Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Zpravodaj vývojářů pro aktualizaci 0.10.5

15 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team, Master Pirate, Sailing Hamster
2,209 posts

Byly přidány superbitevní lodě v novém typu bitvy, bylo vypnuto poškození od spojenců, byla aktualizována mechanika odpalování raket a mnoho dalšího!

Přečíst na portálu

[SALIS]
Beta Tester
235 posts
11,785 battles

Přidat do hry dvě lodě s divnou a nudnou abilitou a zavádět kvůli tomu nový typ bitev. To je uhozené.

BTW Mám třeba tu IJN bitevku - poslední salvou splním podmínku => běží mi reload cca 30 sec + současně běží cooldown přesnosti 50 sec. Z toho plyne, že přesnost využiju na jedinou salvu.

No jsem zvědav jak rychle se naplní ten aktivační bar, ale zatím to vypadá jako pěkná nuda.

Players
25 posts
13,671 battles

Vážně zrušíte friendly-fire? Proč? Zase si někdo stěžoval, že je těžké hrát DD z druhé lajny? Už teď je dost takových a po tomhle zrušení...nic už je nebude nutit přemýšlet nad tím, že mají v cestě spoluhráče...

Hráčská základna už asi opravdu leží někde kolem 6+ let vzhledem ke stálému zjednoduššování a zlehčování hry...

[SALIS]
Players
872 posts
16,025 battles
Před 14 minutami Hillmaker_77 řekl/a:

Vážně zrušíte friendly-fire? Proč? Zase si někdo stěžoval, že je těžké hrát DD z druhé lajny? Už teď je dost takových a po tomhle zrušení...nic už je nebude nutit přemýšlet nad tím, že mají v cestě spoluhráče...

Hráčská základna už asi opravdu leží někde kolem 6+ let vzhledem ke stálému zjednoduššování a zlehčování hry...

Taky jsem si to původně myslel...

Ale po dalším přečtení, (a příspěvku myslím od Porpoise, nebo kdo to byl :Smile_hiding:) mi to přijde celkem fér - ten co spoluhráče trefí/poškodí trest dostane stále, jen nebude potrestaný ten nevinný, ten koho trefil...  - jen bych se bál, že někteří "hráči" si budou do friendly torpéd/střel najíždět schválně. :Smile_sceptic:

[T-N-T]
Players
34 posts
5,837 battles
6 hours ago, The_EURL_Guy said:

Byly přidány superbitevní lodě v novém typu bitvy, bylo vypnuto poškození od spojenců, byla aktualizována mechanika odpalování raket a mnoho dalšího!

Přečíst na portálu

Myslim si, že je velmi důležité zachovat zvukovou signalizaci spojeneckých torpéd i když nebude spojenec poškozen. Sám jsem kolikrát přehlédl spojenecká torpéda a díky zvukové signalizaci jsem v čas uhnul (bývám často vepředu, protože nejčastěji hraji za DD). Nebo naopak, když mám já torpéda na 15, nebo i na 20km a odpálim je směrem za spojencem, který pluje prostě opačnou stranou, tak se z nenadání otočí a nepomáhá, že píšu do chatu, klikám na eFka a dělám vše možné, abych ho varoval a ten tydýt do nich stejně vpluje. Někdy mi přijde, že to někdo udělá i schválně a stejným směrem pak odpálí svá torpéda, aby sejmul tu loď na kterou jsem měl namířeno já a já dostanu ještě body za poškozování spojenců. Bez té zvukové signalizace spojeneckých torpéd to bude ještě horší a častější.

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
2,690 posts
1,602 battles
Před 32 minutami Dave6 řekl/a:

jen bych se bál, že někteří "hráči" si budou do friendly torpéd/střel najíždět schválně. :Smile_sceptic:

Proč bál? Pokud někdo střílí torpéda z druhé linie, je to prostě špatně a dělat se to nemá. Takže i kdyby do toho spojenci jezdili naschvál, ten trest je upozornění, že takto to hrát nemá. Každý je zodpovědný za svá torpéda, co pouští z druhé lajny. A i kdyby loď předemnou plula doleva a já torpil doprava, nikdy nevíš, kdy jej salva/letecký útok nedonutí změnit kurz do těch torpéd. 

Každopádně i já jsme rád, že ta torpéda nebudou udělovat poškození ale trest bude i nadále. Bylo otravné, když mě zabil trouba, který s Prinzem Eugenem střílí torpéda na 15 km.

