Jump to content
Armory Maintenance - 30.11.2021 04:00 UTC Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Rvačka ve formátu 5 proti 5 při hraní s loděmi X. úrovně

10 comments in this topic

Recommended Posts

[PPH]
Players
938 posts
17,430 battles

Velmi "povedená" akce.. Po první bitvě kde ze startu 5 vs 5 mají enemáci letadlovku.. a my ne... tak jsem polknul nutkání hned bitvu opustit a dohrál to... Překvapivě vyhráli enemáci.. kdy pomohla.. zcela překvapivě.. letadlovka.. Takže za mě maximálně proooser a za těchto pravidel to byla opravdu první a zároveň poslední Rvačka kterou jsem spustil.. goood job WG..:cap_like:

• Cool 2

[SALIS]
Beta Tester
276 posts
12,584 battles

budu opakovat. Ve WG rozhodli pustit do rvaček sólisty, ale to tam nikoho nenapadlo, že MM musí být tomu přizpůsoben. Napsal jsem do chatu, že to není fair a borec v CVčku se mi vysmál.

Prý: Your problem. Takže do rvaček musí solo hráč jen s CV jinak bez šance.

[WG]
[WG]
WG Staff
8,361 posts
4,662 battles
12 hours ago, Perezz said:

budu opakovat. Ve WG rozhodli pustit do rvaček sólisty, ale to tam nikoho nenapadlo, že MM musí být tomu přizpůsoben. Napsal jsem do chatu, že to není fair a borec v CVčku se mi vysmál.

Prý: Your problem. Takže do rvaček musí solo hráč jen s CV jinak bez šance.

Taky záleží, co jsi přesně do toho chatu napsal. Šance totiž vždycky je, jen záleží, co pro to uděláš. Ale pokud se vzdáš hned na startu, tak ti to moc šancí právě nedává...

• Funny 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
1,075 posts
22,827 battles
Před 15 minutami YabbaCoe řekl/a:

Taky záleží, co jsi přesně do toho chatu napsal. Šance totiž vždycky je, jen záleží, co pro to uděláš. Ale pokud se vzdáš hned na startu, tak ti to moc šancí právě nedává...

To jakože když do chatu napíše abraka dabra CV fuč, tak enemy letadlovka zmizne? Prostě v některých hrách víš od samého počátku, že jsi v řádné zádeli, nemáš jak ovlivnit průběh bitvy a jsi užitečný jako Yoshino v cyklónu.

• Cool 1
  • Funny 1

[PPH]
Players
938 posts
17,430 battles
57 minutes ago, YabbaCoe said:

Jistě.. šanci vyhrát máš pokaždé... ale za situace oni mají CV... ty to CV v týmu nemáš... a v CV naproti nesedí naprosto dementní půlmozek...  tak ta šance je hned ze startu tak 35% pro tebe... 65% pro enemáky.. a teď se kuwa snaž vořechu... Takže leavnutí JE zcela rozumný čin, který ti ušetří docela dost zabitého času..

Moje jediná bitva byla docela rozumná a vyrovnaná, než se zhruba po 1/2 času boj naprosto zlomil - CV prostě sejmulo DD, následně bez DD přespotilo, enemáci se zakopali za ostrovy a my neviděli nic a jen chytali náboje.. a bylo.. fakt zábava jak noha. Tj. díky ale o tuto aktivitu nemám zájem i když dáte odměny až na půdu..

• Cool 1

[SALIS]
Beta Tester
276 posts
12,584 battles
11 hours ago, YabbaCoe said:

Snažil jsem se jak sviňa. Byl jsem myslím první v tabulce. A psal jsem až po své smrti. 

Musím trvat na tom , že tento random MM proti 5-ti člené divizi je zpravidla bez šance. To by to museli hrát jak dementi.

Holt rvačky jsou stále klanová záležitost.

Players
418 posts
10,691 battles
11 hours ago, YabbaCoe said:

Ale pokud se vzdáš hned na startu, tak ti to moc šancí právě nedává...

skús si tu hru najprv v tom formáte sám zahrať. potom nemôžeš povedať takú hlúposť. je zjavné že ak stretneš 5 divíziu s 2 petrami, Rosweltom a kremlinom a shimou, že nemusíš ani hrať. a nie je to o tom, či to vzdáš alebo nie. dnes som mal takýchto súperov asi 10-12x za sebou.

[NECRO]
Players
173 posts
12,998 battles

Pořád máš šanci, že soupeřům spadne hra nebo začne hořet barák apod. Taky geniální MM systém může nalosovat celý soupeřův tým rudý a k tobě několik superunicum hráčů. Akorát teda ta část o tom, že to záleží na tobě, co uděláš, je trochu mimo mísu.

Players
418 posts
10,691 battles
2 hours ago, karnovak said:

Pořád máš šanci, že soupeřům spadne hra nebo začne hořet barák apod. Taky geniální MM systém může nalosovat celý soupeřův tým rudý a k tobě několik superunicum hráčů. Akorát teda ta část o tom, že to záleží na tobě, co uděláš, je trochu mimo mísu.

tak nepoužívam mody na farbičky, ale včera sme nemali ani jednu takú náhodu, že by super truper 5 divízia prešpikovaná veľmi dobre balancovanými lodami aka marcel, petro a americký lietajúci prezident prehrali z dôvodu horenia baráku a iných vecí čisto náhodných, dokonca z väčšej časti nestratili ani jednu loď. Ale zasa ak sa pošťastilo, že nebola 5divízia ale 2-3 a v nej boli lode typu kolombus alebo goliáš, tak taká hra skončila prehrou danej divízie. 

Sign in to follow this