[9-ND]
Players
246 posts
12,500 battles
5 minutes ago, Sigimundus said:

Zabaku vi se uz jestli bude v tohle patchi dalsi aukce? Preci jen ten patch uz je zitra tak by se to preci jen mohlo vedet ne?

Bez názvu.png

• Cool 1

[T-N-T]
6,095 posts
14,236 battles
11 minutes ago, imartas said:

Bez názvu.png

Diky za info jsem netusil ze to schovaji pod "Americky Den nezávislosti" ktery jsem vubec nerozklikaval jelikoz me nezajimal.

[WG]
[WG]
WG Staff
7,123 posts
4,562 battles
8 minutes ago, Sigimundus said:

Diky za info jsem netusil ze to schovaji pod "Americky Den nezávislosti" ktery jsem vubec nerozklikaval jelikoz me nezajimal.

No je fakt, že je to schované pod Dni Nezávislosti, ale zase se celá ta aukce k tomu vztahuje.

Na druhou stranu, už od zítřka ve hře bys to měl vidět

[T-N-T]
6,095 posts
14,236 battles
10 minutes ago, YabbaCoe said:

No je fakt, že je to schované pod Dni Nezávislosti, ale zase se celá ta aukce k tomu vztahuje.

Na druhou stranu, už od zítřka ve hře bys to měl vidět

Asi jo ale za prve jsem netrpelivej :Smile_hiding: a za druhe me to opravdu vubec nenapadlo ze to bude schovane tam.

[Y-I-Y]
Players
1 post
1,828 battles

velkolepé lodě připluly, je velkolepých 11:00 a stále se nic neděje a bitva nelze spustit. Ukazavalo to , že prý za 1 hodinu , teď za 16 hodin??

Pojede to někdy, nebo opravdu až za ten rok???

[WG]
[WG]
WG Staff
7,123 posts
4,562 battles
58 minutes ago, CZsnake said:

velkolepé lodě připluly, je velkolepých 11:00 a stále se nic neděje a bitva nelze spustit. Ukazavalo to , že prý za 1 hodinu , teď za 16 hodin??

Pojede to někdy, nebo opravdu až za ten rok???

Momentálně se potýkáme s technickými potížemi ohledně startu Velké bitvy... pracujeme na opravě. Dám vědět, až budu mít více informací

EDIT: Podle všeho potíže byly opraveny a Velká Bitva už by měla normálně fungovat.

• Funny 3

[HUGO]
Players
315 posts
7,362 battles

Jako ty Superbitvy jsou zajímavé zpestření, dal jsem jednu, ale abych se x dalších bitev trápil na to znovuodemčení? Vyzkoušel jsem. Děkuji a vypínám hru.

[WG]
[WG]
WG Staff
7,123 posts
4,562 battles
1 hour ago, PucalkovicAmina said:

Jako ty Superbitvy jsou zajímavé zpestření, dal jsem jednu, ale abych se x dalších bitev trápil na to znovuodemčení? Vyzkoušel jsem. Děkuji a vypínám hru.

Po vydání aktualizace 0.10.5 dostanete hlášení rozvědky každý den při prvním přihlášení — poprvé 19 hlášení a pak 3 hlášení denně.

No 3 denně není moc, ale aspoň něco další den.

Na discordu jsem viděl zmínky o tom, že to je docela slušná piňata, přece jenom těch HPček mají hromadu :cap_rambo:

[WOTN]
Players
381 posts
7,277 battles

Superbitvy jsou dobry trenink, nehral jsem jeste tu bitevku, protoze kazdy vemeno chce hrat jen a pouze superbitevky, takze fronta ukrutna ze odmitam cekat, ale je to vyborny na yolovani rychlyma DD a paleni rychlopalnyma kriznikama. Kouknete kam ma otoceny veze  a z druhy strany ho pekne protorpite, a palit to lze snadno i oblouckama od Worcestera, pac to jsou prakticky stacionarni cile. Pokud muzu radit kaslete na bitevky, protoze to jsou jen cvicne terce.