• Cool 1

[SALIS]
Players
872 posts
16,025 battles
Před 10 minutami Wolffnstein řekl/a:

Proč bál? Pokud někdo střílí torpéda z druhé linie, je to prostě špatně a dělat se to nemá. Takže i kdyby do toho spojenci jezdili naschvál, ten trest je upozornění, že takto to hrát nemá. Každý je zodpovědný za svá torpéda, co pouští z druhé lajny. A i kdyby loď předemnou plula doleva a já torpil doprava, nikdy nevíš, kdy jej salva/letecký útok nedonutí změnit kurz do těch torpéd. 

Každopádně i já jsme rád, že ta torpéda nebudou udělovat poškození ale trest bude i nadále. Bylo otravné, když mě zabil trouba, který s Prinzem Eugenem střílí torpéda na 15 km.

Mě ani tak nešlo o torpéda; ale o děla... Kdy se třeba nějaká friendly bitevní loď, úplně náhodou, zastaví ve smoku před nějako rychlopalnou lodí a těch pár zásahů je tam co bude potřeba na penalizaci je tam dřív než si toho člověk všimne :Smile_sceptic:

Ale možná jsem jenom paranoidní z trollů v některých jiných hrách  (protože když nad tím tak přemýšlím by se to vlastně mohlo dělat i teď, ta rychlopalka tolik DMG do vlastních nedá) :Smile_unsure:

[WG]
[WG]
WG Staff
7,029 posts
4,551 battles
Před 13 hodinami Dave6 řekl/a:

Mě ani tak nešlo o torpéda; ale o děla... Kdy se třeba nějaká friendly bitevní loď, úplně náhodou, zastaví ve smoku před nějako rychlopalnou lodí a těch pár zásahů je tam co bude potřeba na penalizaci je tam dřív než si toho člověk všimne :Smile_sceptic:

Ale možná jsem jenom paranoidní z trollů v některých jiných hrách  (protože když nad tím tak přemýšlím by se to vlastně mohlo dělat i teď, ta rychlopalka tolik DMG do vlastních nedá) :Smile_unsure:

Tak ono se určitě může stát, že narazíš na nějakého trolla, který nebude mít nic jiného na práci, než otravovat ostatní. 

V takovém případě bych rozhodně doporučoval takového jedince nareportovat podpoře. Já vím, že vaše důvěra v podporu není vysoká. Ale věřte mi, že tyto hráče, kteří vědomě porušují pravidla nesportovním chováním, velice často poměrně přísně trestají.

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
379 posts
12,655 battles
On 5/26/2021 at 8:32 PM, Dave6 said:

Taky jsem si to původně myslel...

Ale po dalším přečtení, (a příspěvku myslím od Porpoise, nebo kdo to byl :Smile_hiding:) mi to přijde celkem fér - ten co spoluhráče trefí/poškodí trest dostane stále, jen nebude potrestaný ten nevinný, ten koho trefil...  - jen bych se bál, že někteří "hráči" si budou do friendly torpéd/střel najíždět schválně. 

tiez som uz chcel nieco k tomu povedat, ale ked to bude tak ako pises tak ok. Zase na druhej strane firendly fire poskodenie nutilo byt hracov opatrnymi aj vo vztahu k vlastnemu timu. Takze mozno mali vacsi prehlad o celkovej situacii.

• Cool 1

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
379 posts
12,655 battles
21 hours ago, YabbaCoe said:

Ale věřte mi, že tyto hráče, kteří vědomě porušují pravidla nesportovním chováním, velice často poměrně přísně trestají.

A ako to zistujete, ze ci to bolo nesportove chovanie? Pozerate replay hry? Alebo len na zaklade nahlasenia? Napriklad ja som nikdy nenahlasoval hracov, ktori ma zasiahli torpedami, lebo stat sa to moze. Aj mne sa stalo, ze som vypustil torpeda v domneni, ze hrac pojde jednym smerom a on sa (z mojho pohladu na vec) nelogicky otocil do druhej strany a vletel do mojich torped. A varovat ho nemas ako, lebo kym nieco napises do chatu, tak moze byt neskoro. Tiez si hrac nemusi vsimat chat a mozno ani netusi, ze sprava je pre neho.

[IDDQD]
Privateer
3,940 posts
5,459 battles

Kdo nebyl růžový , jako by nebyl :Smile_teethhappy:

A teď vážně - v rychlopalce jsi ve snipermodu ( čti tunel vision ) a farmíš si enemáka . A najednou se ti ve směru palby objeví spoluhráč , těsně vedle tebe . Než si všimneš varování v chatu , tak mu stihneš ty nástavby pěkně poladit i 3x . Růžovka jak vymalovaná . Povedlo se mi spoluhráče vypnout . Dobrý je taky střílet po vetřelcovi , když je těsně u spoluhráče . RNG pomůže a všechno padne na...

