Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
_Shinobi

Klanówki - wywaliło z gry całą drużynę

6 comments in this topic

Recommended Posts

[-M-W-]
Players
256 posts
20,716 battles

Witam,

Chciałem zgłosić cudowny problem, który mamy od paru minut w WG a mianowicie jak uruchomiliśmy bitwę to podczas ładowania wyrzuciło całą drużynę z kolejki a w porcie pokazuje nam wszystkim, że jesteśmy w bitwie.

Czy tylko my tak mamy na serwerze EU? czy też innym posypały się gry na klanówka w super cudownym matrixie by WG.

Chcemy zagrać klanówki a tu totalny syf bo nie można nawet zmienić trybu gry i zagrać losówek bo podobno jestem w dywizjonie.

Dziękujemy Ci WG za cudowny wieczór z brakiem klanówek...

Edit: udało się i po przelogowaniu kapitan musiał ręcznie usuwać graczy z dywizjonu ale sam nie mógł z niego wyjść ;/

[MORZE]
[MORZE]
Players
71 posts
13,184 battles

Niczego takiego nie zauważyłem wczoraj.

Wygraliście? :Smile_glasses:

• Funny 1

WG Staff
417 posts
14 hours ago, _Shinobi said:

Witam,

Chciałem zgłosić cudowny problem, który mamy od paru minut w WG a mianowicie jak uruchomiliśmy bitwę to podczas ładowania wyrzuciło całą drużynę z kolejki a w porcie pokazuje nam wszystkim, że jesteśmy w bitwie.

Czy tylko my tak mamy na serwerze EU? czy też innym posypały się gry na klanówka w super cudownym matrixie by WG.

Chcemy zagrać klanówki a tu totalny syf bo nie można nawet zmienić trybu gry i zagrać losówek bo podobno jestem w dywizjonie.

Dziękujemy Ci WG za cudowny wieczór z brakiem klanówek...

Edit: udało się i po przelogowaniu kapitan musiał ręcznie usuwać graczy z dywizjonu ale sam nie mógł z niego wyjść ;/

Nie mam informacji na temat jakichkolwiek większych problemów z serwerami w ostatnim czasie, ba sam wczoraj grałem klanówki i nic podobnego mnie nie spotkało. 
Zawsze możesz spróbować skontaktować się ze wsparciem gracza w podobnych sytuacjach - może pomogą. 

[-M-W-]
Players
256 posts
20,716 battles

Dziękuję i jak widać to zawsze widać można liczyć na CMa i na WG :cap_like::Smile_trollface:

U nas działa a całe klany wyrzuca z bitwy gdzie każdy korzysta z innego dostawcy internetu.

No ale czemu się dziwić... jaka firma taki support.

BTW support odsyła do forum a z forum CM odsyła do supportu... i takie kółeczko wzajemnej adoracji.

Beta Tester
5,182 posts
16,654 battles
15 minutes ago, _Shinobi said:

Dziękuję i jak widać to zawsze widać można liczyć na CMa i na WG :cap_like::Smile_trollface:

U nas działa a całe klany wyrzuca z bitwy gdzie każdy korzysta z innego dostawcy internetu.

BTW support odsyła do forum a z forum CM odsyła do supportu... i takie kółeczko wzajemnej adoracji.

jakież to niespotykane XD

[BH34]
Players
19 posts
6,650 battles
On 6/20/2021 at 6:16 PM, _Shinobi said:

Jak chcesz to już mogę Tobie odpowiedzieć zamiast wsparcia technicznego, żebyś się nie męczył z pisaniem do nich - to wina waszych kompów :cap_cool: Jak miałem starego kompa to problemy były przez niego, jak mam nowego kompa to też przez niego są błędy, ale później aktualizacja już błąd naprawiła, a ja nic nie robiłem przy kompie - dosłownie stał się cud :cap_haloween: Mam wrażenie, że WG samo nie ogarnia własnej gry, ale w sumie po co ma to robić jak liczy się tylko i wyłącznie zysk, który się kumuluje na koncie bankowym... Ciekawe kiedy doczekamy się nowych map :cap_horn:Najważniejsze, że okręty premium wychodzą im bardzo dobrze :cap_rambo:

Sign in to follow this