Jump to content
Server Restart - On the 17/09 the server will be unavailable for 1 hour Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

High School Fleet se vrací do World of Warships!

12 comments in this topic

Recommended Posts

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
414 posts
12,933 battles

Anime bolo celkom vtipne...

[CULMY]
Players
25 posts
7,512 battles

Opravdu to myslíte vážně, že chcete za tlustou žlutou a hnusnou čáru na Yamato 8.000 dublonů ??? Hodně si věříte ...............  to muselo dát strašně moc práce.

Players
5,365 posts
31,615 battles
Před 23 minutami _Chaotik_CZ řekl/a:

Opravdu to myslíte vážně, že chcete za tlustou žlutou a hnusnou čáru na Yamato 8.000 dublonů ??? Hodně si věříte ...............  to muselo dát strašně moc práce.

Tak zkouší, co se dá ... a určitě se pár rozumných najde :Smile_hiding:

• Cool 1

[WG]
[WG]
WG Staff
7,588 posts
4,588 battles
V 24. 4. 2021 v 12:00 _Chaotik_CZ řekl/a:

Jedná se o kamufláž podle High School Fleet na danou loď a jedná se o permanentní kamufláž na loď X tieru, kde je cena 8 000 dublonů standardní.

Čili je jedno, kolik práce to přesně dalo, ale je to přesně podle dohody s High School Fleet.

Mimochodem mi to trochu přípomíná "veledílo", které nějakou dobu bylo na hradě Carcassonne, také zrovna v době, kdy jsem tento hrad navštívil:

Concentric-Concentric-linstallazione-di-Felice-Varini-a-Carcassonne-Collater.al-1.jpg

eccentric-concentric-circles-felice-varini-2.jpg

• Cool 1

Players
2 posts
310 battles

Spíš by mě zajímalo, jestli se někdy vrátí mise na ARP lodě. A pokud ano, tak kdy? U těch je ten design aspoň zajímavější, tohle není vzhledově moc zajímavý, co si budem.

[WG]
[WG]
WG Staff
7,588 posts
4,588 battles
Před 8 hodinami Mike2051 řekl/a:

Spíš by mě zajímalo, jestli se někdy vrátí mise na ARP lodě. A pokud ano, tak kdy? U těch je ten design aspoň zajímavější, tohle není vzhledově moc zajímavý, co si budem.

Možná. Ovšem to nezáleží jen čistě na nás, ale hlavně na Arpeggiu, jako takovém. Jelikož všechny tyto kolaborace jsou vždy na základě dohody s druhou stranou a vlastně tato dohoda zahrnuje všechny náležitosti, takže i co, kdy a jak bude distribuováno.

• Cool 1

Players
383 posts
9,885 battles

herakaze II, veľmi slabý DD. nekupovať, jedna hra stačila a mám chuť si nechať vrátiť prachy, škoda že to nejde. je to ubohá sr**ka. tak ako je dnes herakaze I slabé podpriemerné dd.

[WG]
[WG]
WG Staff
7,588 posts
4,588 battles
Před 13 hodinami unhappy360 řekl/a:

herakaze II, veľmi slabý DD. nekupovať, jedna hra stačila a mám chuť si nechať vrátiť prachy, škoda že to nejde. je to ubohá sr**ka. tak ako je dnes herakaze I slabé podpriemerné dd.

Pokud jsi vyloženě odehrál jen jednu bitvu, tak by mělo jít odstupit od koupi. Stačí kontaktovat podporu.

Jinak Harekaze II má 150mm děla a u capů ji může pomoct hydro. Tak co je na ní tak špatného? Harekaze I si zase může vybrat ze tří různých hullů a případně si můžeš místo smoku dát torpedo reload boost, což z ní může udělat slušného spamovače torpéd.

Players
383 posts
9,885 battles

No čo je na nej zlé? Pomalá, krátky smouke. Japonské torpéda. Stalo sa mi že som trafil 2 torpédami  sedmičkové ZEDKO a vďaka saturáci odišiel s 1800 HPčkami. Delá netriafajú a sú pomalé. Čo netrafia je neskutočné. Nevadí. Mal by to byť torpboat. Samozrejme so spotom torpéd a reakčnou dobou cca 9sekúnd sa naozaj musí nájsť nejaký priamočiarovec, čo do nich doslova napláva. Samozrejme aby boli torpéda konkurencie schopné musíš dať modul na rýchlosť torpéd, a to blokuje modul na presnosť diel. Samozrejme AA žiadne, to je jasné. Hra na smouke a hydro je polovičatá, lebo reload je 5 sekúnd a sú len 3 (kagero má síce menšiu alfa na HE ale zato má tých dieľ 6). Takže ak nie je nepriateľské DD prispaté, tak dokáže ustúpiť mimo dosah hydra a počkať na uplynutie smoku - to potom jediné čo treba je vyplávať zo smoku a ísť kade lahšie. Veľmi ťažko sa hrá 1vs1 s iným DD na delá. Ale vracať ho nebudem. Už som odohral viac hier. Niektoré fajn, niektoré o ničom. Čo ale treba pochváliť, že má dlhší dostrel ako Kagero. 

Sign in to follow this