Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Blackdovski

Kapitan na linię niemieckich pancerników

2 comments in this topic

Recommended Posts

[BIG-D]
Players
95 posts

Zaczynam właśnie tę linie. Pooglądałem Youtuba, ale film z 2019 roku. To sporo się pozmieniało.

Mam jakiegoś kapitana Feurputza z 10 punktami dostałem z walki bestii. Warto go tam dać? Czy lepiej najpierw zacząć od zwykłego z 6 punktami? Ogólnie grając od początku Feurputzem będę cały czas podnosił doświadczenie. A z drugiej te przeszkalanie przy zmianie okrętu każdorazowo.

W filmie było, że na początku warto robić kapitana pod przeżywalność. Dopiero od tam chyba 6-7 tieru pod działa dodatkowe. Ja właśnie chciałem robić pod działa dodatkowe od początku. Nie wiem czy ma to sens.

Na japońskich dotarłem do Nagato i niebyt mi się nim gra. Fuso był ok. No, ale ogólnie chciałem zmienić styl gry pancernikiem ma bliższy dystans.

Players
399 posts
28,612 battles

Moim skromnym zdaniem przy obecnych zmianach ,które miały zdywersyfikować możliwości buildów na niemieckie pancerniki jest sensowny jeden : na przeżywalność.

Zresztą w tej chwili to każdy pancernik można zrobić tak samo i będzie gitara. Po grzebaniu w dodatkowej ,plus genialny perk za 4 punkty zamiast dead-eye'a nie widzę

specjalnie wielkiego manewru .

Sign in to follow this