Kategorie , že to uděláš cíleně - no jejda a z jakou chutí i za ten trest ( pár her v copce  ) . Viděl jsem , že jich měl 16 ?

Todle je ideální , když je výročí a jsou SC . Kdo by se s tím páral v ranDOOM-u , když tady je to ujwa rychlí :Smile_hiding:

Když to shrnu - střílím woe , přece nebudu čumět kolem sebe , nedej bože po minimapě , koho mám vedle sebe .

Já bych friendyfire zachoval . Zodpovídáš za svoje chování . 

• Cool 1

[WG]
[WG]
WG Staff
7,029 posts
4,551 battles
Před 3 hodinami Ajax102 řekl/a:

A ako to zistujete, ze ci to bolo nesportove chovanie? Pozerate replay hry? Alebo len na zaklade nahlasenia? Napriklad ja som nikdy nenahlasoval hracov, ktori ma zasiahli torpedami, lebo stat sa to moze. Aj mne sa stalo, ze som vypustil torpeda v domneni, ze hrac pojde jednym smerom a on sa (z mojho pohladu na vec) nelogicky otocil do druhej strany a vletel do mojich torped. A varovat ho nemas ako, lebo kym nieco napises do chatu, tak moze byt neskoro. Tiez si hrac nemusi vsimat chat a mozno ani netusi, ze sprava je pre neho.

Ano, replay je velmi důležitý u takových reportů a agenti podpory právě tyto replaye sledují.

A právě, že nechtěné vytorpení spojence se stát může (především u pomalých plazivých dalekonosných torpéd)... proto v novém systému je nastaven ten limit 15ti zásahů.. tedy pokud se ti v jedné bitvě podaři 15ti torpédy trefit spojence, pak už to nebude náhoda...

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
379 posts
12,655 battles
3 hours ago, Stratos_HF said:

Já bych friendyfire zachoval . Zodpovídáš za svoje chování .

som nakloneny s tymto suhlasit.

22 minutes ago, YabbaCoe said:

tedy pokud se ti v jedné bitvě podaři 15ti torpédy trefit spojence, pak už to nebude náhoda...

alebo je taky hrac naozaj nemehlo :Smile_trollface:

[WG]
[WG]
WG Staff
7,029 posts
4,551 battles
Před 2 hodinami Ajax102 řekl/a:

som nakloneny s tymto suhlasit.

alebo je taky hrac naozaj nemehlo :Smile_trollface:

No a pokud je takové nemehlo, pak za svou nemohoucnost bude také potrestán... :cap_haloween:

[T-N-T]
Players
34 posts
5,837 battles
On 5/26/2021 at 9:06 PM, Wolffnstein said:

Tak pravdou je,ze kdyz nekdo pluje v tymu a je v druhy lajne,tak je nepochopitelny,kdyz vypousti torpeda tesne kolem spoluhracu. Ale ja mam problem hrat poradne za DD 8lvl a vejs,kdyz jsou ve hre radary. Takze mam DDcka s torpedama na hranici a nebo vejs co radary a i kdyz palim dost daleko pred sve hrace primo do protihracu,tak nejakej naspidovanej trouba proste do tech torped stihne doplout a vplout do nic i kdyz ho 10km predem varujes. Nekdy se stane jak zde nekdo taky psal, ze proste chces lomoc svimu spoluhraci ktery rekneme pluje do leva a pronasleduje ho protihrac. Jsou od sebe treba 10km a od tebe jsou 15km,tak nepredpokladas,ze se proste otoci. No a co on neudela? Ty posles torpeda temer mezi ne a pocitas,ze spoluhrac odpluje dal a protihrac do nich vpluje. Ale a situace se zmeni a spoluhrac se otoci a co se nestane? Protihrac o torpedach nevi do posledni chvile,nebo v ramci hydry. Spoluhrac je mi jasny nesleduje vsechny torpeda vsech spoluhracu a chat taky ne,ale myslim si,ze by nejaka zvukova signalizace mela spoluhrace varovat na prichazejici torpeda jeho smerem i od spoluhraci. Ja uz takhle za DDcka hrat prestanu uplne a tim prestanu hrat i WoWS,pokud budu furt ruzovej. Sam nekdy vpluju omylem do terped,ale koupim tak jedno a je to hodne vyjimecne,mozna na prstech spocitatelny. To ruzovej jsem uz nekolikrat byl hlavne kvuli AI,kdyz potrebuju a nestiham dodelat mise :)

Sign in to follow this