Jump to content
Armory Maintenance - 30.11.2021 04:00 UTC Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Ise

5 comments in this topic

Recommended Posts

[T-N-T]
Players
81 posts
2,945 battles

tož koupil bych jí , už jsem měl pár příležitostí užít si je jako protivník na randomu jenže nehodlám kupovat něco co na 100 % WG brzy nerfne........................

• Cool 1

[SALIS]
Beta Tester
276 posts
12,586 battles

No ty vole, to je zas masakr. Zrovna grindim linii na Shima, hraju Fubuky a oni daj do hry dodlecto. Myslel vůbec někdo, že hra DDs je fatálně závislá na spotu. A letadla tu mapu prostě přespotujou (zahustí šancemi na spot)

V každé hře je  divize 2x Ise + jedna i dvě letadlovky.

WG už tu hru maj vážně na praku. EDITED balanc celého tieru VI, jen aby prodali novej prémiák.

Přitom ty lamky to hrajou opravdu jak CVčko. Takže tým je chudší o jednu bitevku za každé Ise

• Cool 3

[T-N-T]
Players
616 posts
728 battles

Historická loď a ještě k tomu dost unikátní. Přemýšlím o koupi z nějakých sběratelských důvodů. 

Jinak je to dost silný ve správných rukou. Letadla nejsou OP a ani z charakteristik BB se člověk na zadek neposadí. Co je brutálně silné je samozřejmě spotting letadly v kombinaci s děly. Vyjímečně asi můžu pochválit WG za to, že nevydalo něco totálně rozbitého. Teď je těch ISE na každé straně plno, tak je to otravné zejména v DD a papírových křižnících, protože všude lítají letadla a celá mapa svítí. Celkem je problém v tom, když na jedné straně je 3x Ise a na druhé nic. Ukazuje se, jak je spotting letadly OP věc. Kdyby nebyl pro celý tým, tak bych i CV nějak překousl.

[T-N-T]
Players
81 posts
2,945 battles

hmm ta loď by potřebovala mírný buff letadel , sice hodím 8 torpéd ale trefí se tak max 2 , spíš 1 což znamená 2-4 k dmg  / 2 minuty 

děla super ale jak mě spotnou tak mě umlátí i CA na DPM s HE a táboráky kvůli obří papírové nástavbě 

jako sběratelský kousek super ,herně jsem pořád nepřišel na to jak jí efektivně hrát ..........

Sign in to follow this