[PPH]
Players
827 posts
16,327 battles
7 hours ago, Yebat said:

Superbitvy jsou dobry trenink, nehral jsem jeste tu bitevku, protoze kazdy vemeno chce hrat jen a pouze superbitevky, takze fronta ukrutna ze odmitam cekat, ale je to vyborny na yolovani rychlyma DD a paleni rychlopalnyma kriznikama. Kouknete kam ma otoceny veze  a z druhy strany ho pekne protorpite, a palit to lze snadno i oblouckama od Worcestera, pac to jsou prakticky stacionarni cile. Pokud muzu radit kaslete na bitevky, protoze to jsou jen cvicne terce.

Superbitevku jsem ještě nezkoušel ( hlášení mám dost ale čekám až Žába odpoví jak je to s modulama... nehodlám jet do bitvy bez nich a nebudu je kupovat dokud nebudu vědět co s nimi bude po skončení akce) ale zatím si jezdím... s Missouri - je převaha ddček - na ty je radar... nebo křižníků ve smouku či jiných křehkých krámů - ty má Missouri taky ráda... a ani ve fightu proti SBB se Misska neztratí pokud neukážu bůček :-)) Ale jinak je to jak píšeš - ty SBB vytáhlo lecjaké vemeno co se k T10 zatím nepřiblížilo na kilometr a občas tak ty hry stojí za to :-/

[WOTN]
Players
381 posts
7,277 battles

Kdo z vas je bitevkar a ty superbitevky hraje? Jsem zvedavej kdyby to prislo na random, kupovali a hrali by jste to? Mne to pripada strasne neohrabane a svitici do dalky, hotovy magnet na problemy.

[T-N-T]
6,095 posts
14,236 battles
49 minutes ago, Yebat said:

Kdo z vas je bitevkar a ty superbitevky hraje? Jsem zvedavej kdyby to prislo na random, kupovali a hrali by jste to? Mne to pripada strasne neohrabane a svitici do dalky, hotovy magnet na problemy.

V podstate je to prerostly GK respektive Shikishima a pryslo mi ze se hrajou v podstate stejne (zatim jsme zkousel jen Hannover).

[PPH]
Players
827 posts
16,327 battles

Tak jsem zkusil hrát se SBB ( Satsuma)... a je to... No jak to říci slušně.. MM se rozhodl, že je potřeba dodat esenci Randoomu a trochu ji ještě připepřit, okořenit... a posypat chilli -  tj. mě losuje do týmů, kde nám 2-3 lodě zdechnou do 4 minut a zbytek to vytáhne na cca 200-300 basic XP.. Při "vhodné" startovní pozici mi tedy vymažou to jedno ddčko či křižník co se motá předemnou.. následně pak zůstanu sám vs 3-5 enemy lodí... aby druhé křídlo, kde máme jakože "přesilu" během chvíle vychcípalo protože si najede do torpů... ddčko chytne detonaci... křižník plave celým bokem k enemy bitevkám... a všichni mají T9-T10 lodě... neuvěřitelné... Já pak skončím za pár minut na prvním místě někde s 500-600 basic XP... a prohrajeme do 10ti minut - a už se zadařilo, že jsme zabili slovy NULA lodí... Fakt netuším zda tuhle prasárnu mám hrát, nebo jestli je to tím teplem... nebo dnes v noci mají bezmozci herní mejdan... nevím... nepátrám... A na chlastání je fakt vedro :-/

[IDDQD]
Privateer
3,949 posts
5,463 battles
6 hours ago, mortas_invader said:

A na chlastání je fakt vedro :-/

Já to včera risknul , kolem půl jedný .Dvě pifka a že pujdu domu . Přišel známej , ukecal a další dvě proložený Velkým Drsoněm ( taky dva , bo otočit se musí ) . V pul třetí jsem spal...Bylo to v tom horku rychlý :Smile_facepalm::Smile_teethhappy:

• Funny 1

[-CSR-]
Players
12 posts
17,074 battles
V 18. 6. 2021 v 16:39 Alone_on_a_Boat řekl/a:

Tak letadlovky s raketama, nic moc teda :-))) I bitevka se vyhne :-D 

Rakeťáky teď nemá smysl ani vypouštět. Zase hodně špatná změna.

[WG]
[WG]
WG Staff
7,123 posts
4,562 battles

Na jednu takovou menší věc bych chtěl upozornit.

Ve Zbrojnici si za 1000 uhlí můžete vyzvednout nášivky s dresy všech týmů, které se účastní, nebo účastnili Eura.

Tím pádem také České republiky a Slovenska :cap_cool: